Plugins - Redux Framework - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (861 entries)

en: %s already exists in your file queue.
pl: %s już istnieje w kolejce plików.

en: A preview of the selected image will appear underneath the select box.
pl: Podgląd wybranego obrazka pojawi się pod polem wyboru.

en: A100 Material Design Colors.
pl: Kolory A100 projektu materiału.

en: ACE Editor
pl: Edytor ACE

en: API Key
pl: Klucz API

en: Accordion
pl: Akordeon

en: Accordion Section One
pl: Sekcja pierwsza akordeonu

en: Accordion Section Two (no subtitle)
pl: Sekcja druga akordeonu (bez napisów)

en: Active
pl: Włączono

en: Add
pl: Dodaj

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Add Date
pl: Dodaj datę

en: Add Font
pl: Dodaj krój pisma

en: Add Icon
pl: Dodaj Ikonkę

en: Add More
pl: Dodaj więcej

en: Add or Upload File(s)
pl: Dodaj lub prześlij plik(i)

en: Add/Edit Gallery
pl: Dodaj/Edytuj Galerię

en: Additional Types
pl: Dodatkowe rodzaje

en: Address
pl: Adres

en: Advanced Features
pl: Funkcje zaawansowane

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: All
pl: Wszystko

en: All Defaults Restored!
pl: Wszystkie domyślne wartości zostały przywrócone!

en: All HTML will be stripped
pl: Cały kod HTML zostanie usunięty

en: All Material Design Colors.
pl: Wszystkie kolory projektu materiału.

en: Allow your users to choose the spacing or margin they want.
pl: Pozwól użytkownikom wybrać żądany odstęp lub margines.

en: Allow your users to choose width, height, and/or unit.
pl: Pozwól użytkownikom wybrać szerokość, wysokość i/lub jednostkę.

en: Also called a "fold" parent.
pl: Nazywany także nadrzędnym „zagięcie”.

en: Alternative media field which allows for multi selections
pl: Alternatywne pole mediów, które umożliwia wybór wielu opcji

en: An unknown error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie.

en: And now you can add more fields below and outside of the indent.
pl: Teraz możesz dodać więcej pól poniżej i poza wcięciem.

en: Are you sure?  Resetting will lose all custom values.
pl: Jesteś pewien? Utracisz wszystkie własne ustawienia.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values in this section.
pl: Jesteś pewien? Utracisz wszystkie własne ustawienia tej sekcji.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values.
pl: Jesteś pewien? Utracisz wszystkie własne ustawienia.

en: Attachment does not exist.
pl: Załącznik nie istnieje.

en: Automated updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: Back
pl: Wstecz

en: Background
pl: Tło

en: Background Attachment
pl: Położenie tła

en: Background Clip
pl: Obcięcie Tła

en: Background Origin
pl: Początek Tła

en: Background Position
pl: Pozycja tła

en: Background Repeat
pl: Powtarzanie tła

en: Background Size
pl: Rozmiar tła

en: Backup Font Family
pl: Rodzina zapasowego kroju pisma

en: Basic Checkbox field.
pl: Podstawowe pole pola wyboru.

en: Basic Field
pl: Pole podstawowe

en: Basic Fields
pl: Pola podstawowe

en: Basic Radio Button field.
pl: Podstawowe pole przycisku radiowego.

en: Basic Required Example
pl: Podstawowy wymagany przykład

en: Basic Text Field
pl: Podstawowe pole tekstowe

en: Basic field with no subsections.
pl: Pole podstawowe bez podsekcji.

en: Basic fields as subsections.
pl: Pola podstawowe jako podsekcje.

en: Basic media uploader with disabled URL input field.
pl: Podstawowy program do przesyłania multimediów z wyłączonym polem wprowadzania adresu URL.

en: Bitbucket square
pl: Kwadrat Bitbucket

en: Blur
pl: Rozmycie

en: Blur Radius
pl: Promień rozmycia

en: Body
pl: Ciało

en: Body Background
pl: Tło ciała

en: Body Border Option
pl: Opcja obramowania ciała

en: Body Font
pl: Krój pisma ciała

en: Body background with image, color, etc.
pl: Tło ciała z obrazkiem, kolorem, itp.

en: Bold 700
pl: Pogrubiona 700

en: Bold 700 Italic
pl: Pogrubiona 700 kursywa

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Box
pl: Obramowanie pola

en: Border style
pl: Styl obramowania

en: Both Sidebars
pl: Oba panele boczne

en: Both time and date have min and max values.
pl: Zarówno czas, jak i data mają wartości min. i maks.

en: Bottom
pl: Na dole

en: Box Shadow
pl: Cień pola

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Build better sites in WordPress fast!
pl: Szybko twórz lepsze strony w WordPressie!

en: Button Set
pl: Zestaw przycisków

en: Button Set Option
pl: Opcja zestawu przycisków

en: Button Set, Multi Select
pl: Zestaw przycisków, wybór wielokrotny

en: By
pl: Autor

en: CI Testing File
pl: Plik testowy CI

en: CSS Code
pl: Kod CSS

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Capabilities Select Option w/ AJAX Loading
pl: Możliwości wyboru opcji z wczytywania AJAX

en: Categories Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru kategorii

en: Categories Select Option
pl: Wybierz opcję kategorii

en: Center Bottom
pl: Środek dół

en: Center Center
pl: Środek środek

en: Center Top
pl: Środek góra

en: Cheatin&#8217; eh?
pl: Oszustwo, co?

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Checkbox Option
pl: Opcja pola wyboru

en: Child template Directory.
pl: Katalog szablonów potomnych.

en: Child template URI.
pl: URI szablonu potomnego.

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose Font file or ZIP of font files.
pl: Wybierz plik kroju pisma lub archiwum ZIP zawierające pliki kroju pisma.

en: City
pl: Miasto

en: Clear Gallery
pl: Wyczyść galerię

en: Click <code>On</code> to see another set of options appear.
pl: Kliknij <code>Włącz</code>, aby wyświetlić kolejny zestaw opcji.

en: Click <code>On</code> to see the text field appear.
pl: Kliknij <code>Włącz</code>, aby wyświetlić pole tekstowe.

en: Click an icon to activate it, drag and drop to change the icon order.
pl: Kliknij ikonkę, aby ją włączyć, przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność ikonki.

en: Click any button to show different fields based on their <code>required</code> statements.
pl: Kliknij dowolny przycisk, aby wyświetlić różne pola w oparciu o ich <code>wymagane</code> oświadczenia.

en: Click here to activate the sample config file.
pl: Kliknij tutal aby aktywować przykładowy plik konfiguracji.

en: Click the Add Date button above to fill out this field.
pl: Kliknij przycisk Dodaj datę powyżej, aby wypełnić to pole.

en: Click the Add Date button to add the current date into the text field below.
pl: Kliknij przycisk Dodaj datę, aby dodać bieżącą datę do pola tekstowego poniżej.

en: Color
pl: Kolor

en: Color 1
pl: Kolor 1

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Color Field
pl: Pola koloru

en: Color Fields
pl: Pola koloru

en: Color Gradient
pl: Gradient kolorów

en: Color Palette
pl: Paleta koloru

en: Color Palette Control
pl: Kontrola palety koloru

en: Color RGBA
pl: Kolor RGBA

en: Color Schemes
pl: Schematy kolorów

en: Color Selection
pl: Wybór koloru

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Contain
pl: Zawiera

en: Content
pl: Treść

en: Content Box
pl: Pole treści

en: Control which icons are displayed and their urls on the %1$sssettings page%2$s
pl: Kontroluj, które ikonki są wyświetlane i ich adresy URL na stronie %1$sustawień%2$s

en: Conversion complete.  Refreshing page...
pl: Konwersja ukończona. Odświeżanie strony...

en: Converting font file(s)...
pl: Konwertowanie plik(i) kroju pisma...

en: Cool Options
pl: Fajne opcje

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy to Clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Country
pl: Kraj

en: Cover
pl: Okładka

en: Create Widget Area
pl: Utwórz obszar widżetu

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images using the WordPress native uploader
pl: Utwórz nową galerię, wybierając istniejące obrazki lub przesyłając nowe za pomocą natywnego programu do przesyłania obrazków WordPress

en: Cross Box Required
pl: Wymagane pole krzyżowe

en: Custom Field Callback
pl: Wywołanie zwrotne pola niestandardowego

en: Custom Fonts
pl: Niestandardowe kroje pisma

en: Custom Fonts Typography
pl: Niestandardowe kroje pisma typograficzne

en: Custom HTML Allowed (wp_kses)
pl: Dozwolony własny kod HTML (wp_kses)

en: Customizer Only
pl: Tylko konfigurator

en: Customizer Only Option
pl: Tylko opcja konfigurator

en: Customizing
pl: Dostosowywanie

en: Customizing &#9656; %s
pl: Dostosowywanie &#9656; %s

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Data directory
pl: Katalog danych

en: Date
pl: Data

en: Date / Time
pl: Data / Czas

en: Date / Time Picker
pl: Selektor daty / czasu

en: Date Option
pl: Opcja daty

en: Date only input
pl: Wprowadzanie tylko daty

en: Debug information for the %s Redux instance.
pl: Informacje debugowania dla instancji %s Redux.

en: Debug information specific to Redux Framework.
pl: Informacje debugowania specyficzne dla Redux Framework.

en: Default
pl: Domyślne

en: Define and reorder these however you want.
pl: Zdefiniuj je i zmień ich kolejność według własnego uznania.

