Plugins - Paid Membership Plugin, Ecommerce, User Registration Form, Login Form, - en to nl translation catalogue (2237 entries)

en:  and a %s signup fee
nl:  en %s inschrijfkosten

en: #%1$s - %2$s
nl: %1$s - %2$s

en: #%1$s - No Customer Assigned
nl: #%1$s - Geen klant toegewezen

en: #1 Popup, Optin Forms & Marketing Automation Plugin
nl: #1 pop-up, opt-in formulieren & marketing automatisering plugin

en: %1$s with %2$s
nl: %1$s met %2$s

en: %1$sDisclaimer %2$s- By using this feature, you've agreed that the use of this feature cannot be considered as tax advice. We recommend consulting a local tax professional for tax compliance or if you have any tax specific questions.
nl: %1$sDisclaimer %2$s- Door deze functie te gebruiken, ga je ermee akkoord dat het gebruik van deze functie niet kan worden beschouwd als belastingadvies. We raden je aan een plaatselijke belastingadviseur te raadplegen voor naleving van de belastingwetgeving of als je belastingspecifieke vragen hebt.

en: %1$sHuge Black Friday Sale%2$s: Get 25%% off your ProfilePress plugin upgrade today with the coupon %3$sBFCM%4$s
nl: %1$sGrote Black Friday Sale%2$s: ontvang vandaag 25%% korting op je ProfilePress plugin upgrade met de waardebon %3$sBFCM%4$s

en: %1$sNote%2$s - Be careful modifying details here. For example, changing the gateway subscription ID can result in renewals not being processed. While changing the expiration date will not affect when renewal payments are processed because your payment processor determines when.
nl: %1$sLet op%2$s - Wees voorzichtig met het wijzigen van details hier. Het veranderen van het ID van het gateway abonnement kan er bijvoorbeeld toe leiden dat verlengingen niet worden verwerkt. Het wijzigen van de vervaldatum heeft geen invloed op wanneer verlenging betalingen worden verwerkt, omdat je betalingsverwerker bepaalt wanneer.

en: %s (WooCommerce Billing Address)
nl: %s (factuuradres WooCommerce)

en: %s (WooCommerce Shipping Address)
nl: %s (WooCommerce verzendadres)

en: %s Archive
nl: %s archief

en: %s Archive Page
nl: %s Archiefpagina

en: %s Member
nl: %s lid

en: %s Members
nl: %s leden

en: %s cannot be empty.
nl: %s mag niet leeg zijn.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s is groter dan de maximaal toegestane bestandsgrootte.

en: %s field is required
nl: %s veld is verplicht

en: %s is greater than the allowed sized of %s
nl: %s is groter dan de toegestane grootte van %s

en: %s payments total.
nl: %s betalingen totaal.

en: %s plan
nl: %s abonnement

en: %s with Template
nl: %s met template

en: %sNote:%s Access setting takes precedence over %sContent Protection rules%s.
nl: %sLet op:%s Toegang instelling heeft voorrang op %sInhoud bescherming regels%s.

en: %sSubscription ID:
nl: %sAbonnement ID:

en: %sUpgrade to ProfilePress premium%s if you don't have the custom field addon so you can enable search and filtering by custom fields.
nl: %sUpgrade naar ProfilePress premium%s als je de add-on Custom Fields niet hebt, zodat je kunt zoeken en filteren op aangepaste velden.

en: %sUpgrade to ProfilePress premium%s if you don't have the custom field addon to display social profile icons of users.
nl: %sUpgrade naar ProfilePress premium%s als je de add-on voor aangepaste velden niet hebt om de sociale profielpictogrammen van gebruikers weer te geven.

en: %sUpgrade to ProfilePress premium%s if you don't have the custom field addon to display users social profiles.
nl: %sUpgrade naar ProfilePress premium%s als je de add-on voor aangepaste velden niet hebt om de sociale profielen van gebruikers weer te geven.

en: %sUpgrade to premium%s to accept one-time and recurring payments via Razorpay.
nl: %sUpgrade naar premium%s om eenmalige en terugkerende betalingen te accepteren via Razorpay.

en: %sUpgrade to premium%s to accept one-time and recurring payments via iDEAL, Credit Card, Apple Pay, Klarna, Bancontact, in3 etc with Mollie.
nl: %sUpgrade naar premium%s om eenmalige en terugkerende betalingen te accepteren via iDEAL, Creditcard, Apple Pay, Klarna, Bancontact, in3 enz. met Mollie.

en: %s[avatar]%s displays a user's profile pictures.
nl: %s[avatar]%s toont de profielfoto's van een gebruiker.

en: %s[avatar_upload]%s adds a standalone avatar uploader visible only to logged-in users.
nl: %s[avatar_upload]%s voegt een op zichzelf staande avatar uploader toe die alleen zichtbaar is voor ingelogde gebruikers.

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; vorige

en: &mdash; No gateway &mdash;
nl: &mdash; geen gateway &mdash;

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 404 Error Page
nl: 404 foutpagina

en: 5 Days
nl: 5 dagen

en: <strong>Bonus</strong>: Loyal ProfilePress Lite users get <u>10%% off</u> regular price, automatically applied at checkout. %1$sUpgrade to Pro →%2$s
nl: <strong>Bonus</strong>: Loyal ProfilePress Lite gebruikers krijgen <u>10%% korting</u> op de reguliere prijs, automatisch toegepast bij het afrekenen. %1$sUpgrade naar Pro →%2$s

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
nl: <strong>FOUT</strong>: voer een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
nl: <strong>FOUT</strong>: ongeldig e-mailadres of incorrect wachtwoord.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
nl: <strong>FOUT</strong>: ongeldige gebruikersnaam of e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
nl: <strong>FOUT</strong>: ongeldige gebruikersnaam of incorrect wachtwoord.

en: <strong>ERROR</strong>: Password reset email is disabled.
nl: <strong>FOUT</strong>: wachtwoord reset e-mail is uitgeschakeld.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
nl: <strong>FOUT</strong>: er is geen gebruiker geregistreerd met dat e-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: deze gebruikersnaam is ongeldig omdat er illegale tekens worden gebruikt. Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: <strong>Important:</strong> No real payment is being processed because ProfilePress is in test mode. Go to <a href="%s">Payment method settings</a> to disable test mode.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> er wordt geen echte betaling verwerkt omdat ProfilePress in testmodus staat. Ga naar <a href="%s">Betaalmethode instellingen</a> om de testmodus uit te schakelen.

en: A customer with the ID %d already exists with this account.
nl: Er bestaat al een klant met het ID %d bij deze account.

en: A description of this coupon.
nl: Een beschrijving van deze waardebon.

en: A description of this plan. This will be displayed on the checkout page.
nl: Een beschrijving van dit abonnement. Dit wordt weergegeven op de afrekenpagina.

en: A payment method for manually creating orders and processing free orders. No money is actually collected.
nl: Een betaalmethode voor het handmatig aanmaken van bestellingen en het verwerken van gratis bestellingen. Er wordt eigenlijk geen geld geïnd.

en: A tabbed login, registration and lost password widget
nl: Een widget met tabs voor aanmelden, registreren en verloren wachtwoord

en: A user account already exists with the login %s.
nl: Er bestaat al een gebruikersaccount met de login %s.

en: AND
nl: EN

en: About
nl: Over

en: About yourself
nl: Over jezelf

en: Above
nl: Boven

en: Academy LMS Settings
nl: Instellingen Academy LMS

en: Academy LMS is not active
nl: Academy LMS is niet actief

en: Accept payments and sell subscriptions via Mollie.
nl: Accepteer betalingen en verkoop abonnementen via Mollie.

