Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (469 entries)

en: Configured externally
pl: Skonfigurowane zewnętrznie

en: No API key
pl: Brak klucza API

note: translators: %s will be replaced with a PO file name
en: Copy %s instead
pl: Skopiuj %s zamiast tego

en: You can copy an existing PO file (recommended), or extract directly from source (advanced)
pl: Możesz skopiować istniejący plik PO (zalecane) lub wyodrębnić frazy bezpośrednio ze źródła (zaawansowane)

en: You're creating translations from a POT file
pl: Tworzysz tłumaczenia z pliku POT

en: Copy PO file
pl: Skopiuj plik PO

en: String debugger
pl: Debugger ciągów

en: System
pl: Systemowe

en: Custom translations may not work without System translations installed
pl: Własne tłumaczenia mogą nie działać bez zainstalowanych tłumaczeń systemowych

en: Useful links:
pl: Przydatne odnośniki:

en: Current configuration as XML
pl: Obecna konfiguracja w XML

en: Strings
pl: Ciągi

note: translators: Author credit: (1) Product name (2) version number, (3) author name.
en: "%1$s" %2$s by %3$s
pl: „%1$s" %2$s przez %3$s

en: Check the translations marked with a warning sign
pl: Sprawdź tłumaczenia oznaczone znakiem ostrzegawczym

note: translators: %s refers to a non-zero amount of errors detected. xgettext: javascript-format
en: %s possible error detected | %s possible errors detected
pl[0]: Wykryto %s możliwy błąd
pl[1]: Wykryto %s możliwe błędy
pl[2]: Wykryto %s możliwych błędów

note: translators: Result of validation when all strings pass validation
en: No formatting errors detected
pl: Nie wykryto błędów formatowania

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that validates current translation formatting
en: Check
pl: Sprawdź

note: translators: %u is a number of files which were successfully deleted
en: %u file deleted | %u files deleted
pl[0]: %u plik usunięty
pl[1]: %u pliki usunięte
pl[2]: %u plików usuniętych

en: This bundle doesn't declare a domain path. Add one via the Advanced tab if needed
pl: Ten pakiet nie deklaruje ścieżki domeny. W razie potrzeby dodaj ją w karcie Zaawansowane

en: The default "languages" domain path has been detected
pl: Wykryto domyślną ścieżkę domeny „języki”

note: Translators: %s will be replaced with a relative path like "/languages"
en: The domain path is declared by the author as "%s"
pl: Ścieżka domeny została zadeklarowana przez autora jako „%s"

en: This bundle does't declare a text domain; try configuring it in the Advanced tab
pl: Ten pakiet nie deklaruje domeny tekstowej; spróbuj skonfigurować ją w karcie Zaawansowane

en: This text domain is not in Loco Translate's bundle configuration
pl: Ta domena tekstowa nie znajduje się w konfiguracji pakietu Loco Translate

note: Translators: This warning is shown when a text domain has defaulted to same as the folder name (or slug)
en: This plugin doesn't declare a text domain. It's assumed to be the same as the slug, but this could be wrong
pl: Ta wtyczka nie deklaruje domeny tekstowej. Zakłada się, że jest ona taka sama jak uproszczona nazwa, ale to może być błąd

note: Translators: %s will be replaced with a text domain, e.g. "loco-translate"
en: WordPress says the primary text domain is "%s"
pl: WordPress twierdzi, że podstawowa domena tekstowa to „%s”

note: Translators: Shown when a PO file's Plural-Forms header has a different formula from the Unicode CLDR rules
en: Plural forms differ from Loco Translate's built in rules for this language
pl: Formy liczby mnogiej różnią się od zapisanych w regułach Loco Translate dla tego języka

en: Mismatching placeholder type; check against source text formatting
pl: Niezgodny rodzaj symbolu zastępczego; sprawdź formatowanie tekstu źródłowego

en: Possible syntax error in string formatting
pl: Możliwy błąd syntax w formatowaniu ciągu znaków

note: translators: %s is the number of formatting arguments accepted by the source text of a translation xgettext: javascript-format
en: Missing placeholders; source text formatting suggests at least %s
pl: Brak symboli zastępczych; formatowanie tekstu źródłowego sugeruje co najmniej %s

note: translators: %s is the number of formatting arguments accepted by the source text of a translation xgettext: javascript-format
en: Too many placeholders; source text formatting suggests a maximum of %s
pl: Zbyt wiele symboli zastępczych; formatowanie tekstu źródłowego sugeruje maksymalnie %s

en: Edit file headers
pl: Edytuj nagłówki plików

en: Relative path to template file
pl: Pokrewna ścieżka do pliku szablonu

en: Save
pl: Zachowaj

en: Merge strings from related JSON files
pl: Scal ciągi z powiązanych plików JSON

note: translators: Summary of translations copied from a PO file during Sync xgettext: javascript-format
en: %s translation copied | %s translations copied
pl[0]: %s tłumaczenie skopiowane
pl[1]: %s tłumaczenia skopiowane
pl[2]: %s tłumaczeń skopiowanych

en: API URL
pl: Adres URL API

note: translators: Where %s is any number of strings translators: Shows total string count at top of editor xgettext: javascript-format
en: %s string | %s strings
pl[0]: %s ciąg
pl[1]: %s ciągi
pl[2]: %s ciągów

note: translators: %s is the quantity of files which were successfully moved
en: %s file moved | %s files moved
pl[0]: %s plik został przeniesiony
pl[1]: %s pliki zostały przeniesione
pl[2]: %s plików zostało przeniesionych

en: %s word | %s words
pl[0]: %s słowo
pl[1]: %s słowa
pl[2]: %s słów

en: PO file saved and MO/JSON files compiled
pl: Zapisano plik PO i skompilowano pliki MO/JSON

note: translators: %s refers to a JSON file which could not be compiled due to an error
en: JSON compilation failed for %s
pl: Kompilacja JSON nie powiodła się dla %s

en: Update Now
pl: Zaktualizuj teraz

note: translators: (1) Name of software, e.g. "WordPress" (2) Version number, e.g. "5.6"
en: Your version of %1$s is out of date. We recommend you upgrade to at least v%2$s, but preferably to the latest stable version.
pl: Twoja wersja %1$s jest nieaktualna. Zalecamy aktualizację co najmniej do wersji %2$s, a najlepiej do najnowszej stabilnej wersji.