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Description Here
pl: Opis tutaj

en: Design Fields
pl: Pola projektowe

en: Developer Mode Enabled
pl: Włączony Tryb Twórcy

en: Did I install this?
pl: Czy zainstalowałem to?

en: Did you know that Redux sets a global variable for you? To access any of your saved options from within your code you can use your global variable: $%1$s
pl: Czy wiesz, że Redux ustawia dla Ciebie zmienną globalną? Aby uzyskać dostęp do dowolnej z zapisanych opcji z poziomu kodu, możesz użyć zmiennej globalnej: $%1$s

en: Did you know that Redux sets a global variable for you? To access any of your saved options from within your code you can use your global variable: $s
pl: Czy wiesz, że Redux ustawia dla Ciebie zmienną globalną? Aby uzyskać dostęp do dowolnej z zapisanych opcji z poziomu kodu, możesz użyć zmiennej globalnej: $s

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Dimensions (Width) Option
pl: Opcja wymiarów (szerokość)

en: Dimensions (Width/Height) Option
pl: Opcja wymiarów (szerokość/wysokość)

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Field
pl: Wyłącz pole

en: Disable Panel Demo
pl: Wyłącz demonstrację panelu

en: Disable Section
pl: Wyłącz sekcję

en: Disabling
pl: Wyłączanie

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Display social media links
pl: Wyświetlaj odnośniki mediów społecznościowych

en: Display when the split argument is set to false
pl: Wyświetl, gdy argument podziału jest ustawiony na fałsz

en: Display when the split argument is set to true.
pl: Wyświetlane, gdy argument podziału jest ustawiony na true.

en: Displays the "E-mail address" set in Settings > General. This data is retrieved from the "admin_email" record in the wp_options table.
pl: Wyświetla „Adres e-mail” ustawiony w Ustawienia > Ogólne. Dane te są pobierane z rekordu „admin_email” w tabeli wp_options.

en: Displays the "Encoding for pages and feeds" set in Settings > Reading. This data is retrieved from the "blog_charset" record in the wp_options.
pl: Wyświetla „Kodowanie stron i kanałów” ustawione w Ustawienia > Czytanie. Te dane są pobierane z rekordu „blog_charset” w wp_options.

en: Displays the "Site Title" set in Settings > General. This data is retrieved from the "blogname" record in the wp_options table.
pl: Wyświetla „Tytuł witryny” ustawiony w Ustawienia > Ogólne. Te dane są pobierane z rekordu „blogname” w tabeli wp_options.

en: Displays the "Site address (URL)" set in Settings > General. This data is retrieved from the "home" record in the wp_options table.
pl: Wyświetla „Adres witryny (URL)” ustawiony w Ustawienia > Ogólne. Te dane są pobierane z rekordu „home” w tabeli wp_options.

en: Displays the "Tagline" set in Settings > General. This data is retrieved from the "blogdescription" record in the wp_options table.
pl: Wyświetla „slogan” ustawiony w Ustawienia > Ogólne. Te dane są pobierane z rekordu „blogdescription” w tabeli wp_options.

en: Displays the "WordPress address (URL)" set in Settings > General. This data is retrieved from the "siteurl" record in the wp_options table. Consider using *root_url* instead, especially for multi-site configurations using paths instead of subdomains (it will return the root site not the current sub-site).
pl: Wyświetla „Adres WordPress (URL)” ustawiony w Ustawienia > Ogólne. Te dane są pobierane z rekordu „siteurl” w tabeli wp_options. Rozważ użycie *root_url* zamiast tego, szczególnie w przypadku konfiguracji wielowitrynowych, w których ścieżki są używane zamiast subdomen (zwróci to witrynę główną, a nie bieżącą pod witrynę).

en: Displays the Atom feed URL (/feed/atom).
pl: Wyświetla adres URL kanału Atom (/feed/atom).

en: Displays the Content-Type of WordPress HTML pages (default: "text/html"). This data is retrieved from the "html_type" record in the wp_options table. Themes and plugins can override the default value using the pre_option_html_type filter.
pl: Wyświetla Content-Type stron HTML WordPress (domyślnie: „text/html”). Te dane są pobierane z rekordu „html_type” w tabeli wp_options. Motywy i wtyczki mogą zastąpić wartość domyślną za pomocą filtra pre_option_html_type.

en: Displays the Pingback XML-RPC file URL (xmlrpc.php).
pl: Wyświetla adres URL pliku Pingback XML-RPC (xmlrpc.php).

en: Displays the RDF/RSS 1.0 feed URL (/feed/rfd).
pl: Wyświetla adres URL kanału RDF/RSS 1.0 (/feed/rfd).

en: Displays the RSS 0.92 feed URL (/feed/rss).
pl: Wyświetla adres URL kanału RSS 0.92 (/feed/rss).

en: Displays the RSS 2.0 feed URL (/feed).
pl: Wyświetla adres URL kanału RSS 2.0 (/feed).

en: Displays the WordPress Version you use. This data is retrieved from the $wp_version variable set in wp-includes/version.php.
pl: Wyświetla używaną wersję WordPressa. Te dane są pobierane ze zmiennej $wp_version ustawionej w wp-includes/version.php.

en: Displays the comments Atom feed URL (/comments/feed).
pl: Wyświetla adres URL kanału Atom komentarzy (/comments/feed).

en: Displays the comments RSS 2.0 feed URL (/comments/feed).
pl: Wyświetla adres URL kanału RSS 2.0 komentarzy (/comments/feed).

en: Displays the language of WordPress.
pl: Wyświetla język WordPressa.

en: Displays the primary CSS (usually style.css) file URL of the active theme.
pl: Wyświetla główny adres URL pliku CSS (zwykle style.css) aktywnego motywu.

en: Displays the stylesheet directory of the active theme.
pl: Wyświetla katalog arkuszy stylów aktywnego motywu.

en: Displays true/false check if WordPress is running in multisite mode.
pl: Wyświetla informację true/false , sprawdzając czy WordPress działa w trybie wielowitrynowym.

en: Displays true/false check if the Text Direction of WordPress HTML pages is left instead of right.
pl: Wyświetla wartość true/false, sprawdzając, czy kierunek tekstu stron HTML WordPress jest lewy, a nie prawy.

en: Divide
pl: Podział

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Double
pl: Podwójne

en: Download
pl: Pobierz

en: Downloading Google Fonts...
pl: Pobieranie krojów pisma Google...

en: Editor
pl: Edytor

en: Editor - Full Width
pl: Edytor - Pełna szerokość

en: Editor w/o Media Button
pl: Edytor bez przycisku Media

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Elusive Icons Select Option
pl: Wybierz opcję nieuchwytnych ikonek

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Panel Demo
pl: Włącz demonstrację panelu

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enter <code>1</code> and click <strong>Save Changes</strong> for an error message, or enter <code>2</code> and click <strong>Save Changes</strong> for a warning message.
pl: Wpisz <code>1</code> i kliknij <strong>Zapisz zmiany</strong>, aby wyświetlić komunikat o błędzie, lub wpisz <code>2</code> i kliknij <strong>Zapisz zmiany</strong>, aby wyświetlić komunikat ostrzegawczy.

en: Enter your address
pl: Wpisz swój adres

en: Error
pl: Błąd

en: Error retrieving stylesheet
pl: Błąd podczas pobierania arkusza stylów

en: Error: Invalid nonce verification.
pl: Błąd: Nieprawidłowa weryfikacja kodu jednorazowego.

en: Example Text
pl: Przykładowy tekst

en: Example description.
pl: Przykładowy opis.

en: Example subtitle.
pl: Przykładowy podtytuł.

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export File
pl: Plik eksportu

en: Export Options
pl: Eksportuj opcje

en: Extensions
pl: Dodatki

en: Facebook square
pl: Kwadrat Facebook

en: Field %1$s could not be displayed. Field type %2$s was not found.
pl: Nie można wyświetlić pola %1$s. Nie znaleziono rodzaju pola %2$s.

en: Field Description
pl: Opis pola

en: Field Required / Linking
pl: Pole wymagane / łączenie

en: Field Sanitizing
pl: Oczyszczanie pola

en: Field Subtitle
pl: Podtytuł pola

en: Field Title
pl: Tytuł pola

en: Field Validation
pl: Walidacja pola

en: Field subtitle
pl: Podtytuł pola

en: File Permission Issues
pl: Problemy z uprawnieniami do plików

en: File permission error. Local file could not be installed.
pl: Błąd uprawnień pliku. Nie można zainstalować pliku lokalnego.

en: File system failure. Could not delete temp dir.
pl: Awaria systemu plików. Nie można usunąć katalogu tymczasowego.

en: File type not recognized.
pl: Nie rozpoznano rodzaju pliku.

en: File:
pl: Plik:

en: Filters
pl: Filtry

en: Find us on LinkedIn
pl: Znajdź nas na LinkedIn

en: Fixed
pl: Stałe

en: Focus
pl: Skupienie

en: Follow us on Twitter
pl: Obserwuj nas na Twitterze

en: Font Color
pl: Kolor tekstu

en: Font Control
pl: Kontrola kroju pisma

en: Font Family
pl: Krój pisma

en: Font Size
pl: Wielkość liter

en: Font Subsets
pl: Zbiór znaków kroju

en: Font Variant
pl: Wariant kroju pisma

en: Font Weight &amp; Style
pl: Grubość Czcionki &amp; Styl

en: Font color
pl: Kolor tekstu

en: Font family
pl: Rodzina czcionek

en: Font script
pl: Skrypt czcionki

en: Font style
pl: Styl kroju pisma

en: Font subsets
pl: Zbiór znaków

en: Footer Background Color
pl: Kolor tła stopki

en: For full documentation on the this field, visit:
pl: Aby uzyskać pełną dokumentację dotyczącą tego pola, przejdź na:

en: For full documentation on this field, visit:
pl: Aby uzyskać pełną dokumentację na ten temat, przejdź na:

en: For full documentation on validation, visit:
pl: Aby zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą walidacji, odwiedź stronę:

en: Frailty, thy name is woman!
pl: Słabość, twe imię jest kobietą!