en: Accept payments and sell subscriptions via PayPal.
nl: Accepteer betalingen en verkoop abonnementen via PayPal.

en: Accept payments and sell subscriptions via Paystack.
nl: Accepteer betalingen en verkoop abonnementen via Paystack.

en: Accept payments and sell subscriptions via Razorpay.
nl: Accepteer betalingen en verkoop abonnementen via Razorpay.

en: Accept various payment methods including Credit Card, Apple & Google Pay via Stripe.
nl: Accepteer verschillende betaalmethoden, waaronder Credit Card, Apple & Google Pay via Stripe.

en: Access
nl: Toegang

en: Access Condition
nl: Toegangsvoorwaarden

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access Settings
nl: Toegangsinstellingen

en: Access restriction
nl: Toegangsbeperking

en: Accessible Homepage
nl: Toegankelijke homepage

en: Accessible to Everyone
nl: Toegankelijk voor iedereen

en: Accessible to Logged-in Users
nl: Toegankelijk voor ingelogde gebruikers

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Account Details Form
nl: Accountgegevens formulier

en: Account Information
nl: Account informatie

en: Account Settings
nl: Account instellingen

en: Account Welcome Email
nl: Account welkomst e-mail

en: Account was updated successfully.
nl: Accountnaam succesvol geüpdatet.

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeer

en: Activate All
nl: Activeer alle

en: Activate FuseWP
nl: Activeer FuseWP

en: Activate FuseWP Now!
nl: Activeer FuseWP nu!

en: Activate MailOptin
nl: MailOptin activeren

en: Activate Now
nl: Activeer nu

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating...
nl: Aan het activeren...

en: Active
nl: Actief

en: Active Customers
nl: Actieve klanten

en: Active Menu Tab Background
nl: Tab achtergrond actief menu

en: Active Subscriptions
nl: Actieve abonnementen

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Add Form
nl: Formulier toevoegen

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add Member Directory
nl: Lid folder toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Coupon
nl: Nieuwe waardebon toevoegen

en: Add New Customer
nl: Nieuwe klant toevoegen

en: Add New Group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Add New Order
nl: Nieuwe bestelling toevoegen

en: Add New Plan
nl: Nieuw abonnement toevoegen

en: Add Plan
nl: Abonnement toevoegen

en: Add Protection Rule
nl: Beschermingsregel toevoegen

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Add Tax Rate
nl: Belastingtarief toevoegen

en: Add Your Business Information
nl: Informatie over je bedrijf toevoegen

en: Add a Coupon
nl: Een waardebon toevoegen

en: Add a Group
nl: Groep toevoegen

en: Add a Protection Rule
nl: Een beschermingsregel toevoegen

en: Add or Replace Order Item
nl: Item bestelling toevoegen of vervangen

en: Add or remove rules that redirect users to specific URLs after login based on their subscribed membership plans.
nl: Toevoegen of verwijderen van regels die gebruikers omleiden naar specifieke URL's na het inloggen op basis van hun abonnementen.

en: Add or remove rules that redirect users to specific URLs after login based on their user roles.
nl: Toevoegen of verwijderen van regels die gebruikers omleiden naar specifieke URL's na het inloggen op basis van hun gebruikersrollen.

en: Add rates for each region you wish to collect tax in. Enter a percentage, such as 6.5 for 6.5%.
nl: Voeg tarieven toe voor elk gebied waarin je belasting wil innen. Voer een percentage in, zoals 6.5 voor 6.5%.

en: Add title
nl: Titel toevoegen

en: Add to Menu
nl: Aan menu toevoegen

en: Add, remove and re-order account information fields displayed on the checkout page.
nl: Account informatie velden toevoegen, verwijderen en herordenen die worden weergegeven op de afrekenpagina.

en: Add, remove and re-order billing address fields displayed on the checkout page.
nl: Velden voor factuuradressen die worden weergegeven op de pagina afrekenen toevoegen, verwijderen en opnieuw ordenen.

en: Add/Replace Order Item
nl: Item bestelling toevoegen/vervangen

en: Addon installed & activated.
nl: Add-on geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Addon installed.
nl: Add-on geïnstalleerd.

en: Addons
nl: Add-ons

en: Address
nl: Adres

en: Adds an additional layer of security to users accounts by requiring more than just a password to log in.
nl: Voegt een extra beveiligingslaag toe aan gebruikersaccounts door meer dan alleen een wachtwoord te vereisen om in te loggen.

en: Admin Bar & Dashboard
nl: Toolbar & dashboard

en: Admin Bar & Dashboard Access
nl: Toolbar & dashboard toegang

en: Admin Bar Control
nl: Toolbar besturing

en: Admin Bar Visibility Control
nl: Toolbar zichtbaarheid besturing

en: Admin Email Address(es)
nl: Beheerder e-mailadres(sen)

en: Administrator (Owner)
nl: Beheerder (Eigenaar)

en: Advanced shortcode builder
nl: Geavanceerde bouwer van shortcodes

en: AffiliateWP is not active
nl: AffiliateWP is niet actief

en: Afghan afghani
nl: Afghaanse afghani

en: After Subscription Expired Notification
nl: Melding na verlopen abonnement

en: After payment, your subscription will expire on %1$s
nl: Na betaling verloopt je abonnement op %1$s

en: Agadir-Ida Ou Tanane
nl: Agadir-Ida ou tanane

en: Al Haouz
nl: Al haouz

en: Al Hoceïma
nl: Al hoceïma

en: Albania
nl: Albanië

en: Albanian lek
nl: Albanese lek

en: Algeria
nl: Algerije

en: Algerian dinar
nl: Algerijnse dinar

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alle

en: All %s
nl: Alle %s

en: All %s Archive Pages
nl: Alle %s archief pagina's

en: All Customers
nl: Alle klanten

en: All Membership Plans
nl: Alle lidmaatschap abonnementen

en: All Memberships Plan
nl: Alle lidmaatschappen abonnement

en: All Modes
nl: Alle modi

en: All Order Statuses
nl: Alle bestelling statussen

en: All Payment Method
nl: Alle betaalmethoden

en: All Payment Methods
nl: Alle betaalmethoden

en: All Plans
nl: Alle abonnementen

en: All Subscription Statuses
nl: Alle abonnementsstatussen

en: Allow customers to view, print and download as PDF, the receipt of their orders.
nl: Klanten toestaan de ontvangst van hun bestellingen te bekijken, afdrukken en downloaden als PDF.

en: Allow members free access for a specified duration of time before charging them.
nl: Leden gratis toegang geven voor een bepaalde periode voordat ze in rekening worden gebracht.

en: Allow users to create new sites on a multisite network via a registration form powered by ProfilePress.
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om nieuwe sites te maken in een multisite netwerk via een registratieformulier dat wordt verzonden door ProfilePress.

en: Allowed Email Addresses
nl: Toegestane e-mailadressen

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Already have an account?
nl: Heb je al een account?

en: Already purchased? Simply %1$sretrieve your license key%2$s and enter it below to connect with ProfilePress Pro.
nl: Al aangeschaft? Vraag gewoon %1$sje licentiesleutel%2$s op en voer deze hieronder in om verbinding te maken met ProfilePress Pro.

en: Alt Text
nl: Alt. tekst

en: Alternate Content
nl: Andere inhoud

en: American Samoa
nl: Amerikaans-Samoa

en: Amount
nl: Bedrag

en: An error occurred. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: Analytics with actionable reporting & insights to improve your lead-generation strategy.
nl: Analyse met bruikbare rapportage & inzichten om je lead generatie strategie te verbeteren.