en: Delete redundant files
pl: Usuń zbędne pliki

en: Pretty formatting
pl: Ładne formatowanie

en: Compiling JSON files
pl: Kompilowanie plików JSON

en: Your file must be named as shown above where %1$s is the language code, e.g. %2$s
pl: Twój plik musi mieć taką nazwę jak pokazano powyżej, gdzie %1$s to kod języka, np. %2$s

en: Upload PO file
pl: Prześlij plik PO

note: translators: Indicates that POT files are optional, which is not recommended
en: Sync with source when template missing
pl: Synchronizuj ze źródłem, gdy brakuje szablonu

en: Fuzzy matching tolerance
pl: Tolerancja dopasowania rozmytego

en: Syncing PO files
pl: Synchronizowanie plików PO

en: Info and tutorials
pl: Informacje i samouczki

en: Need a human?
pl: Potrzebujesz człowieka?

en: Your file is identical to the existing one
pl: Twój plik jest identyczny z już istniejącym

en: Upload a translation file
pl: Prześlij plik tłumaczenia

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload PO
pl: Prześlij PO

note: Translators: %s will be replaced with the name of a missing POT file
en: Falling back to source extraction because %s is missing
pl: Wróć do wyodrębniania źródła, ponieważ brakuje %s

en: Move
pl: Przenieś

en: Restrict locales
pl: Ogranicz ustawienia regionalne

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that opens window for auto-translating
en: Auto
pl: Automatycznie

[ctx: Editor]
en: Suggest translation
pl: Zaproponuj tłumaczenie

[ctx: Editor]
en: Toggle Fuzzy
pl: Przełącz zamazanie

en: Keep this translation
pl: Zachowaj to tłumaczenie

en: Loading suggestions
pl: Wczytywanie sugestii

en: Suggested translations
pl: Sugerowane tłumaczenia

en: Use this translation
pl: Użyj tego tłumaczenia

en: Nothing needed updating
pl: Nic nie wymaga aktualizacji

note: translators: %s is the quantity of strings modified during a batch process xgettext: javascript-format
en: %s string updated | %s strings updated
pl[0]: %s ciąg znaków zaktualizowany
pl[1]: %s ciągi znaków zaktualizowane
pl[2]: %s ciągów znaków zaktualizowanych

note: translators: 1: Number of strings; 2: Service provider; e.g. "50 strings translated via Google Translate" xgettext: javascript-format
en: %1$s string translated via %2$s | %1$s strings translated via %2$s
pl[0]: %1$s ciąg znaków przetłumaczony przez %2$s
pl[1]: %1$s ciągi znaków przetłumaczone przez %2$s
pl[2]: %1$s ciągów znaków przetłumaczonych przez %2$s

note: translators: %s is the quantity of strings left unprocessed after a job was stopped prematurely xgettext: javascript-format
en: Translation job aborted with %s string remaining | Translation job aborted with %s strings remaining
pl[0]: Tłumaczenie wstrzymane z powodu %s brakującego ciągu znaków
pl[1]: Tłumaczenie wstrzymane z powodu %s brakujących ciągów znaków
pl[2]: Tłumaczenie wstrzymane z powodu %s brakujących ciągów znaków

note: translators: %s%% is a percentage, e.g. 50% xgettext: javascript-format
en: Translation progress %s%%
pl: Postęp tłumaczenia %s%%

note: translators: characters meaning individual unicode characters of source text xgettext: javascript-format
en: %s characters will be sent for translation.
pl: Do tłumaczenia zostanie wysłanych %s znaków.

note: translators: %s: the number of strings to be sent for translation xgettext: javascript-format
en: %s unique source strings.
pl: %s unikalne ciągi źródłowe.

note: translators: Message appears after sync operation, where %s refers to a POT file. xgettext: javascript-format
en: Strings up to date with %s
pl: Ciągi znaków aktualne z %s

note: translators: Summary of existing translations where the source text has changed slightly xgettext: javascript-format
en: %s string marked Fuzzy | %s strings marked Fuzzy
pl[0]: %s ciąg znaków oznaczony jako niepewny
pl[1]: %s ciągi znaków oznaczone jako niepewne
pl[2]: %s ciągów znaków oznaczonych jako niepewne

en: See full disclaimer
pl: Zobacz pełne wyłączenie odpowiedzialności

en: Third party services are subject to their own terms of use and may incur costs from the provider
pl: Usługi stron trzecich podlegają własnym warunkom użytkowania i mogą wiązać się z kosztami

en: Important
pl: Ważne

en: API region
pl: Region API

en: API key
pl: Klucz API

en: API keys
pl: Klucze API

en: Add automatic translation services in the plugin settings.
pl: Dodaj usługi automatycznego tłumaczenia w ustawieniach wtyczki.

en: No translation APIs configured
pl: Nie skonfigurowano tłumaczeń API

en: Mark new translations as Fuzzy
pl: Oznacz nowe tłumaczenia jako rozmyte

en: Overwrite existing translations
pl: Zastąp istniejące tłumaczenia

en: Auto-translate this file
pl: Przetłumacz ten plik automatycznie

en: This is NOT a translation file. Manual editing of source strings is not recommended.
pl: To NIE jest plik do tłumaczenia. Nie zaleca się ręcznej edycji ciągów źródłowych.

en: Modification of POT (template) files is disallowed by the plugin settings
pl: Modyfikacja plików POT (szablonów) jest niedozwolona przez ustawienia wtyczki

en: Enter a new location for this file
pl: Wprowadź nową lokalizację dla tego pliku

en: The following file will be moved/renamed to the new location: | The following files will be moved/renamed to the new location:
pl[0]: Następujący plik zostanie przeniesiony/przemianowany na nową lokalizację:
pl[1]: Następujące pliki zostaną przeniesione/przemianowane na nową lokalizację:
pl[2]: Następujące pliki zostaną przeniesione/przemianowane na nową lokalizację:

en: Confirm relocation
pl: Potwierdź relokację

en: Choose a new location for these translations
pl: Wybierz nową lokalizację dla tych tłumaczeń

en: This plugin doesn't have its own translation files, but can be translated in the default text domain
pl: Ta wtyczka nie ma własnych plików tłumaczeniowych, ale można ją przetłumaczyć w domyślnej domenie tekstowej

en: Editing of POT (template) files
pl: Edycja plików POT (szablonów)

