Plugins - Advanced Custom Fields (ACF) - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (572 entries)

en: %1$s is not one of %2$s
el_GR: Το %1$s δεν είναι ένα από τα %2$s.

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
el_GR[0]: Το %1$s πρέπει να έχει post type %2$s.
el_GR[1]: Το %1$s πρέπει να έχει ένα από τα παρακάτω post type: %2$s.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
el_GR[0]: Το %1$s πρέπει να έχει έναν χρήστη με ρόλο %2$s.
el_GR[1]: Το %1$s πρέπει να έχει έναν χρήστη με έναν από τους παρακάτω ρόλους: %2$s.

en: %1$s must have a valid post ID.
el_GR: Το %1$s πρέπει να έχει ένα έγκυρο post ID.

en: %1$s must have a valid user ID.
el_GR: Το %1$s πρέπει να έχει ένα έγκυρο ID χρήστη.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
el_GR[0]: To %1$s πρέπει να έχει τον όρο %2$s.
el_GR[1]: To %1$s πρέπει να έχει έναν από τους παρακάτω όρους: %2$s.

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
el_GR[0]: Το %1$s απαιτεί τουλάχιστον %2$s επιλογή
el_GR[1]: Το %1$s απαιτεί τουλάχιστον %2$s επιλογές

en: %d fields require attention
el_GR: %d πεδία χρήζουν προσοχής

en: %s added
el_GR: %s προστέθηκε

en: %s already exists
el_GR: %s υπάρχει ήδη

en: %s requires a valid attachment ID.
el_GR: Το %s απαιτεί ένα έγκυρο attachment ID.

en: %s value is required
el_GR: Η τιμή του %s είναι υποχρεωτική

en: '%s' is not a valid email address
el_GR: Το '%s' δεν είναι έγκυρη διεύθυνση email.

en: (no label)
el_GR: (χωρίς ετικέτα)

en: (no title)
el_GR: (χωρίς τίτλο)

en: (this field)
el_GR: (αυτό το πεδίο)

en: 1 field requires attention
el_GR: 1 πεδίο χρήζει προσοχής

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
el_GR: <a href="%s" target="_blank">Τεκμηρίωση</a>. Η εκτεταμένη μας τεκμηρίωσή περιέχει αναφορές και οδηγούς για τις περισσότερες από τις περιπτώσεις που τυχόν συναντήσετε.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
el_GR: <a href="%s" target="_blank">Υποστήριξη</a>. Οι επαγγελματίες στην Υποστήριξή μας θα σας βοηθήσουν με τις πιο προχωρημένες τεχνικές δυσκολίες σας.

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
el_GR: <b>Επιλέξτε</b> στοιχεία για να τα <b>αποκρύψετε</b> από την οθόνη τροποποίησης.

en: <strong>%1$s</strong> - We've detected one or more calls to retrieve ACF field values before ACF has been initialized. This is not supported and can result in malformed or missing data. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to fix this</a>.
el_GR: <strong>%1$s</strong> - Ανιχνεύθηκαν μία ή περισσότερες κλήσεις για ανάκτηση τιμών πεδίων ACF προτού το ACF αρχικοποιηθεί. Αυτό δεν υποστηρίζεται και μπορεί να καταλήξει σε παραποιημένα ή κενά. <a href="%2$s" target="_blank">Μάθετε πώς να το διορθώσετε</a>.

en: <strong>Error</strong>: %s
el_GR: <strong>Σφάλμα</strong>: %s

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
el_GR: To ACF χρησιμοποιεί <a href="%s" target="_blank">ομάδες πεδίων</a> για να ομαδοποιήσει προσαρμοσμένα πεδία και να τα παρουσιάσει στις οθόνες επεξεργασίας.

en: Accordion
el_GR: Ακορντεόν

en: Activate
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Activate this item
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτό το αντικείμενο

en: Active
el_GR: Ενεργό

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Ενεργό <span class="count">(%s)</span>
el_GR[1]: Ενεργά <span class="count">(%s)</span>

en: Add
el_GR: Προσθήκη

en: Add 'other' choice to allow for custom values
el_GR: Προσθήκη επιλογής "άλλο" ώστε να επιτρέπονται προσαρμοσμένες τιμές

en: Add / Edit
el_GR: Προσθήκη / Επεξεργασία

en: Add Field
el_GR: Προσθήκη Πεδίου

en: Add Field Group
el_GR: Προσθήκη Ομάδας Πεδίων

en: Add File
el_GR: Προσθήκη Αρχείου

en: Add Image
el_GR: Προσθήκη Εικόνας

en: Add New
el_GR: Προσθήκη Νέου

en: Add New Field
el_GR: Προσθήκη Νέου Πεδίου

en: Add New Field Group
el_GR: Προσθήκη Νέας Ομάδας Πεδίων

en: Add Toggle All
el_GR: Προσθήκη Εναλλαγής Όλων

en: Add Your First Field
el_GR: Προσθέστε το Πρώτο σας Πεδίο

en: Add Your First Field Group
el_GR: Προσθέστε την Πρώτη σας Ομάδα Πεδίων

en: Add new choice
el_GR: Προσθήκη νέας τιμής

en: Add rule group
el_GR: Προσθήκη ομάδας κανόνων

en: Add title
el_GR: Προσθήκη τίτλου

en: Advanced Custom Fields logo
el_GR: Λογότυπος Advanced Custom Fields

en: All
el_GR: Όλα

en: All %s formats
el_GR: Όλες οι %s μορφές

en: All images
el_GR: Όλες οι εικόνες

en: All post types
el_GR: Όλοι οι τύποι άρθρων

en: All taxonomies
el_GR: Όλες οι Ταξινομίες

en: All user roles
el_GR: Όλοι οι ρόλοι χρηστών

en: Allow 'custom' values to be added
el_GR: Να επιτρέπεται η προσθήκη 'custom' τιμών

en: Allow Archives URLs
el_GR: Να Επιτρέπονται τα URL των Archive

en: Allow Custom Values
el_GR: Να Επιτρέπονται Προσαρμοσμένες Τιμές

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
el_GR: Να επιτρέπεται η HTML markup να παρουσιαστεί ως ορατό κείμενο αντί να αποδοθεί

en: Allow Other Choice
el_GR: Να Επιτρέπονται Άλλες Επιλογές

en: Allow new terms to be created whilst editing
el_GR: Να επιτρέπεται η δημιουργία νέων όρων κατά την επεξεργασία

en: Allow this accordion to open without closing others.
el_GR: Επιτρέψτε σε αυτό το accordion να ανοίγει χωρίς να κλείνουν τα άλλα.

