Plugins - - en to uk_UA translation catalogue (322 entries)

en: # of contacts
uk_UA: # контактів

en: %1$s Procaptcha (by Prosopo) %2$s is offering seamless bot protection without compromising user data. You can customize settings and algorithms, ensuring optimal defense against all types of malicious bots.
uk_UA: %1$s Procaptcha (від Prosopo) %2$s пропонує бездоганний захист від ботів без шкоди для даних користувача. Ви можете самостійно змінювати налаштування та алгоритми, забезпечуючи оптимальний захист від усіх типів шкідливих ботів.

en: %s integration
uk_UA: %s інтеграція

en: (empty)
uk_UA: (порожній)

en: (recommended)
uk_UA: (рекомендовані)

en: <a href="%1$s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%2$s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
uk_UA: <a href="%1$s">Оновіть до Mailchimp для WordPress Premium</a> або <a href="%2$s">дізнайтеся більше про функції електронної комерції Mailchimp</a>.

en: <strong>Warning: </strong> enabling this may affect your <a href="%s">GDPR compliance</a>.
uk_UA: <strong>Попередження:</strong> це може вплинути на <a href="%s">дотримання правил GDPR</a> .

en: A total of %d audiences were found in your Mailchimp account.
uk_UA: Загалом у вашому акаунті Mailchimp було знайдено %d аудиторій.

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: API Settings
uk_UA: Налаштування API

en: Active
uk_UA: Діючий

en: Add dynamic form variable
uk_UA: Додайте динамічну змінну форми

en: Add list fields to any of your selected lists.
uk_UA: Додайте поля списку до будь-якого з вибраних списків.

en: Add more fields
uk_UA: Додати більше полів

en: Add new form
uk_UA: Добавити нову форму

en: Add to form
uk_UA: Додати до форми

en: Add-ons
uk_UA: Додатки

en: After billing details
uk_UA: Після платіжних реквізитів

en: After customer details
uk_UA: Після деталей про клієнта

en: After email field
uk_UA: Після поля електронної пошти

en: After order notes
uk_UA: Після приміток до замовлення

en: After shipping details
uk_UA: Після деталей щодо відправлення

en: Agree to terms
uk_UA: Згоден з умовами

en: Already subscribed
uk_UA: Вже підписаний

en: Appearance
uk_UA: Поява

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
uk_UA: Вам подобається цей плагін? Доповнення Premium відкриває кілька потужних функцій. <a href="%s">Дізнайтеся про всі переваги зараз</a>.

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете вимкнути подвійну версію?

en: Audience ID
uk_UA: ID аудиторії

en: Audience choice
uk_UA: Вибір аудиторії

en: Audience fields
uk_UA: Поля аудиторії

en: Audience name
uk_UA: Назва аудиторії

en: Audiences this form subscribes to
uk_UA: Аудиторії, на які розрахована ця форма

en: Basic
uk_UA: Базовий

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
uk_UA: Отримувати сповіщення щоразу, коли хтось підписується? <a href="%s">Mailchimp для WordPress Premium</a> дозволяє налаштувати сповіщення електронною поштою для ваших форм.

en: Before submit button
uk_UA: Попереду кнопки відправки

en: Blue Theme
uk_UA: Голуба тема

en: CONNECTED
uk_UA: ПІД'ЄДНАНО

en: Checkbox label text
uk_UA: Текст мітки прапорця

en: Checkboxes
uk_UA: Прапорці

en: Checked
uk_UA: Перевірено

en: Checkout for WooCommerce: After account info
uk_UA: Оформлення замовлення WooCommerce: Після інформації про обліковий запис

en: Checkout for WooCommerce: After customer info
uk_UA: Оформлення замовлення WooCommerce: Після інформації про клієнта

en: Checkout for WooCommerce: Before complete order button
uk_UA: Оформлення замовлення WooCommerce: Кнопка перед завершенням замовлення

en: Choice type
uk_UA: Оберіть тип

en: Choices
uk_UA: Варіанти вибору

en: Choose a field to add to the form
uk_UA: Виберіть поле, яке потрібно додати до форми

en: City
uk_UA: Місто

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
uk_UA: Клацніть на назві інтеграції, щоб змінити всі параметри, характерні для цієї інтеграції.

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
uk_UA: Натисніть наступну кнопку, щоб Mailchimp для WordPress зареєстрував ваші зміни.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
uk_UA: Натиснувши наступні посилання, ви перейдете на правий екран.

