Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (390 entries)

en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
uk_UA[0]: Виявлена %s помилка конфігурації
uk_UA[1]: Виявлені %s помилки конфігурації
uk_UA[2]: Виявлено %s помилок конфігурації

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
uk_UA: &#8212;Виберіть варіант&#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
uk_UA: &mdash; Вибрати &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
uk_UA: (Це повідомлення було додано до Contact Form 7 версії %s.)

en: (opens in a new tab)
uk_UA: (відкривати в новій вкладці)

en: (optional)
uk_UA: (необов'язково)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
uk_UA: <code>%1$s</code> значення об'єкта <code>WPCF7_ContactForm</code> <strong>більше не доступне</strong>. Натомість використовуйте <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
uk_UA: <strong>Додаткові налаштування</strong> дозволяють вам змінити поведінку контактної форми за допомогою невеликих шматочків коду.

en: <strong>Attention reCAPTCHA users:</strong> Google attempts to make all reCAPTCHA users migrate to reCAPTCHA Enterprise, meaning Google charges you for API calls exceeding the free tier. Contact Form 7 supports <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, and we recommend it unless you have reasons to use reCAPTCHA.
uk_UA: <strong>До уваги користувачів reCAPTCHA:</strong> Google намагається перевести всіх користувачів reCAPTCHA на reCAPTCHA Enterprise, що означає, що Google стягуватиме плату за виклики API, які перевищують безкоштовний ліміт. Contact Form 7 підтримує <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, і ми рекомендуємо його, якщо у вас немає причин використовувати reCAPTCHA.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
uk_UA: <strong>Contact Form 7 %1$s потребує версію WordPress %2$s або новішу.</strong> Будь ласка, <a href="%3$s">оновіть WordPress</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
uk_UA: <strong>Копіювати</strong> - Створення копії контактної форми. Копія успадковує всі властивості форми крім ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
uk_UA: <strong>Змінити</strong> - Перехід на екран зміни контактної форми. Ви також можете перейти на цей екран натиснувши на заголовок форми.

en: <strong>Error:</strong> Invalid key values.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Невірні значення ключів.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
uk_UA: <strong>Шаблон форми</strong> це HTML вміст форми. Ви можете використовувати код HTML, який дозволений в елементі форм. Ви також можете використовувати позначки форм Contact Form 7.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
uk_UA: <strong>Повідомлення (2)</strong> додатковий шаблон повідомлення, схожий зі звичайним шаблоном. Відмінність тільки в тому, що Повідомлення (2) буде відображено в разі успішного відправлення.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
uk_UA: <strong>Повідомлення</strong> дозволяє управляти шаблоном повідомлення (Заголовок і тіло повідомлення), яке буде відправлено від користувача. Ви можете використовувати позначки форм Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
uk_UA: <strong>Заголовок</strong> це назва контактної форми. Заголовок використовується тільки для маркування форми і може бути змінений.

en: <strong>Warning:</strong> The <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> plugin is not active.
uk_UA: <strong>Увага:</strong> Плагін <a href="%s">Really Simple CAPTCHA</a> не активовано.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
uk_UA: Тег форми — це короткий код, укладений у квадратні дужки, який використовується в вмісті форми. Тег форми зазвичай представляє поле вводу, а його компоненти можна розділити на чотири частини: тип, ім'я, опції та значення. Contact Form 7 підтримує кілька типів тегів форм, включаючи текстові поля, числові поля, поля дати, прапорці, перемикачі, меню, поля для завантаження файлів, CAPTCHA та поля для вікторин.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
uk_UA: Позначка повідомлення також є коротким кодом, який укладено в квадратні дужки і може використовуватися в полях Повідомлення і Повідомлення (2). Позначка повідомлення являє собою текст, введений користувачем в відповідне поле введення.

en: API Key
uk_UA: API ключ

en: API configuration cleared.
uk_UA: API конфігурацію очищено.

en: API key
uk_UA: API ключ

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
uk_UA: Видалення ключів

[ctx: API keys]
en: Remove key
uk_UA: Видалити ключ

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
uk_UA: API-ключі для reCAPTCHA v3 відрізняються від v2; ключі v2 не працюють з API v3. Вам слід зареєструвати свій сайт повторно та отримати ключі v3. Подробиці тут: %s.

en: Acceptable file types
uk_UA: Допустимі типи файлів

en: Acceptance checkbox
uk_UA: Відмітка прийняття

en: Acceptance checkbox form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для прапорця прийняття

en: Add Contact Form
uk_UA: Додати нову

en: Add form submitters to your contact lists
uk_UA: Додайте відправників форм у свої списки контактів

en: Additional Settings
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Additional Settings (%d)
uk_UA: Додаткові налаштування (%d)

en: Additional headers
uk_UA: Додаткові заголовки

en: Akismet is active on this site.
uk_UA: Akismet активний на цьому сайті.

en: Akismet returns a spam response.
uk_UA: Akismet повернув статус спаму.