en: Appearance
el_GR: Εμφάνιση

en: Appears after the input
el_GR: Εμφανίζεται μετά το πεδίο εισαγωγής

en: Appears before the input
el_GR: Εμφανίζεται πριν το πεδίο εισαγωγής

en: Appears when creating a new post
el_GR: Εμφανίζεται κατά τη δημιουργία νέου post

en: Appears within the input
el_GR: Εμφανίζεται εντός του πεδίου εισαγωγής

en: Append
el_GR: Προσάρτηση στο τέλος

en: Archives
el_GR: Archive

en: Are you sure?
el_GR: Είστε σίγουροι;

en: Attachment
el_GR: Συνημμένο

en: Attachments
el_GR: Συνημμένα

en: Author
el_GR: Συντάκτης

en: Automatically add &lt;br&gt;
el_GR: Αυτόματη προσθήκη &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
el_GR: Αυτόματη προσθήκη παραγράφων

en: Awaiting save
el_GR: Αναμονή αποθήκευσης

en: Back to all tools
el_GR: Πίσω σε όλα τα εργαλεία

en: Basic
el_GR: Βασικό

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
el_GR: Προτού δημιουργήσετε το πρώτο σας Field Group, σας συστήνουμε να διαβάσετε τον οδηγό μας <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> για να εξοικειωθείτε με τη φιλοσοφία του προσθέτου και τις βέλτιστες πρακτικές του.

en: Below fields
el_GR: Παρακάτω πεδία

en: Below labels
el_GR: Παρακάτω ετικέτες

en: Block
el_GR: Μπλοκ

en: Blocks
el_GR: Μπλοκ

en: Both (Array)
el_GR: Και τα δύο (Array)

en: Button Group
el_GR: Ομάδα Κουμπιών

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Center
el_GR: Κεντράρισμα

en: Center the initial map
el_GR: Κεντράρισμα αρχικού χάρτη

en: Character Limit
el_GR: Όριο Χαρακτήρων

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
el_GR: Οι προσαρμοσμένες τιμές των checkbox δεν επιτρέπεται να είναι κενές. Αποεπιλέξετε τις κενές τιμές.

en: Checked
el_GR: Επιλεγμένο

en: Child Page (has parent)
el_GR: Υποσελίδα (έχει γονέα)

en: Choice
el_GR: Επιλογή

en: Choices
el_GR: Επιλογές

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
el_GR: Επιλέξτε από περισσότερους από 30 τύπους πεδίων. <a href="%s" target="_blank">Μάθετε περισσότερα</a>.

en: Class "%s" does not exist.
el_GR: Η κλάση "%s" δεν υπάρχει.

en: Clear
el_GR: Καθαρισμός

en: Clear color
el_GR: Εκκαθάριση χρώματος

en: Clear location
el_GR: Καθαρισμός τοποθεσίας

en: Click to initialize TinyMCE
el_GR: Κάνετε κλικ για να αρχικοποιηθεί ο TinyMCE

en: Clone Field
el_GR: Πεδίο Κλώνου

en: Close Field
el_GR: Κλείσιμο Πεδίου

en: Close Modal
el_GR: Κλείσιμο αναδυομένου

en: Close modal
el_GR: Κλείσιμο αναδυομένου

en: Collapse Details
el_GR: Σύμπτυξη Λεπτομερειών

en: Color Picker
el_GR: Επιλογέας Χρωμάτων

en: Color value
el_GR: Τιμή χρώματος

en: Comma separated list. Leave blank for all types
el_GR: Λίστα διαχωρισμένη με κόμμα. Αφήστε κενό για όλους τους τύπους

en: Comment
el_GR: Σχόλιο

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Conditional Logic
el_GR: Λογική Υπό Συνθήκες

en: Connect selected terms to the post
el_GR: Σύνδεση επιλεγμένων όρων στο άρθρο

en: Content
el_GR: Περιεχόμενο

en: Content Editor
el_GR: Επεξεργαστής Περιεχομένου

en: Controls how new lines are rendered
el_GR: Ελέγχει πώς αποδίδονται οι αλλαγές γραμμής

en: Copied
el_GR: Αντιγράφηκε

en: Copy to clipboard
el_GR: Αντιγραφή στο πρόχειρο

en: Create Terms
el_GR: Δημιουργία Όρων

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
el_GR: Δημιουργήστε μια ομάδα κανόνων που θα καθορίζουν ποιες επεξεργασίας θα χρησιμοποιούν αυτά τα πεδία

en: Created on %1$s at %2$s
el_GR: Δημιουργήθηκε την %1$s στις %2$s

en: Current User
el_GR: Τρέχων Χρήστης

en: Current User Role
el_GR: Ρόλος Τρέχοντος Χρήστη

en: Custom:
el_GR: Προσαρμοσμένο:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
el_GR: Προσαρμόστε το WordPress με ισχυρά, επαγγελματικά και εύχρηστα πεδία.