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Configure this integration
uk_UA: Налаштуйте цю інтеграцію

en: Country
uk_UA: Країна

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Dark Theme
uk_UA: Темна тема

en: Data from a cookie.
uk_UA: Дані з файлу cookie.

en: Data from the URL or a submitted form.
uk_UA: Дані з URL-адреси або надісланої форми.

en: Debug Log
uk_UA: Журнал налагодження

en: Default sign-up form
uk_UA: Стандартна форма реєстрації

en: Description
uk_UA: Опис

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
uk_UA: Визначає, які події слід записати до <a href="%s">журналу налагодження</a> (див. Нижче).

en: Dismiss this notice.
uk_UA: Відхилити це повідомлення.

en: Display for authorized users
uk_UA: Відображення для авторизованих користувачів

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
uk_UA: Відображає вашу форму реєстрації Mailchimp для WordPress

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
uk_UA: Бажаєте створити більше ніж одну форму? Наше доповнення Premium робить саме це! <a href="%s">Перегляньте всі переваги Premium</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
uk_UA: Бажаєте відстежувати всі замовлення WooCommerce у Mailchimp, щоб надсилати електронні листи на основі купівельної активності ваших підписників?

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
uk_UA: Ви хочете перекладати форми для всіх ваших мов? <a href="%s">Спробуйте Mailchimp для WordPress Premium</a>, який робить саме це та багато іншого.

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Double opt-in?
uk_UA: Подвійне підключення?

en: Dropdown
uk_UA: Випадаючий список

en: Edit Form
uk_UA: Редагування форми

en: Edit list fields for
uk_UA: Редагувати поля списку для

en: Edit this audience in Mailchimp
uk_UA: Редагуйте цю аудиторію в Mailchimp

en: Email address
uk_UA: Email адреса

en: Empty Log
uk_UA: Порожній журнал

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
uk_UA: Увімкнути інтеграцію %s? Це додасть до форми прапорець для реєстрації.

en: Enabled?
uk_UA: Дозволено?

en: Enter form title here
uk_UA: Введіть назву форми

en: Enter the HTML code for your form fields..
uk_UA: Введіть HTML-код для полів форми..

en: Enter the title of your sign-up form
uk_UA: Введіть назву форми реєстрації

en: Enter your form title..
uk_UA: Введіть назву форми..

en: Enter your secret key
uk_UA: Введіть свій секретний ключ

en: Enter your site key
uk_UA: Введіть ключ вашого сайту

en: Error connecting to Mailchimp:
uk_UA: Помилка підключення до Mailchimp:

en: Errors & warnings only
uk_UA: Тільки помилки і зауваження

en: Everything
uk_UA: Все

en: Example: %s
uk_UA: Приклад: %s

en: Example: My tag, another tag
uk_UA: Приклад: мій тег, інший тег

en: Field label
uk_UA: Мітка поля

en: Field type
uk_UA: Тип поля

en: Fields
uk_UA: Поля

en: Filter..
uk_UA: Фільтр...

en: Form
uk_UA: Форма

en: Form Appearance
uk_UA: Зовнішній вигляд форми

en: Form Fields
uk_UA: Поля Форми

en: Form Messages
uk_UA: Повідомлення форми

en: Form Settings
uk_UA: Налаштування форми

en: Form Style
uk_UA: Стиль форми

en: Form Themes
uk_UA: Теми форми

en: Form action
uk_UA: Форма вводу

en: Form behaviour
uk_UA: Поведінка форми

en: Form code
uk_UA: Форма коду

en: Form fields
uk_UA: Форма полів

en: Form not found.
uk_UA: Форма не знайдена.

en: Form preview
uk_UA: Попередній перегляд форми

en: Form saved.
uk_UA: Форма збережена.

en: Form variables
uk_UA: Змінні форми

en: Forms
uk_UA: Форми

en: Found a bug? Please <a href="%s">open an issue on GitHub</a>.
uk_UA: Знайшли помилку? <a href="%s">Відкрийте проблему на GitHub</a>.

en: Frequently Asked Questions
uk_UA: Часті питання

en: Frictionless
uk_UA: Без тертя

en: General error
uk_UA: Загальна помилка

en: Get your API key here.
uk_UA: Отримайте ключ API тут.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
uk_UA: Вказана e-mail адреса вже підписана, дякую!

en: Given email address is not subscribed.
uk_UA: Вказана e-mail адреса не підписана.

en: Go back
uk_UA: Повернутися назад

en: Green Theme
uk_UA: Зелена тема

en: Greyed out integrations will become available after installing & activating the corresponding plugin.
uk_UA: Після встановлення та активації відповідного плагіна стануть доступними інтегровані сітки.