en: From Reach
pl: Z zasięgu

en: From Reach
pl: Z zasięgu

en: Function
pl: Funkcja

en: Gallery
pl: Galeria

en: Get an API Key
pl: Uzyskaj klucz API

en: Give us a link!
pl: Podaj nam odnośnik!

en: Gives you the RGBA color.
pl: Podaje kolory RGBA.

en: Go to the %1$s page to add the Redux Social Widget to any active widget area.
pl: Przejdź do strony %1$s, aby dodać Widżet społecznościowy Redux do dowolnego aktywnego obszaru widżetów.

en: Google Map API Key
pl: Klucz API Map Google

en: Google Map Usage Limits
pl: Limity korzystania z Map Google

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Google Maps supports 25,000 free map loads per 24 hours for 90 consecutive days.  In the events you run a high volume site, you may need to obtain an API Key to continue using Google Map output beyond the free quota.  To sign up for an API Key, please visit the %1$s site.  For more information about Google Map usage limits, please visit the %2$s guide.
pl: Mapy Google obsługują 25 000 bezpłatnych wczytań map w ciągu 24 godzin przez 90 kolejnych dni. W przypadku prowadzenia witryny o dużym wolumenie może być konieczne uzyskanie klucza API, aby nadal korzystać z wyników Map Google poza bezpłatnym limitem. Aby zapisać się na klucz API, odwiedź witrynę %1$s. Aby uzyskać więcej informacji o limitach użytkowania Map Google, odwiedź przewodnik %2$s.

en: Google Plus square
pl: Kwadrat Google Plus

en: Gradient Angle
pl: Kąt gradientu

en: Gradient Type
pl: Rodzaj gradientu

en: HTML Allowed (wp_kses)
pl: Dozwolony HTML (wp_kses)

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Border Option
pl: Opcja obramowania nagłówka

en: Header Gradient Color Option
pl: Opcja gradientu kolorów nagłówka

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Here you can copy/download your current option settings. Keep this safe as you can use it as a backup should anything go wrong, or you can use it to restore your settings on this site (or any other site).
pl: Tutaj możej skopiować/pobrać aktualne ustawienia. Zachowaj je, możesz ich użyć jako kopii zapasowej w przypadku awarii, przywrócić na tej lub innej witrynie.

en: Here's a list of all the elusive icons by name and icon.
pl: Oto lista wszystkich trudnych do uchwycenia ikonek, posortowana według nazwy i ikonki.

en: Hint Tooltip Preferences
pl: Preferencje wskazówki podpowiedzi

en: Hints
pl: Wskazówki

en: Hints are tooltips that popup when %1$s the hint icon, offering addition information about the field in which they appear.  They can be %2$s by using the link below.
pl: Wskazówki to podpowiedzi, które pojawiają się, gdy %1$s ikonka wskazówki, oferuje dodatkowe informacje o polu, w którym się pojawiają. Mogą być %2$s za pomocą poniższego odnośnika.

en: Home Layout
pl: Układ strony domowej

en: Home Settings
pl: Ustawienia strony domowej

en: Horizontal
pl: Poziome

en: Horizontal Length
pl: Długość pozioma

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: I scorn you, scurvy companion!
pl: Gardzę tobą, nędzny towarzyszu!

en: Icon Select
pl: Wybierz ikonkę

en: If the theme is published.
pl: Jeśli motyw jest opublikowany.

en: If you are not a developer, your theme/plugin author shipped with developer mode enabled. Contact them directly to fix it.
pl: Jeśli nie jesteś programistą, autor Twojego motywu/wtyczki został dostarczony z włączonym trybem programisty. Skontaktuj się z nim bezpośrednio, aby to naprawić.

en: If you are submitting to WordPress.org Theme Repository, it is
pl: Jeśli przesyłasz do repozytorium motywów WordPress.org, to jest

en: If you enter an invalid color it will be removed. Try using the text "blue" as a color.  ;)
pl: Jeśli wpiszesz nieprawidłowy kolor, zostanie on usunięty. Spróbuj użyć tekstu „niebieski” jako koloru.   ;)

en: If you like
pl: Jeśli lubisz

en: If you're using the theme 2023, you will be able to see many changes on the current site.
pl: Jeśli używasz motywu 2023, zobaczysz wiele zmian na obecnej stronie.

en: Image Select
pl: Wybierz obrazek

en: Images Option
pl: Opcja obrazków

en: Images Option (with tiles => true)
pl: Opcja obrazków (z kafelkami => prawda)

en: Images Option for Layout
pl: Opcja obrazków dla układu

en: Import / Export
pl: Import / Eksport

en: Import Options
pl: Opcje importu

en: Import from Clipboard
pl: Importuj ze schowka

en: Import successful! Click %s to refresh.
pl: Import udany! Kliknij %s, aby odświeżyć.

en: Import unsuccessful! File permission error: Could not write import data to server.
pl: Import nieudany! Błąd uprawnień pliku: Nie można zapisać danych importu na serwerze.

en: Import unsuccessful! Malformed JSON data detected.
pl: Import nieudany! Wykryto nieprawidłowe dane JSON.

en: Import unsuccessful! No data detected in the import file.
pl: Import nieudany! Nie wykryto danych w pliku importu.

en: Import unsuccessful! The selected file is not a valid color scheme file.
pl: Import nieudany! Wybrany plik nie jest prawidłowym plikiem schematu kolorów.

en: Info
pl: Informacje

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Input 1
pl: Wejście 1

en: Input 2
pl: Wejście 2

en: Input 3
pl: Wejście 3

en: Installation
pl: Instalacja

en: Invalid HTML color code %1$s. Please enter a valid code. No value was saved.
pl: Nieprawidłowy kod koloru HTML %1$s. Wprowadź prawidłowy kod. Żadna wartość nie została zapisana.

en: Invalid HTML was found in this field and has been removed.
pl: Znaleziono nieprawidłowy kod HTML w tym polu. Został on usunięty.

en: Invalid security credential.  Please reload the page and try again.
pl: Nieprawidłowe poświadczenie bezpieczeństwa. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Invalid user capability.  Please reload the page and try again.
pl: Nieprawidłowa zdolność użytkownika. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: It appears that you have embedded the full Redux package inside your theme. You need only embed the
pl: Wygląda na to, że osadziłeś cały pakiet Redux w swoim motywie. Musisz osadzić tylko

en: Items set with a fold to this ID will hide unless this is set to the appropriate value.
pl: Elementy ustawione za pomocą zagięcia na tym identyfikatorze zostaną ukryte, chyba że zostanie ustawiona odpowiednia wartość.

en: JQuery UI Slider Example 1
pl: Przykład 1 pokazu slajdów JQuery UI

en: JQuery UI Slider Example 2 w/ Steps (5)
pl: Przykład 2 pokazu slajdów JQuery UI z krokami (5)

en: JQuery UI Spinner Example 1
pl: Przykład 1 prządki JQuery UI

en: JQuery UI slider description. Min: 0, max: 300, step: 5, default value: 75
pl: Opis pokazu slajdów JQuery UI. Min: 0, max: 300, krok: 5, wartość domyślna: 75

en: JQuery UI slider description. Min: 1, max: 500, step: 3, default value: 45
pl: Opis pokazu slajdów JQuery UI. Min: 1, max: 500, krok: 3, wartość domyślna: 45

en: JQuery UI spinner description. Min:20, max: 100, step:20, default value: 100
pl: Opis prządki jQuery UI. Min: 20, max: 100, krok: 20, wartość domyślna: 100

en: JQuery UI spinner description. Min:20, max: 100, step:20, default value: 40
pl: Opis prządki jQuery UI. Min: 20, max: 100, krok: 20, wartość domyślna: 40

en: JS Button
pl: Przycisk JS

en: JS Code
pl: Kod JS

en: JS will be escaped
pl: JS zostanie ucieczkowy

en: Javascript has been successfully escaped.
pl: Udało się pomyślnie obejść kod JavaScript.

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Layout
pl: Układ

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Bottom
pl: Lewa dół

en: Left Sidebar
pl: Lewy panel boczny

en: Left Top
pl: Lewa góra

en: Left center
pl: Lewa środek

en: Left mouse down on top of me to move me!
pl: Naciśnij lewy przycisk myszy na mnie, aby mnie przesunąć!

en: Legacy Icon Select
pl: Wybierz starszą ikonkę

en: Letter Spacing
pl: Kerning

en: Like us on Facebook
pl: Polub nas na Facebooku

en: Line Height
pl: Interlinia

en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Link URL
pl: Adres URL odnośnika

en: LinkedIn square
pl: Kwadrat LinkedIn

en: Links Color Option
pl: Opcje koloru odnośników

en: Listing Field
pl: Pole listy

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Look, another sample text box.
pl: Spójrz, oto kolejny przykładowy tekst.

en: Look, it's on!
pl: Patrz, zaczynamy!

en: Look, it's on! Also hidden child elements!
pl: Patrz, jest! Również ukryte elementy potomne!

en: Margin Bottom
pl: Margines dolny

en: Margin Top
pl: Margines górny

en: Marker Info
pl: Informacja znacznika

en: Maximum upload limit of %s reached/exceeded.
pl: Osiągnięto/przekroczono maksymalny limit przesyłania %s.

en: Maybe not! If you want to see what Redux is all about, click here to %1$sActivate Demo Mode%2$s.
pl: Może nie! Jeśli chcesz zobaczyć, o co chodzi w Redux, kliknij tutaj, aby %1$sWłączyć tryb demonstracyjny%2$s.

en: Maybe not! These items are using Redux. If you want to keep using them, Redux will need to remain installed and activated.
pl: Może nie! Te elementy używają Redux. Jeśli chcesz ich nadal używać, Redux będzie musiał pozostać zainstalowany i włączony.