en: Customize the map height
el_GR: Τροποποίηση ύψους χάρτη

en: Database Upgrade Required
el_GR: Απαιτείται Αναβάθμιση Βάσης Δεδομένων

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
el_GR: Η Αναβάθμιση της Βάσης Δεδομένων ολοκληρώθηκε. <a href="%s">Επιστροφή στον πίνακα ελέγχου του δικτύου</a>

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
el_GR: Η αναβάθμιση της βάσης δεδομένων ολοκληρώθηκε. <a href="%s">Δείτε τι νέο υπάρχει</a>

en: Date Picker
el_GR: Επιλογέας Ημερομηνίας

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
el_GR: Ολοκλήρωση

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
el_GR: Σήμερα

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
el_GR: Επόμενο

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
el_GR: Προηγούμενο

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
el_GR: ΣΚ

en: Date Time Picker
el_GR: Επιλογέας Ημερομηνίας και Ώρας

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
el_GR: ΠΜ

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
el_GR: ΠΜ

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
el_GR: Ολοκληρώθηκε

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
el_GR: Τώρα

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
el_GR: Ώρα

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
el_GR: Μικροδευτερόλεπτο

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
el_GR: Χιλιοστό του δευτερολέπτου

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
el_GR: Λεπτό

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
el_GR: ΜΜ

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
el_GR: ΜΜ

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
el_GR: Δευτερόλεπτο

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
el_GR: Επιλογή

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
el_GR: Επιλέξτε Ώρα

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
el_GR: Ώρα

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
el_GR: Ζώνη Ώρας

en: Deactivate
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Deactivate this item
el_GR: Απενεργοποιήστε αυτό το αντικείμενο

en: Default
el_GR: Προεπιλογή

en: Default Template
el_GR: Προεπιλεγμένο Πρότυπο

en: Default Value
el_GR: Προεπιλεγμένη Τιμή

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
el_GR: Προσδιορίστε ένα σημείο άκρου στο οποίο το προηγούμενο accordion κλείνει. Αυτό δε θα είναι κάτι ορατό.

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete Field Group
el_GR: Διαγραφή Ομάδας Πεδίων

en: Delete field
el_GR: Διαγραφή πεδίου

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Discussion
el_GR: Συζήτηση

en: Display Format
el_GR: Μορφή Εμφάνισης

en: Display this accordion as open on page load.
el_GR: Αυτό το accordion να είναι ανοιχτό κατά τη φόρτωση της σελίδας.

en: Displays text alongside the checkbox
el_GR: Εμφανίζει κείμενο δίπλα στο πεδίο επιλογής

en: Documentation
el_GR: Τεκμηρίωση

en: Drag to reorder
el_GR: Σύρετε για αναδιάταξη

en: Duplicate
el_GR: Δημιουργία αντιγράφου

en: Duplicate field
el_GR: Δημιουργία αντιγράφου του πεδίου

en: Duplicate this item
el_GR: Δημιουργία αντιγράφου αυτού του στοιχείου

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit Field
el_GR: Επεξεργασία Πεδίου

en: Edit Field Group
el_GR: Επεξεργασίας Ομάδας Πεδίων

en: Edit File
el_GR: Επεξεργασία Αρχείου

en: Edit Image
el_GR: Επεξεργασία Εικόνας

en: Edit field
el_GR: Τροποποίηση πεδίου

en: Edit field group
el_GR: Επεξεργασία field group

en: Elements
el_GR: Αντικείμενα

en: Embed Size
el_GR: Διαστάσεις Embed

en: Enable Transparency
el_GR: Ενεργοποίηση Διαφάνειας

en: Enter URL
el_GR: Εισάγετε URL

en: Enter each choice on a new line.
el_GR: Προσθέστε κάθε επιλογή σε μια νέα γραμμή.

en: Enter each default value on a new line
el_GR: Εισαγάγετε την κάθε προεπιλεγμένη τιμή σε μια νέα γραμμή

en: Error loading field.
el_GR: Σφάλμα κατά τη φόρτωση του πεδίου.

en: Error uploading file. Please try again
el_GR: Σφάλμα μεταφόρτωσης αρχείου. Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι

en: Excerpt
el_GR: Απόσπασμα

en: Expand Details
el_GR: Ανάπτυξη Λεπτομερειών

en: Export As JSON
el_GR: Εξαγωγή ως JSON

en: Export Field Groups
el_GR: Εξαγωγή Ομάδων Πεδίων

en: Featured Image
el_GR: Επιλεγμένη Εικόνα

en: Field
el_GR: Πεδίο

en: Field Group
el_GR: Ομάδα Πεδίου

en: Field Group Title
el_GR: Τίτλος Ομάδας Πεδίων

en: Field Groups
el_GR: Ομάδες Πεδίων

en: Field Label
el_GR: Επιγραφή Πεδίου

en: Field Name
el_GR: Όνομα Πεδίου

en: Field Type
el_GR: Τύπος Πεδίου

en: Field group activated. | %s field groups activated.
el_GR[0]: Η ομάδα πεδίων ενεργοποιήθηκε.
el_GR[1]: %s ομάδες πεδίων ενεργοποιήθηκαν.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
el_GR[0]: Η ομάδα πεδίων έχει απενεργοποιηθεί.
el_GR[1]: %s ομάδες πεδίων έχουν απενεργοποιηθεί.

en: Field group deleted.
el_GR: Το field group διαγράφηκε.

en: Field group draft updated.
el_GR: Το πρόχειρο field group ενημερώθηκε

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
el_GR[0]: Δημιουργήθηκε αντίγραφο της ομάδας πεδίων.
el_GR[1]: Δημιουργήθηκαν αντίγραφα %s ομάδων πεδίων.

en: Field group published.
el_GR: Το field group δημοσιεύθηκε.

en: Field group saved.
el_GR: Το field group αποθηκεύτηκε.