en: And more addons
nl: En meer add-on's

en: Andaman and Nicobar Islands
nl: Andaman en Nicobar eilanden

en: Andorra
nl: Vorstendom Andorra

en: Angolan kwanza
nl: Angolese kwanza

en: Anhui / 安徽
nl: Anhui/安徽

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Antique
nl: Antiek

en: Appearance
nl: Weergave

en: Append a unique string to filename for security
nl: Voeg een unieke string toe aan het bestand voor de veiligheid

en: Applied Coupon
nl: Toegepaste waardebon

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Apply to whole country
nl: Toepassen op heel land

en: Are you sure you want to delete your account? This will erase all of your account data from the site. To delete your account enter your password below.
nl: Weet je zeker dat je je account wil verwijderen? Hiermee worden al je accountgegevens van de site gewist. Om je account te verwijderen, voer je hieronder je wachtwoord in.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Argentine peso
nl: Argentijnse peso

en: Armed Forces (AA)
nl: Strijdkrachten (AA)

en: Armed Forces (AE)
nl: Strijdkrachten (AE)

en: Armed Forces (AP)
nl: Strijdkrachten (AP)

en: Armenia
nl: Armenië

en: Armenian dram
nl: Armeense dram

en: Aruban florin
nl: Arubaanse florijn

en: Assign the WordPress pages for each required ProfilePress page, or %sclick here to let us generate them%s.
nl: Wijs de WordPress pagina's toe aan elke vereiste ProfilePress pagina, of %sklik hier%s om ze door ons te laten genereren.

en: Asturias
nl: Asturië

en: Attempted cancellation but was unable. Message was "%s".
nl: Poging tot annulering mislukt. Bericht was "%s".

en: Australia
nl: Australië

en: Australian Capital Territory
nl: Australian capital territory

en: Australian dollar
nl: Australische dollar

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Authentication failed. Please try again
nl: Authenticatie mislukt. Probeer het opnieuw

en: Authors Page to Profile
nl: Auteurspagina naar profiel

en: Auto (Default)
nl: Automatisch (standaard)

en: Auto-login after registration
nl: Automatisch login na registratie

en: Automatically add paragraphs
nl: Voeg automatisch paragrafen toe

en: Automatically login user after successful registration
nl: Automatisch login gebruiker na succesvolle registratie

en: Automatically notify your subscribers every time you publish a new post.
nl: Stel je abonnees automatisch op de hoogte elke keer dat je een nieuw bericht publiceert.

en: Available Shortcodes
nl: Beschikbare shortcodes

en: Available placeholders for subject and message body
nl: Beschikbare plaatshouders voor onderwerp en body van bericht

en: Avatar Border
nl: Avatar rand

en: Avatar is currently disabled. Kindly %senable it on "Avatar Display" section%s.
nl: Avatar is nu uitgeschakeld. %sinschakelen in de sectie "Avatar weergeven" %s.

en: Azerbaijani manat
nl: Azerbeidzjaanse manat

en: Back to Orders
nl: Terug naar bestelling

en: Back to Overview
nl: Terug naar het overzicht

en: Back to Subscriptions
nl: Terug naar abonnementen

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Text Color
nl: Achtergrond tekstkleur

en: Background on Focus
nl: Achtergrond bij focus

en: Bahamian dollar
nl: Bahamaanse dollar

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Bahraini dinar
nl: Bahreinse dinar

en: Baker Island
nl: Bouveteiland

en: Baleares
nl: Balearen

en: Bangladeshi taka
nl: Bengalese taka

en: Bank Account details
nl: Gegevens bankrekening

en: Barbadian dollar
nl: Barbadiaanse dollar

en: Barbados
nl: Barbedos

en: Basel-Stadt
nl: Bazel-Stadt

en: Bavaria
nl: Beieren

en: Beijing / 北京
nl: Beijing/北京

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belarusian ruble
nl: Wit-Russische roebel

en: Belarusian ruble (old)
nl: Wit-Russische roebel (oud)

en: Belgium
nl: België

en: Ben Slimane
nl: Ben slimane

en: Beni Suef
nl: Beni suef

en: Berlin
nl: Berlijn

en: Bermudian dollar
nl: Bermudiaanse dollar

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Billing Address (ProfilePress)
nl: Factuuradres (ProfielPress)

en: Billing City
nl: Factuur plaats

en: Billing Country
nl: Factuur land

en: Billing Details
nl: Factuurgegevens

en: Billing Frequency
nl: Factureringsfrequentie

en: Billing Phone
nl: Factuur telefoon

en: Billing Postcode
nl: Factuur postcode

en: Billing State
nl: Factuur provincie

en: Bio description
nl: Beschrijving bio

en: Biographical Info
nl: Biografische informatie

en: Biography
nl: Biografie

en: Biscay
nl: Biskaje

en: Blank
nl: Leeg

en: Block spam and bot user registrations with Akismet and keep your membership site safe and secured.
nl: Blokkeer spam en bot gebruikersregistraties met Akismet en houd je lidmaatschapssite veilig en beveiligd.

en: Block users from registering and checking out with email addresses in this list. You can use full email address (%1$suser@email.com%2$s), domains (%1$s@example.com%2$s), or TLDs (%1$s.gov%2$s). Use a new line for each item.
nl: Blokkeer gebruikers om zich te registreren en af te rekenen met e-mailadressen in deze lijst. Je kunt het volledige e-mailadres (%1$suser@e-mail.com%2$s), domeinen (%1$s@example.com%2$s) of TLD's (%1$s.gov%2$s) gebruiken. Gebruik een nieuwe regel voor elk item.

en: Blocked Email Addresses
nl: Geblokkeerd e-mailadres

en: Blog or Posts Page
nl: Blog of berichten pagina

en: Blur & Fade Effect
nl: Vervagingseffect

en: Body Text
nl: Body tekst

en: Bold
nl: Vet

en: Bolivian boliviano
nl: Boliviaanse boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Border
nl: Rand

en: Border on Focus
nl: Rand bij focus

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
nl: Bosnia en Herzegovina convertible mark

en: Botswana pula
nl: Botswana-pula

en: Bouvet Island
nl: Bouvet Eiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazilian real
nl: Braziliaanse real

en: British Columbia
nl: Brits-Columbia

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: Browse
nl: Bladeren

en: București
nl: Boekarest

en: Budapest
nl: Boedapest

en: BuddyPress / BuddyBoss Settings
nl: BuddyPress / BuddyBoss instellingen

en: BuddyPress/BuddyBoss plugin is not active
nl: BuddyPress/BuddyBoss plugin is niet actief

en: Build Now
nl: Nu bouwen

en: Builder Type
nl: Type bouwer

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian lev
nl: Bulgaarse lev

en: Buri Ram
nl: Buri ram

en: Burmese kyat
nl: Birmese kyat

en: Burundian franc
nl: Burundese frank

en: Business Info
nl: Bedrijfsinfo

en: Business Information
nl: Zakelijke informatie

en: Business Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Button Background
nl: Knop achtergrond

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: By default, WordPress allows users to log in using either an email address or username. This setting allows you to restrict logins to only accept email addresses or usernames.
nl: Standaard staat WordPress gebruikers toe in te loggen met een e-mailadres of gebruiker naam. Deze instelling geeft je de mogelijkheid login te beperken door alleen e-mailadressen of gebruikersnamen te accepteren.