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Enable Ajax file uploads
pl: Włącz przesyłanie plików Ajax

en: Parent directory isn't writable
pl: Katalog nadrzędny nie jest zapisywalny

en: This move operation requires permission
pl: Ta operacja przenoszenia wymaga zezwolenia

en: This directory is managed by WordPress. Removed files may be restored during updates
pl: Ten katalog jest zarządzany przez WordPress. Usunięte pliki mogą zostać przywrócone podczas aktualizacji

note: translators: Page title where %s is the name of a file to be moved
en: Move %s
pl: Przenieś %s

note: translators: %s is the quantity of files which failed to be moved
en: %s file could not be moved | %s files could not be moved
pl[0]: Nie można przenieść pliku %s
pl[1]: Nie można przenieść %s plików
pl[2]: Nie można przenieść %s plików

en: Relocate
pl: Zmiana miejsca

en: Move files
pl: Przenieś pliki

en: Access to this file is blocked for security reasons
pl: Dostęp do tego pliku jest zablokowany ze względów bezpieczeństwa

en: File access disallowed
pl: Dostęp do plików zastrzeżony

en: View template
pl: Zobacz szablon

en: Install manually
pl: Zainstaluj ręcznie

en: A newer version of Loco Translate is available for download
pl: Nowsza wersja Loco Translate jest dostępna do pobrania

en: Official plugin page
pl: Oficjalna strona wtyczki

en: File is protected by the bundle configuration
pl: Plik jest chroniony przez ustawienia pakietu

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Scan JavaScript files with extensions:
pl: Skanuj pliki JavaScript z rozszerzeniami:

en: Assign template
pl: Przypisz szablon

[ctx: Editor]
en: Translated
pl: Przetłumaczone

[ctx: Editor]
en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

note: translators: %s will be replaced with a URL which may change without affecting the translation.
en: Administrators and auditors may wish to review Loco's <a href="%s">plugin privacy notice</a>.
pl: Administratorzy i audytorzy mogą chcieć zapoznać się z <a href="%s">informacją o prywatności wtyczek</a> firmy Loco.

en: This plugin doesn't collect any data from public website visitors.
pl: Ta wtyczka nie zbiera żadnych danych o użytkownikach publicznych witryn internetowych.

en: View
pl: Zobacz

note: translators: %s will be replaced with the full name of the user profile's admin language
en: Your admin language is %s.
pl: Twój język w panelu administratora to %s.

note: translators: %s will be replaced with the full name of the site language
en: The language of this site is %s.
pl: Język tej strony to %s.

en: Site language
pl: Język strony

en: Files found
pl: Znaleziono pliki

en: Locale code
pl: Kod ustawienia regionalnego

en: Locale name
pl: Nazwa ustawienia regionalnego

en: Files in this location can be modified or deleted by WordPress automatic updates
pl: Pliki w tej lokalizacji mogą być modyfikowane lub usuwane przez automatyczne aktualizacje WordPress'a

en: WordPress updates
pl: Aktualizacje WordPress'a

en: File size
pl: Rozmiar pliku

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
pl: Następny

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
pl: d M @ G:m

en: No files found for this language
pl: Nie znaleziono plików dla tego języka

en: File backups are disabled in your plugin settings
pl: Kopie zapasowe plików są wyłączone w ustawieniach wtyczki

en: Backup files will be written when you save translations from Loco Translate editor
pl: Pliki kopii zapasowej zostaną zapisane, gdy zapiszesz tłumaczenia w edytorze Loco Translate

en: No previous file revisions
pl: Brak poprzednich wersji pliku

en: Disallow
pl: Zabroń

en: Allow (with warning)
pl: Zezwól (z ostrzeżeniem)

en: Allow
pl: Zezwól

en: Modification of installed files
pl: Modyfikacja zainstalowanych plików

en: Save credentials in session
pl: Zapisz dane logowania w sesji

en: File system access
pl: Dostęp do plików systemowych

en: Click "Connect" to authenticate with the server
pl: Kliknij „Połącz”, aby uwierzytelnić się na serwerze

note: translators: Page title for installed languages page
en: Languages &lsaquo; Loco
pl: Języki &lsaquo; Loco

en: Languages
pl: Języki

en: Modification of installed files is disallowed by the plugin settings
pl: Modyfikacja zainstalowanych plików jest niedozwolona przez ustawienia wtyczki

note: translators: Where %s is a file name
en: Revisions are identical, you can delete %s
pl: Wersje są identyczne, możesz usunąć %s

note: translators: Where %s is the name of the invalid POT file
en: Translation template is invalid (%s)
pl: Szablon tłumaczenia jest nieprawidłowy (%s)

note: translators: %s is a file name to be rolled back to a previous version. translators: Page title where %s refers to a file name
en: Restore %s
pl: Przywróć %s

en: File restored
pl: Plik przywrócono

en: Restore
pl: Przywróć

en: See all core translations
pl: Zobacz wszystkie podstawowe tłumaczenia

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: No core translation files are installed for this language
pl: Dla tego języka nie zainstalowano żadnych podstawowych plików tłumaczeniowych

en: Changes to this file may be overwritten or deleted when you update WordPress
pl: Zmiany w tym pliku mogą zostać nadpisane lub usunięte podczas aktualizacji WordPress'a

en: This directory is managed by WordPress, be careful what you delete
pl: Ten katalog jest zarządzany przez WordPress'a, uważaj, co usuwasz

en: This file may be overwritten or deleted when you update WordPress
pl: Ten plik może zostać nadpisany lub usunięty podczas aktualizacji WordPress'a

en: Saving this file requires permission
pl: Zapisanie tego pliku wymaga zezwolenia

en: Deleting this file requires permission
pl: Usunięcie tego pliku wymaga zezwolenia

en: Creating this file requires permission
pl: Utworzenie tego pliku wymaga zezwolenia

en: What's this?
pl: Co to?