en: Media No Preview
pl: Brak podglądu mediów

en: Media Options
pl: Opcje mediów

en: Media Uploads
pl: Przesyłanie mediów

en: Media w/ URL
pl: Media z adresem URL

en: Media w/o URL
pl: Media bez adresu URL

en: Menus Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru menu

en: Menus Select Option
pl: Wybierz opcję menu

en: Metabox Options
pl: Opcje meta pola

en: Min Max demo
pl: Demo min max

en: Multi Checkbox Option
pl: Opcja wielu pól wyboru

en: Multi Checkbox Option (with menu data)
pl: Opcja wielu pól wyboru (z danymi menu)

en: Multi Checkbox Option (with sidebar data)
pl: Opcja wielu pól wyboru (z danymi na panelu bocznym)

en: Multi Media
pl: Multimedia

en: Multi Media Selector
pl: Selektor multimediów

en: Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru

en: Multi Text
pl: Wielokrotny tekst

en: Multi Text Option
pl: Opcja wielokrotnego tekstu

en: Multi Text Option - Color Validated
pl: Opcja wielotekstowa - walidacja koloru

en: Multiple Nested Required Examples
pl: Wiele zagnieżdżonych wymaganych przykładów

en: Name
pl: Nazwa

en: Nested ACE Editor Field
pl: Zagnieżdżone pole edytora ACE

en: Nested Editor Field
pl: Zagnieżdżone pole edytora

en: Nested Required Example
pl: Zagnieżdżony wymagany przykład

en: Nested Text Field
pl: Zagnieżdżone pole tekstu

en: Nested Textarea Field
pl: Zagnieżdżone pole pola tekstowego

en: New %s
pl: Nowy %s

en: No Custom Fonts Found
pl: Nie znaleziono niestandardowych krojów pisma

en: No Repeat
pl: Bez powtarzania

en: No Sidebars
pl: Brak paneli bocznych

en: No data available.
pl: Brak dostępnych danych.

en: No items of this type were found.
pl: Nie znaleziono żadnego objektu tego typu.

en: No media selected
pl: Nie wybrano pliku

en: No valid font file was found.
pl: Nie znaleziono prawidłowego pliku kroju pisma.

en: No validation can be done on this field type
pl: Nie można przeprowadzić walidacji tego rodzaju pola

en: None
pl: Brak

en: Off
pl: Wyłączono

en: On
pl: Włącz

en: Once you have obtained an API Key, please enter it in the text box below and save the options panel.
pl: Po uzyskaniu klucza API wprowadź go w polu tekstowym poniżej i zapisz panel opcji.

en: One
pl: Jeden

en: Only color validation can be done on this field type
pl: W przypadku tego rodzaju pola można wykonać tylko walidację koloru

en: Opt 1
pl: Opcja 1

en: Opt 2
pl: Opcja 2

en: Opt 3
pl: Opcja 3

en: Option 1
pl: Opcja 1

en: Option 2
pl: Opcja 2

en: Option 3
pl: Opcja 3

en: Options
pl: Opcje

en: Options Object
pl: Objekt opcji

en: Original Icon Select field that maintains backward compatibility with the original extension.
pl: Oryginalna ikonka Wybierz pole, które zachowuje wsteczną kompatybilność z oryginalnym rozszerzeniem.

en: Output:
pl: Wyjście:

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: PHP Date Format Table
pl: Tabela formatu daty PHP

en: Padding Box
pl: Dopełnienie pola

en: Padding/Margin Option
pl: Opcja dopełnienia/marginesu

en: Pages Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru stron

en: Pages Select Option
pl: Wybierz opcję stron

en: Palette
pl: Paleta

en: Palette Color Option
pl: Opcja palety koloru

en: Password
pl: Hasło

en: Paste your CSS code here.
pl: Wklej tutaj swój kod CSS.

en: Paste your JS code here.
pl: Wklej tutaj swój kod JS.

en: Paste your PHP code here.
pl: Wklej tutaj swój kod PHP.

en: Paste your clipboard data here.
pl: Wklej tutaj dane ze schowka.

en: Path to the theme translation files.
pl: Ścieżka do plików tłumaczenia motywu.

en: Physician, heal thyself!
pl: Lekarzu, ulecz sam siebie!

en: Pick a background color for the footer (default: #dd9933).
pl: Wybierz kolor tła stopki (domyślny: #dd9933).

en: Pick a title color for the theme (default: #000).
pl: Wybierz kolor tytułu dla motywu (domyślny: #000).

en: Pinterest square
pl: Kwadrat Pinterest

en: Please Wait
pl: Proszę czekać

en: Please ask the author of this theme to update them as functionality issues could arise.
pl: Proszę zwrócić się do autora tego motywu z prośbą o aktualizację, gdyż mogą wystąpić problemy z funkcjonalnością.

en: Please select the sidebar you would like to display on this page. Note: You must first create the sidebar under Appearance > Widgets.
pl: Wybierz panel boczny, który chcesz wyświetlić na tej stronie. Uwaga: Najpierw musisz utworzyć panel boczny w obszarze Wygląd > Widżety.

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Popup shows only the date picker.
pl: Wyskakujące okienko pokazuje tylko selektor daty.

en: Popup shows only the time picker.
pl: Wyskakujące okienko pokazuje tylko selektor czasu.

en: Post Type Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru typu treści

en: Post Type Multi Select Option + Sortable
pl: Opcja wielokrotnego wyboru typu treści + sortowanie

en: Post Type Select Option
pl: Wybierz opcję typu treści

en: Posts Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru wpisów

en: Posts Select Option2
pl: Wybierz opcję 2 wpisów

en: Presentation Fields
pl: Pola prezentacji

en: Preset
pl: Ustawienia wstępne

en: Press return or enter to expand
pl: Naciśnij return lub enter, aby rozwinąć

en: Press return or enter to open this panel
pl: Wciśnij return lub enter, aby otworzyć panel

en: Primary Material Design Colors.
pl: Podstawowe kolory projektu materiału.

en: RECOMMENDED
pl: ZALECANE

en: REQUIRED
pl: WYMAGANE

en: Radio Button
pl: Przycisk radiowy

en: Radio Option
pl: Opcja radiowa

en: Radio Option w/ Menu Data
pl: Opcja radiowa z danymi menu

en: Raw
pl: Surowe

en: Raw Field <code>full_width</code> set to <code>false</code>
pl: Surowe pole <code>full_width</code> ustawione na <code>false</code>

en: Red Material Design Colors.
pl: Kolory czerwieni projektu materiału.

en: Reddit square
pl: Kwadrat Reddit

en: Redux Canvas
pl: Redux płótno

en: Redux Code Styles
pl: Style kodu Redux

en: Redux Contained
pl: Redux zawiera

en: Redux Extensions
pl: Rozszerzenia Redux

en: Redux Framework has an embedded demo.
pl: Redux Framework zawiera wbudowane demo.

en: Redux Framework is not installed. Please install it.
pl: Redux Framework nie jest zainstalowany. Proszę go zainstalować.

en: Redux Framework version 4 is activated but not loaded. Redux Framework version 3 is still installed and activated.  Please deactivate Redux Framework version 3.
pl: Redux Framework w wersji 4 jest włączony, ale nie wczytany. Redux Framework w wersji 3 jest nadal zainstalowany i włączony. Proszę wyłączyć Redux Framework w wersji 3.

en: Redux Framework was created with the developer in mind. It allows for any theme developer to have an advanced theme panel with most of the features a developer would need. For more information check out the GitHub repo at: %s
pl: Redux Framework został stworzony z myślą o deweloperach. Umożliwia każdemu deweloperowi motywów posiadanie zaawansowanego panelu motywu z większością funkcji, których deweloper potrzebuje. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź repozytorium GitHub pod adresem: %s

en: Redux Framework was created with the developer in mind. It allows for any theme developer to have an advanced theme panel with most of the features a developer would need. For more information check out the Github repo at:
pl: Redux Framework został stworzony z myślą o deweloperach. Umożliwia każdemu deweloperowi motywów posiadanie zaawansowanego panelu motywu z większością funkcji, których deweloper potrzebuje. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź repozytorium GitHub pod adresem:

en: Redux Full Width
pl: Redux pełna szerokość

en: Redux Instance: %s
pl: Instancja Redux: %s

en: Redux Panel Template %1$s cannot be read. Please check the permissions for this file.
pl: Szablon panelu Redux %1$s nie może zostać odczytany. Sprawdź uprawnienia dla tego pliku.

en: Redux Panel Template %1$s does not exist. Please reinstall Redux to replace this file.
pl: Szablon panelu Redux %1$s nie istnieje. Zainstaluj ponownie Redux, aby zastąpić ten plik.

en: Redux Plugin File
pl: Plik wtyczki Redux

en: Redux has detected the Redux Pro plugin is enabled. All featured of Redux Pro are now part of the entire Redux plugin and is no longer required. Please disable the Redux Pro plugin to avoid potential conflicts.
pl: Redux wykrył, że wtyczka Redux Pro jest włączona. Wszystkie funkcje Redux Pro są teraz częścią całej wtyczki Redux i nie są już wymagane. Wyłącz wtyczkę Redux Pro, aby uniknąć potencjalnych konfliktów.

en: Redux is the world's most powerful and widely used WordPress interface builder. We are trusted by millions of developers and end users world-wide.
pl: Redux to najpotężniejszy i najszerzej używany na świecie kreator interfejsu WordPress. Ufają nam miliony programistów i użytkowników końcowych na całym świecie.

en: Regular
pl: Zwykłe

en: Regular 400
pl: Regularna 400

en: Regular 400 Italic
pl: Regularna 400 kursywa

en: Reload the page
pl: Przeładuj stronę

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Icon
pl: Usuń ikonkę

en: Remove Image
pl: Usuń obrazek

en: Repeat All
pl: Powtarzaj wszystko

en: Repeat Horizontally
pl: Powtarzaj poziomo

en: Repeat Vertically
pl: Powtarzaj pionowo

en: Repeater
pl: Powtarzacz

en: Repeater Demo
pl: Demo powtarzacza

en: Required arguments work across metaboxes! Click on Color Field under Metabox Options then adjust this field to see the fields within show or hide.
pl: Wymagane argumenty działają w meta polach! Kliknij na Pole koloru w opcjach meta pola, a następnie dostosuj to pole, aby zobaczyć pola z pokaż lub ukryj.