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
uk_UA: Будь-яка надана Вами інформація не передаватиметься з послугами, які надаються без вашого дозволу.

en: App Secret
uk_UA: Секрет застосунку

en: Attachment file does not exist at %path%.
uk_UA: За вказаним шляхом %path% файл вкладення не існує.

en: Author
uk_UA: Автор

en: Available Actions
uk_UA: Доступні дії

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
uk_UA: Перед тим як оплакати втрачену пошту&#8230;

en: Brevo integration
uk_UA: Інтеграція Brevo

en: Brevo is active on this site.
uk_UA: Brevo активований на цьому сайті.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
uk_UA: CAPTCHAs призначені для того, щоб відрізнити спам-ботів від людей, тому вони безпорадні проти спамерів-людей. На відміну від CAPTCHAs, Akismet перевіряє відправлені форми за глобальною базою даних спаму. Це означає, що Akismet є комплексним рішенням проти спаму. Ось чому ми вважаємо Akismet центральним елементом стратегії запобігання спаму.

en: Cannot create existing contact form.
uk_UA: Неможливо створити існуючу контактну форму.

en: Checkboxes
uk_UA: Прапорці

en: Checkboxes form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для прапорця

en: Class attribute
uk_UA: Атрибут класу

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close this dialog box
uk_UA: Закрити поточне вікно

en: Cloudflare Turnstile integration
uk_UA: Інтеграція Cloudflare Turnstile

en: Colons are used in form-tag names.
uk_UA: Двокрапки використовуються в іменах тегів форм.

en: Complete payment
uk_UA: Завершити платіж

en: Condition
uk_UA: Умови

en: Configuration error is detected.
uk_UA: Виявлено помилку конфігурації.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
uk_UA[0]: Перевірка конфігурації завершена. Була виявлена %s невірна форма контактів.
uk_UA[1]: Перевірка конфігурації завершена. Було виявлено %s невірні форми контактів.
uk_UA[2]: Перевірка конфігурації завершена. Було виявлено %s невірних форм контактів.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
uk_UA: Перевірка конфігурації завершена. Проблеми в контактних формах не знайдені.

en: Consented
uk_UA: Погоджено

en: Contact
uk_UA: Contact Form 7

en: Contact Form
uk_UA: Контактна форма

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
uk_UA: Contact Form 7 ніде не зберігає надіслані повідомлення. У зв'язку з цим, ви можете втратити важливі повідомлення, якщо у вашого поштового сервера є проблеми або ви допустили помилки в конфігурації.

en: Contact Form 7 has completed the <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">removal of the Constant Contact integration</a>. We recommend <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> as an alternative.
uk_UA: Contact Form 7 завершив <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">видалення інтеграції Constant Contact</a>. Як альтернативу ми рекомендуємо <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a>.

en: Contact Form 7 needs your support.
uk_UA: Contact Form 7 потребує вашої підтримки.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> blocks annoying spambots. Plus, using <a href="%3$s">disallowed list</a>, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
uk_UA: Contact Form 7 підтримує фільтрування спаму за допомогою <a href="%1$s">Akismet</a>. <a href="%2$s">Cloudflare Turnstile</a> блокує набридливі спам-боти. Крім того, за допомогою <a href="%3$s">списку блокування</a>, ви можете блокувати повідомлення, що містять певні ключові слова або надіслані з певних IP-адрес.

en: Contact Forms
uk_UA: Контактні форми

en: Contact form
uk_UA: Контактна форма

en: Contact form %d
uk_UA: Контактна форма %d

en: Contact form created.
uk_UA: Контактну форму створено.

en: Contact form deleted.
uk_UA: Контактну форму видалено.

en: Contact form editor tabs
uk_UA: Вкладки редактора контактної форми

en: Contact form not found.
uk_UA: Contact form не знайдена.

en: Contact form saved.
uk_UA: Контактну форму збережено.

en: Contact lists
uk_UA: Списки контактів

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
uk_UA: Скопіюйте цей короткий код і вставте його в свої записи, сторінки або зміст тексту віджета:

en: Could not access filesystem.
uk_UA: Немає доступу до файлової системи.