en: Field group scheduled for.
el_GR: Το field group προγραμματίστηκε.

en: Field group submitted.
el_GR: Το field group καταχωρήθηκε.

en: Field group title is required
el_GR: Ο τίτλος του field group είναι απαραίτητος

en: Field group updated.
el_GR: Το field group ενημερώθηκε.

en: Field groups with a lower order will appear first
el_GR: Ομάδες πεδίων με χαμηλότερη σειρά θα εμφανιστούν πρώτες

en: Field moved to other group
el_GR: Το πεδίο μετακινήθηκε σε άλλη ομάδα

en: Field type does not exist
el_GR: Ο τύπος πεδίου δεν υπάρχει

en: Fields
el_GR: Πεδία

en: File
el_GR: Αρχείο

en: File Array
el_GR: Array Αρχείων

en: File ID
el_GR: ID Αρχείου

en: File URL
el_GR: URL Αρχείου

en: File name
el_GR: Όνομα αρχείου

en: File size
el_GR: Μέγεθος αρχείου

en: File size must be at least %s.
el_GR: Το μέγεθος το αρχείου πρέπει να είναι τουλάχιστον %s.

en: File size must not exceed %s.
el_GR: Το μέγεθος του αρχείου πρέπει να το πολύ %s.

en: File type must be %s.
el_GR: Ο τύπος του πεδίου πρέπει να είναι %s.

en: Filter by Post Type
el_GR: Φιλτράρισμα κατά Τύπο Άρθρου

en: Filter by Taxonomy
el_GR: Φιλτράρισμα κατά Ταξινομία

en: Filters
el_GR: Φίλτρα

en: Find current location
el_GR: Εύρεση τρέχουσας τοποθεσίας

en: Flexible Content
el_GR: Ευέλικτο Περιεχόμενο

en: Flexible Content Field
el_GR: Πεδίο Flexible Content

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
el_GR: Για μεγαλύτερο έλεγχο μπορείτε να δηλώσετε μια τιμή και μια ετικέτα ως εξής:

en: Format
el_GR: Μορφή

en: Forms
el_GR: Φόρμες

en: Front Page
el_GR: Αρχική Σελίδα

en: Full Size
el_GR: Πλήρες μέγεθος

en: Gallery
el_GR: Συλλογή

en: Gallery Field
el_GR: Πεδίο Gallery

en: General
el_GR: Γενικά

en: Generate PHP
el_GR: Δημιουργία PHP

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
el_GR: Ξεκινήστε να δημιουργείτε νέα προσαρμοσμένα πεδία για τα άρθρα, τις σελίδες, τα custom post types και γενικότερα το περιεχόμενο του WordPress.

en: Google Map
el_GR: Χάρτης Google

en: Group
el_GR: Ομάδα

en: Group Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Ομάδας

en: Has any value
el_GR: Να έχει οποιαδήποτε τιμή

en: Has no value
el_GR: Να μην έχει καμία τιμή

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Help & Support
el_GR: Βοήθεια & Υποστήριξη

en: Hide on screen
el_GR: Απόκρυψη σε οθόνη

en: High (after title)
el_GR: Ψηλά (μετά τον τίτλο)

en: Horizontal
el_GR: Οριζόντια

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
el_GR: Αν περισσότερα από ένα field group εμφανίζονται στην οθόνη επεξεργασίας, τότε θα χρησιμοποιηθούν οι ρυθμίσεις του πρώτου (αυτού με το χαμηλότερον αριθμό σειράς)

en: Image
el_GR: Εικόνα

en: Image URL
el_GR: URL Εικόνας

en: Image height must be at least %dpx.
el_GR: Το ύψος της εικόνας πρέπει να είναι τουλάχιστον %dpx.

en: Image height must not exceed %dpx.
el_GR: Το ύψος της εικόνας πρέπει να είναι το πολύ %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
el_GR: Το πλάτος της εικόνας πρέπει να είναι τουλάχιστον %dpx.

en: Image width must not exceed %dpx.
el_GR: Το πλάτος της εικόνας πρέπει να είναι το πολύ %dpx.

en: Import
el_GR: Εισαγωγή

en: Import Field Groups
el_GR: Εισαγωγή Ομάδων Πεδίων

en: Import JSON
el_GR: Εισαγωγή JSON

en: Import file empty
el_GR: Εισαγωγή κενού αρχείου

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Ανενεργό <span class="count">(%s)</span>
el_GR[1]: Ανενεργά <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
el_GR: Εσφαλμένος τύπος αρχείου

en: Information
el_GR: Πληροφορία

en: Instructions
el_GR: Οδηγίες

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
el_GR: Οδηγίες προς τους συγγραφείς. Ορατό όταν υποβάλλοντα τα δεδομένα

en: Invalid field group parameter(s).
el_GR: Μη έγκυρες παράμετροι field group.

en: Invalid nonce.
el_GR: Μη έγκυρο nonce.

en: Invalid request.
el_GR: Μη έγκυρο αίτημα.

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
el_GR: Συνιστάται ιδιαίτερα να πάρετε αντίγραφο ασφαλείας της βάσης δεδομένων σας προτού να συνεχίσετε. Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να εκτελέσετε την ενημέρωση τώρα;

en: Key
el_GR: Κλειδί

en: Label
el_GR: Ετικέτα

en: Large
el_GR: Μεγάλο

en: Last updated: %s
el_GR: Τελευταία ενημέρωση: %s

en: Layout
el_GR: Διάταξη

en: Leave blank for no limit
el_GR: Αφήστε κενό για να μην υπάρχει όριο

en: Left aligned
el_GR: Αριστερή στοίχιση

en: Library
el_GR: Βιβλιοθήκη

en: Limit the media library choice
el_GR: Περιορισμός της επιλογής βιβλιοθήκης πολυμέσων

