sosyal medya danismanligi nedir

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile yönetilmesi ve düzenli içerik girilmesini istediğiniz sosyal medya hesaplarının idaresi, içeriklerinin üretilmesi ve takipçi sayılarının bu bağlamda yükseltilmesi ile daha fazla bir kitleye ulaşılmasını hedefleyen çalışmadır.

Sosyal medya hesapları düzenli içerik girişi yapılmazsa atıl duruma gelerek takipçi kitlesini kaybedebilir. Dolayısı ile markanız ya da firmanız için oluşturduğunuz ve kitlenize hitap etmek istediğiniz bir argümanı kaybedebilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek için yapılması gereken ya düzneli ve kurallara uygun içerik girişidir ya da bir Profesyonel Sosyal medya danışmanı ile çalışmaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetimiz Hakkında

BirTık Tasarım olarak sizlere profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz ile müşteri ve kitle portföyünüzü analiz ederek sizler için uygun içerikler üretiyor, bunları yayınlıyor ardından geri dönüşleri takip ediyoruz. Tüm bu işlemlerin yanı sıra kitleniz ile olan iletişiminizi de düzenleyerek gerekli etkileşimin sağlanması konusunda sosyal medya hesaplarınız kontrol ediyoruz.

Markaların sosyal medya hesapları, kitleleri ve takipçileri ile iletişime direk geçmeleri için en uygun araçlardandır. Anında geri bildirim, kullanıcı görüşü, müşteri yorumu, eleştiri, tavsiye, olumlu yorum gibi pek çok geri bildirimi sosyalm edya üzerinden rahatça elde edebilirsiniz. Ayrıca marka yada firmanızın reklamlarını yine bu mecralar üzerinden yapabilirsiniz.

Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz ile instagramü, facebook ibi popüler sosyal medya hesaplarınızı daha ileri taşıyabilirsiniz.