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
uk_UA: Теги HTML, такі як %s, дозволені в тексті мітки.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
uk_UA: Теги HTML, такі як %s, дозволені в полях повідомлень.

en: Here's how:
uk_UA: Ось як:

en: Here's some info on solving common connectivity issues.
uk_UA: Ось деяка інформація про вирішення типових проблем із підключенням.

en: Hide form after a successful sign-up?
uk_UA: Приховати форму після успішної реєстрації?

en: I have read and agree to the terms & conditions
uk_UA: Я прочитав і погоджуюсь із Загальними положеннями та умовами

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
uk_UA: Якщо ви це зробите, <a href="%s">залиште нам 5 рейтинг ★ на WordPress.org</a>. Це нам дуже допомогло б.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
uk_UA: Якщо ви хочете завантажити деякі стандартні стилі CSS, виберіть «основні стилі форматування» або виберіть одну з колірних тем

en: If your answer can not be found in the resources listed above, please use the <a href="%s">support forums on WordPress.org</a>.
uk_UA: Якщо вашу відповідь не можна знайти в перелічених вище ресурсах, скористайтеся <a href="%s">форумами підтримки на WordPress.org</a>.

en: Image Captcha
uk_UA: Зображення Captcha

en: Implicit?
uk_UA: Неявно?

en: Inactive
uk_UA: Неактивний

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
uk_UA: Збільшення конверсій? <a href="%s">Mailchimp для WordPress Premium</a> надсилає форми без перезавантаження всієї сторінки, що забезпечує набагато кращі враження ваших відвідувачів.

en: Inherit from %s theme
uk_UA: Успадкувано від теми %s

en: Initial value
uk_UA: Початкове значення

en: Integrations
uk_UA: Об'єднання

en: Interest categories
uk_UA: Категорії інтересів

en: Invalid email address
uk_UA: Невірна e-mail адреса

en: Is this field required?
uk_UA: Це поле обов'язкове?

en: Knowledge Base
uk_UA: База знань

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
uk_UA: Залиште пустим або введіть <code>0</code>, щоб не переспрямовувати. В іншому випадку використовуйте повні (абсолютні) URL-адреси, включаючи <code>http://</code>.

en: Leave this field empty if you're human:
uk_UA: Залиште поле порожнім, якщо ви людина:

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Light Theme
uk_UA: Світла тема

en: Link to your terms & conditions page
uk_UA: Посилання на сторінку умов і умов

en: List Field Mapping
uk_UA: Зіставлення полів списку

en: Load some default CSS?
uk_UA: Завантажити CSS за умовчанням?

en: Loading... Please wait.
uk_UA: Завантаження... Будь ласка, зачекайте.

en: Log file is not writable.
uk_UA: Файл журналу не доступний для запису.

en: Log in to your Mailchimp account.
uk_UA: Увійдіть у свій обліковий запис Mailchimp.

en: Log successfully emptied.
uk_UA: Журнал успішно очищено.

en: Logging
uk_UA: Ведення журналу

en: Looking for help?
uk_UA: Шукаєте допомоги?

en: Looks like your server is blocked by Mailchimp's firewall. Please contact Mailchimp support and include the following reference number: %s
uk_UA: Схоже, ваш брандмауер MailChimp блокує ваш сервер. Будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки MailChimp та включіть наступний номер посилання:%s

en: Mailchimp API Settings
uk_UA: Налаштування API MailChimp

en: Mailchimp Lists
uk_UA: Списки MailChimp

en: Mailchimp Sign-Up Form
uk_UA: Форма реєстрації Mailchimp

en: Mailchimp Subscriptions
uk_UA: Підписки MailChimp

en: Mailchimp audiences
uk_UA: Аудиторії Mailchimp

en: Mailchimp for WordPress
uk_UA: Mailchimp для WordPress

en: Mailchimp for WordPress by ibericode. Adds various highly effective sign-up methods to your site.
uk_UA: Mailchimp для WordPress від ibericode. Додає різні високоефективні методи реєстрації на ваш сайт.