en: Link
el_GR: Σύνδεσμος

en: Link URL
el_GR: Σύνδεσμος URL

en: Load Terms
el_GR: Φόρτωση Όρων

en: Load value from posts terms
el_GR: Φόρτωση τιμής από τους όρους της ανάρτησης

en: Loading
el_GR: Φόρτωση

en: Loading diff
el_GR: Φόρτωση διαφορών

en: Local JSON
el_GR: Τοπικό JSON

en: Located in plugin: %s
el_GR: Βρίσκεται στο πρόσθετο: %s

en: Located in theme: %s
el_GR: Βρίσκεται στο θέμα: %s

en: Located in: %s
el_GR: Βρίσκεται στο: %s

en: Location
el_GR: Τοποθεσία

en: Location Rules
el_GR: Κανόνες Τοποθεσίας

en: Location type "%s" is already registered.
el_GR: Ο τύπος τοποθεσίας "%s" είναι ήδη καταχωρημένος.

en: Logged in
el_GR: Συνδεδεμένος

en: Maximum
el_GR: Μέγιστο

en: Maximum Value
el_GR: Μέγιστη Τιμή

en: Maximum values reached ( {max} values )
el_GR: Αγγίξατε το μέγιστο πλήθος τιμών ( {max} τιμές )

en: Medium
el_GR: Μεσαίο

en: Menu
el_GR: Μενού

en: Menu Item
el_GR: Στοιχείο Μενού

en: Menu Locations
el_GR: Τοποθεσίες Μενού

en: Menu items
el_GR: Στοιχεία μενού

en: Menus
el_GR: Μενού

en: Message
el_GR: Μήνυμα

en: Minimum
el_GR: Ελάχιστο

en: Minimum Value
el_GR: Ελάχιστη Τιμή

en: Move
el_GR: Μετακίνηση

en: Move Complete.
el_GR: Η Μετακίνηση Ολοκληρώθηκε.

en: Move Custom Field
el_GR: Μετακίνηση Προσαρμοσμένου Πεδίου

en: Move Field
el_GR: Μετακίνηση Πεδίου

en: Move field group to trash?
el_GR: Να μεταφερθεί αυτή η ομάδα πεδίων στον κάδο;

en: Move field to another group
el_GR: Μετακίνηση του πεδίου σε άλλο group

en: Multi Select
el_GR: Πολλαπλή Επιλογή

en: Multiple Values
el_GR: Πολλαπλές Τιμές

en: Name
el_GR: Όνομα

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
el_GR: Κείμενο

en: New Field
el_GR: Νέο Πεδίο

en: New Field Group
el_GR: Νέα Ομάδα Πεδίων

en: New Lines
el_GR: Αλλαγές Γραμμής

en: New Tab Group
el_GR: Νέα Ομάδα Καρτελών

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
el_GR: Είστε καινούριοι στο ACF; Κάνετε μια περιήγηση στον <a href="%s" target="_blank">οδηγό εκκίνησης για νέους</a>.

en: No
el_GR: Όχι

en: No Field Groups found
el_GR: Δεν βρέθηκαν Ομάδες Πεδίων

en: No Field Groups found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν Ομάδες Πεδίων στα Διεγραμμένα

en: No Fields found
el_GR: Δεν βρέθηκαν Πεδία

en: No Fields found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν Πεδία στα Διεγραμμένα

en: No Formatting
el_GR: Χωρίς Μορφοποίηση

[ctx: No Terms]
en: No %s
el_GR: Κανένα %s

en: No field groups selected
el_GR: Δεν επιλέχθηκε καμία ομάδα πεδίων

en: No file selected
el_GR: Δεν επιλέχθηκε αρχείο

en: No image selected
el_GR: Δεν επιλέχθηκε εικόνα

en: No matches found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αντιστοιχίες

en: No toggle fields available
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία εναλλαγής

en: No updates available.
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις.

en: Normal (after content)
el_GR: Κανονικό (μετά το περιεχόμενο)

en: Number
el_GR: Αριθμός

en: Off Text
el_GR: Ανενεργό Κείμενο

en: On Text
el_GR: Ενεργό Κείμενο

en: Open
el_GR: Άνοιγμα

en: Opens in a new window/tab
el_GR: Ανοίγει σε νέο παράθυρο/καρτέλα

en: Options
el_GR: Επιλογές

en: Options Page
el_GR: Σελίδα Επιλογών

en: Options Pages
el_GR: Σελίδες Ρυθμίσεων

en: Order
el_GR: Σειρά

en: Order No.
el_GR: Αρ. Παραγγελίας

en: Other
el_GR: Άλλο

en: Overview
el_GR: Επισκόπηση

en: Page
el_GR: Σελίδα

en: Page Attributes
el_GR: Χαρακτηριστικά Σελίδας

en: Page Link
el_GR: Σύνδεσμος Σελίδας

en: Page Parent
el_GR: Γονέας Σελίδας

en: Page Template
el_GR: Πρότυπο Σελίδας

en: Page Type
el_GR: Τύπος Άρθρου

en: Parent
el_GR: Γονέας

en: Parent Page (has children)
el_GR: Γονική Σελίδα (έχει απογόνους)

en: Password
el_GR: Συνθηματικό

en: Permalink
el_GR: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Placeholder Text
el_GR: Υποκατάστατο Κείμενο

en: Placement
el_GR: Τοποθέτηση

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
el_GR: Επιβεβαιώστε επίσης ότι όλα τα επί πληρωμή πρόσθετα (%s) είναι ενημερωμένα στην τελευταία τους έκδοση.

en: Please select at least one site to upgrade.
el_GR: Παρακαλούμε επιλέξτε τουλάχιστον έναν ιστότοπο για αναβάθμιση.

en: Please select the destination for this field
el_GR: Παρακαλούμε επιλέξτε τον προορισμό γι' αυτό το πεδίο