note: Translators: Where %s is the size of a file
en: largest is %s
pl: największy to %s

en: Maximum line length (zero disables wrapping)
pl: Maksymalna długość linii (zero wyłącza zawijanie)

note: Translators: (1) Number of files (2) Maximum size of file that will be included (3) Size of the largest encountered
en: %1$s file has been skipped because it's %3$s. (Max is %2$s). Check all strings are present before saving. | %1$s files over %2$s have been skipped. (Largest is %3$s). Check all strings are present before saving.
pl[0]: Plik %1$s został pominięty, ponieważ ma rozmiar %3$s. (Maks. to %2$s). Przed zapisaniem sprawdź, czy wszystkie ciągi są obecne.
pl[1]: Pominięto %1$s pliki powyżej %2$s. (Największy to %3$s). Przed zapisaniem sprawdź, czy wszystkie ciągi są obecne.
pl[2]: Pominięto %1$s plików powyżej %2$s. (Największy to %3$s). Przed zapisaniem sprawdź, czy wszystkie ciągi są obecne.

en: Child theme declares the same Text Domain as the parent theme
pl: Motyw potomny deklaruje tę samą domenę tekstową, co motyw nadrzędny

[ctx: Plural category]
note: Translators: General plural category not covered by other forms
en: Other
pl: Inne

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Many
pl: Wiele

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Few
pl: Kilka

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Two
pl: Dwa

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for singular quantity
en: One
pl: Jeden

en: You're running a development snapshot of Loco Translate
pl: Korzystasz z deweloperskiej wersji Loco Translate

note: Description of the plugin
en: Translate themes and plugins directly in WordPress
pl: Tłumacz szablony i wtyczki bezpośrednio w WordPress

en: See all plugins
pl: Zobacz wszystkie wtyczki

en: These plugins have recently loaded translation files into the admin area
pl: Te wtyczki niedawno wczytały pliki tłumaczeń do obszaru administracyjnego

en: Running plugins:
pl: Uruchomione wtyczki:

en: See all themes
pl: Zobacz wszystkie motywy

en: Active theme:
pl: Aktywny motyw:

en: Translations have been recently modified in the following bundles
pl: Tłumaczenia zostały ostatnio zmodyfikowane w następujących pakietach

en: Recently updated:
pl: Ostatnio zaktualizowane:

en: Welcome to Loco Translate
pl: Witaj w Loco Translate

en: Sets
pl: Zestawy

en: Bundle name
pl: Nazwa pakietu

en: About templates
pl: O szablonach

en: This bundle doesn't define a translations template file
pl: Ten pakiet nie definiuje pliku szablonu tłumaczeń

en: This bundle's template file doesn't exist yet. We recommend you create it before adding languages
pl: Plik szablonu tego pakietu jeszcze nie istnieje. Zalecamy jego utworzenie przed dodaniem języków

en: Template missing
pl: Brak szablonu

en: Strings will be extracted to:
pl: Ciągi zostaną wyodrębnione do:

note: Translators: (1) Number of files excluded (2) the maximum size of file that was included
en: Excludes %1$s file over %2$s | Excludes %1$s files over %2$s
pl[0]: Wyklucza plik %1$s z %2$s
pl[1]: Wyklucza %1$s pliki powyżej %2$s
pl[2]: Wyklucza %1$s plików powyżej %2$s

note: Translators: Where %s is the size of a file
en: %s on disk
pl: %s na dysku

en: Source files to scan:
pl: Pliki źródłowe do skanowania:

en: Start translating
pl: Zacznij tłumaczyć

en: Use this file as template when running Sync
pl: Użyj tego pliku jako szablonu podczas uruchamiania synchronizacji

en: Just copy English source strings
pl: Po prostu skopiuj angielskie ciągi źródłowe

en: Copy target translations from "%s"
pl: Kopiuj tłumaczenia docelowe z „%s”

en: Template options
pl: Opcje szablonu

en: Choose a location
pl: Wybierz lokalizację

en: Custom language
pl: Własny język

en: Available languages
pl: Dostępne języki

en: Installed languages
pl: Zainstalowane języki

en: No language selected
pl: Nie wybrano języka

en: WordPress language
pl: Język WordPress'a

en: Choose a language
pl: Wybierz język

en: Create template instead
pl: Zamiast tego utwórz szablon

en: You're creating translations directly from source code
pl: Tworzysz tłumaczenia bezpośrednio z kodu źródłowego

en: Getting help with Loco Translate
pl: Uzyskiwanie pomocy z Loco Translate

en: Full documentation
pl: Pełna dokumentacja

en: User options apply to your WordPress login, across all sites
pl: Opcje użytkownika dotyczą logowania do WordPressa we wszystkich witrynach

en: Site options apply to all users of Loco Translate across the current site
pl: Opcje witryny dotyczą wszystkich użytkowników Loco Translate w bieżącej witrynie

en: Support forum
pl: Forum wsparcia

en: File is in binary MO format
pl: Plik jest w formacie binarnym MO

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: To create new files here you'll have to connect to the remote file system, or make the directory writeable by %s
pl: Aby utworzyć nowe pliki, musisz połączyć się ze zdalnym systemem plików lub uczynić katalog dostępnym do zapisu za pomocą %s

en: This directory can't be written to directly by the web server
pl: Ten katalog nie może być zapisany bezpośrednio przez serwer sieciowy

en: Note that the file may not be deletable due to additional ownership permissions
pl: Pamiętaj, że plik może nie zostać usunięty z powodu dodatkowych uprawnień własności