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date field
uk_UA: Поле дати

en: Date field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для поля дати

en: Date format that the sender entered is invalid
uk_UA: Формат введеної дати є невірним

en: Date is earlier than minimum limit
uk_UA: Дата менша за мінімально допустиме значення

en: Date is later than maximum limit
uk_UA: Дата більша за максимально допустиме значення

en: Default value
uk_UA: Значення за замовчуванням

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Deprecated settings are used.
uk_UA: Використовуються застарілі налаштування.

en: Disallowed words (%s) are used.
uk_UA: Використовуються заборонені слова (%s).

en: Disallowed words are used.
uk_UA: Використовуються заборонені слова.

en: Dismiss
uk_UA: Приховати

en: Do you need help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Docs
uk_UA: Документація

en: Dots are used in form-tag names.
uk_UA: Точки використовуються в назвах міток форми.

en: Drop-down menu
uk_UA: Випадаюче меню

en: Drop-down menu form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для випадаючих меню

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
uk_UA: Редагувати контактну форму

en: Email address field
uk_UA: Поле Email-адреси

en: Email address field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для поля email-адреси

en: Email address that the sender entered is invalid
uk_UA: Введена адреса електронної пошти є невірною

en: Email marketing
uk_UA: Email-маркетинг

en: Enter title here
uk_UA: Введіть назву тут

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error in deleting.
uk_UA: Помилка під час видалення.

en: Error:
uk_UA: Помилка:

en: Exclude a line from output if all of its mail-tags are blank
uk_UA: Виключити рядок із виведення, якщо всі його поштові теги порожні

en: FAQ
uk_UA: Часті питання

en: FAQ about Configuration Validator
uk_UA: Часті питання про конфігурацію валідатора

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
uk_UA: Не вдалося прикріпити файл. Файл %s не читається.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
uk_UA: Не вдалося прикріпити файл. %s не знаходиться в дозволеній директорії.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
uk_UA: Не вдалося прикріпити файл. Загальний розмір файлу перевищує обмеження в 25 мегабайт.

en: Field name
uk_UA: Назва поля

en: Field type
uk_UA: Тип поля

en: File attachments
uk_UA: Прикріплені файли

en: File size limit
uk_UA: Ліміт розміру файлу

en: File uploading field
uk_UA: Поле для завантаження файлу

en: File uploading field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для поля завантаження файлів

en: For more information:
uk_UA: Більше інформації:

en: Form
uk_UA: Форма

en: Form-tag Generator: %s
uk_UA: Генератор позначки форми: %s

en: Form-tags
uk_UA: Позначки форми

en: From
uk_UA: Від кого

en: From: %s
uk_UA: Від: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
uk_UA: Функція %1$s Contact Form 7 <strong>не підтримується</strong> починаючи з версії %2$s! Натомість використовуйте %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
uk_UA: Функцію %1$s було викликано неправильно. %2$s %3$s

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">drop-down menu</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">випадаючого меню</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/date-field/">date input field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/date-field/">поля введення дати</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">file uploading field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">поля завантаження файлу</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/number-fields/">number input field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/number-fields/">поля введення числа</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/quiz/">quiz</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/quiz/">вікторини</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">submit button</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/submit-button/">кнопки Submit</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL input field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для поля введення <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">multi-line plain text input area</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/text-fields/">багаторядкового поля звичайного тексту</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">single-line plain text input field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/text-fields/">однорядкового поля введення простого тексту</a>.

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telephone number input field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для <a href="https://contactform7.com/text-fields/">поля введення номера телефону</a>.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">checkboxes</a>.
uk_UA: Створює тег форми для групи <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">прапорців</a>.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio buttons</a>.
uk_UA: Створює тег форми для групи <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">радіокнопок</a>.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">acceptance checkbox</a>.
uk_UA: Створює тег форми для прапорця <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">прийняття</a>.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/text-fields/">email address input field</a>.
uk_UA: Створює тег форми для поля введення <a href="https://contactform7.com/text-fields/">адреси електронної пошти</a>.

en: Getting spammed? You have protection.
uk_UA: Отримуєте спам? У нас є захист.

en: HTML Disallowance: %s
uk_UA: Заборона HTML: %s

en: HTML tags are used in a message.
uk_UA: У повідомленні використовуються HTML теги.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
uk_UA: HTTP-відповідь: %1$s %2$s %3$s з %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
uk_UA: Привіт!
    
    Цей підтверджений електронний лист надісланий від %1$s.
    
    Ми отримали вашу заявку на нашу веб-форму, згідно з якою ви дозволили нам додати вас до нашого списку контактів. Але процес ще не завершено. Щоб завершити його, натисніть на наступне посилання.
    
    %2$s
    
    Якщо це не було вашим наміром, або якщо ви не знаєте, чому ви отримали це повідомлення, будь ласка, не натискайте на посилання та проігноруйте це повідомлення. Ми ніколи не будемо збирати та використовувати ваші персональні дані без вашої чіткої згоди.
    