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Please <a href="%s">help translate the plugin using your WordPress.org account</a>.
uk_UA: Mailchimp для WordPress потребує перекладу. Плагін не перекладено вашою мовою чи ви помітили помилки в поточних перекладах? Допомогти легко! Будь ласка, <a href="%s">допоможіть перекласти плагін за допомогою свого облікового запису WordPress.org</a>.

en: Mailchimp list
uk_UA: MailChimp список

en: Mailchimp opt-in
uk_UA: Вибрати MailChimp

en: Mailchimp returned the following error:
uk_UA: Mailchimp повернув таку помилку:

en: Mailchimp specific settings
uk_UA: Спеціальні налаштування Mailchimp

en: Max
uk_UA: Макс

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Min
uk_UA: Мін

en: Miscellaneous settings
uk_UA: Інші налаштування

en: NOT CONNECTED
uk_UA: НЕ ПІД'ЄДНАНО

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Newsletter
uk_UA: Розсилка

en: No
uk_UA: Ні

en: No Mailchimp audiences found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
uk_UA: Не знайдено аудиторій MailChimp. Ви <a href="%s"> підключилися до MailChimp</a> ?

en: No Mailchimp audiences selected
uk_UA: Не вибрано жодної аудиторії Mailchimp

en: No audiences found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
uk_UA: Не знайдено жодної аудиторії, <a href="%s">чи підключені ви до Mailchimp</a> ?

en: No audiences were found in your Mailchimp account
uk_UA: У вашому акаунті Mailchimp не знайдено жодної аудиторії

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
uk_UA: Немає доступних полів. Ви вибрали список Mailchimp у налаштуваннях форми?

en: Not installed
uk_UA: Не встановлено

en: Not subscribed
uk_UA: Не підписаний

en: Nothing here. Which means there are no errors!
uk_UA: Тут нічого. А це означає, що помилок немає!

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
uk_UA: Упс! Щось пішло не так. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: Optional
uk_UA: Необов'язково

en: Order #%d
uk_UA: Замовлення #%d

en: Other
uk_UA: Інші

en: Other Settings
uk_UA: Інші налаштування

en: Other plugins by ibericode
uk_UA: Інші плагіни за допомогою ibericode

en: Placeholder
uk_UA: Заповнювач

en: Please ensure %1$s has the proper <a href="%2$s">file permissions</a>.
uk_UA: Переконайтеся, що %1$s має належні <a href="%2$s">дозволи на файл</a>.

en: Please ensure you <a href="%1$s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%2$s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected audiences.
uk_UA: Переконайтеся, що ви <a href="%1$s">налаштували плагін для надсилання всіх обов’язкових полів</a> або <a href="%2$s">увійдіть у свій обліковий запис Mailchimp</a> і переконайтеся, що лише поля електронної пошти та імені позначено як обов’язкові для вибраного списку(ів).

en: Please fill in the required fields.
uk_UA: Будь ласка, заповніть необхідні поля.

en: Please provide a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, надайте дійсну e-mail адресу.

en: Please select at least one list.
uk_UA: Виберіть хоча б один список.

en: Please verify that you are human.
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що ви людина:.

en: Pop-ups or boxes that slide-in with a newsletter sign-up form. A sure-fire way to grow your email lists.
uk_UA: Спливаючі вікна або контейнери, які вставляються в форму реєстрації бюлетеня. Правильний шлях до розширення списків електронної пошти.

en: Position
uk_UA: Розміщення

en: Pre-check the checkbox?
uk_UA: Попередньо поставити прапорець?

en: Preselect
uk_UA: Попередній вибір

en: Preview: if the credentials are valid, you should be able to complete the captcha below:
uk_UA: Попередній перегляд: якщо облікові дані дійсні, ви зможете заповнити captcha нижче:

en: Proof of Work
uk_UA: Доказ роботи

en: Property of the current page or post.
uk_UA: Властивість поточної сторінки або публікації.

en: Radio buttons
uk_UA: Кнопки

en: Red Theme
uk_UA: Червона тема

en: Redirect to URL after successful sign-ups
uk_UA: Переспрямування на URL після успішної реєстрації

en: Remove
uk_UA: Вилучити

en: Renew Mailchimp audiences
uk_UA: Оновлення аудиторії Mailchimp

en: Replace interest groups?
uk_UA: Замінити групи інтересів?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
uk_UA: Замінено відповіддю форми (повідомлення про помилку чи успіх).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
uk_UA: Замінено кількістю передплатників у вибраних списках

en: Required field missing
uk_UA: Відсутнє обов’язкове поле

en: Resource does not exist.
uk_UA: Ресурс не існує.