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: The containing directory is writeable by %s, so you can add new files in the same location
pl: Katalog zawierający jest zapisywalny przez %s, więc możesz dodawać nowe pliki w tej samej lokalizacji

en: Directory is writeable
pl: Katalog jest zapisywalny

note: Translators: "either" meaning that the file itself can't exist without a containing directory
en: The containing directory for this file doesn't exist either
pl: Katalog zawierający ten plik również nie istnieje

en: Directory doesn't exist
pl: Katalog nie istnieje

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: To make changes you'll have to connect to the remote file system, or make the file writeable by %s
pl: Aby wprowadzić zmiany, musisz połączyć się ze zdalnym systemem plików lub ustawić plik do zapisu przez %s

en: This file can't be updated directly by the web server
pl: Ten plik nie może być aktualizowany bezpośrednio przez serwer sieciowy

en: You can update these translations directly from the editor to the file system
pl: Możesz zaktualizować te tłumaczenia bezpośrednio z edytora do systemu plików

note: Translators: Where %s is the type of file, e.g. "po"
en: %s file is writeable
pl: Plik %s jest zapisywalny

en: File doesn't exist
pl: Plik nie istnieje

en: Last extracted
pl: Ostatnio wyodrębnione

en: These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
pl: Te tłumaczenia nie są połączone z plikiem POT. Operacje synchronizacji wyodrębnią ciągi bezpośrednio z kodu źródłowego.

en: Missing template
pl: Brak szablonu

note: Translators: Where %s is the name of a template file
en: PO file has different source strings to "%s". Try running Sync before making any changes.
pl: Plik PO ma inne ciągi źródłowe niż „%s”. Spróbuj uruchomić synchronizację przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

en: Out of sync with template
pl: Niezsynchronizowany z szablonem

note: Translators: Where %s is the name of a template file
en: PO file has the same source strings as "%s"
pl: Plik PO ma takie same ciągi źródłowe jak "%s”

en: In sync with template
pl: Zsynchronizowany z szablonem

en: We can't find the binary MO file that belongs with these translations
pl: Nie możemy znaleźć binarnego pliku MO, który należy do tych tłumaczeń

en: Binary file missing
pl: Brak pliku binarnego

en: Unexpected file type
pl: Nieoczekiwany typ pliku

en: We can't find the original PO file from which this was compiled
pl: Nie możemy znaleźć oryginalnego pliku PO, z którego został skompilowany

en: PO file missing
pl: Brakuje pliku PO

en: Compiled translations
pl: Skompilowane tłumaczenia

en: Last translation
pl: Ostatnie tłumaczenie

en: File modified
pl: Plik zmodyfikowany

en: compiled
pl: skompilowany

en: Delete Permanently
pl: Usuń trwale

en: Are you sure you want to <strong>permanently</strong> delete the following file?
pl: Czy na pewno chcesz <strong>trwale</strong> usunąć następujący plik?

en: Confirm delete
pl: Potwierdź usunięcie

note: Translators: %s is a URL. Keep the <a> tag intact
en: You can still translate any bundle that has a <a href="%s" target="_blank">template</a>
pl: Wciąż możesz przetłumaczyć dowolny pakiet zawierający <a href="%s" target="_blank">szablon</a>

note: Translators: change "en" in the URL to your language if it's available at https://www.php.net/docs.php
en: Loco requires the <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer extension</a> to scan PHP source code for translatable strings
pl: Loco wymaga <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">rozszerzenia Tokenizer</a> by skanować kod źródłowy PHP do tłumaczenia ciągów znaków

en: About the Tokenizer
pl: O tokenizerze

en: Either this file is missing or the server doesn't have permission to access it
pl: Brakuje tego pliku lub serwer nie ma uprawnień dostępu do niego

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: This page was expecting a file, but the path is actually a directory
pl: Ta strona oczekiwała pliku, ale ścieżka w rzeczywistości wskazuje katalog

en: File is a directory
pl: Plik jest katalogiem

en: You're running the latest version of Loco Translate
pl: Korzystasz z najnowszej wersji Loco Translate

en: Upgrade to %s
pl: Aktualizuj do %s

en: Version %s
pl: Wersja %s

en: Allow full access to these roles
pl: Zezwól na pełny dostęp do tych ról

en: Grant access to roles
pl: Przyznaj dostęp do ról

en: Not recommended
pl: Niezalecane

en: Add UTF-8 byte order mark
pl: Dodaj znacznik kolejności bajtów UTF-8

en: Saving PO/POT files
pl: Zapisywanie plików PO/POT

en: Scan PHP files with extensions:
pl: Skanuj pliki PHP z rozszerzeniami:

en: Skip PHP files larger than:
pl: Pomiń pliki PHP większe niż:

en: Extracting strings
pl: Wyodrębnij ciągi

en: Translator credit
pl: Autor tłumaczenia

note: translators: text field placeholder
en: Filter...
pl: Filtr...

en: Connect
pl: Połącz

note: Translators: When a file or folder cannot be modified due to filesystem permissions
en: Write protected
pl: Zabezpieczony przed zapisem

en: This bundle isn't automatically compatible and requires configuring before you can use all the functions of Loco Translate
pl: Ten pakiet nie jest automatycznie kompatybilny i wymaga konfiguracji, zanim będzie można korzystać ze wszystkich funkcji Loco Translate

en: unconfigured
pl: nieskonfigurowany

en: Click the <a href="%s">setup</a> tab to complete the bundle configuration
pl: Kliknij kartę <a href="%s">konfiguracja</a> by zakończyć konfigurację pakietu

en: This bundle isn't fully configured, so we don't know what the following files are for
pl: Ten pakiet nie jest w pełni skonfigurowany, dlatego nie wiemy, do czego służą następujące pliki

en: Additional files found
pl: Znaleziono dodatkowe pliki

en: If you have trouble translating this bundle, consider asking the author for help
pl: Jeśli masz kłopoty z tłumaczeniem tego zestawu, rozważ poproszenie autora o pomoc

en: Author details
pl: Informacje o autorze

en: Edit config
pl: Edytuj konfiguracje

en: This bundle's configuration is saved in the WordPress database
pl: Konfiguracja tego zestawu jest zapisana w bazie danych WordPressa

en: Bundle configuration saved
pl: Konfiguracja zestawu zapisana

en: This bundle's configuration has been automatically detected, but isn't fully complete
pl: Konfiguracja tego zestawu została automatycznie wykryta, ale nie jest w pełni zakończona

en: Partially configured bundle
pl: Zestaw częściowo skonfigurowany

en: It needs configuring before you can do any translations
pl: To wymaga konfiguracji zanim będziesz mógł wykonać jakiekolwiek tłumaczenia