    З повагою,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
uk_UA: Ось декілька доступних варіантів, які допоможуть вирішити ваші проблеми.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
uk_UA: Хук %1$s Contact Form 7 <strong>не підтримується</strong> починаючи з версії %2$s без альтернативи.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
uk_UA: Хук %1$s <strong>не підтримується</strong> починаючи з Contact Form 7 версії %2$s! Натомість використовуйте %3$s.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
uk_UA: Наведення на рядок у списку контактних форм відобразить список можливих дій над формою. Ви можете виконувати наступні дії:

en: ID attribute
uk_UA: ID атрибут

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
uk_UA: В <strong>Повідомленнях</strong> ви можете використання різні типи повідомлень для контактної форми. Ці повідомлення відносно невеликі, наприклад як вимога заповнити відсутнє поле.

en: In bytes. You can use kb and mb suffixes.
uk_UA: В байтах. Ви можете використовувати kb і mb як суфікси.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
uk_UA: У наступних полях Ви можете використовувати ці поштові теги:

en: Insert Tag
uk_UA: Вставити тег

en: Install a message storage plugin before this happens to you. <a href="%s">Flamingo</a> saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
uk_UA: Встановіть плагін зберігання повідомлень, перш ніж це трапиться з вами. <a href="%s">Flamingo</a> зберігає всі повідомлення в базу даних, що проходять через контактні форми. Flamingo - це безкоштовний плагін для WordPress, створений тим же автором, що і Contact Form 7.

en: Integration
uk_UA: Інтеграція

en: Integration with External API
uk_UA: Інтеграція із зовнішнім API

en: Invalid Stripe Payment Intent ID detected.
uk_UA: Виявлено недійсний ідентифікатор Stripe Payment Intent.

en: Invalid action URL is detected.
uk_UA: Виявлено невірний URL дії.

en: Invalid key values.
uk_UA: Помилкове значення ключа.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
uk_UA: Був використаний некоректний синтаксис поштової адреси в полі %name%.

en: Invalid mailbox syntax is used.
uk_UA: Використано некоректний синтаксис поштової адреси.

en: Invalid tag name (%s) is specified.
uk_UA: Зазначено невірне ім'я тегу (%s).

en: It is hard to continue to maintain this plugin without support from users like you.
uk_UA: Підтримувати цей плагін без допомоги таких користувачів, як ви, дуже складно.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
uk_UA: Забороняється використовувати файли поза каталогом wp-content.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
uk_UA: Конструктор контактних форм. Простий, але гнучкий.

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Learn how your data is processed.
uk_UA: Дізнайтеся, як обробляються ваші дані.

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Mail
uk_UA: Пошта

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
uk_UA: Mail (2) - це додатковий шаблон електронної пошти, зазвичай використовується при відправленні автоматичних відповідей.

en: Mail-tags
uk_UA: Позначки повідомлення

en: Manage your contact lists
uk_UA: Керуйте своїми списками контактів

en: Manage your email templates
uk_UA: Керуйте шаблонами електронної пошти

en: Max
uk_UA: Макс.

en: Message Body:
uk_UA: Текст повідомлення:

en: Message body
uk_UA: Тіло повідомлення

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Min
uk_UA: Мін.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
uk_UA: Помилки в конфігурації ведуть до збоїв у відправці листів або іншим неполадкам. Перевірте зараз свої контактні форми.

en: Multiple form controls are in a single label element.
uk_UA: Кілька елементів управління форми знаходяться всередині одного елемента маркування.

en: Not consented
uk_UA: Не погоджено

en: Number field
uk_UA: Числове поле

en: Number field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для числового поля

en: Number format that the sender entered is invalid
uk_UA: Формат введеного числа є невірним

en: Number is larger than maximum limit
uk_UA: Число більше максимально допустимого значення

en: Number is smaller than minimum limit
uk_UA: Число менше мінімально допустимого значення

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
uk_UA: На цьому екрані ви можете змінити контактну форму. Контактна форма складається з наступних компонентів:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
uk_UA: На цьому екрані ви можете керувати контактними формами Contact Form 7. Ви можете керувати необмеженою кількістю форм. Кожна форма має унікальний ID і спеціальний короткий код ([contact-form-7 ...]). Для додавання контактної форми в запис або віджет просто вставте короткий код.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
uk_UA: На цьому екрані можна керувати послугами, які доступні через Contact Form 7. Використання API дозволить вам взаємодіяти з будь-якими доступними сторонніми сервісами.

en: One item per line.
uk_UA: По одному елементу в рядку

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
uk_UA: Одне або декілька полів містять помилкові дані. Будь ласка, перевірте їх і спробуйте ще раз.

en: One pipe-separated question-answer pair (question|answer) per line.
uk_UA: Одна розділена пара запитань-відповідей (запитання|відповідь) у рядку.

