google adwords nedir

Bütçenize uygun reklamlar çıkmak için Google Adwords Danışmanlığ hizmetimizi ve detaylarını sizinle paylaşıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde uygun reklamları bütçenizi sarsmadan çıkabilir, tüm süreci takip edebilirsiniz. Kitleniz için en uygun reklamları çıkmak için BirTık Tasarım yanınızda.

Google AdWords Nedir?

Google Adwords sizin firmanız için uygulanması gereken işlemlerden bir tanesidir. Bireyler Google’da yaptıkları araştırmalar da karşılarına çıkan ilk üç web sayfasına tıklamaktadırlar. Aradıklarını bulamadıkları zaman alt kısımlara gelmektedirler fakat Google’ın algoritmaları ilk sıralara çıkarttığı siteler de genellikle bireylerin aradıklarını bulabildikleri için yerleştirmektedir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı sizlerin acilen Google Adwords Danışmanlığı alması gerekmektedir.

Google Adwords Danışmanlığı Hizmetimiz Hakkında

Firma sahipleri günümüzün en etkili reklam modeli olan internet dünyasının gücüne yavaş yavaş farkına varmaya başlamaktadır. Firmaların ürettikleri veya pazarladıkları ürünler onlar için çok önemli niteliklerdedir yapılan en ufak bir reklam hatası firmayı çok kötü günler içerisine sürükleyebilir. Fakat eski zamanlar da yapılan reklam çalışmalarının geri dönüşleri belli bir oran da tahmin edilebiliyordu. Televizyon reklamların da gazete ve radyo reklamların da yayınlanan saatler de dahi ne gibi geri dönüşlerin alınabileceği net bir şekil de sezile biliniyordu.

Fakat günümüz de hız çok önemli bir rol oynamak da artık insanlar yaptıkları her işi ve işlemi hızlı bir şekil de gerçekleştirebilmek ve aynı zamanda da çok fazla yorulmadan yapabilmek istiyor. Hal böyle olunca ortaya çok farklı alanlar açılıyor işte bu alanlardan bir tanesi de Google reklamları. Biraz önce bahsetmiş olduğumuz gibi reklamların eski zamanlar da ne gibi geri dönüşler vereceği belli oluyordu fakat insanların hangi reklama ne gibi tepki verecekleri artık çok net değil.

Şunu da söylemek istiyoruz eski zamanlar da kullanılan reklam modellerinden herhangi birine tepki göstermek isteyen birey çok uzun uğraşlar vermesi gerekmekteydi. Fakat artık beğenmedikleri bir reklam modeli hakkın da fikirlerini hemen beyan edebiliyorlar. İşte bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Google Adwords Danışmanlığı çok önemli bir noktaya çıkarılmış oluyor.

Google Adwords Danışmanlığı hizmetimizi almaya karar verdiğiniz an bizimle iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. İletişim sayfamızdan ya da Whatsapp iletişim butonumuzdan ve ya canlı sohbet kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.