en: This bundle isn't set up for translation in a way we understand
pl: Ten pakiet nie jest skonfigurowany do tłumaczenia w sposób dla nas zrozumiały

en: Unconfigured bundle
pl: Nieskonfigurowany pakiet

en: This bundle's configuration has been automatically detected and seems to be fully compatible
pl: Konfiguracja tego pakietu została automatycznie wykryta i wydaje się być w pełni zgodna

en: Get help with this
pl: Uzyskaj pomoc

en: Import config from XML
pl: Importuj konfigurację z pliku XML

en: This bundle's configuration is built into Loco Translate
pl: Konfiguracja tego pakietu jest wbudowana w Loco Translate

en: Bundle auto-configured
pl: Pakiet skonfigurowany automatycznie

en: Load config
pl: Wczytaj konfigurację

en: If you've been given a configuration file by a developer, paste the XML code here
pl: Jeśli otrzymałeś plik konfiguracyjny od programisty, wklej tutaj kod XML

en: XML setup
pl: Konfiguracja XML

en: Cancel
pl: Anuluj

en: You can make changes in the Advanced tab if you need to override the current settings
pl: Jeśli chcesz zastąpić bieżące ustawienia, możesz wprowadzić zmiany na karcie Zaawansowane

en: This bundle's configuration is provided by the author
pl: Konfigurację tego pakietu zapewnia autor

en: Official configuration
pl: Oficjalna konfiguracja

en: No translations found for "%s"
pl: Nie znaleziono tłumaczeń dla "%s"

en: Info
pl: Informacja

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Folder
pl: Katalog

en: Last modified
pl: Ostatnio zmodyfikowano

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Translation progress
pl: Postęp tłumaczenia

en: Language
pl: Język

en: Reset config
pl: Zresetuj konfigurację

en: Parent theme
pl: Motyw nadrzędny

en: Add set
pl: Dodaj zestaw

en: Save config
pl: Zapisz konfigurację

note: Translators: Help tip for "Blocked paths" field in advanced bundle config
en: Folders within the bundle that will never be searched for files
pl: Katalogi w pakiecie, w których nigdy nie będą przeszukiwane pliki

en: Blocked paths
pl: Zablokowane ścieżki

note: Translators: Help tip for "Source file paths" field in advanced bundle config
en: Files and folders within the bundle that contain localized PHP code
pl: Pliki i katalogi w pakiecie zawierające zlokalizowany kod PHP

en: Source file paths
pl: Ścieżki plików źródłowych

note: Translators: Help tip for "Domain path" field in advanced bundle config Translators: Help tip for "Source file paths" field in advanced bundle config Translators: Help tip for "Blocked paths" field in advanced bundle config
en: no wildcards
pl: bez symboli wieloznacznych

note: Translators: Help tip for "Domain path" field in advanced bundle config
en: Folders within the bundle that contain author-supplied translations
pl: Katalogi w pakiecie zawierające tłumaczenia dostarczone przez autora

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Domain path
pl: Ścieżka domeny

note: Translators: Help tip for "Template file" field in advanced bundle config
en: Relative path from bundle root to the official POT file
pl: Ścieżka względna od korzenia pakietu do oficjalnego pliku POT

en: Locked
pl: Zablokowane

note: Translators: Help tip for "File prefix" field in advanced bundle config
en: Usually the same as the text domain, but don't leave blank unless you mean to
pl: Zwykle to samo co domena tekstowa, ale nie zostawiaj pustego, chyba że masz taki zamiar

en: File prefix
pl: Prefiks pliku

note: Translators: Help tip for "Text domain" field in advanced bundle config
en: The namespace into which WordPress will load translated strings
pl: Przestrzeń nazw, do której WordPress będzie wczytywać przetłumaczone ciągi znaków

en: Text domain
pl: Domena tekstu

note: Translators: Help tip for "Project name" field in advanced bundle config
en: Descriptive name for this set of translatable strings
pl: Nazwa opisowa tego zestawu przetłumaczalnych ciągów znaków

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Go to WordPress Core
pl: Przejdź do WordPressa

en: "Hello Dolly" is part of the WordPress core
pl: "Hello Dolly" jest częścią rdzenia WordPress

note: translators: %s refers to the handle of a plugin, e.g. "loco-translate/loco.php"
en: Plugin not found: %s
pl: Nie znaleziono wtyczki: %s

en: Visit official site
pl: Odwiedź oficjalną stronę

en: WordPress Core
pl: WordPress

en: The WordPress Team
pl: Zespół WordPressa

en: WordPress core
pl: WordPress

note: translators: (1) is the name of a PHP script, (2) is a line number in the file
en: Loco was interrupted by output from %1$s:%2$u
pl: Loco zostało przerwane przez wyjście z %1$s:%2$u

note: translators: %s: Human-readable time difference.
en: %s ago
pl: %s temu

note: translators: relative time when something happened in the last 30 seconds
en: Just now
pl: Przed chwilą

en: Y/m/d
pl: R/m/d

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Brak uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Download controller returned empty output
pl: Kontroler pobierania zwrócił pusty wynik

en: Download action not found
pl: Nie odnaleziono akcji pobierania.

en: Ajax controller returned empty JSON
pl: Kontroler Ajax zwrócił pusty JSON

note: translators: Fatal error where %s represents an unexpected value
en: Ajax route not found: "%s"
pl: Nie znaleziono trasy Ajax: „%s"

en: Page not found
pl: Nie znaleziono strony

note: translators: Page title for core WordPress translations
en: Core translations &lsaquo; Loco
pl: Tłumaczenia podstawowe &lsaquo; Loco

note: translators: Page title for plugin translations
en: Plugin translations &lsaquo; Loco
pl: Tłumaczenia wtyczek &lsaquo; Loco

note: translators: Page title for theme translations
en: Theme translations &lsaquo; Loco
pl: Tłumaczenia motywów &lsaquo; Loco

en: Home
pl: Strona główna

en: Loco Translate is powered by
pl: Loco Translate jest oparte na

en: Help & support
pl: Pomoc i wsparcie

[ctx: Editor]
note: translators: List heading showing preview of translated text for each item
en: Translation
pl: Tłumaczenie