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
uk_UA: Наразі плагін налаштований лише на журнал помилок і попереджень.

en: Secret Key
uk_UA: Таємний ключ

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
uk_UA: Виберіть «ні», якщо ви хочете додати вибрані інтереси до будь-яких раніше вибраних інтересів під час оновлення підписки.

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
uk_UA: Виберіть «так», якщо прапорець з’являється в дивному місці.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
uk_UA: Виберіть «так», якщо прапорець має бути попередньо встановлено.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
uk_UA: Виберіть «так», якщо ви хочете, щоб люди підтверджували свою адресу електронної пошти перед підпискою (рекомендовано)

en: Select "yes" if you want to subscribe people without asking them explicitly.
uk_UA: Виберіть &quot;так&quot;, якщо хочете підписатись на людей, не питаючи їх явно.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
uk_UA: Виберіть «так», якщо ви бажаєте оновити існуючих передплатників за допомогою надісланих даних.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
uk_UA: Виберіть «так», щоб приховати поля форми після успішної реєстрації.

en: Select "yes" to require the captcha even from authorized users.
uk_UA: Виберіть "так", щоб вимагати введення captcha навіть від авторизованих користувачів.

en: Select a Mailchimp list
uk_UA: Виберіть список MailChimp

en: Select the Mailchimp audience to which people who submit this form should be subscribed.
uk_UA: Виберіть аудиторію Mailchimp, на яку мають бути підписані люди, що надіслали цю форму.

en: Select the Mailchimp list to subscribe to.
uk_UA: Виберіть список MailChimp для підписки на.

en: Select the audiences to which people who check the checkbox should be subscribed.
uk_UA: Виберіть аудиторії, на які мають бути підписані люди, що поставили галочку.

en: Select the form to show
uk_UA: Виберіть форму для показу

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
uk_UA: Виберіть списки, на які мають бути підписані люди, які відмітять прапорець.

en: Select the location where you would like to show the sign-up checkbox. Note that only works if not using WooCommerce Checkout Block.
uk_UA: Виберіть місце, де ви бажаєте відобразити прапорець реєстрації. Зауважте, що працює, лише якщо не використовується WooCommerce Checkout Block.

en: Separate multiple values with a comma.
uk_UA: Розділяйте кілька значень комами.

en: Set your sign-up label text and whether it should be pre-checked.
uk_UA: Встановіть свій текст реєстрації та чи потрібно його попередньо перевірити.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Showing the first 20 choices.<br> All %d choices will be displayed when viewing the form.
uk_UA: Показ перших 20 варіантів.<br> Усі %d варіанти будуть відображатися під час перегляду форми.

en: Sign me up for the newsletter!
uk_UA: Підпишіть мене на розсилку!

en: Sign up
uk_UA: Зареєструватися

en: Sign-up checkbox
uk_UA: Прапорець Реєстрація

en: Sign-up to our newsletter?
uk_UA: Підпишіться на нашу розсилку?

en: Site Key
uk_UA: Ключ сайту

en: Spam
uk_UA: Спам

en: State
uk_UA: Регіон

en: Status
uk_UA: Статус

en: Street Address
uk_UA: Вулиця адреси

en: Submit button
uk_UA: Кнопка «Надіслати».

en: Submitting...
uk_UA: Надсилання…

en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: Subscribe to our newsletter.
uk_UA: Підпишіться на нашу розсилку.

en: Subscriber tags
uk_UA: Теги підписника

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
uk_UA: Готово! Кешовану конфігурацію для ваших списків Mailchimp було оновлено.

en: Successfully subscribed
uk_UA: Ви успішно підписані

en: Text to prefill this field with.
uk_UA: Текст для попереднього заповнення цього поля.

en: Text to show when field has no value.
uk_UA: Текст для відображення, коли поле не має значення.

en: Thank you, your records have been updated!
uk_UA: Дякуємо, ваші записи оновлено!

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
uk_UA: Дякуємо, ваш запит на реєстрацію був успішним! Перевірте свій e-mail для підтвердження.