en: CSS Classes
nl: CSS klassen

en: Cairo
nl: Caïro

en: Calculate Tax Based On
nl: Bereken BTW gebaseerd op

en: California
nl: Californië

en: Camarines Sur
nl: Camarines sur

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cambodian riel
nl: Cambodjaanse riel

en: Cameroon
nl: Kamaroen

en: Canadian dollar
nl: Canadese dollar

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cantabria
nl: Cantabrië

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cape Verdean escudo
nl: Kaapverdische escudo

en: Capital
nl: Kapitaal

en: Capital District
nl: Capital district

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Card Background
nl: Kaart achtergrond

en: Card Border
nl: Kaartrand

en: Card Text
nl: Kaart tekst

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Cayman Islands dollar
nl: Caymaneilanden dollar

en: Center
nl: Midden

en: Central
nl: Centraal

en: Central African CFA franc
nl: Centraal-Afrikaanse CFA-frank

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Central Greece
nl: Centraal-Griekenland

en: Central Macedonia
nl: Centraal-Macedonië

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nl: Chaharmahal en Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
nl: Chai nat

en: Change Logo
nl: Logo wijzigen

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change Password Endpoint
nl: Wijzigen wachtwoord endpoint

en: Change Permalink Structure
nl: Wijzig permalink structuur

en: Change Plan
nl: Abonnement wijzigen

en: Change Plan URL:
nl: URL abonnement wijzigen:

en: Change URL of comment authors to their ProfilePress front-end profile.
nl: URL van auteurs van reacties wijzigen in hun ProfilePress front-end profiel.

en: Change and redirect authors pages %s to their front-end profiles %s.
nl: Wijzig en leid auteurs pagina's om %s naar hun front-end profielen %s.

en: Changes saved
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen.

en: Charge tax even if VAT number is validated
nl: Belasting heffen, zelfs als BTW nummer is gevalideerd

en: Charge tax unless VAT number is validated
nl: Belasting in rekening brengen tenzij BTW nummer is gevalideerd

en: Check out MailOptin
nl: Bekijk MailOptin

en: Check this box if you would like ProfilePress to completely remove all of its data when the plugin is deleted.
nl: Vink deze box aan als je wil dat ProfilePress al zijn gegevens volledig verwijdert wanneer de plugin wordt verwijderd.

en: Check this box to disable ajax behaviour(whereby forms do not require page reload when submitted) in forms.
nl: Vink deze box aan om Ajax gedrag (waarbij formulieren pagina niet opnieuw geladen hoeven te worden als ze verzonden worden) in formulieren uit te schakelen.

en: Check this if you will like customers to be prevented from using the free trial of a plan multiple times.
nl: Vink dit aan als je wil voorkomen dat klanten de gratis proefversie van een abonnement meerdere keren gebruiken.

en: Check this option to automatically login users after successful registration.
nl: Vink deze optie aan om gebruikers automatisch in te loggen na een succesvolle registratie.

en: Check to Disable
nl: Vink aan om uit te schakelen

en: Check to Enable
nl: Vink aan om in te schakelen

en: Check to allow homepage to be accessible by everyone.
nl: Vink aan om de homepage voor iedereen toegankelijk te maken.

en: Check to allow multiple options to be selected.
nl: Vink dit aan om meerdere opties te kunnen selecteren toestaan.

en: Check to automatically calculate and charge taxes via Stripe Tax.
nl: Vink aan om automatisch belastingen te berekenen en in rekening te brengen via Stripe Tax.

en: Check to automatically log in customers after checkout.
nl: Vink aan om klanten automatisch in te loggen na afrekenen.

en: Check to change bbPress profile URL to ProfilePress front-end profile.
nl: Vink aan om de URL van het bbPress profiel te veranderen in het ProfilePress front-end profiel.

en: Check to change the profile URL of BuddyPress/BuddyBoss users to ProfilePress front-end profile.
nl: Aanvinken om de profiel URL van BuddyPress/BuddyBoss gebruikers te wijzigen naar ProfilePress front-end profiel.

en: Check to disable admin bar.
nl: Vink aan om toolbar uit te schakelen.

en: Check to disable automatic renewal of subscriptions at the end of a billing cycle
nl: Vink dit aan om automatische verlenging van abonnementen aan het einde van een factureringscyclus uit te schakelen

en: Check to disable dashboard access for everyone.
nl: Vink aan om dashboard toegang voor iedereen uit te schakelen.

en: Check to disable username requirement
nl: Vink aan om vereiste gebruiker naam uit te schakelen

en: Check to enable
nl: Vink aan om in te schakelen

en: Check to enable this email notification.
nl: Vink aan om deze bericht per e-mail in te schakelen.

en: Check to enable visibility icon which when clicked, hides or shows a password.
nl: Vink aan om het pictogram voor zichtbaarheid in te schakelen dat, als erop wordt geklikt, een wachtwoord verbergt of toont.

en: Check to hide
nl: Vink aan om te verbergen

en: Check to make this a passwordless login form.
nl: Vink dit aan om hier een login formulier zonder wachtwoord van te maken.

en: Check to override BuddyPress/BuddyBoss users uploaded avatars with that of ProfilePress.
nl: Aanvinken om BuddyPress/BuddyBoss gebruikers geüploade avatars te overschrijven met die van ProfilePress.

en: Check to redirect BuddyPress or BuddyBoss registration page to your selected %s
nl: Aanvinken om de BuddyPress of BuddyBoss registratiepagina om te leiden naar je geselecteerde %s

en: Check to remove
nl: Controleer om te verwijderen

en: Check to remove billing address fields from the checkout page.
nl: Vink aan om factuur adres velden te verwijderen van de afrekenpagina.

en: Check to remove user profile picture from panel.
nl: Vink aan om de profielfoto van de gebruiker uit paneel te verwijderen.

en: Check to send the order receipt to the customer.
nl: Vink aan om het ontvangstbewijs van de bestelling naar de klant te verzenden.

en: Check your email for further instructions.
nl: Check je e-mail voor verdere instructies.

en: Checkbox List
nl: Lijst met selectievakjes

en: Checkbox Text
nl: Selectievakje tekst

en: Checked by Default
nl: Standaard ingeschakeld

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Checkout Autologin
nl: Automatisch afrekenen

en: Checkout Fields
nl: Afreken velden

en: Checkout Fields &lsaquo; Payments
nl: Afrekenen velden &lsaquo; betalingen

en: Checkout Page
nl: Afrekenpagina

en: Checkout Settings
nl: Afreken instellingen

en: Checkout Social Login
nl: Afrekenen sociale login

en: Checkout URL
nl: Afrekenen URL

en: Checkout page not found
nl: Afrekenpagina niet gevonden

en: Cherkashchyna
nl: Tsjerkasjtsjna

en: Chiang Mai
nl: Chiang mai

en: Chiang Rai
nl: Chiang rai

en: Child %s of
nl: Sub %s van

en: Child of Selected %s
nl: Sub van geselecteerd %s

en: Chile
nl: Chilie

en: Chilean peso
nl: Chileense peso

en: Choices
nl: Keuzes

en: Chongqing / 重庆
nl: Chongqing/重庆

en: Choose "Custom Email Template" if you want to code your own email template from scratch.
nl: Kies 'Aangepast e-mailtemplate' als je je eigen e-mailtemplate vanaf nul wilt coderen.

en: Choose Image
nl: Kies afbeelding

en: Choose Logo
nl: Logo kiezen

en: Choose a Country
nl: Kies een Land

en: Choose an aspect ratio of the profile cover photo.
nl: Kies een afbeelding verhouding van het profiel omslagafbeelding.