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset All
pl: Resetuj wszystko

en: Reset Section
pl: Resetuj Sekcję

en: Retry?
pl: Ponowić?

en: Return the root site, not the current sub-site.
pl: Zwraca witrynę główną, a nie bieżącą pod witrynę.

en: Returns the WordPress login URL.
pl: Zwraca adres URL logowania WordPress.

en: Returns the WordPress logout URL.
pl: Zwraca adres URL wylogowania WordPress.

en: Returns the WordPress lost password URL.
pl: Zwraca adres URL utraconego hasła WordPress.

en: Returns the WordPress register URL.
pl: Zwraca adres URL rejestru WordPress.

en: Returns the current year.  Any date format characters as specified by the %1$s may be used.
pl: Zwraca bieżący rok. Można użyć dowolnego formatu daty określonego przez %1$s.

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Bottom
pl: Prawa dół

en: Right Sidebar
pl: Prawy panel boczny

en: Right Top
pl: Prawa góra

en: Right center
pl: Prawa środek

en: Run javascript in the options panel from button clicks.
pl: Uruchom JavaScript w panelu opcji po kliknięciu przycisku.

en: Sample Options
pl: Opcje próbek

en: Sanitized value and saved as %1$s instead of %2$s.
pl: Wartość została oczyszczona i zapisana jako %1$s zamiast %2$s.

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Save and load color schemes
pl: Zapisywanie i wczytywanie schematów koloru

en: Scroll
pl: Przewiń

en: Search for field(s)
pl: Wyszukaj pole(a)

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Section
pl: Sekcja

en: Section Defaults Restored!
pl: Domyślne wartości sekcji zostały przywrócone!

en: Section Example
pl: Przykład sekcji

en: Section one with subtitle
pl: Sekcja pierwsza z podtytułem

en: Section via hook
pl: Sekcja przez hak

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: Select Field
pl: Wybierz pole

en: Select Fields
pl: Wybierz pola

en: Select File(s)
pl: Wybierz plik(i)

en: Select Image
pl: Wybierz obrazek

en: Select Left Sidebar
pl: Wybierz lewy panel boczny

en: Select Option
pl: Wybierz opcję

en: Select Option using a Callback
pl: Wybierz opcję za pomocą wywołania zwrotnego

en: Select Option with optgroup
pl: Wybierz opcję z grupy opcji

en: Select Required Example
pl: Wybierz wymagany przykład

en: Select Right Sidebar
pl: Wybierz prawy panel boczny

en: Select a background pattern.
pl: Wybierz wzorzec tła.

en: Select a different option to display its value.  Required may be used to display multiple & reusable fields
pl: Wybierz inną opcję, aby wyświetlić jej wartość. Wymagane może być użyte do wyświetlania wielu i wielokrotnego użytku pól

en: Select an icon.
pl: Wybierz ikonkę.

en: Select an item
pl: Wybierz element

en: Select your themes alternative color scheme.
pl: Wybierz alternatywny schemat kolorów dla swojego motywu.

en: Set body and content colors here.
pl: Tutaj ustaw kolory treści i ciała.

en: Set header and nav colors here. (Group open by default)
pl: Tutaj ustaw kolory nagłówka i nawigacji. (Grupa otwarta domyślnie)

en: Set the Widget Title color here.
pl: Ustaw tutaj kolor tytułu widżetu.

en: Settings Imported!
pl: Ustawienia zaimportowane!

en: Settings Saved!
pl: Ustawienia zostały zapisane!

en: Settings have changed, you should save them!
pl: Ustawienia zostały zmienione, należy je zapisać!

en: Shadow
pl: Cień

en: Shadow Color
pl: Kolor cienia

en: Shadow color
pl: Kolor cienia

en: Share square
pl: Kwadrat Share

en: Shortcodes
pl: Krótkie kody

en: Show ACE Editor
pl: Pokaż edytor ACE

en: Show Object in Javascript Console Object
pl: Pokaż Objekt w konsoli Javascript

en: Show Text Field
pl: Pokaż pole tekstu

en: Show Textarea Field
pl: Pokaż pole pola tekstowego

en: Show WP Editor
pl: Pokaż edytor WP

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Single Date / Time input
pl: Pojedyncze wprowadzanie daty / czasu

en: Site Header Box Shadow with inset and drop shadows.
pl: Cień pola nagłówka witryny z wstawkami i rzucanymi cieniami.

en: Site Title Color
pl: Kolor tytułu witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slide
pl: Slajd

en: Slider
pl: Pokaz slajdów

en: Slider / Spinner
pl: Pokaz slajdów / prządka

en: Slider Example 1
pl: Przykład 1 pokazu slajdów

en: Slider Example 2 with Steps (5)
pl: Przykład 2 pokazu slajdów z krokami (5)

en: Slider Example 3 with two sliders
pl: Przykład 3 pokazu slajdów z dwoma pokazami slajdów

en: Slider Example 4 with float values
pl: Przykład 4 pokazu slajdów z wartościami zmiennoprzecinkowymi

en: Slider description. Min: 0, max: 1, step: .1, default value: .5
pl: Opis pokazu slajdów. Min: 0, max: 1, krok: .1, wartość domyślna: .5

en: Slider description. Min: 0, max: 500, step: 5, slider 1 default value: 100, slider 2 default value: 300
pl: Opis pokazu slajdów. Min: 0, max: 500, krok: 5, wartość domyślna pokazu slajdów 1: 100, wartość domyślna pokazu slajdów 2: 300

en: Slider description. Min: 0, max: 800, step: 5, default value: 75
pl: Opis pokazu slajdów. Min: 0, max: 800, krok: 5, wartość domyślna: 75

en: Slider description. Min: 1, max: 500, step: 1, default value: 250
pl: Opis pokazu slajdów. Min: 1, max: 500, krok: 1, wartość domyślna: 250

en: Slides
pl: Slajdy

en: Slides Options
pl: Opcje slajdów

en: Social
pl: Społecznościowe

en: Social Profiles
pl: Profile społecznościowe

en: Solid
pl: Jednolite

en: Sortable
pl: Sortowanie

en: Sortable Text Option
pl: Opcja sortowania tekstu

en: Sortable Toggle Option
pl: Opcja przełączania sortowania

en: Sorter
pl: Sortownik

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Specify the body font properties.
pl: Określ właściwości kroju pisma tekstu.

en: Spinner
pl: Prządka

en: Spinner Example 1
pl: Przykład prządki 1

en: Spinner description. Min:20, max: 100, step:20, default value: 40
pl: Opis prządki. Min: 20, max: 100, krok: 20, wartość domyślna: 40

en: Split Date / Time input
pl: Podział wprowadzania daty / czasu

en: Spread
pl: Rozpiętość

en: Standard Fonts
pl: Standardowe kroje pisma

en: Standard Raw Field
pl: Standardowe pole surowe

en: State
pl: Województwo

en: Steam square
pl: Kwadrat Steam

en: Street
pl: Ulica

en: Stumble Upon circle
pl: Stumble Upon w okręgu

en: Style
pl: Styl

en: Subsets
pl: Podzbiory

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Switch
pl: Przełącz

en: Switch - Nested Children, Enable to show
pl: Przełącznik - Zagnieżdżeni potomkowie, włącz, aby pokazać

en: Switch - This and the next switch required for patterns to show
pl: Przełącznik - Ten i następny przełącznik są wymagane do wyświetlenia wzorców

en: Switch / Button Set
pl: Przełącz / zestaw przycisków

en: Switch Field
pl: Pole przełącznika

en: Switch Off
pl: Wyłącz

en: Switch On
pl: Włącz

en: Switch, for some other important task!
pl: Zmień to na jakieś inne, ważniejsze zadanie!

en: Switch2 - Enable the above switch and this one for patterns to show
pl: Przełącznik 2 - Włącz powyższy przełącznik i ten, aby wyświetlać wzorce

en: Tabbed
pl: Zakładkowy

en: Tags Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru znaczników

en: Tags Select Option
pl: Wybierz opcję znaczników

en: Tags used to describe the theme.
pl: Znaczniki służące do opisu motywu.

en: Team Redux
pl: Zespół Redux

en: Template directory.
pl: Katalog szablonów.

en: Terms Multi Select Option
pl: Opcja wielokrotnego wyboru taksonomii

en: Terms Select Option
pl: Wybierz opcję taksonomii

en: Test Hint
pl: Wskazówka testowa

en: Testing filter hook!
pl: Testuję hak filtracyjny!

en: Text
pl: Tekst

en: Text Align
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text Area
pl: Obszar tekstowy

en: Text Area Field
pl: Pole obszaru tekstowego

en: Text Decoration
pl: Dekoracja tekstu

en: Text Field
pl: Pole tekstowe

en: Text Field w/ Hint
pl: Pole tekstowe z wskazówką

en: Text Field w/ placeholder using custom data object.
pl: Pole tekstowe z symbolem zastępczym wykorzystujące niestandardowy obiekt danych.

en: Text Fields
pl: Pole tekstu

en: Text Option - Comma Numeric Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja liczby przecinków

en: Text Option - Custom Callback Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja niestandardowego wywołania zwrotnego

en: Text Option - Custom Sanitize
pl: Opcja tekstowa - niestandardowe oczyszczanie

en: Text Option - Email Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja e-mail

en: Text Option - Force Uppercase
pl: Opcja tekstowa - wymuś wielkie litery

en: Text Option - No Special Chars Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja braku znaków specjalnych

en: Text Option - Numeric Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja numeryczna

en: Text Option - Preg Replace Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja wstępnego zastąpienia

en: Text Option - Sanitize Title
pl: Opcja tekstowa - oczyść tytuł

en: Text Option - Str Replace Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja str zastąpienia

en: Text Option - URL Validated
pl: Opcja tekstowa - walidacja adresu URL

en: Text Option with Data Attributes
pl: Opcja tekstowa z atrybutami danych

en: Text Transform
pl: Przekształcenia tekstu

en: Text box for some noble purpose.
pl: Pole tekstowe w szczytnym celu.