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
el_GR: Χρησιμοποιήστε την καρτέλα Βοήθεια & Υποστήριξη για να επικοινωνήστε μαζί μας στην περίπτωση που χρειαστείτε βοήθεια.

en: Position
el_GR: Τοποθεσία

en: Post
el_GR: Άρθρο

en: Post Category
el_GR: Κατηγορία Άρθρου

en: Post Format
el_GR: Μορφή Άρθρου

en: Post Status
el_GR: Κατάσταση Άρθρου

en: Post Taxonomy
el_GR: Ταξινομία Άρθρου

en: Post Template
el_GR: Πρότυπο Άρθρου

en: Post Type
el_GR: Τύπος Άρθρου

en: Post updated
el_GR: Το άρθρο ενημερώθηκε

en: Posts
el_GR: Άρθρα

en: Posts Page
el_GR: Σελίδα Άρθρων

en: Prepend
el_GR: Προσάρτηση στην αρχή

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
el_GR: Εμφάνιση επιπλέον πεδίου checkbox που εναλλάσσει όλες τις επιλογές

en: Presentation
el_GR: Παρουσίαση

en: Preview Size
el_GR: Μέγεθος Προεπισκόπησης

en: Radio Buttons
el_GR: Radio Button

en: Range
el_GR: Εύρος

en: Reading upgrade tasks...
el_GR: Πραγματοποιείται ανάγνωση εργασιών αναβάθμισης...

en: Register
el_GR: Εγγραφή

en: Relational
el_GR: Υπό Συνθήκες

en: Relationship
el_GR: Σχέση

en: Remove
el_GR: Αφαίρεση

en: Repeater
el_GR: Επαναλήπτης

en: Repeater Field
el_GR: Πεδίο Repeater

en: Required
el_GR: Απαιτείται

en: Restrict which files can be uploaded
el_GR: Περιορίστε τα είδη των αρχείων που επιτρέπονται για μεταφόρτωση

en: Restrict which images can be uploaded
el_GR: Περιορίστε ποιες εικόνες μπορούν να μεταφορτωθούν

en: Restricted
el_GR: Περιορισμένος

en: Return Format
el_GR: Επιστρεφόμενος Τύπος

en: Return Value
el_GR: Επιστρεφόμενη Τιμή

en: Review changes
el_GR: Ανασκόπηση αλλαγών

en: Review local JSON changes
el_GR: Ανασκόπηση τοπικών αλλαγών στο JSON

en: Review sites & upgrade
el_GR: Ανασκόπηση ιστοτόπων & αναβάθμιση

en: Revisions
el_GR: Αναθεωρήσεις

en: Row
el_GR: Γραμμή

en: Rows
el_GR: Γραμμές

en: Rules
el_GR: Κανόνες

en: Save 'custom' values to the field's choices
el_GR: Αποθήκευση των 'custom' τιμών στις επιλογές του πεδίου

en: Save 'other' values to the field's choices
el_GR: Αποθήκευση των "άλλων" τιμών στις επιλογές του πεδίου

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Save Custom Values
el_GR: Αποθήκευση Προσαρμοσμένων Τιμών

en: Save Format
el_GR: Μορφή Αποθήκευσης

en: Save Other Choice
el_GR: Αποθήκευση Άλλης Επιλογής

en: Save Terms
el_GR: Αποθήκευση Όρων

en: Saved
el_GR: Αποθηκεύτηκε

en: Seamless (no metabox)
el_GR: Ενοποιημένη (χωρίς metabox)

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Search Field Groups
el_GR: Αναζήτηση Ομάδων Πεδίων

en: Search Fields
el_GR: Αναζήτηση Πεδίων

en: Search for address...
el_GR: Αναζήτηση διεύθυνσης...

en: Search...
el_GR: Αναζήτηση...

en: Select %s
el_GR: Επιλογή %s

en: Select Color
el_GR: Επιλογή Χρώματος

en: Select Field Groups
el_GR: Επιλογή ομάδων πεδίων

en: Select File
el_GR: Επιλογή Αρχείου

en: Select Image
el_GR: Επιλογή Εικόνας

en: Select Link
el_GR: Επιλογή Συνδέσμου

en: Select default color
el_GR: Επιλέξτε το προεπιλεγμένο χρώμα

en: Select post type
el_GR: Επιλογή τύπου άρθρου

en: Select taxonomy
el_GR: Επιλογή ταξινομίας

en: Select the appearance of this field
el_GR: Επιλέξτε την εμφάνιση αυτού του πεδίου

en: Select the taxonomy to be displayed
el_GR: Επιλέξτε την ταξινομία οπυ θέλετε να εμφανιστεί

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
el_GR: Παρακαλούμε διαγράψτε 1 χαρακτήρα

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
el_GR: Παρακαλούμε διαγράψτε %d χαρακτήρες

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
el_GR: Παρακαλούμε εισαγάγετε 1 ή περισσότερους χαρακτήρες

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
el_GR: Παρακαλούμε εισαγάγετε %d ή περισσότερους χαρακτήρες

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
el_GR: Η φόρτωση απέτυχε

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
el_GR: Φόρτωση περισσότερων αποτελεσμάτων&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
el_GR: Δε βρέθηκαν αποτελέσματα που να ταιριάζουν

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
el_GR: Ένα αποτέλεσμα είναι διαθέσιμο, πατήστε enter για να το επιλέξετε.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
el_GR: Υπάρχουν %d αποτελέσματα διαθέσιμα, χρησιμοποιήσετε τα πλήκτρα πάνω και κάτω για να μεταβείτε σε αυτά.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
el_GR: Αναζήτηση&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
el_GR: Μπορείτε να επιλέξετε μόνο 1 αντικείμενο