en: Choose file
nl: Bestand kiezen

en: Choose whether to send ProfilePress emails in HTML or plain text. HTML is recommended.
nl: Kies of je ProfilePress e-mails in HTML of platte tekst wil verzenden. HTML wordt aanbevolen.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
nl: Kies je valuta. Let op: sommige betaal gateways hebben valutabeperkingen.

en: Christ Church Nichola Town
nl: Christ Church Nichola Stad

en: Christmas Island
nl: Christmas Eiland

en: City
nl: Stad

en: Clear
nl: Wissen

en: Clone
nl: Klonen

en: Coast
nl: Kust

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Code your own from scratch with complete control and flexibility using shortcodes.
nl: Code je eigen code vanaf nul met volledige controle en flexibiliteit met behulp van shortcodes.

en: Code your own from scratch with complete control and flexibility. %sLearn more%s.
nl: Code je eigen code vanaf nul met volledige controle en flexibiliteit. %sLees meer%s.

en: Colima
nl: Kolyma

en: Collect PayPal payments
nl: Accepteer PayPal betalingen

en: Collect unlimited additional information from users besides the standard profile data.
nl: Onbeperkt aanvullende informatie van gebruikers verzamelen naast de standaard profielgegevens.

en: Colombian peso
nl: Colombiaanse peso

en: Color of the value of a field and text on the form.
nl: Kleur van de waarde van een veld en tekst op het formulier.

en: Colors
nl: Kleuren

en: Comma (10,000)
nl: Komma (10,000)

en: Comma Separated List of Users ID to Exclude
nl: Door komma's gescheiden lijst met uit te sluiten gebruiker ID's

en: Comma Separated List of Users ID to Only Show
nl: Door komma's gescheiden lijst met gebruiker ID's die alleen moeten worden weergegeven

en: Comment Author URL to Profile
nl: Reactie auteur URL naar profiel

en: Comments
nl: Reacties

en: Comorian franc
nl: Comorese frank

en: Comoros
nl: Comoren

en: Completed
nl: Afgerond

en: Completed Payments:
nl: Afgeronde betalingen:

en: Completed Sales
nl: Afgeronde verkoop

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
nl: Voldoen aan alle wettelijke verplichtingen die we hebben, zoals het berekenen van belastingen

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure and create your first optin form.
nl: Configureer en maak je eerste opt-in formulier.

en: Configure and create your first sync rule.
nl: Configureer en creëer je eerste synchronisatieregel.

en: Confirm Email
nl: Bevestig e-mail

en: Confirm Email Address
nl: E-mailadres bevestigen

en: Confirm Password
nl: Bevestig wachtwoord

en: Confirm new password
nl: Bevestig het nieuwe wachtwoord

en: Congolese franc
nl: Congolese frank

en: Connect now to start accepting payments instantly. This includes an additional 2%% payment processing fee. Remove the fee by %supgrading to premium%s.
nl: Verbind nu om direct betalingen te accepteren. Dit omvat een extra 2%% betaling verwerkingskosten. Verwijder de kosten door %supgraden naar premium%s.

en: Connect with
nl: Verbind met

en: Connect with Stripe
nl: Verbinden met Stripe

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Connection Status
nl: Verbinding status

en: Constantine
nl: Constantijn

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Background Color
nl: Inhoud achtergrondkleur

en: Content Header Color
nl: Inhoud header kleur

en: Content Protection
nl: Inhoudsbescherming

en: Content Text Color
nl: Tekstkleur inhoud

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Content to Exclude
nl: Inhoud om uit te sluiten

en: Content to Protect
nl: Inhoud om te beschermen

en: Content to restrict will go here
nl: Inhoud die beperkt moet worden, komt hier

en: Cook Islands
nl: Cook eilanden

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy Shortcode
nl: Kopieer shortcode

en: Copy URL
nl: Kopieer URL

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
nl: Kopieer deze shortcode en plak hem in je bericht, pagina of tekst widget inhoud:

en: Cost-Based Calculation
nl: Berekening op basis van kosten

en: Costa Rican col&oacute;n
nl: Costa Ricaanse col&oacute;n

en: Could not activate plugin. Please activate from the <a href="%s">Plugins page</a>.
nl: Kon de plugin niet activeren. Activeer deze vanaf de <a href="%s">Plugins pagina</a>.

en: Could not activate plugin. Please activate from the Plugins page.
nl: Kon de plugin niet activeren. Activeer deze vanaf de Plugins pagina.

en: Could not install addon. Please download from mailoptin.io and install manually.
nl: Kon de add-on niet installeren. Download het van mailoptin.io en installeer het handmatig.

en: Could not install addon. Please download from wpforms.com and install manually.
nl: Kan add-on niet installeren. Download van wpforms.com en installeer handmatig.

en: Could not install plugin. Please <a href="%s">download</a> and install manually.
nl: Kon de plugin niet installeren. <a href="%s">Download</a> en installeer het handmatig.

en: Could not install plugin. Please download and install manually.
nl: Kon de plugin niet installeren. Download en installeer handmatig.

en: Country
nl: Land

en: Country Wide
nl: Landelijk

en: Coupon
nl: Waardebon

en: Coupon Application
nl: Waardebon toepassing

en: Coupon Code
nl: Waardebon code

en: Coupon Details
nl: Waardebon details

en: Coupon Type
nl: Waardebon type

en: Coupon code
nl: Waardebon code

en: Coupon code "%s" not found.
nl: Waardebon code "%s" niet gevonden.

en: Coupon code used for the order.
nl: Waardebon code gebruikt voor de bestelling.

en: Coupons
nl: Waardebonnen

en: Courses
nl: Cursussen

en: Cover Photo
nl: Omslagafbeelding

en: Cover Photo (min. width: 1000px)
nl: Omslagafbeelding (min. Breedte: 1000px)

en: Cover Photo Maximum File Size
nl: Omslagfoto maximale bestandsgrootte

en: Cover photo
nl: Omslagafbeelding

en: Cover photo (min. width: 1000px)
nl: Omslagafbeelding (min. Breedte: 1000px)

en: Create Pages
nl: Maak pagina's

en: Create WooCommerce membership sites, members-only discounts and stores, manage WooCommerce billing and shipping fields, replaces WooCommerce login and edit account forms in checkout and "My Account" pages with that of ProfilePress.
nl: Maak WooCommerce lidmaatschap sites, exclusieve kortingen voor leden en winkels, beheer WooCommerce facturatie- en verzendvelden, vervang WooCommerce login en bewerk account formulieren in de checkout en "Mijn account" pagina's door die van ProfilePress.

en: Create a Membership Plan
nl: Een abonnement maken

en: Create an Account
nl: Een account maken

en: Create beautiful, responsive forms with easy to use drag & drop form builder.
nl: Maak prachtige, responsive formulieren met de gebruiksvriendelijke verslepen formulier bouwer.

en: Create from Scratch
nl: Creëer vanaf nul

en: Create the Required Pages
nl: Maak de benodigde pagina's

en: Create user role for this membership plan
nl: Gebruikersrol aanmaken voor dit lidmaatschap abonnement

en: Crete
nl: Kreta

en: Crimea
nl: Krim

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatian kuna
nl: Kroatische kuna

en: Crop avatars to exact dimensions
nl: Avatars bijsnijden tot exacte afmetingen

en: Cuban convertible peso
nl: Cubaanse converteerbare peso

en: Cuban peso
nl: Cubaanse peso

en: Currency
nl: Munteenheid

en: Currency Position
nl: Positie valutasymbool

en: Currency Settings
nl: Valuta instellingen

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Currently viewed page
nl: Momenteel bekeken pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Email Template
nl: Aangepaste e-mail templates