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the translation editing window when no translation selected
en: Translation not loaded
pl: Nie wczytano tłumaczenia

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the context window when no translation selected
en: Context not loaded
pl: Nie wczytano kontekstu

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the source text window when no translation selected
en: Source text not loaded
pl: Nie wczytano tekstu źródłowego

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the plural form of the original English text
en: Plural
pl: Liczba mnoga

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the singular form of the original English text
en: Single
pl: Pojedyncze

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the window pane for entering translator comments
en: Comments
pl: Komentarze

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the window pane holding message context
en: Context
pl: Kontekst

[ctx: Editor]
note: translators: Where %s is the name of the language, e.g. "French translation" xgettext: javascript-format
en: %s translation
pl: %s tłumaczenie

[ctx: Editor]
note: translators: Label for the window pane holding the original English text translators: List heading showing preview of English text for each item
en: Source text
pl: Tekst źródłowy

note: translators: Generic error when external process broke an Ajax request
en: Server returned invalid data
pl: Serwer zwrócił nieprawidłowe dane

en: Check console output for debugging information
pl: Sprawdź dane wyjściowe konsoli pod kątem informacji debugowania

en: Provide the following text when reporting a problem
pl: Zgłaszając problem, podaj następujący tekst

note: translators: When text filtering reduces to an empty view
en: Nothing matches the text filter
pl: Nic nie pasuje do filtra tekstowego

en: Translate
pl: Przetłumacz

note: translators: Error thrown when attempting to parse a file that is not a supported translation file format
en: %s is not a Gettext file
pl: %s nie jest plikiem Gettext

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to translation files in an alternative location that isn't Author, System or Custom.
en: Other
pl: Inne

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to translation files in Loco's custom/protected directory
en: Custom
pl: Własna

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to bundled plugin or theme translation files - i.e. those supplied by the author
en: Author
pl: Autor

en: File modification is disallowed by your WordPress config
pl: Modyfikacja pliku jest niedozwolona w konfiguracji WordPress

en: Failed to build directory path
pl: Nie udało się zbudować ścieżki katalogu

en: Failed to create directory
pl: Nie udało się utworzyć katalogu

en: Failed to save file
pl: Nie udało się zapisać pliku

en: Permission denied to update file
pl: Brak uprawnień do aktualizacji pliku

note: translators: %s refers to a directory name which was expected to be an ordinary file
en: "%s" is a directory, not a file
pl: „%s” to katalog, a nie plik

note: translators: %s refers to a file name, for which a delete operation failed.
en: Failed to delete %s
pl: Nie udało się usunąć %s

note: translators: (1) Source file name (2) Target file name
en: Failed to copy %1$s to %2$s
pl: Nie udało się skopiować %1$s do %2$s

en: Refusing to copy over an existing file
pl: Odmowa skopiowania istniejącego pliku

note: translators: %s refers to a file name, for which the chmod operation failed.
en: Failed to chmod %s
pl: Nie udało się zmienić chmod %s

en: Failed to connect to remote server
pl: Nie udało się połączyć z serwerem

en: XML parse error
pl: Błąd analizy XML

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Powiadomienie

en: Error
pl: Błąd

[ctx: User role]
en: Translator
pl: Tłumacz

en: XML supplied is empty
pl: Dostarczony plik XML jest pusty

en: Text Domain cannot be empty
pl: Domena tekstowa nie może być pusta

note: translators: used when username of web server process is unknown
en: the web server
pl: serwer WWW

note: translators: %s refers to the name of a new file to be created, but which already existed
en: %s already exists in this folder
pl: %s już istnieje w tym katalogu

en: Template file created
pl: Utworzono plik szablonu

en: PO file saved, but MO file compilation failed
pl: Zapisano plik PO, ale kompilacja pliku MO nie powiodła się

en: PO file saved and MO file compiled
pl: Zapisano plik PO i plik MO skompilowano

note: translators: %s refers to a directory where a backup file could not be created due to file permissions
en: Failed to create backup file in "%s". Check file permissions or disable backups
pl: Nie udało się utworzyć pliku kopii zapasowej w „%s”. Sprawdź uprawnienia do pliku lub wyłącz tworzenie kopii zapasowych

en: MO file exists for this language already. Delete it first
pl: Plik MO dla tego języka już istnieje. Najpierw go usuń.

en: Connected to remote file system
pl: Połączono ze zdalnym systemem plików

en: Translate themes
pl: Przetłumacz motywy

en: Translate plugins
pl: Przetłumacz wtyczki

note: translators: %s refers to the name of a translation set (theme, plugin or core component)
en: New translations template for "%s"
pl: Nowy szablon tłumaczeń dla „%s”

en: New template file
pl: Nowy plik szablonu

en: Template file already exists
pl: Plik szablonu już istnieje

en: New template
pl: Nowy szblon

en: Skip template
pl: Pomiń szablon

note: translators: Were %s is number of source files that will be scanned
en: %s source file will be scanned for translatable strings | %s source files will be scanned for translatable strings
pl[0]: %s plik źródłowy zostanie przeskanowany w poszukiwaniu ciągów możliwych do przetłumaczenia
pl[1]: %s pliki źródłowe zostaną przeskanowane w poszukiwaniu ciągów możliwych do przetłumaczenia
pl[2]: %s plików źródłowych zostanie przeskanowanych w poszukiwaniu ciągów możliwych do przetłumaczenia

note: translators: 1: Number of strings; 2: Name of POT file; e.g. "100 strings found in file.pot"
en: %1$s string found in %2$s | %1$s strings found in %2$s
pl[0]: Znaleziono %1$s ciąg w %2$s
pl[1]: Znaleziono %1$s ciągi w %2$s
pl[2]: Znaleziono %1$s ciągów w %2$s

en: Initializing new translations in unknown set
pl: Inicjowanie nowych tłumaczeń w nieznanym zestawie

note: translators: %s refers to the slug/handle of a theme or plugin
en: Initializing new translations in "%s"
pl: Inicjowanie nowych tłumaczeń w „%s”

note: translators: Warning that the language in the file header (1) does not match the file name (2)
en: Language header is "%1$s" but file name contains "%2$s"
pl: Nagłówek języka to „%1$s”, ale nazwa pliku zawiera „%2$s”

en: File does not have a valid header
pl: Plik posiada niepoprawny nagłówek

en: Unknown author
pl: Autor nieznany

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles between "code" and regular text editing modes
en: Toggle code view
pl: Przełącz widok kodu