en: Opt-in confirmation from %s
uk_UA: Підтвердження від %s

en: Option 1
    Option 2
    Option 3
uk_UA: Опція 1
    Опція 2
    Опція 3

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Payment is required. Please pay by credit card.
uk_UA: Оплата обов'язкова. Будь ласка, оплатіть кредитною карткою.

en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Pipe-separated file types list. You can use file extensions and MIME types.
uk_UA: Список типів файлів, розділених вертикальною рискою. Ви можете використовувати розширення файлів і MIME-типи.

en: Please enter a URL.
uk_UA: Будь ласка, введіть URL.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
uk_UA: Введіть дату у форматі YYYY-MM-DD.

en: Please enter a number.
uk_UA: Будь ласка, введіть номер.

en: Please enter a telephone number.
uk_UA: Будь ласка, введіть номер телефону.

en: Please enter an email address.
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу електронної пошти.

en: Please fill out this field.
uk_UA: Будь ласка, заповніть це поле.

en: Proceed to checkout
uk_UA: Приступити до оформлення замовлення

en: Professional services
uk_UA: Професійний сервіс

en: Publishable Key
uk_UA: Публікований ключ

en: Put the condition for consent here.
uk_UA: Поставте умову згоди тут.

en: Questions and answers
uk_UA: Питання та відповіді

en: Quiz
uk_UA: Запитання

en: Quiz form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для вікторини

en: Radio buttons
uk_UA: Кнопки-перемикачі

en: Radio buttons form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для радіокнопки

en: Range
uk_UA: Діапазон

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Search Contact Forms
uk_UA: Пошук контактних форм

en: Search results for: <strong>%s</strong>
uk_UA: Результати пошуку для: <strong>%s</strong>

en: Secret Key
uk_UA: Таємний ключ

en: Select an email template:
uk_UA: Виберіть шаблон email:

en: Select lists to which contacts are added:
uk_UA: Виберіть списки, до яких додаються контакти:

en: Selectable values
uk_UA: Значення, які можна вибрати

en: Send
uk_UA: Відправити

en: Send a welcome email to new contacts
uk_UA: Надішліть вітальний лист новим контактам

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
uk_UA: Відправник не дав вірної відповіді на запитання

en: Sender email address does not belong to the site domain.
uk_UA: Електронна адреса відправника не належить домену сайту.

en: Sender&#8217;s message failed to send
uk_UA: Не вдалося надіслати повідомлення

en: Sender&#8217;s message was sent successfully
uk_UA: Повідомлення успішно надіслано

en: Sending mail has been aborted.
uk_UA: Відправка пошти була перервана.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережено.

en: Setup integration
uk_UA: Налаштування інтеграції

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Show welcome panel
uk_UA: Показати панель привітання

en: Site Key
uk_UA: Ключ сайту

en: Slider
uk_UA: Слайдер

en: Spam filtering with Akismet
uk_UA: Фільтрація спаму з допомогою Akismet

en: Spam protection
uk_UA: Захист від спаму

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
uk_UA: Спамери зачіпають все, ваші контактні форми не є винятком. Перш ніж вас заспамлять, захистіть ваші контактні форми за допомогою потужних анти-спам функцій Contact Form 7.

en: Spinbox
uk_UA: Поле лічильника

en: Status
uk_UA: Статус

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
uk_UA: Зберігайте та організуйте свої контакти, захищаючи конфіденційність користувачів на Sendinblue, провідній платформі CRM та електронного маркетингу в Європі. Sendinblue пропонує необмежену кількість контактів і розширені маркетингові функції.

en: Stripe integration
uk_UA: Інтеграція Stripe

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe&#8217;s software tools to accept payments securely and expand globally.
uk_UA: Stripe - це простий і потужний спосіб прийому платежів в Інтернеті. У Stripe немає плати за установку, немає щомісячних платежів і немає прихованих витрат. Мільйони підприємств покладаються на програмні інструменти Stripe для безпечного прийому платежів і глобального розширення.

en: Stripe is active on this site.
uk_UA: Stripe активований на цьому сайті.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
uk_UA: Stripe недоступний на цьому сайті. Для цього потрібно сайт з підтримкою HTTPS.

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Subject: %s
uk_UA: Тема: %s

en: Submission was referred to as spam
uk_UA: Повідомлення визначено як спам

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Submit button
uk_UA: Кнопка Відправити

en: Submit button form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми кнопки Відправки

en: Submitted nonce is invalid.
uk_UA: Відправлений код nonce невірний.