en: Textarea
pl: Pole tekstowe

en: Textarea Field
pl: Pole pola tekstowego

en: Textarea Option - HTML Validated
pl: Opcja pola tekstowego - walidacja HTML

en: Textarea Option - HTML Validated Custom
pl: Opcja pola tekstowego - walidacja własnego HTML

en: Textarea Option - JS Validated
pl: Opcja pola tekstowego - walidacja JS

en: Textarea Option - No HTML Validated
pl: Opcja pola tekstowego - brak walidacji HTML

en: That URL slug is in use, please choose another.
pl: Ten adres URL jest w użyciu. Proszę wybrać inny.

en: The
pl: Ten

en: The %1$s extension requires Redux Framework version %2$s or higher.
pl: Rozszerzenie %1$s wymaga wersji %2$s lub nowszej Redux Framework.

en: The %1$s plugin requires PHP version %2$s or higher. This site is running PHP version %3$s. The theme/plugin that relies on Redux will not run properly without a PHP update. <a href="%4$s">Learn about updating PHP</a>.
pl: Wtyczka %1$s wymaga wersji PHP %2$s lub nowszej. Ta strona korzysta z wersji PHP %3$s. Motyw/wtyczka, która opiera się na Redux, nie będzie działać poprawnie bez aktualizacji PHP. <a href="%4$s">Dowiedz się więcej o aktualizacji PHP</a>.

en: The Redux 3 file ReduxCore/core/dashboard.php is still in use by %1$s. Please contact the author of this theme (NOT Redux support, we have no control over this issue). They need to update their project to use Redux 4 and discontinue use of this file. It will soon be removed from Redux.
pl: Plik Redux 3 ReduxCore/core/dashboard.php jest nadal używany przez %1$s. Skontaktuj się z autorem tego motywu (NIE z pomocą techniczną Redux, nie mamy kontroli nad tym problemem). Muszą zaktualizować swój projekt, aby używać Redux 4 i zaprzestać używania tego pliku. Wkrótce zostanie on usunięty z Redux.

en: The Redux 3 file ReduxCore/core/enqueue.php is still in use by %1$s. Please contact the author of this theme (NOT Redux support, we have no control over this issue). They need to update their project to use Redux 4 and discontinue use of this file. It will soon be removed from Redux.
pl: Plik Redux 3 ReduxCore/core/enqueue.php jest nadal używany przez %1$s. Skontaktuj się z autorem tego motywu (NIE z pomocą techniczną Redux, nie mamy kontroli nad tym problemem). Muszą zaktualizować swój projekt, aby używać Redux 4 i zaprzestać używania tego pliku. Wkrótce zostanie on usunięty z Redux.

en: The Redux 3 file ReduxCore/core/newsflash.php is still in use by %1$s. Please contact the author of this theme (NOT Redux support, we have no control over this issue). They need to update their project to use Redux 4 and discontinue use of this file. It will soon be removed from Redux.
pl: Plik Redux 3 ReduxCore/core/newsflash.php jest nadal używany przez %1$s. Skontaktuj się z autorem tego motywu (NIE z pomocą techniczną Redux, nie mamy kontroli nad tym problemem). Muszą zaktualizować swój projekt, aby używać Redux 4 i zaprzestać używania tego pliku. Wkrótce zostanie on usunięty z Redux.

en: The Redux 3 file ReduxCore/core/panel.php is still in use by %1$s. Please contact the author of this theme (NOT Redux support, we have no control over this issue). They need to update their project to use Redux 4 and discontinue use of this file. It will soon be removed from Redux.
pl: Plik Redux 3 ReduxCore/core/panel.php jest nadal używany przez %1$s. Skontaktuj się z autorem tego motywu (NIE z pomocą techniczną Redux, nie mamy kontroli nad tym problemem). Muszą zaktualizować swój projekt, aby używać Redux 4 i zaprzestać używania tego pliku. Wkrótce zostanie on usunięty z Redux.

en: The Redux 3 file ReduxCore/core/required.php is still in use by %1$s. Please contact the author of this theme (NOT Redux support, we have no control over this issue). They need to update their project to use Redux 4 and discontinue use of this file. It will soon be removed from Redux.
pl: Plik Redux 3 ReduxCore/core/required.php jest nadal używany przez %1$s. Skontaktuj się z autorem tego motywu (NIE z pomocą techniczną Redux, nie mamy kontroli nad tym problemem). Muszą zaktualizować swój projekt, aby używać Redux 4 i zaprzestać używania tego pliku. Wkrótce zostanie on usunięty z Redux.

en: The Redux 3 file ReduxCore/inc/fields/typography/typography.php is still in use by %1$s. Please contact the author of this theme (NOT Redux support, we have no control over this issue). They need to update their project to use Redux 4 and discontinue use of this file. It will soon be removed from Redux.
pl: Plik Redux 3 ReduxCore/inc/fields/typography/typography.php jest nadal używany przez %1$s. Skontaktuj się z autorem tego motywu (NIE ze wsparciem Redux, nie mamy kontroli nad tym problemem). Muszą zaktualizować swój projekt, aby używać Redux 4 i zaprzestać używania tego pliku. Wkrótce zostanie on usunięty z Redux.

en: The Redux upload directory
pl: Katalog do przesłania Redux

en: The URL to the theme's directory.
pl: Adres URL do katalogu motywu.

en: The description of the theme.
pl: Opis motywu.

en: The field desc is NOT visible in customizer.
pl: Opis pola NIE jest widoczny w konfiguratorze.

en: The folder name of the current theme.
pl: Nazwa katalogu bieżącego motywu.

en: The following arguments MUST be used for WP.org submissions, or you will be rejected because of your Redux configuration.
pl: Poniższe argumenty MUSZĄ zostać użyte w zgłoszeniach do WP.org, w przeciwnym razie zostaną odrzucone z powodu konfiguracji Redux.

en: The font converter does not support %s fonts.
pl: Konwerter kroju pisma nie obsługuje krojów pisma %s.

en: The items in this select were added via a callback function.
pl: Elementy w tym wyborze zostały dodane za pomocą funkcji wywołania zwrotnego.

en: The only file(s) imported were those uploaded.  Please refresh the page to continue (making note of any errors before doing so, please).
pl: Jedyne plik(i) zaimportowane to te przesłane. Odśwież stronę, aby kontynuować (zanotuj wszelkie błędy przed zrobieniem tego).

en: The returned place contains no geometric data.
pl: Zwrócone miejsce nie zawiera żadnych danych geometrycznych.

en: The spacer to the section menu as seen to the left (after this section block) is the divide "section". Also the divider below is the divide "field".
pl: Odstęp do menu sekcji widoczny po lewej (po tym bloku sekcji) to podział „sekcja”. Również podział poniżej to podział „pole”.

en: The subtitle is NOT visible in customizer
pl: Podtytuł NIE jest widoczny w konfiguratorze

en: The tartness of his face sours ripe grapes.
pl: Kwaśność jego twarzy nadaje kwaśny smak dojrzałym winogronom.

en: The text domain used in the theme for translation purposes.
pl: Domena tekstowa używana w motywie do celów tłumaczenia.

en: The theme's author.
pl: Autor motywu.

en: The version of the theme.
pl: Wersja motywu.

en: The website of the theme author.
pl: Witryna internetowa autora motywu.

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme Information 1
pl: Informacje motywu 1

en: Theme Information 2
pl: Informacje motywu 2

en: Theme Stylesheet
pl: Arkusz stylów motywu

en: Theme name as given in theme's style.css.
pl: Nazwa motywu podana w pliku style.css motywu.

en: There was a problem with your action. Please try again or reload the page.
pl: Wystąpił problem z Twoją akcją. Spróbuj ponownie lub odśwież stronę.

en: There was an error deleting your font:
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania kroju pisma:

en: There was an error saving. Here is the result of your action:
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania. Oto wynik twojego działania:

en: These are really basic fields!
pl: To są naprawdę podstawowe pola!

en: These colors are not assigned to any group.
pl: Kolory te nie są przypisane do żadnej grupy.

en: These fields can be fully translated by WPML (WordPress Multi-Language). This serves as an example for you to implement. For extra details look at our WPML Implementation documentation:
pl: Te pola mogą być w pełni przetłumaczone przez WPML (WordPress Multi-Language). To służy jako przykład do wdrożenia. Aby uzyskać dodatkowe szczegóły, zapoznaj się z naszą dokumentacją WPML Implementation:

en: This Section should be visible only in Customizer
pl: Ta sekcja powinna być widoczna tylko w Konfiguratorze

en: This allows you to set a json string or array to override multiple preferences in your theme.
pl: Umożliwia to ustawienie ciągu lub tablicy JSON w celu zastąpienia wielu preferencji w motywie.

en: This example displays float values
pl: Ten przykład wyświetla wartości zmiennoprzecinkowe

en: This example displays the value in a text box
pl: Ten przykład wyświetla wartość w polu tekstu

en: This example displays the values in select boxes
pl: Ten przykład wyświetla wartości w polach wyboru

en: This field also has sortable enabled!
pl: To pole również ma włączoną opcję sortowania!

en: This field cannot be empty. Please provide a value.
pl: To pole nie może być puste. Proszę podać wartość.

en: This field must be a valid date.
pl: To pole musi zawierać poprawną datę.