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles invisible characters
en: Toggle invisibles
pl: Przełącz niewidoczne

[ctx: Editor]
note: Translators: Button for downloading a PO, MO or POT file
en: Download
pl: Pobierz

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that reloads current screen
en: Revert
pl: Cofnij

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that runs in-editor sync/operation
en: Sync
pl: Synchronizuj

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that saves translations to disk
en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

[ctx: Editor]
note: Translators: button for removing a string when manually editing a POT file
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: Editor]
note: Translators: button for adding a new string when manually editing a POT file
en: Add
pl: Dodaj

note: translators: %s refers to the name of a POT file
en: Translations don't match template. Run sync to update from %s
pl: Tłumaczenia nie pasują do szablonu. Uruchom synchronizację, aby zaktualizować z %s

note: translators: %1$s is the file name, %2$s is the bundle name
en: Editing %1$s in %2$s
pl: Edycja %1$s w %2$s

note: translators: Warning that deleting a file will also delete others. %s indicates that quantity.
en: %s dependent file will also be deleted | %s dependent files will also be deleted
pl[0]: %s plik zależny również zostanie usunięty
pl[1]: %s pliki zależne również zostaną usunięte
pl[2]: %s plików zależnych również zostanie usuniętych

note: translators: Page title where %s is the name of a file to be deleted
en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: File deleted
pl: Plik usunięty

en: Delete
pl: Usuń

en: File info
pl: Informacje o pliku

en: Source
pl: Źródło

en: Editor
pl: Edytor

en: Super Admin
pl: Super administrator

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: System diagnostics
pl: Diagnostyka systemu

en: Version
pl: Wersja

en: User options
pl: Ustawienia użytkownika

en: Site options
pl: Opcje witryny

en: Create template
pl: Utwórz szablon

en: Edit template
pl: Edytuj szablon

en: New language
pl: Nowy język

note: translators: %s is a quantity of files which were found, but whose context is unknown
en: %s file can't be matched to a known set of strings | %s files can't be matched to a known set of strings
pl[0]: %s pliku nie można dopasować do znanego zestawu ciągów
pl[1]: %s plików nie można dopasować do znanego zestawu ciągów
pl[2]: %s plików nie można dopasować do znanego zestawu ciągów

en: Bundle setup
pl: Konfiguracja pakietu

en: Setup tab
pl: Karta konfiguracji

note: translators: where %s is a plugin or theme
en: Set up %s
pl: Ustaw %s

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Advanced tab
pl: Zaawansowana karta

note: translators: where %s is a plugin or theme
en: Configure %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Setup
pl: Ustawienia

en: Configuration reset
pl: Konfiguracja zresetowana

en: Configuration saved
pl: Konfiguracja została zapisana

en: Overview
pl: Przegląd

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Themes
pl: Motywy

en: Invalid locale
pl: Nieprawidłowe ustawienia regionalne

note: translators: %s refers to the name of a missing PHP extension, for example "mbstring".
en: Loco Translate requires the "%s" PHP extension. Ask your hosting provider to install it
pl: Loco Translate wymaga rozszerzenia PHP „%s”. Poproś swojego dostawcę hostingu o jego instalację

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/loco-translate/
pl: https://pl.wordpress.org/plugins/loco-translate/

note: Translators: Placeholder text for text filter above editor
en: Filter translations
pl: Filtruj tłumaczenia

en: Template file
pl: Plik szablonu

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Number of backups to keep of each file:
pl: Liczba kopii zapasowych każdego pliku do przechowania:

en: Include Fuzzy strings
pl: Uwzględnij niepewne ciągi

en: Generate hash tables
pl: Generuj tablice hash

en: Compiling MO files
pl: Kompilowanie plików MO

[ctx: Modified time]
en: Updated
pl: Zaktualizowano

note: translators: Warning appears when user tries to refresh or navigate away when editor work is unsaved
en: Your changes will be lost if you continue without saving
pl: Utracisz aktualne zmiany jeśli będziesz kontynuował bez zapisywania

note: translators: Summary of existing strings that no longer exist after running in-editor Sync xgettext: javascript-format
en: %s obsolete string removed | %s obsolete strings removed
pl[0]: Usunięto %s przestarzały ciąg znaków
pl[1]: Usunięto %s przestarzałe ciągi znaków
pl[2]: Usunięto %s przestarzałych ciągów znaków

note: translators: Summary of new strings after running in-editor Sync xgettext: javascript-format
en: %s new string added | %s new strings added
pl[0]: Dodano %s nowy ciąg znaków
pl[1]: Dodano %s nowe ciągi znaków
pl[2]: Dodano %s nowych ciągów znaków

note: translators: Message appears after sync operation.
en: Strings up to date with source code
pl: Aktualizuj z kodu źródłowego

note: translators: Message appears after sync operation
en: Merged from source code
pl: Połączono z kodu źródłowego

note: translators: Where %s is the name of the POT template file. Message appears after sync xgettext: javascript-format
en: Merged from %s
pl: Połączono z %s

note: translators: Success notice where %s is a file extension, e.g. "PO"
en: %s file saved
pl: %s plik zapisany

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Settings
pl: Ustawienia

note: translators: Page title for plugin home screen
en: Loco, Translation Management
pl: Loco, Menadżer Tłumaczeń

note: translators: Shows number of untranslated strings at top of editor translators: Shows number of untranslated strings at top of editor xgettext: javascript-format
en: %s untranslated
pl: %s nieprzetłumaczonych

note: translators: Shows number of fuzzy strings at top of editor translators: Shows number of fuzzy strings at top of editor xgettext: javascript-format
en: %s fuzzy
pl: %s niepewnych

note: translators: Shows percentage translated at top of editor translators: Shows percentage translated at top of editor xgettext: javascript-format
en: %s%% translated
pl: %s%% przetłumaczono

en: Settings saved
pl: Ustawienia zostały zapisane

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu