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support forums
uk_UA: Форуми підтримки

en: Telephone number field
uk_UA: Поле з номером телефону

en: Telephone number field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для поля з номером телефону

en: Telephone number that the sender entered is invalid
uk_UA: Введений номер телефону є невірним

en: Text area
uk_UA: Текстова область

en: Text area form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для поля текстової області

en: Text field
uk_UA: Текстове поле

en: Text field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми текстового поля

en: Thank you for your message. It has been sent.
uk_UA: Дякуємо за Ваше повідомлення. Воно було надіслане.

en: The Constant Contact integration has been removed.
uk_UA: Інтеграцію з Constant Contact видалено.

en: The answer to the quiz is incorrect.
uk_UA: Неправильна відповідь на питання перевірки.

en: The capital of Brazil? | Rio
uk_UA: Столиця Бразилії? | Ріо

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
uk_UA: Невірний код CAPTCHA

en: The form-tag to be inserted into the form template
uk_UA: Тег форми, який потрібно вставити в шаблон форми

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
uk_UA: Четвертий параметр ($mail_tag) повинен налажети до класу WPCF7_MailTag.

en: The request payload format is not supported.
uk_UA: Формат запиту payload не підтримується.

en: The requested contact form was not found.
uk_UA: Запитана контактна форма не знайдена.

en: The total size of attachment files is too large.
uk_UA: Загальний розмір файлів вкладень занадто великий.

en: The uploaded file is too large.
uk_UA: Завантажений файл завеликий.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
uk_UA: Також існують спеціальні теги повідомлення, які мають специфічні назви, але не мають позначки форми. Вони використовуються для представлення інформації про IP користувача або URL сторінки.

en: There are invalid mail header fields.
uk_UA: Присутні неприпустимі поля заголовка пошти.

en: There are several ways for you to <a href="%s">contribute to the project</a>: testing, coding, translating it into your local languages, helping other users, financial donations, etc, etc. We equally welcome you regardless of the way you contribute.
uk_UA: Є кілька способів для вас <a href="%s">зробити внесок у проєкт</a>: тестування, програмування, переклад на вашу рідну мову, допомога іншим користувачам, фінансова підтримка тощо. Ми однаково раді будь-якій вашій участі, незалежно від форми внеску.

en: There are terms that the sender must accept
uk_UA: Є умови, які відправник повинен прийняти

en: There is a field that the sender must fill in
uk_UA: Це поле необхідно заповнити

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
uk_UA: Деяке поле має довжину введення більше максимально допустимого

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
uk_UA: Деяке поле має довжину введення менше мінімально допустимого

en: There is a possible empty field.
uk_UA: Ймовірно є пусте поле.

en: There is no valid unit tag.
uk_UA: Немає дійсної позначки одиниці.

en: There was an error deleting the contact form.
uk_UA: Помилка при видаленні контактної форми.

en: There was an error saving the contact form.
uk_UA: Помилка при збереженні контактної форми.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
uk_UA: Сталася помилка під час спроби відправити Ваше повідомлення. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: There was an error uploading the file.
uk_UA: Під час завантаження файлу сталася помилка.

en: There was an unknown error uploading the file.
uk_UA: Під час завантаження файлу сталася невідома помилка.

en: This checkbox is optional.
uk_UA: Цей прапорець є необов'язковим.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
uk_UA: Ця форма використовує CAPTCHA, проте необхідні бібліотеки (GD і FreeType) недоступні на Вашому сервері.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
uk_UA: Ця форма містить поля CAPTCHA, проте тимчасовий каталог для файлів (%s) не існує або недоступний для запису. Ви можете створити цей каталог або встановити дозвіл на запис вручну.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
uk_UA: Ця контактна форма містить поля для завантаження файлів, але тимчасова папка для файлів (%s) не існує або недоступна для запису. Ви можете створити папку або змінити її дозвіл вручну.

en: This contact form is available only for logged in users.
uk_UA: Ця форма доступна тільки для зареєстрованих користувачів.

en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
uk_UA: Це електронна пошта є квитанцією за вашу відправку контактної форми на нашому веб-сайті (%1$s %2$s), в якій була використана ваша адреса електронної пошти. Якщо це не ви, будь ласка, проігноруйте це повідомлення.

en: This field expects the submitter URL.
uk_UA: У цьому полі очікується URL-адреса відправника.

en: This field expects the submitter email.
uk_UA: У цьому полі очікується email-адреса відправника.

en: This field expects the submitter name.
uk_UA: У цьому полі очікується ім'я відправника.

en: This field expects the submitter telephone number.
uk_UA: У цьому полі очікується номер телефону відправника.

en: This field has a too early date.
uk_UA: Це поле має занадто ранню дату.

en: This field has a too large number.
uk_UA: Це поле має занадто великий номер.

en: This field has a too late date.
uk_UA: Це поле має надто пізню дату.

en: This field has a too long input.
uk_UA: Це поле містить занадто довгі дані.

en: This field has a too short input.
uk_UA: Це поле містить занадто короткі дані.

en: This field has a too small number.
uk_UA: Це поле має занадто замалий номер.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
uk_UA: Ця форма використовує Akismet для зменшення спаму.

en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
uk_UA: Це сповіщення про те, що на вашому веб-сайті (%1$s %2$s) була відправлена контактна форма.

en: This is a required field.
uk_UA: Це обов'язкове для заповнення поле.