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
uk_UA: Ключ API для підключення до вашого облікового запису Mailchimp.

en: The API key for connecting with your Procaptcha account. %1$s Get your Site key here %2$s
uk_UA: Ключ API для підключення до вашого облікового запису Procaptcha. %1$s Отримайте ключ для сайту тут %2$s

en: The URL of the page.
uk_UA: URL сторінки.

en: The current date. Example: %s.
uk_UA: Поточна дата. Приклад: %s.

en: The current time. Example: %s.
uk_UA: Поточний час. Приклад: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
uk_UA: Електронна адреса поточного відвідувача (якщо відома).

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
uk_UA: Наведений нижче список змінних можна використати, щоб <a href="%s">додати динамічний вміст до вашої форми чи повідомлень про успіх та/або помилку</a>.

en: The form may look slightly different than this when shown in a post, page or widget area.
uk_UA: Форма може виглядати дещо іншою, ніж ця, коли вона відображається в області публікації, сторінки чи віджета.

en: The given value does not look like a valid Mailchimp API key.
uk_UA: Наведене значення не схоже на дійсний ключ API Mailchimp.

en: The listed tags will be applied to all subscribers added or updated by this form.
uk_UA: Перелічені теги будуть застосовані до всіх підписників, доданих або оновлених за допомогою цієї форми.

en: The path of the page.
uk_UA: Шлях сторінки.

en: The property of the currently logged-in user.
uk_UA: Властивість поточного користувача.

en: The selected Mailchimp audience requires custom fields, which may prevent this integration from working.
uk_UA: Обрана аудиторія MailChimp вимагає власних полів, що може завадити інтеграції.

en: The site's language. Example: %s.
uk_UA: Мова сайту. Приклад: %s.

en: The table below shows all available integrations.
uk_UA: У таблиці нижче показано всі доступні інтеграції.

en: The table below shows your Mailchimp audiences and their details. If you just applied changes to your Mailchimp account, please use the following button to renew the cache.
uk_UA: У таблиці нижче показані ваші аудиторії MailChimp та детальна інформація про них. Якщо ви щойно внесли зміни до свого акаунта MailChimp, скористайтеся наступною кнопкою, щоб оновити кеш.

en: The text that shows when a general error occured.
uk_UA: Текст, який показує, коли сталася загальна помилка.

en: The text that shows when a required field for the selected Mailchimp audiences is missing.
uk_UA: Текст, який відображається, коли відсутнє обов'язкове поле для вибраних аудиторій MailChimp.

en: The text that shows when a submission is marked as spam.
uk_UA: Текст, який показує, коли імейл позначено як спам.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected Mailchimp audiences.
uk_UA: Текст, який показує, коли email-адреса успішно підписана на обрану аудиторію MailChimp.

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
uk_UA: Текст, який відображається, коли поточного підписника оновлено.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
uk_UA: Текст, який відображається, коли вказано недійсну адресу електронної пошти.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected Mailchimp audiences.
uk_UA: Текст, який показує, коли заданий email вже підписаний на обрану аудиторію MailChimp.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
uk_UA: IP-адреса відвідувача. Приклад: %s.

en: Theme
uk_UA: Тема

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
uk_UA: Немає форми з ідентифікатором %d, можливо, її видалено?

en: This allows you to personalise your form or response messages.
uk_UA: Це дозволяє персоналізувати вашу форму або повідомлення-відповідь.

en: This field is marked as required in Mailchimp.
uk_UA: Це поле позначено як обов’язкове в Mailchimp.

en: This field will allow your visitors to choose an audience to subscribe to.
uk_UA: Це поле дозволить вашим відвідувачам вибрати аудиторію для підписки.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
uk_UA: Це поле дозволить вашим відвідувачам вибрати, чи хочуть вони підписатися чи скасувати підписку

en: This is a premium feature. Please upgrade to Mailchimp for WordPress Premium to be able to use it.
uk_UA: Це преміальна функція. Оновіть Mailchimp для WordPress Premium, щоб мати можливість нею користуватися.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
uk_UA: Цей плагін жодним чином не розроблений Mailchimp і не пов’язаний з ним.

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
uk_UA: Щоб додати більше полів до форми, вам потрібно спочатку створити ці поля в Mailchimp.

en: To get a custom integration to work, include the following HTML in the form you are trying to integrate with.
uk_UA: Щоб користувацька інтеграція працювала, додайте наступний HTML у форму, з якою ви намагаєтеся інтегрувати.