en: This field will not render in your option panel, and features of this extension will not be available until the latest version of Redux Framework has been installed.
pl: To pole nie zostanie wyświetlone w panelu opcji, a funkcje tego rozszerzenia nie będą dostępne do momentu zainstalowania najnowszej wersji Redux Framework.

en: This field will store all slides values into a multidimensional array to use into a foreach loop.
pl: To pole będzie przechowywać wszystkie wartości slajdów w wielowymiarowej tablicy, która zostanie użyta w pętli foreach.

en: This field's default value was changed by a filter hook!
pl: Wartość domyślna tego pola została zmieniona przez hak filtra!

en: This has been automatically enabled because
pl: Ta opcja została włączona automatycznie, ponieważ

en: This is a <strong>hint</strong> tool-tip for the text field.<br/><br/>Add any HTML-based text you like here.
pl: To jest <strong>wskazówka</strong> podpowiedzi pola tekstowego.<br/><br/>Dodaj tutaj dowolny tekst w formacie HTML.

en: This is a completely unique field type
pl: To jest zupełnie unikatowy rodzaj pola

en: This is a little space under the Field Title in the Options table, additional info is good in here.
pl: Jest to niewielka przestrzeń pod tytułem pola w tabeli Opcje, gdzie można umieścić dodatkowe informacje.

en: This is a non-notice field with the <strong>critical</strong> style applied and an icon.
pl: Jest to pole bez powiadomienia <strong>krytyczny</strong>, do którego zastosowano styl i ikonkę.

en: This is a section created by adding a filter to the sections array. Can be used by child themes to add/remove sections from the options.
pl: Jest to sekcja utworzona przez dodanie filtra do tablicy sekcji. Może być używana przez motywy potomne do dodawania/usuwania sekcji z opcji.

en: This is a title
pl: To jest tytuł

en: This is a title.
pl: To jest tytuł.

en: This is an info field with the <strong>critical</strong> style applied and an icon.
pl: To pole informacyjne <strong>krytyczne</strong> ze stylem i ikonką.

en: This is an info field with the <strong>info</strong> style applied. By default the <strong>normal</strong> style is applied.
pl: To jest pole informacyjne <strong>informacje</strong> z zastosowanym stylem. Domyślnie <strong>normalny</strong> z zastosowanym stylem.

en: This is an info field with the <strong>success</strong> style applied and an icon.
pl: To pole informacyjne <strong>powodzenie</strong> ze stylem i ikonką.

en: This is an info field with the <strong>warning</strong> style applied.
pl: To pole informacyjne <strong>ostrzeżenie</strong>, do którego zastosowano styl.

en: This is created with a callback function, so anything goes in this field. Make sure to define the function though.
pl: Jest to tworzone za pomocą funkcji wywołania zwrotnego, więc wszystko może się znaleźć w tym polu. Upewnij się jednak, że zdefiniujesz funkcję.

en: This is field with the <strong>custom</strong> style applied, color arg passed, and an icon.
pl: To pole ma zastosowany styl <strong>własny</strong>, przekazany argument koloru i ikonkę.

en: This is non-notice field with the <strong>info</strong> style applied.
pl: Jest to pole bez powiadomienia <strong>informacje</strong>, do którego zastosowano styl.

en: This is non-notice field with the <strong>normal</strong> style applied.
pl: Jest to pole bez powiadomienia <strong>normalny</strong>, do którego zastosowano styl.

en: This is non-notice field with the <strong>success</strong> style applied and an icon.
pl: Jest to pole bez powiadomienia <strong>powodzenie</strong> ze stylem i ikonką.

en: This is non-notice field with the <strong>warning</strong> style applied and an icon.
pl: Jest to pole bez powiadomienia <strong>ostrzeżenie</strong>, do którego zastosowano styl i ikonkę.

en: This is the description field, again good for additional info.
pl: To jest pole opisu, dobre na dodatkowe informacje.

en: This is the info field, if you want to break sections up.
pl: To jest pole informacyjne, jeżeli chcesz podzielić sekcje.

en: This is the sidebar content, HTML is allowed.
pl: To jest treść panelu bocznego, dozwolony jest kod HTML.

en: This is the tab content, HTML is allowed.
pl: To jest treść karty, dozwolony jest kod HTML.

en: This map is set using only address information with a zoom factor of 3.  Lat/Long is returned automatically.
pl: Mapa ta została utworzona wyłącznie przy użyciu informacji adresowych ze współczynnikiem powiększenia 3. Szerokość i długość geograficzna są zwracane automatycznie.

en: This map is set using only latitude and longitude with a zoom factor of 7.  When setting a Google map using lat/long, address information will not be returned.
pl: Ta mapa została ustawiona wyłącznie przy użyciu szerokości i długości geograficznej ze współczynnikiem powiększenia wynoszącym 7. Podczas ustawiania mapy Google przy użyciu szerokości i długości geograficznej nie zostaną zwrócone informacje o adresie.

en: This must be a URL.
pl: To musi być adres URL.

en: This must be a alpha numeric only.
pl: Musi to być wyłącznie znak alfanumeryczny.

en: This must be a comma separated string of numerical values.
pl: Musi to być ciąg wartości liczbowych oddzielonych przecinkami.

en: This must be numeric.
pl: To musi być wartość liczbowa.

en: This represents the minimalistic view. It does not have the preview box or the display URL in an input box.
pl: To przedstawia minimalistyczny widok. Nie ma pola podglądu ani wyświetlanego adresu URL w polu wprowadzania.

en: This slider displays the value as a label.
pl: Ten pokaz slajdów wyświetla wartość jako etykietę.

en: This string can be translated via WPML.
pl: Ten ciąg znaków można przetłumaczyć za pomocą WPML.

en: This text field is only show when the above switch is set to <code>On</code>, using the <code>required</code> argument.
pl: To pole tekstowe jest wyświetlane tylko wtedy, gdy powyższy przełącznik jest ustawiony na <code>Włącz</code>, przy użyciu argumentu <code>wymagany</code>.

en: This text is displayed above the options panel. It isn't required, but more info is always better! The intro_text field accepts all HTML.
pl: Ten tekst jest wyświetlany nad panelem opcji. Nie jest wymagany, ale więcej informacji jest zawsze lepsze! Pole intro_text akceptuje cały HTML.

en: This text is displayed below the options panel. It isn't required, but more info is always better! The footer_text field accepts all HTML.
pl: Ten tekst jest wyświetlany poniżej panelu opcji. Nie jest wymagany, ale więcej informacji jest zawsze lepsze! Pole footer_text akceptuje wszystkie HTML.

en: This uses some of the built in images, you can use them for layout options.
pl: W tym miejscu wykorzystano niektóre wbudowane obrazki, których można użyć do opcji układu.

en: Three
pl: Trzy

en: Time
pl: Czas

en: Time only input
pl: Tylko wprowadzanie czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Font
pl: Krój pisma tytułu

en: To Reach
pl: Do zasięgu

en: To see it in action, head over to your %1$s
pl: Aby zobaczyć to w akcji, przejdź do %1$s

en: Top
pl: Na górze

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: True/False return for child theme active check (Blank indicates False).
pl: Zwraca wartość Prawda/Fałsz dla sprawdzenia aktywności motywu potomnego (puste pole oznacza fałsz).

en: Tumblr square
pl: Kwadrat Tumblr

en: Two
pl: Dwa

en: Type
pl: Rodzaj

en: Typography
pl: Typografia

en: Typography Site Description
pl: Typografia opisu witryny

en: Typography option with each property can be called individually.
pl: Opcje typografii dla każdej właściwości można wywołać indywidualnie.

en: URL
pl: Adres URL

en: Unable to create a box due an empty box array or the box variable passed was not an array.
pl: Nie można utworzyć pola, ponieważ tablica pól jest pusta lub przekazana zmienna pola nie jest tablicą.

en: Unable to create a profile due an empty profile array or the profile variable passed was not an array.
pl: Nie można utworzyć profilu, ponieważ tablica profili jest pusta lub przekazana zmienna profilu nie jest tablicą.

en: Unable to create a section due an empty section array or the section variable passed was not an array.
pl: Nie można utworzyć sekcji, ponieważ tablica sekcji jest pusta lub przekazana zmienna sekcji nie jest tablicą.

en: Unable to create a section due to missing id and title.
pl: Nie można utworzyć sekcji z powodu braku identyfikatora i tytułu.

en: Unable to create a term due an empty term array or the term variable passed was not an array.
pl: Nie można utworzyć taksonomii, ponieważ tablica taksonomii jest pusta lub przekazana zmienna taksonomii nie jest tablicą.

en: Unable to delete font file(s).
pl: Nie można usunąć pliku(ów) kroju pisma.

en: Unidentified error.
pl: Niezidentyfikowany błąd.

en: Units
pl: Jednostki

en: Unlimited slides with drag and drop sorting.
pl: Nieograniczona liczba slajdów z możliwością sortowania przeciągnij i upuść.

en: Unsafe strings were found in your CSS and have been filtered out.
pl: Znaleziono niebezpieczne ciągi znaków w Twoim kodzie CSS i zostały one odfiltrowane.

en: Unzipping archive and generating any missing font files.
pl: Rozpakowanie archiwum i wygenerowanie brakujących plików kroju pisma.

en: Unzipping failed.
pl: Rozpakowanie nie powiodło się.

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Update Failed|msg. %1$s
pl: Aktualizacja nie powiodła się | wiadomość %1$s

en: Updated! %1$s to start using your updated fonts.
pl: Zaktualizowano! %1$s, aby zacząć używać zaktualizowanych krojów pisma.

