Do You Have
A Project?
BirTik Design is an organization that aims to bring the project you have in mind to life. Web design, graphic design and seo services… Call Us More information
Be at the top of Google! With our SEO expert team, you can see your site in the top ranks in line with keywords… Call Us SEO service Visuals are important! Let's make your visually appealing designs thanks to our professional graphic design team... Call Us More information
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01
01
Web Design
Our company, which has priority in the field of web design, prioritizes seo compatible web design as well as mobile compatible designs.
02
SEO
Would you like to rank higher for your company that we design web sites in all search engines?
03
E-Commerce Site
With the construction of an e-commerce site, you can sell your products on your website and have an open store at any time.
04
Graphic Design
With our graphic design service, we offer you all your design requests such as business cards, banners, logos and similar professional services.

Who Are We?

Web tasarım, kartvizit tasarımı, logo tasarımı ve daha fazlası BirTık Tasarım‘da. Markalaşmanız için her zaman sizinleyiz. Kurumsal kimliğinizi oluşturmanın en güzel yolu BirTık Tasarım’dan geçer. Türkiye’nin en uygun fiyatlı web tasarım ajansı olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Tecrübeli ve genç ekibimizle bu işin ehli kişiler veya bu işten hiç anlamayan kişiler ile çalıştık. Ama her zaman müşterilerimizi memnun ettik. Çünkü müşteri olarak değil arkadaş gözüyle baktık. İşimizin profesyonelliğindeki sır da tam burada bitiyor. Gerek logo, gerek web site tasarımı, gerek kartvizit tasarımı ve basımı konusunda her zaman müşterilerimizin görüşlerini önemsedik.

Uygun fiyatları anlaştığımız domain ve hosting şirketleri sayesinde sizin için bu kadar düşük fiyatlı yapabildik. Geri kalan fiyat ise sadece emek. Biz sizlere hiç bir zaman en güzel hizmeti sunmadan çekinmeyen bir firmayız. Bu yüzden müşterilerimiz her zaman bizimle memnun kalmaktadır. Güçlü referanslarımız ile yapamayacağımız şey yoktur. Zoru başarırız imkansız zaman alır. Web tasarım bizden sorulur.

pic 1
Social Media Consulting
With our social media consultancy service, we support you in the professional management of your social media accounts and the preparation of appropriate posts for your audience.
pic 2
Adwords consulting
With our AdWords consultancy service, we do the necessary work for the professional management of your Google AdWords campaigns and the preparation of AdWords ads at affordable costs.

What Did We Do?

gumusrulo–1024×683
gıda-bank-1024×683
yerden ısı market logo
yerdenisitmaci-1024×683
twitgazete
HOW DO

WE WORK?

01
Analysis & Plan

Sector analysis and business plan for the creation of your Web Site in line with your demands and expectations.

02
Design and Coding

Coding and optimizing the coding and design of your chosen theme to meet all your needs.

03
Test and Control

Testing Your Website After Completion and Detecting Any Errors and Deficiencies, Making It Perfect.

04
Support

Thanks to our Professional Support Team, We Provide 24/7 Full Support. In this way, we are at your side when you need technical support.

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
img b 01

Let's develop your project.

You are in the right place for custom design websites and e-commerce sites in line with your demands. In addition to sectoral companies, we carefully make personal websites in line with your projects and wishes. BirTık Design is your address to reach professional solutions in web design business.

Special Designs Suitable for the Industry

You can make a difference to your competitors and attract the attention of your customers with designs suitable for the sector you serve. Today, the No. 1 Condition of Sectoral Persistence is a Professional Web Site.

Completed Project
100
+
CONTINUING SEO
250
+
EXPERIENCE
10
+
OUR TEAM
30
+