Kurumsal web sitesi, web tasarım alanında en çok tercih edilen web sitesi çeşididir. Kurumsal web sitesi bir firmanın, kurumsal kimliğini sitenizi ziyaret eden kişilere tanıtmak amacıyla oluşturulur. Her web sitesinde olduğu gibi bu alanda da mobil uyumlu web sitesi büyük önem arz etmektedir. Firmasını etkili bir SEO çalışması ile ön plana çıkarmak isteyen firma sahibi mobil uyumlu ve hızlı açılan bir altyapıyı tercih etmelidir. Tabii ki teknik özellik haricinde bir siteyi öne çıkarabilmenin en büyük etkeni tasarımdır. Uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde kurumsal web sitesi fiyatı almak için aşağıda bulunan butona tıklayarak bizi arayabilirsiniz.

 

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları cezbedecek bir logo tasarımı da bir diğer büyük etkendir. Profesyonel logo çalışması firmanızı daha kurumsal göstermektedir.  Sitenin dizaynı da göze güzel geliyorsa müşterileriniz sizi tercih edeceklerdir. Firmanızın bulunduğu alanda ön plana çıkmak gerçekten kolaydır. BirTık Tasarım ekibi sizlere kurumsal web tasarım, profesyonel logo tasarımı, garantili seo çalışmalarıyla size bu konuda destek olacaktır.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi yaptırdıysanız olmazsa olmaz sayfalar şunlardır;

1-) Hakkımızda sayfası oluşturarak firmanız hakkında bilgiler vermelisiniz.Bu sayfaya tarihçe eklenmelidir. Ayrıca vizyon ve misyonu eklemeyi unutmayınız.

Vizyon ve Misyon Nedir?

Her kurumun hakkında kısmında bulunan vizyonumuz ve misyonumuz yazıları vardır. Hep görürüz bunları. Peki nedir vizyon ve misyon?

Vizyon Nedir?

Vizyon, kaba tabirle şirketin hedefleridir. Gelecek yıllarda şirketin olmak istediği yer diyebiliriz. Aşağı yukarı 10-15 yıl sonrasının hayali vizyondur. Şu anda yapılan her şey o vizyona ulaşmak içindir. Gelecek yıllarda nasıl bir yerde olacağınızı gösterirsiniz.

Misyon Nedir?

Misyon, bir şirketin bel kemiğidir. Bir şirket kurmak istiyorsanız önce misyonunuzu belirlemelisiniz. Misyon, şirketin neden kurulduğunu, ne hizmetler verdiğini, kimlere hizmet verdiğini anlatan metindir.

Şirketinizin kurumsal kimliği için vizyon ve misyon çok önemlidir.

2-) Hizmetler, siteniz için en önemli etkenlerden birisidir. Hizmetler sayfası sitenizi ziyaret edenlere ne konuda hizmet verdiğiniz göstermeyi sağlar. Bu sayfanın özenle hazırlanması, müşteri tarafından tercih edilme sebebiniz olabilir.

3-) Ürünler,  ziyaretçi tarafından en çok ziyaret edilen bir diğer alandır. Sitenize gelen ziyaretçiler ürünlerinizi görmek ister. Bunların görsellerini güzel bir şekilde dizayn ederek sunarsanız siz tercih edilebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin sayfasında size hızlı ulaşabilecekleri bir buton koyarsanız daha hızlı geri dönüş sağlayabilirsiniz. Kurumsal web tasarım fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.

4-) İletişim sayfası, müşterilerin en çok ziyaret ettiği alandır.  Olmazsa olmazdır. Gerekirse hakkımızda kısmını oluşturmayın ama bu sayfayı unutmayınız. Yoksa size nasıl ulaşacaklar? Bu sayfa içerisinde;

İletişim numaraları,

Fax numaraları,

Adres bilgisi,

Mail  adresleri,

İletişim formu.

Müşteriler size en kolay iletişim formundan ulaşacaklardır. Sorunsuz bir şekilde çalışması dikkate alınmalıdır.

Genel olarak kurumsal web sitesi şekilde olmalıdır. İsteğinize göre şekillendirmek size kalmış. Bu işi profesyonelce yapmak daha iyi geri dönüşler almanızı yüksek oranda arttırır.

Kurumsal Site Altyapısı Nasıl Olmalı?

Daha öncesinde sitenin teknik detaylarından bahsetmiştik. Fakat nasıl bir altyapı olmalı bundan bahsetmedik. Son yıllarda kullanımı artan, dünya genelindeki tüm sitelerin %50 civarı oranında tercih edilen WordPress bu iş için biçilmiş kaftan. Admin panelli web sitesi tabii ki olması gereken bir sistemdir. Yönetici istediği gibi her şeyi değiştirebilmeli. Burada imdadımıza WordPress yetişiyor. Kullanım kolaylığı sunan WordPress, SEO konusunda da inanılmaz bir seviyede. Kurulan SEO eklentisinin önerilerini izleyerek hızlı bir şekilde yükseliş sağlayabilirsiniz. Fakat bu işin analizli ve detaylı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Profesyonel SEO desteği için bizi arayabilirsiniz.

SEO konusunda harikalar yaratan WordPress, hız konusunda da harika! Düzgün seçilen tema sitenizi hızlandırır ve bu da güzel geri dönüşler almanızı sağlar. WordPress’in hemen ardından en çok tercih edilen altyapı ise, tamamen size özel yapılmış PHP tabanlı, yönetim panelli bir web sitesidir. Yapabilecekleriniz bunda kısıtlıdır. Herhangi bir eklenti kuramaz ve kodlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Eğer bir webmaster değilseniz bu kodları kurcalamamak gerekir.

Bizlerin ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği altyapı WordPress’tir. WordPress site fiyatları için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumsal web sitesi fiyatları değişkenlik göstermektedir. E-Ticaret Sitesi Yapımı  hizmetini de profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Sağ tarafta bulunan butondan canlı destek ekibimize bağlanabilir veya sol taraftan Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın, görsellik önemlidir!