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
uk_UA: Щоб розпочати роботу з Mailchimp для WordPress, <a href="%s">введіть свій ключ API Mailchimp на сторінці налаштувань плагіна</a>.

en: To integrate with Contact Form 7, configure the settings below and then add %s to your CF7 form mark-up.
uk_UA: Для інтеграції з Contact Form 7 налаштуйте параметри нижче, а потім додайте %s до розмітки форми CF7.

en: To integrate with Gravity Forms, add the "Mailchimp for WordPress" field to <a href="%s">one of your Gravity Forms forms</a>.
uk_UA: Щоб інтегруватися з формами Gravity, додайте поле "MailChimp" в <a href="%s"> одну з форм вашої форми тяжіння </a>.

en: To integrate with Ninja Forms, add the "Mailchimp" action to <a href="%s">one of your Ninja Forms forms</a>.
uk_UA: Щоб інтегруватися з формами Ninja, додайте дію "MailChimp" до <a href="%s"> однієї з форм формулярів Ninja </a>.

en: To which Mailchimp audience should this form subscribe?
uk_UA: На яку аудиторію Mailchimp має бути спрямована ця форма?

en: Type
uk_UA: Тип

en: Unchecked
uk_UA: Неперевірено

en: Unsubscribed
uk_UA: Підписку скасовано

en: Update existing subscribers?
uk_UA: Оновити наявних підписників?

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Upgrade to Premium
uk_UA: Оновити до Преміум

en: Use double opt-in?
uk_UA: Використовувати подвійну згоду?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
uk_UA: Використовуйте шорткод %s, щоб відобразити цю форму всередині публікації, сторінки чи текстового віджету.

en: Use this integration by adding the "Mailchimp" field to <a href="%s">your WPForms forms</a>.
uk_UA: Використовуйте цю інтеграцію, додавши поле "MailChimp" до <a href="%s"> форм WPForms </a>.

en: Value
uk_UA: Значення

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
uk_UA: Хочете налаштувати стиль своєї форми? <a href="%s">Спробуйте наш Конструктор стилів</a> і редагуйте вигляд своїх форм лише кількома клацаннями.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
uk_UA: У нас є деякі ресурси, які допоможуть вам у правильному напрямку.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may affect your GDPR compliance.
uk_UA: Ми настійно рекомендуємо залишати ввімкненою подвійну згоду. Вимкнення подвійної згоди може вплинути на вашу відповідність GDPR.

en: What does this do?
uk_UA: Що це робить?

en: What is the name of this form?
uk_UA: Яка назва цієї форми?

en: When offering an audience choice, this is the text that shows when no Mailchimp audiences were selected.
uk_UA: Коли пропонується вибір аудиторії, це текст, який показує, що жодна аудиторія Mailchimp не була обрана.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected Mailchimp audiences.
uk_UA: При використанні методу відписки це текст, який показується, коли вказана адреса електронної пошти відсутня у вибраній аудиторії Mailchimp.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected Mailchimp audiences).
uk_UA: При використанні методу відписки, це текст, який показує, коли дана email-адреса успішно відписана від обраної аудиторії MailChimp).

en: Wrap in paragraph tags?
uk_UA: Обгорнути абзацами теги?

en: Yes
uk_UA: Так

en: You are here:
uk_UA: Ви тут:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
uk_UA: Ви можете редагувати свою форму реєстрації в <a href="%s">налаштуваннях форми Mailchimp для WordPress</a>.

en: You defined your Mailchimp API key using the <code>MC4WP_API_KEY</code> constant.
uk_UA: Ви визначили свій ключ API Mailchimp за допомогою константи <code>MC4WP_API_KEY</code>.

en: You were successfully unsubscribed.
uk_UA: Ви успішно скасували підписку.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
uk_UA: Ви деякий час вже використовуєте MailChimp для WordPress. Ми сподіваємося, що Вам все сподобалося!

en: Your "subscribed" message will not show when redirecting to another page, so make sure to let your visitors know they were successfully subscribed.
uk_UA: Ваше "підписане" повідомлення не відображатиметься при перенаправленні на іншу сторінку, тому переконайтеся, що ваші відвідувачі знають, що вони були успішно підписані.

en: Your Mailchimp API key
uk_UA: Ваш ключ API Mailchimp

en: Your Mailchimp Account
uk_UA: Ваш MailChimp кабінет

en: Your email address
uk_UA: Ваша e-mail адреса

en: Your submission was marked as spam.
uk_UA: Ваше повідомлення було позначено як спам.

en: ZIP
uk_UA: Індекс