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
el_GR: Μπορείτε να επιλέξετε μόνο %d αντικείμενα

en: Selected elements will be displayed in each result
el_GR: Τα επιλεγμένα αντικείμενα θα εμφανίζονται σε κάθε αποτέλεσμα

en: Selection is greater than
el_GR: Η επιλογή να είναι μεγαλύτερη από

en: Selection is less than
el_GR: Η επιλογή να είναι μικρότερη από

en: Send Trackbacks
el_GR: Αποστολή Παραπομπών

en: Separator
el_GR: Διαχωριστικό

en: Set the initial zoom level
el_GR: Ορισμός αρχικού επιπέδου μεγέθυνσης

en: Sets the textarea height
el_GR: Θέτει το ύψος του πεδίου κειμένου

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Show in REST API
el_GR: Να εμφανίζεται στο REST API

en: Show this field group if
el_GR: Εμφάνιση αυτής της ομάδας πεδίου αν

en: Show this field if
el_GR: Εμφάνιση αυτού του πεδίου αν

en: Shown in field group list
el_GR: Εμφανίζεται στη λίστα ομάδας πεδίων

en: Side
el_GR: Πλάι

en: Single Value
el_GR: Μοναδική Τιμή

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
el_GR: Μια λέξη, χωρίς κενά. Επιτρέπονται κάτω παύλες και παύλες

en: Site
el_GR: Ιστότοπος

en: Site is up to date
el_GR: Ο ιστότοπος είναι ενημερωμένος

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
el_GR: Ο ιστότοπος απαιτεί αναβάθμιση της βάσης δεδομένων από %1$s σε%2$s

en: Slug
el_GR: Σύντομο όνομα

en: Sorry, this browser does not support geolocation
el_GR: Λυπούμαστε, αυτός ο περιηγητής δεν υποστηρίζει λειτουργία γεωεντοπισμού

en: Spam Detected
el_GR: Άνιχνεύθηκε Spam

en: Specify the returned value on front end
el_GR: Προσδιορίστε την επιστρεφόμενη τιμή παρουσίασης

en: Specify the style used to render the selected fields
el_GR: Επιλογή του στυλ που θα χρησιμοποιηθεί για την εμφάνιση των επιλεγμένων πεδίων

en: Specify the value returned
el_GR: Προσδιορίστε την επιστρεφόμενη τιμή

en: Standard (WP metabox)
el_GR: Κλασική (με WP metabox)

en: Start a new group of tabs at this tab.
el_GR: Ξεκινήστε μια νέα ομάδα από καρτέλες σε αυτή την καρτέλα.

en: Step Size
el_GR: Μέγεθος Βήματος

en: Style
el_GR: Στυλ

en: Stylized UI
el_GR: Στυλιζαρισμένο

en: Sub Fields
el_GR: Υποπεδία

en: Super Admin
el_GR: Υπερδιαχειριστής

en: Sync
el_GR: Συγχρονισμός

en: Sync available
el_GR: Διαθέσιμος συγχρονισμός

en: Sync changes
el_GR: Συγχρονισμός αλλαγών

en: Tab
el_GR: Καρτέλα

en: Table
el_GR: Πίνακας

en: Tabs
el_GR: Καρτέλες

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

en: Taxonomies
el_GR: Ταξινομίες

en: Taxonomy
el_GR: Ταξινομία

en: Term ID
el_GR: ID όρου

en: Term Object
el_GR: Object όρου

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Text Area
el_GR: Πεδίο κειμένου πολλών γραμμών

en: Text Only
el_GR: Μόνο Κείμενο

en: Text shown when active
el_GR: Κείμενο που εμφανίζεται όταν είναι ενεργό

en: Text shown when inactive
el_GR: Κείμενο που εμφανίζεται όταν είναι ανενεργό

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
el_GR: Ευχαριστούμε που αναβαθμίσατε στο  %1$s v%2$s!

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
el_GR: Το πεδίο %1$s μπορεί πλέον να βρεθεί στην ομάδα πεδίων %2$s

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
el_GR: Το πρόσθετο Advanced Custom Fields παρέχει έναν οπτικό κατασκευαστή φορμών που σας επιτρέπει να προσαρμόζετε τις οθόνες επεξεργασίας του WordPress με νέα πεδία, καθώς και ένα διαισθητικό API για να παρουσιάζετε τις τιμές των custom field σε οποιοδήποτε template file ενός θέματος.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
el_GR: Οι αλλαγές που έχετε κάνει θα χαθούν αν φύγετε από αυτή τη σελίδα.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
el_GR: Οι παρακάτω ιστότοποι απαιτούν αναβάθμιση της Βάσης Δεδομένων. Επιλέξτε αυτούς που θέλετε να ενημερώσετε και πατήστε το %s.

en: The format displayed when editing a post
el_GR: Ο τύπος που εμφανίζεται κατά την επεξεργασία ενός post

en: The format returned via template functions
el_GR: Ο τύπος που επιστρέφεται μέσω των template functions

en: The format used when saving a value
el_GR: Η μορφή που χρησιμοποιείται στην αποθήκευση μιας τιμής

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
el_GR: Το αλφαριθμητικό "field_" δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην αρχή ενός ονόματος πεδίου

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
el_GR: Αυτό το πεδίο δεν μπορεί να μετακινηθεί μέχρι να αποθηκευτούν οι αλλαγές του

en: This is the name which will appear on the EDIT page
el_GR: Αυτό είναι το όνομα που θα εμφανιστεί στην σελίδα ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
el_GR: Αυτή η έκδοση περιέχει βελτιώσεις στη βάση δεδομένων σας κι απαιτεί μια αναβάθμιση.

en: Thumbnail
el_GR: Μικρογραφία

en: Time Picker
el_GR: Επιλογέας Ώρας

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
el_GR: Ο TinyMCE δε θα αρχικοποιηθεί έως ότου ο χρήστης κλικάρει το πεδίο