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: To
uk_UA: Кому

en: To use the user input in the email, insert the corresponding mail-tag %s into the email template.
uk_UA: Щоб використати введені користувачем дані в імейлі, вставте відповідний mail-тег %s у шаблон листа.

en: Too many items are selected.
uk_UA: Вибрано занадто багато елементів.

en: Turnstile is Cloudflare&#8217;s smart CAPTCHA alternative, which confirms web visitors are real and blocks unwanted bots without slowing down web experiences for real users.
uk_UA: Turnstile — це інтелектуальна альтернатива CAPTCHA від Cloudflare, яка підтверджує, що відвідувачі веб-сайту є реальними, і блокує небажаних ботів, не сповільнюючи роботу веб-сайту для реальних користувачів.

en: Turnstile is active on this site.
uk_UA: Turnstile активний на цьому сайті.

en: Turnstile token is empty.
uk_UA: Токен Turnstile порожній.

en: Turnstile validation failed.
uk_UA: Перевірка Turnstile не вдалася.

en: URL field
uk_UA: Поле URL

en: URL field form-tag generator
uk_UA: Генератор тегу форми для поля URL

en: URL that the sender entered is invalid
uk_UA: Введений URL є недійсним

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
uk_UA: У шаблоні форми використовуються недоступні елементи HTML.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
uk_UA: Використовуються недоступні імена (%names%) для елементів керування формою.

en: Undefined value was submitted through this field.
uk_UA: Через це поле було відправлено невизначене значення.

en: Unique identifier for the contact form.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для контактної форми.

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
uk_UA: Використовується небезпечна конфігурація електронної пошти без достатнього захисту.

en: Untitled
uk_UA: Без назви

en: Uploadable file size exceeds PHP&#8217;s maximum acceptable size.
uk_UA: Розмір файлу для завантаження перевищує максимально дозволений PHP.

en: Uploaded file is not allowed for file type
uk_UA: Тип файлу заборонений до завантаження

en: Uploaded file is too large
uk_UA: Завантажений файл занадто великий

en: Uploading a file fails for PHP error
uk_UA: Збій при завантаженні

en: Uploading a file fails for any reason
uk_UA: Помилка завантаження файлу

en: Use HTML content type
uk_UA: Використовувати HTML у повідомленні

en: Use Mail (2)
uk_UA: Використовувати Mail (2)

en: Use of tag generator instances older than version 2 is deprecated. Version %1$s instance (%2$s) detected.
uk_UA: Використання екземплярів генератора тегів старіших за версію 2 є застарілим. Виявлено екземпляр версії %1$s (%2$s).

en: Use the first item as a label.
uk_UA: Використовуйте перший елемент як ярлик.

en: Use this text as the placeholder.
uk_UA: Використовувати цей текст як заповнювач

en: User-Agent string is unnaturally short.
uk_UA: Рядок User-Agent неприродно короткий.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
uk_UA[0]: Перевірити зараз %s Форму Контактів
uk_UA[1]: Перевірити зараз %s Форми Контактів
uk_UA[2]: Перевірити зараз %s Форм Контактів

en: Validate Configuration
uk_UA: Перевірити конфігурацію

en: Validate Contact Form 7 Configuration
uk_UA: Перевірте конфігурацію Contact Form 7

en: Validation errors occurred
uk_UA: Помилки при заповненні форми

en: Welcome email
uk_UA: Лист привітання

en: Welcome panel
uk_UA: Вітальна панель

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
uk_UA: Не дивлячись на те, що позначка форми має складний синтаксис, вам не потрібно його знати, так як ви можете використовувати генератор позначок (кнопка <strong>Згенерувати позначку</strong>).

