wordpress turkcelestirme hizmeti

Wordpress sitelerde kullanılan temalar çoğu zaman yabancı dillerde ve çoğunlukla İngilizce olarak gelir. WordPress Türkçeleştirme hizmetimiz sayesinde tema panellerinizi ve içeriklerini Türkçe olarak kullanmanız mümkün.

WordPress Türkçeleştirme Nedir?

Günümüzde WordPress için kullanılan temaların çoğu ingilizcedir. Bunun sebeb İngilizce’nin global bir dil olması ile beraber herkesin anlayabileceğinin düşünülmesidir. Ancak bazı durumlarda ileri seviye İngilizce gerektiren sayfaları okumakta ne anlamakta zorlanabiliriz. İşte bu durum ile karşılaştığınız anda BirTık Tasarım devreye giriyor.

Temanızın Türkçeye çevrilmesi ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir hale gelmesi adına gereken tüm WordPress Türkçeleştirme çeviri çalışmalarını sizin için yaparak stabil bir hale getirmekteyiz. Profesyonel bir çeviri işlemi ile lisansına ücret ödediğiniz temalarınızı Türkçe bir şekilde rahatca kullanmanız mümkün.

BirTık Tasarım ailesi olarak sizlere WordPress Türkçeleştirme hizmetimiz vermek için iletişim kanallarında bize ulaşmanızı bekliyoruz.