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Toggle All
el_GR: Εναλλαγή Όλων

en: Toolbar
el_GR: Γραμμή εργαλείων

en: Tools
el_GR: Εργαλεία

en: Top Level Page (no parent)
el_GR: Σελίδα Ανωτάτου Επιπέδου (χωρίς γονέα)

en: Top aligned
el_GR: Στοίχιση στην κορυφή

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Unknown
el_GR: Άγνωστο

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
el_GR: Ξεκλειδώστε Επιπλέον Δυνατότητες με το ACF PRO

en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: Update File
el_GR: Ενημέρωση Αρχείου

en: Update Image
el_GR: Ενημέρωση Εικόνας

en: Updates
el_GR: Ανανεώσεις

en: Upgrade Database
el_GR: Αναβάθμιση Βάσης Δεδομένων

en: Upgrade Sites
el_GR: Αναβάθμιση Ιστοτόπων

en: Upgrade complete.
el_GR: Η αναβάθμιση ολοκληρώθηκε.

en: Upgrade failed.
el_GR: Η αναβάθμιση απέτυχε.

en: Upgrading data to version %s
el_GR: Πραγματοποιείται αναβάθμιση δεδομένων στην έκδοση %s

en: Uploaded to post
el_GR: Μεταφορτώθηκε στο άρθρο

en: Uploaded to this post
el_GR: Να έχουν μεταφορτωθεί σε αυτή την ανάρτηση

en: Use AJAX to lazy load choices?
el_GR: Χρήση AJAX για τη φόρτωση των τιμών με καθυστέρηση;

en: Use a stylized checkbox using select2
el_GR: Παρουσιάστε τα checkbox στυλιζαρισμένα χρησιμοποιώντας το select2

en: User
el_GR: Χρήστης

en: User Array
el_GR: Array Χρήστη

en: User Form
el_GR: Φόρμα Χρήστη

en: User ID
el_GR: ID Χρήστη

en: User Object
el_GR: Object Χρήστη

en: User Role
el_GR: Ρόλος Χρήστη

en: User unable to add new %s
el_GR: Ο Χρήστης δεν ήταν δυνατό να προσθέσει νέο %s

en: Users
el_GR: Χρήστες

en: Validate Email
el_GR: Επιβεβαίωση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου

en: Validation
el_GR: Επικύρωση

en: Validation failed
el_GR: Ο έλεγχος απέτυχε

en: Validation successful
el_GR: Ο έλεγχος πέτυχε

en: Value
el_GR: Τιμή

en: Value contains
el_GR: Η τιμη να περιέχει

en: Value is equal to
el_GR: Η τιμή να είναι ίση με

en: Value is greater than
el_GR: Η τιμή να είναι μεγαλύτερη από

en: Value is less than
el_GR: Η τιμή να είναι μικρότερη από

en: Value is not equal to
el_GR: Η τιμή να μην είναι ίση με

en: Value matches pattern
el_GR: Η τιμή να ικανοποιεί το μοτίβο

en: Value must be a number
el_GR: Η τιμή πρέπει να είναι αριθμός

en: Value must be a valid URL
el_GR: Η τιμή πρέπει να είναι ένα έγκυρο URL

en: Value must be equal to or higher than %d
el_GR: Η τιμή πρέπει να είναι ίση ή μεγαλύτερη από %d

en: Value must be equal to or lower than %d
el_GR: Η τιμή πρέπι να είναι ίση ή μικρότερη από %d

en: Value must not exceed %d characters
el_GR: Η τιμή πρέπει να μην ξεπερνά τους %d χαρακτήρες

en: Various
el_GR: Διάφορα

en: Version %s
el_GR: Έκδοση %s

en: Vertical
el_GR: Κατακόρυφα

en: View Field
el_GR: Προβολή Πεδίων

en: View Field Group
el_GR: Προβολή Ομάδας Πεδίων

en: View details
el_GR: Προβολή λεπτομερειών

en: Viewing back end
el_GR: Προβολή του back end

en: Viewing front end
el_GR: Προβολή του front end

en: Visit website
el_GR: Επισκεφθείτε τον ιστότοπο

en: Visual
el_GR: Οπτικός

en: Visual & Text
el_GR: Οπτικός & Κείμενο

en: Visual Only
el_GR: Μόνο Οπτικός

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
el_GR: Είμαστε παθιασμένοι σχετικά με την υποστήριξη και θέλουμε να καταφέρετε το καλύτερο μέσα από τον ιστότοπό σας με το ACF. Αν συναντήσετε δυσκολίες, υπάρχουν πολλά σημεία στα οποία μπορείτε να αναζητήσετε βοήθεια:

en: Week Starts On
el_GR: Η Εβδομάδα Αρχίζει Την

en: Widget
el_GR: Μικροεφαρμογή

en: Widgets
el_GR: Μικροεφαρμογές

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Wrapper Attributes
el_GR: Ιδιότητες Πλαισίου

en: Yes
el_GR: Ναι

en: Zoom
el_GR: Μεγέθυνση

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
el_GR: [η προεπισκόπηση σύντομου κώδικα απενεργοποιήθηκε]

en: and
el_GR: και

en: class
el_GR: κλάση

en: copy
el_GR: αντιγραφή

en: is equal to
el_GR: είναι ίσο με

en: is not equal to
el_GR: δεν είναι ίσο με

[ctx: noun]
en: Select
el_GR: Επιλογή

en: or
el_GR: ή

[ctx: post status]
en: Active
el_GR: Ενεργό

[ctx: post status]
en: Inactive
el_GR: Ανενεργό

en: red : Red
el_GR: κόκκινο : Κόκκινο

[ctx: verb]
en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

[ctx: verb]
en: Select
el_GR: Επιλέξτε

[ctx: verb]
en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: width
el_GR: πλάτος