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Custom HTML
nl: Aangepaste HTML

en: Custom Instructor Registration Page
nl: Aangepast registratiepagina voor instructeurs

en: Custom Message
nl: Aangepast bericht

en: Custom Restricted Message
nl: Aangepast beperkt bericht

en: Custom Student Registration Page
nl: Aangepaste inschrijfpagina voor studenten

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom URL Here
nl: Aangepast URL hier

en: Customer
nl: Klant

en: Customer #%s
nl: Klant %s

en: Customer Billing Address
nl: Factuuradres van de klant

en: Customer Details
nl: Klant details

en: Customer ID
nl: Klant ID

en: Customer IP: %s
nl: Klant IP: %s

en: Customer Name
nl: Klantnaam

en: Customer Since
nl: Klant sinds

en: Customer already has an active subscription for %s.
nl: Klant heeft al een actief abonnement voor %s.

en: Customer's Tax ID.
nl: Belasting ID van de klant.

en: Customer's billing address.
nl: Factuuradres van de klant.

en: Customer's phone number.
nl: Telefoonnummer van klant.

en: Customer:
nl: Klant:

en: Customers
nl: Klanten

en: Customers not in a specific rate will be charged this tax rate. Enter a percentage, such as 6.5 for 6.5%.
nl: Klanten die niet in een specifiek tarief vallen, betalen dit belastingtarief. Voer een percentage in, zoals 6,5 voor 6,5%.

en: Customize Default Template
nl: Aangepast standaardtemplate

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Czech koruna
nl: Tsjechische kroon

en: DKI Jakarta
nl: DKI jakarta

en: Dadra and Nagar Haveli
nl: Dadra en Nagar Haveli

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daman and Diu
nl: Daman en Diu

en: Danish krone
nl: Deense kroon

en: Dashboard Access Control
nl: Dashboard toegangscontrole

en: Dashboard Redirect URL
nl: Dashboard omleiden URL

en: Date
nl: Datum

en: Date / Time
nl: Datum/tijd

en: Date Completed
nl: Datum afgerond

en: Date Created
nl: Datum aangemaakt

en: Date Placed
nl: Datum geplaatst

en: Date created:
nl: Datum aangemaakt:

en: Date/Time Format
nl: Format datum/tijd

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate All
nl: Deactiveer alle

en: Deactivated
nl: Gedeactiveerd

en: Debug Error Log
nl: Debug fout log

en: Decide whether to approve newly registered users or not. You can also block and unblock users at any time.
nl: Beslis of je nieuw geregistreerde gebruikers goedkeurt of niet. Je kunt ook op elk moment gebruikers blokkeren en deblokkeren.

en: Decimal Separator
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Default
nl: Standaard

en: Default Cover Photo
nl: Standaard omslagafbeelding

en: Default Display Name
nl: Standaard schermnaam

en: Default Edit Profile
nl: Standaard profiel bewerken

en: Default Login
nl: Standaard login

en: Default Member Directory
nl: Standaard leden lijst

en: Default Password Reset
nl: Standaard wachtwoord resetten

en: Default Payment Method
nl: Standaard betaalmethode

en: Default Profile Picture
nl: Standaard profielfoto

en: Default Registration
nl: Standaard registratie

en: Default Sorting method
nl: Standaard sorteermethode

en: Default Template
nl: Standaard template

en: Default User Profile
nl: Standaard gebruikersprofiel

en: Default..
nl: Standaard..

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Account
nl: Verwijder account

en: Delete Avatar
nl: Avatar verwijderen

en: Delete Cover Photo
nl: Omslagafbeelding verwijderen

en: Delete Form
nl: Formulier verwijderen

en: Delete Log
nl: Log verwijderen

en: Deleting...
nl: Verwijderen...

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description Alignment
nl: Beschrijving uitlijning

en: Description Appearance
nl: Beschrijving weergave

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Detailed documentation is also available on the plugin website. %sView Knowledge Base%s
nl: Gedetailleerde documentatie is ook beschikbaar op de plugin site. %sBekijk de kennisbank%s

en: Did you know that you can sell access to LearnDash courses and groups and enroll users after registration?
nl: Wist je dat je toegang tot LearnDash cursussen en groepen kunt verkopen en gebruikers kunt inschrijven na registratie?

en: Did you know that you can sell access to Sensei LMS courses and groups and enroll users after registration?
nl: Wist je dat je toegang tot Sensei LMS cursussen en groepen kunt verkopen en gebruikers kunt inschrijven na registratie?

en: Different types of opt-in form including Popup, notification bar, inline, scroll box, slide ins, sidebar forms.
nl: Verschillende soorten opt-in formulieren, waaronder pop-up, melding balk, inline, scroll box, slide ins, zijbalk formulieren.

en: Digital Products
nl: Digitale producten

en: Direct bank transfer
nl: Bankoverschrijving

en: Directory Settings
nl: Folder instellingen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Admin Bar
nl: Toolbar uitschakelen

en: Disable Ajax Mode
nl: Ajax modus uitschakelen

en: Disable Auto-renewal
nl: Automatisch verlengen uitschakelen

en: Disable Concurrent Logins
nl: Schakel gelijktijdige logins uit

en: Disable Dashboard Access
nl: Dashboard toegang uitschakelen

en: Disable Gravatar
nl: Gravatar uitschakelen

en: Disable Gravatar and use only local avatars
nl: Gravatar niet gebruiken en gebruik alleen lokale avatars

en: Disable Guests from Viewing Profiles
nl: Gasten het bekijken van profielen ontzeggen

en: Disable Members from Viewing Profiles
nl: Het bekijken van profielen door leden uitschakelen

en: Disable My Account Tabs
nl: Tabs van mijn account uitschakelen

en: Disable Redirect for administrators
nl: Omleiden uitschakelen voor beheerders

en: Disable VAT Number Validation
nl: BTW nummer validatie uitschakelen

en: Disable Validation
nl: Uitschakelen validatie

en: Disable for Free Orders
nl: Uitschakelen voor gratis bestellingen

en: Disable requirement for users to enter a username during registration. Usernames will automatically be generated from their email addresses.
nl: Schakel de eis uit dat gebruikers een gebruiker naam invoeren tijdens de registratie. Gebruikersnamen worden automatisch gegenereerd uit hun e-mailadressen.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Discount
nl: Korting

en: Discount %s
nl: Korting %s

en: Discount:
nl: Korting:

en: Dismiss Forever
nl: Voor altijd negeren

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Display Name
nl: Weergavenaam

en: Display Profile Picture
nl: Toon profielafbeelding

en: Display Search Form
nl: Toon zoekformulier

en: Display currently logged in user's avatar and links to logout and edit the profile.
nl: Toon de avatar van de nu ingelogde gebruiker en links om uit te loggen en het profiel te bewerken.

en: Display name
nl: Weergavenaam

en: Display name publicly as
nl: Toon naam openbaar als

en: District Of Columbia
nl: District of Columbia

en: Djiboutian franc
nl: Djiboutiaanse frank

en: Do it Yourself
nl: Doe het zelf

en: Do not charge tax
nl: Geen belasting heffen

en: Do you want to replace the default form in "My Account → Account Details" page? select an Edit Profile form that will replace it.
nl: Wil je het standaard formulier op de pagina "Mijn account → Accountgegevens" vervangen? Selecteer dan een bewerk profiel formulier dat het zal vervangen.