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload Anything - Disabled Mode
pl: Prześlij cokolwiek - tryb wyłączony

en: Upload any media using the WordPress native uploader
pl: Prześlij dowolne media za pomocą natywnego programu do przesyłania WordPress

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Use any of the features of WordPress editor inside your panel!
pl: Użyj dowolnej funkcji edytora WordPress w swoim panelu!

en: User Role Select Option
pl: Wybierz opcję roli użytkownika

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: User defined colors with round selectors.
pl: Kolory zdefiniowane przez użytkownika za pomocą okrągłych selektorów.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users Select Option
pl: Użytkownicy wybierają opcję

en: Uses the WordPress sanitize_title function to format text.
pl: Używa funkcji WordPress sanitize_title do formatowania tekstu.

en: Uses the custom function redux_custom_sanitize to capitalize every other letter.
pl: Używa niestandardowej funkcji redux_custom_sanitize, aby zamienić co drugą literę na wielką.

en: Uses the strtoupper function to force all uppercase characters.
pl: Używa funkcji strtoupper, aby wymusić stosowanie wszystkich wielkich liter.

en: Version
pl: Wersja

en: Version:
pl: Wersja:

en: Vertical
pl: Pionowe

en: Vertical Length
pl: Długość pionowa

en: Vimeo square
pl: Kwadrat Vimeo

en: WARNING! This will overwrite all existing option values, please proceed with caution!
pl: OSTRZEŻENIE! To nadpisze wszystkie istniejące wartości opcji, proszę postępować ostrożnie!

en: WP Editor
pl: Edytor WP

en: WPML Integration
pl: Integracja z WPML

en: WPML Multi Checkbox
pl: WPML Wielokrotne pole wyboru

en: WPML Text
pl: Tekst WPML

en: WP_DEBUG is enabled
pl: WP_DEBUG jest włączony

en: Warning, Premature Initialization
pl: Ostrzeżenie, przedwczesna inicjalizacja

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
pl: Uwaga -  Ten panel może nie działać prawidłowo bez włączonej obsługi Javascript!

en: We were unable to modify required files. Please ensure that %1$s has the proper read-write permissions, or modify your wp-config.php file to contain your FTP login credentials as %2$s.
pl: Nie udało nam się zmodyfikować wymaganych plików. Upewnij się, że %1$s ma odpowiednie uprawnienia do odczytu i zapisu lub zmodyfikuj plik wp-config.php, aby zawierał Twoje dane logowania FTP jako %2$s.

en: Web Fonts
pl: Kroje pisma internetowe

en: Welcome to
pl: Witamy w

en: What is Redux Framework?
pl: Czym jest Redux Framework?

en: What is Redux?
pl: Czym jest Redux?

en: What is this?
pl: Co to jest?

en: Widget
pl: Widżet

en: Widget Areas
pl: Obszary widżetów

en: Widget Areas is Already Running!
pl: Obszary widżetów już działają!

en: Widgets
pl: Widżety

en: Widgets page
pl: Strona widżetów

en: Width
pl: Szerokość

en: With the "section" field you can create indent option sections.
pl: Za pomocą pola „sekcja” można tworzyć sekcje z opcjami wcięć.

en: With the "section" field you can create indented option sections.
pl: Za pomocą pola „sekcja” można tworzyć wcięte sekcje opcji.

en: Word Spacing
pl: Odstępy między wyrazami

en: WordPress Editor
pl: Edytor WordPress

en: X square
pl: X w kwadracie

en: Xing square
pl: Kwadrat Xing

en: Yes, another switch, but you're free to use any field you like.
pl: Tak, kolejny przełącznik, ale możesz używać dowolnego pola, jakie chcesz.

en: You MUST delete
pl: MUSISZ usunąć

en: You are currently running Redux Framework version
pl: Obecnie używasz wersji Redux Framework

en: You are customizing
pl: Personalizujesz

en: You can also pass an options array if you want. Set the default to whatever you like.
pl: Możesz również przekazać tablicę opcji, jeśli chcesz. Ustaw domyślną wartość na dowolną.

en: You can easily add a variety of data from WordPress.
pl: Z poziomu WordPressa możesz łatwo dodać różnorodne dane.

en: You can enable or disable any piece of this field. Top, Right, Bottom, Left, or Units.
pl: Możesz włączyć lub wyłączyć dowolną część tego pola. Góra, Prawo, Dół, Lewo lub Jednostki.

en: You can enable or disable any piece of this field. Width, Height, or Units.
pl: Możesz włączyć lub wyłączyć dowolną część tego pola. Szerokość, Wysokość lub Jednostki.

en: You can literally translate the values via key.
pl: Wartości można dosłownie przetłumaczyć za pomocą klucza.

en: You decide.
pl: Ty decydujesz.

en: You have changes that are not saved.  Would you like to save them now?
pl: Posiadasz zmiany, które nie są zapisane. Czy chciałbyś je teraz zapisać?

en: You have changes that are not saved. Would you like to save them now?
pl: Dokonane zmiany nie zostały jeszcze zapisane? Czy chcesz je zachować?

en: You must not enter any HTML in this field.  All HTML has been removed.
pl: Nie możesz wprowadzać żadnego kodu HTML w tym polu. Cały kod HTML został usunięty.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
pl: Nie możesz wpisać żadnych specjalnych znaków do tego pola. Wszystkie specjalne znaki zostaną usunięte.

en: You must provide a comma separated list of numerical values for this option.
pl: Dla tej opcji musisz podać listę wartości numerycznych oddzielonych przecinkami.

en: You must provide a numerical value for this option.
pl: Muisz podać wartość numeryczną dla tej opcji.

en: You must provide a valid URL for this option.
pl: Musisz podać poprawny URL.

en: You must provide a valid email for this option.
pl: Musisz podać poprawny adres email.

en: YouTube play
pl: Odtwórz YouTube

en: YouTube square
pl: Kwadrat YouTube

en: Your Google Fonts are out of date. To update them, please click one of the following:
pl: Twoje kroje pisma Google są nieaktualne. Aby je zaktualizować, kliknij jedną z poniższych opcji:

en: Your current options will be replaced with the values of this import. Would you like to proceed?
pl: Twoje obecne opcje zostaną zastąpione wartościami tego importu. Czy chcesz kontynuować?

en: Your current options will be replaced with the values of this preset.  Would you like to proceed?
pl: Twoje aktualne opcje zostaną zastąpione tymi ustawieniami. Czy chcesz kontynuować?

en: Your current options will be replaced with the values of this preset. Would you like to proceed?
pl: Twoje aktualne ustawienia zostaną zastąpione tym zestawem opcji. Czy chcesz kontynuować?

en: Your font could not be converted at this time. Please try again later.
pl: Twój krój pisma nie może zostać przekonwertowany w tym momencie. Spróbuj ponownie później.

en: Your panel has bundled copies of Redux Framework template files that are outdated!
pl: W Twoim panelu znajdują się kopie plików szablonów Redux Framework, które są nieaktualne!

en: Your panel has no fields. Nothing to save.
pl: Twój panel nie ma pól. Nic do zapisania.

en: Your panel has unchanged values, would you like to save them now?
pl: Wartości na Twoim panelu nie uległy zmianie. Czy chcesz je teraz zapisać?

en: ZIP Code
pl: Kod pocztowy

en: ZIP error. Your font could not be converted at this time. Please try again later.
pl: Błąd ZIP. Twój krój pisma nie może być w tej chwili przekonwertowany. Spróbuj ponownie później.

en: and
pl: i

en: behance square
pl: Kwadrat Behance

en: blink
pl: mrugnięcie

en: capitalize
pl: kapitaliki

en: center
pl: wyśrodkuj

en: clicking
pl: klikanie

en: error(s) were found!
pl: wystąpił co najmniej jeden błąd!

en: field is not supported within the Repeater field.
pl: pole to nie jest obsługiwane w polu powtarzacza.

en: field is not supported within the Tabbed field.
pl: pole to nie jest obsługiwane w polu zakładkowym.

en: folder. Embedding anything else will get your rejected from theme submission. Suspected Redux package file(s):
pl: katalog. Osadzenie czegokolwiek innego spowoduje odrzucenie przesłania motywu. Podejrzany(e) plik(i) pakietu Redux:

en: git
pl: Git

en: git square
pl: Kwadrat Git

en: github
pl: Github

en: github alt
pl: Github alt

en: github square
pl: Kwadrat Github

en: inherit
pl: dziedzicz

en: initial
pl: inicjał

en: justify
pl: wyjustuj

en: left
pl: do lewej

en: line-through
pl: przekreślenie

en: linear
pl: liniowy

en: lowercase
pl: małe litery

en: max_file_limit has been set to 5.
pl: max_file_limit ustawiono na 5.

en: moving the mouse over
pl: przesuwanie myszą nad

en: none
pl: brak

en: normal
pl: normalna

en: one-time update
pl: jednorazowa aktualizacja

en: or
pl: lub

en: or your theme will be rejected because of Redux.
pl: lub Twój motyw zostanie odrzucony z powodu Redux.

en: or your theme will be rejected by WP.org theme submission because of Redux.
pl: lub Twój motyw zostanie odrzucony przez WP.org ze względu na Redux.

en: outlined here
pl: opisane tutaj

en: overline
pl: nad kreślenie

en: please leave us a
pl: proszę zostaw nam

en: radial
pl: promieniowy

en: rating. A huge thank you in advance!
pl: ocena. Wielkie dzięki z góry!

en: right
pl: do prawej

en: small-caps
pl: małe kapitaliki

en: strongly
pl: silnie

en: suggested that you read
pl: zasugerowałem, żebyś przeczytał

en: this document
pl: ten dokument

en: underline
pl: podkreślenie

en: uppercase
pl: wielkie litery

en: warning(s) were found!
pl: wystąpiło co najmniej jedno ostrzeżenie!

en: warnings(s) were found!
pl: znaleziono ostrzeżenie(a)!

en: was run before the %s hook and was delayed to avoid errors.
pl: został uruchomiony przed hakiem %s i został opóźniony w celu uniknięcia błędów.

en: you are working in a localhost environment
pl: pracujesz w środowisku lokalnym