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Even payment services are natively supported (<a href="%2$s">Stripe</a>).
uk_UA: За допомогою хмарного машинного навчання антиспам-сервіси захистять ваші форми (<a href="%1$s">Cloudflare Turnstile</a>). Навіть платіжні сервіси підтримуються на рівні системи (<a href="%2$s">Stripe</a>).

en: Wrap each item with a label element.
uk_UA: Оберніть кожен пункт за допомогою label-елемента

en: You are not allowed to access contact forms.
uk_UA: У вас немає доступу до контактної форми.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
uk_UA: У вас немає доступу до запитаної контактної форми.

en: You are not allowed to create a contact form.
uk_UA: Ви не можете створити контактну форму.

en: You are not allowed to delete this item.
uk_UA: Недостатньо прав для видалення.

en: You are not allowed to edit this contact form.
uk_UA: Ви не можете редагувати цю контактну форму.

en: You are not allowed to edit this item.
uk_UA: Недостатньо прав для редагування.

en: You are not allowed to upload files of this type.
uk_UA: Вам не дозволено завантажувати файли цього типу.

en: You are not allowed to validate configuration.
uk_UA: Вам недоступна валідація конфігурації.

en: You can add customization code snippets here. For details, see <a href="%s">Additional settings</a>.
uk_UA: Тут можна додати фрагменти коду для налаштування. Детальніше дивіться в розділі <a href="%s">Додаткові налаштування</a>.

en: You can also use this old-style shortcode:
uk_UA: Ви також можете використовувати цей короткий код старого зразку:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see <a href="%s">Editing messages</a>.
uk_UA: Тут ви можете редагувати повідомлення, що використовуються в різних ситуаціях. Детальніше дивіться в розділі <a href="%s">Редагування повідомлень</a>.

en: You can edit the email template here. For details, see <a href="%s">Setting up mail</a>.
uk_UA: Ви можете редагувати шаблон електронного листа тут. Детальніше дивіться в розділі <a href="%s">Налаштування пошти</a>.

en: You can edit the form template here. For details, see <a href="%s">Editing form template</a>.
uk_UA: Ви можете редагувати шаблон форми тут. Детальніше дивіться в розділі <a href="%s">Редагування шаблону форми</a>.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see <a href="%s">Integration with external APIs</a>.
uk_UA: Ви можете розширити можливості своїх контактних форм, інтегрувавши їх із зовнішніми сервісами. Детальніше дивись <a href="%s">Інтеграція з зовнішніми API</a>.

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
uk_UA: Ви можете налаштувати інтеграцію з Brevo тут. Щоб отримати додаткові відомості, див. розділ %s.

en: You have no active email template yet.
uk_UA: У вас ще немає активного шаблону електронної пошти.

en: You have no contact list yet.
uk_UA: У вас ще немає списку контактів.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
uk_UA: Ви не пройшли перевірку автентичності. Переконайтеся, що наданий ключ API правильний.

en: You have strong allies to back you up.
uk_UA: У вас є сильні союзники, які вас підтримують.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
uk_UA: Можливо Вам, спочатку слід зареєструвати, створити свій аккаунт в сервісі, який Ви плануєте використовувати. Коли ви зробите це, ви повинні будете дозволити Contact Form 7 отримувати доступ до сервісу з вашим профілем.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
uk_UA: Ви повинні прийняти умови та положення перед тим, як відправляти Ваше повідомлення.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (<a href="%s">Brevo</a>).
uk_UA: Ваші контактні форми стануть потужнішими та більш універсальними, інтегруючи їх зовнішніми API. За допомогою CRM та сервісів електронної розсилки, ви можете створити свої власні переліки контактів (<a href="%s">Brevo</a>).

en: Your email
uk_UA: Ваш email

en: Your entered code is incorrect.
uk_UA: Введено невірний контрольний код.

en: Your message
uk_UA: Ваше повідомлення

en: Your name
uk_UA: Ваше ім'я

en: acceptance
uk_UA: прийняття

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
uk_UA: Вставте контактну форму, яку ви створили за допомогою Contact Form 7.

[ctx: block keyword]
en: form
uk_UA: форма

en: checkboxes
uk_UA: прапорці

en: date
uk_UA: дата

en: drop-down menu
uk_UA: випадаюче меню

en: file
uk_UA: файл

en: g:i a
uk_UA: H:i

en: number
uk_UA: число

en: quiz
uk_UA: тест

en: radio buttons
uk_UA: радіокнопки

en: reCAPTCHA is active on this site.
uk_UA: reCAPTCHA активна на цьому сайті.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
uk_UA: reCAPTCHA захищає вас від спаму і іншого роду автоматичних зловживань повідомленнями. З модулем інтеграції reCAPTCHA в Contact Form 7 можна блокувати спроби зловживання формою зв'язку спам-ботами.

en: reCAPTCHA response token is empty.
uk_UA: Поле токена відповіді reCAPTCHA не заповнено.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
uk_UA: Оцінка reCAPTCHA (%1$.2f) нижче порогового значення (%2$.2f).

en: submit
uk_UA: відправити

en: tel
uk_UA: тел.

en: text
uk_UA: текст

en: text area
uk_UA: текстова область