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Dominican peso
nl: Dominicaanse peso

en: Don't have an account?
nl: Heb je geen account?

en: Downgrade
nl: Downgraden

en: Download Expiry
nl: Download vervaldatum

en: Download Limit
nl: Download limiet

en: Download Log
nl: Log downloaden

en: Download Logs
nl: Logs downloaden

en: Download Method
nl: Download methode

en: Download Now
nl: Nu downloaden

en: Download a CSV file containing a record of each sale of a plan along with the customer information.
nl: Download een CSV bestand met een overzicht van elke verkoop van een abonnement, samen met de informatie over de klant.

en: Download a CSV of all orders.
nl: Download een CSV van alle bestellingen.

en: Download a CSV of all sales or earnings on a day-by-day basis.
nl: Download een CSV van alle verkopen of inkomsten van dag tot dag.

en: Download a CSV of customers.
nl: Download een CSV van klanten.

en: Download a CSV of membership plans.
nl: Download een CSV van lidmaatschap abonnementen.

en: Download a CSV of subscriptions.
nl: Download een CSV van inschrijvingen.

en: Downloads & Integrations
nl: Downloads & integraties

en: Downloads Remaining
nl: Overgebleven downloads

en: Downloads require login
nl: Downloaden vereist inloggen

en: Drag & Drop
nl: Verslepen

en: Drag & Drop Builder
nl: Drag & Drop bouwer

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: During user registration and checkout, we'll ask you to provide information, including your name, billing address, email address, phone number, and optional account information like username and password.
nl: Tijdens het registreren en afrekenen vragen we je om informatie te verstrekken, waaronder je naam, factuuradres, e-mailadres, telefoonnummer en optionele account informatie zoals gebruiker naam en wachtwoord.

en: EU VAT
nl: EU BTW

en: EU VAT Settings
nl: BTW instellingen EU

en: Earnings
nl: Verdiensten

en: Easily add your ProfilePress forms to widget areas.
nl: Voeg eenvoudig je ProfilePress formulieren toe aan widget gebieden.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nl: East azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
nl: Oost Caribische dollar

en: East Macedonia and Thrace
nl: Oost-Macedonië en Thracië

en: Eastern
nl: Oostelijk

en: Eastern Cape
nl: Oost-Kaap

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Account Endpoint
nl: Endpoint account bewerken

en: Edit Coupon
nl: Bewerk waardebon

en: Edit Field
nl: Veld bewerken

en: Edit Form
nl: Formulier bewerken

en: Edit Frontend Profile
nl: Front-end profiel bewerken

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Edit Member Directory
nl: Leden folder bewerken

en: Edit Order
nl: Bestelling bewerken

en: Edit Plan
nl: Abonnement bewerken

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit Profile Form
nl: Bewerk profiel formulier

en: Edit Profile Settings
nl: Profielinstellingen bewerken

en: Edit Protection Rule
nl: Beschermingsregel bewerken

en: Edit Subscription
nl: Abonnement bewerken

en: Edit Your Profile
nl: Je profiel bewerken

en: Edit your Profile
nl: Je profiel bewerken

en: Edit your profile
nl: Je profiel bewerken

en: Egypt
nl: Egypte

en: Egyptian pound
nl: Egyptische pond

en: El Tarf
nl: El tarf

en: El Valle
nl: El valle

en: Elementor Restriction
nl: Beperking Elementor

en: Elías Piña
nl: Elías piña

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Address Only
nl: Alleen e-mail

en: Email Address and Username (default)
nl: E-mailadres en gebruiker naam (standaard)

en: Email Confirmation
nl: E-mail bevestiging

en: Email Notifications
nl: E-mail meldingen

en: Email Template
nl: E-mail template

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email address confirmation is invalid. Please try again
nl: Bevestiging van het e-mailadres is ongeldig. Probeer het opnieuw

en: Email address is invalid. Please try again
nl: Het e-mailadres is ongeldig. Probeer het opnieuw

en: Email address is not valid
nl: E-mailadres is niet geldig

en: Email address of the customer.
nl: E-mailadres van de klant.

en: Email address of the newly registered user.
nl: E-mailadres van de nieuw geregistreerde gebruiker.

en: Email address of the registered user.
nl: E-mailadres van de geregistreerde gebruiker.

en: Email addresses do not match
nl: E-mail adressen komen niet overeen

en: Email addresses do not match. Please try again
nl: E-mailadressen komen niet overeen. Probeer het opnieuw

en: Email already used. Login or use a different email to complete your order
nl: E-mail is al gebruikt. Login of gebruik een ander e-mailadres om je bestelling af te ronden

en: Email sent to customer few days after their subscription expires.
nl: E-mail verzonden naar de klant enkele dagen nadat hun abonnement verloopt.

en: Email sent to customer to remind them that their subscription is approaching its expiration.
nl: E-mail verzonden naar de klant om hem eraan te herinneren dat zijn abonnement bijna verloopt.

en: Email sent to customer to remind them that their subscription is approaching its renewal.
nl: E-mail verzonden naar de klant om hen eraan te herinneren dat hun abonnement bijna vernieuwd is.

en: Email sent to customer whenever a renewal order occurs.
nl: E-mail verzonden naar de klant wanneer een bestelling wordt vernieuwd.

en: Email sent to customer whenever their subscription expires.
nl: E-mail verzonden naar de klant wanneer hun abonnement verloopt.

en: Email sent to customer whenever their subscription is cancelled.
nl: E-mail verzonden naar de klant wanneer het abonnement wordt geannuleerd.

en: Email sent to customer whenever they complete their subscription payments.
nl: E-mail verzonden naar de klant wanneer de betaling van het abonnement is afgerond.

en: Email sent to the admin when there is a new order.
nl: E-mail verzonden naar de beheerder als er een nieuwe bestelling is.

en: Email sent whenever a customer completes an order.
nl: E-mail verzonden wanneer een klant een bestelling afrondt.

en: Email that is sent to the admin when there is a new user registration.
nl: E-mail die wordt verzonden naar de beheerder als er een nieuwe gebruiker is geregistreerd.

en: Email that is sent to the user upon password reset request.
nl: E-mail die wordt verzonden naar de gebruiker als deze een wachtwoord reset aanvraagt.

en: Email that is sent to the user upon successful registration.
nl: E-mail die wordt verzonden naar de gebruiker na succesvolle registratie.

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable / Disable
nl: In/uitschakelen

en: Enable Cover Photo
nl: Omslagafbeelding inschakelen

en: Enable EU VAT
nl: Inschakelen EU BTW

en: Enable Filters
nl: Filters inschakelen

en: Enable Notification
nl: Melding inschakelen

en: Enable Password Visibility Icon
nl: Pictogram zichtbaarheid wachtwoord inschakelen

en: Enable Profile Picture
nl: Profielfoto inschakelen

en: Enable Social Connect Icons
nl: Pictogrammen voor sociale verbindingen inschakelen

en: Enable Stripe Tax
nl: Stripe belasting inschakelen

en: Enable Taxes
nl: Inschakelen belastingen

en: Enable auto-login
nl: Automatisch login inschakelen

en: Enable custom sorting
nl: Aangepaste sortering inschakelen

en: Enable option
nl: Optie inschakelen

en: Enable this option to stop disable guests or non-registered users from viewing users profiles.
nl: Schakel deze optie in om te voorkomen dat gasten of niet geregistreerde gebruikers gebruikersprofielen kunnen bekijken.

en: Enable this option to stop members from viewing other users profiles. If enabled, users can only see their own profile.
nl: Schakel deze optie in om te voorkomen dat leden profielen van andere gebruikers kunnen bekijken. Als deze optie is ingeschakeld, kunnen gebruikers alleen hun eigen profiel zien.

en: Enable to only show members after a search is performed
nl: Inschakelen om alleen leden te tonen nadat er is gezocht

en: Enable to require users to be logged in to download files.
nl: Inschakelen dat gebruikers ingelogd moeten zijn om bestanden te downloaden.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: End Date
nl: Einddatum

en: Endpoint for the "My Account → Account Details" page.
nl: Endpoint voor de pagina "Mijn account → accountgegevens".

en: Endpoint for the "My Account → Change Password" page.
nl: Endpoint voor de pagina "Mijn account → wachtwoord wijzigen".

en: Enforce
nl: Afdwingen

en: Ensure newly registered users confirm their email addresses before they can log in.
nl: Zorg ervoor dat pas geregistreerde gebruikers hun e-mailadres bevestigen voordat ze kunnen in loggen.

en: Ensures users with email addresses in this list are not blocked from registering and checking out. You can use full email address (%1$suser@email.com%2$s), domains (%1$s@example.com%2$s), or TLDs (%1$s.gov%2$s). Use a new line for each item.
nl: Zorgt ervoor dat gebruikers met e-mailadressen in deze lijst niet worden geblokkeerd bij het registreren en afrekenen. Je kunt het volledige e-mailadres (%1$suser@email.com%2$s), domeinen (%1$s@example.com%2$s) of TLD's (%1$s.gov%2$s) gebruiken ). Gebruik voor elk item een nieuwe regel.

en: Enter URL to redirect users to without dashboard access. If empty, users will be redirected to website homepage.
nl: Voer URL in om gebruikers om te leiden zonder toegang tot het dashboard. Als deze leeg is, worden gebruikers omgeleid naar de homepage van de site.

en: Enter a Name
nl: Vul een naam in

en: Enter a custom field or user meta key here.
nl: Voer hier een aangepast veld of een meta sleutel van een gebruiker in.

en: Enter a unique coupon code. Leave empty to generate a code for you on form submission.
nl: Voer een unieke waardebon code in. Laat leeg om een code voor je te genereren bij het indienen van het formulier.

en: Enter an optional note or special instructions to send the customer after purchase. These will be added to the order receipt.
nl: Voer een optionele let op of speciale instructies in om de klant te verzenden na aankoop. Deze worden toegevoegd aan het ontvangstbewijs van de bestelling.

en: Enter comma separated list of roles to include in the select dropdown.
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in met rollen die je wil opnemen in de select dropdown.

en: Enter one choice per line. This will be the options available for user to select.
nl: Voer één keuze per regel in. Dit zijn de opties die de gebruiker kan selecteren.

en: Enter the CSS class names you would like to add to this field.
nl: Voer de namen in van de CSS klassen die je aan dit veld wil toevoegen.

en: Enter the date that this coupon will be valid from. Leave blank for no start date. (UTC %s)
nl: Voer de datum in waarop deze waardebon geldig zal zijn. Laat leeg voor geen startdatum. (UTC %s)

en: Enter the date that this coupon will expire on. Leave blank for no end date. (UTC %s)
nl: Voer de datum in waarop deze waardebon verloopt. Laat leeg voor geen einddatum. (UTC %s)

en: Enter the maximum value allowed.
nl: Voer de maximaal toegestane waarde in.

en: Enter the minimum value allowed.
nl: Voer de minimaal toegestane waarde in.

en: Enter the number intervals.
nl: Voer het aantal intervallen in.

en: Enter the number of days before a download link expires. Set to 0 for no expiration. Leave blank to use %sglobal setting%s.
nl: Voer het aantal dagen in voordat een download link verloopt. Stel in op 0 voor geen vervaldatum. Laat leeg om %sglobale instelling%s te gebruiken.

en: Enter the purchase date, or leave blank for today's date.
nl: Voer de aankoopdatum in of laat leeg voor de datum van vandaag.

en: Enter the subject or title of the email.
nl: Voer het onderwerp of de titel van de e-mail in.

en: Enter the total order amount, or leave blank to use the price of the selected plan.
nl: Voer het totale bedrag van de bestelling in, of laat leeg om de prijs van het geselecteerde abonnement te gebruiken.

en: Enter the transaction ID, if any.
nl: Voer het eventuele ID van de transactie in.

en: Enter title here
nl: Titel hier invoeren

en: Enter your new password below
nl: Voer hieronder je nieuwe wachtwoord in

en: Enter your preferred profile URL slug. Default to "profile" if empty. If slug is "profile", URL becomes %s where "john" is a user's username.
nl: Voer je gewenste profiel URL slug in. Standaard "profiel" als deze leeg is. Als slug "profiel" is, wordt URL %s waar "john" de gebruiker naam van een gebruiker is.

en: Eritrean nakfa
nl: Eritrese nakfa

en: Error
nl: Fout

en: Error 103: Error downloading file. Please contact support.
nl: Fout 103: fout bij het downloaden van het bestand. Neem contact op met ondersteuning.

en: Error Downloading File
nl: Fout bij downloaden van bestand

en: Error applying coupon code. Nonce failed
nl: Fout bij het toepassen van waardebon code. Nonce mislukt

en: Error creating customer account.
nl: Fout bij het aanmaken van klantaccount.

en: Error creating customer record.
nl: Fout bij het aanmaken van klant record.

en: Error processing checkout. Nonce failed
nl: Fout bij het afrekenen. Nonce mislukt

en: Error processing login. Nonce failed
nl: Fout bij verwerken login. Nonce mislukt

en: Error: The file you uploaded is not accepted on our website.
nl: Fout: het bestand dat je hebt geüpload wordt niet geaccepteerd op onze site.

en: Error: group has no membership plans.
nl: Fout: groep heeft geen lidmaatschapsabonnementen.

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Ethiopian birr
nl: Ethiopische birr

en: Every 6 months
nl: Elke 6 maanden

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Example: 1, 6, 32
nl: Voorbeeld: 1, 6, 32

en: Existing Account
nl: Bestaand account

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Expiration date (MM/YY)
nl: Vervaldatum (MM/JJ)

en: Expired
nl: Verlopen

en: Expires after
nl: Verloopt na

en: Expires at
nl: Verloopt op

en: Export Customers
nl: Exporteer klanten

en: Export Orders
nl: Exporteer bestellingen

en: Export Plan Sales
nl: Export abonnement verkoop

en: Export Plans
nl: Exporteer abonnementen

en: Export Sales and Earnings
nl: Exporteer verkopen en verdiensten

en: Export Subscriptions
nl: Abonnementen exporteren

en: Extra Fields
nl: Extra velden

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to write file to disk
nl: Kan geen bestand naar schijf schrijven

en: Falkland Islands
nl: Falkland Eilanden

en: Falkland Islands pound
nl: Falklandeilanden pond

en: Fallback Tax Rate
nl: Fallback belasting tarief

en: False
nl: Nee

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Federal Dependencies
nl: Federale gebieden

en: Field & Styling
nl: Veld & stijl

en: Field Key
nl: Veld sleutel

en: Field Label
nl: Veldlabel

en: Field Placeholder
nl: Veld plaatshouder

en: Field Size
nl: Veldgrootte

en: Field Width
nl: Veldbreedte

en: Field key is missing
nl: Veld sleutel ontbreekt

en: Fields to Show in User Meta
nl: Velden die moeten worden weergegeven in gebruiker meta

en: Fields to show in sorting dropdown menu
nl: Velden die moeten worden weergegeven in het dropdown menu voor sorteren

en: Fijian dollar
nl: Fiji dollar

en: File
nl: Bestand

en: File Downloads
nl: Bestand downloaden

en: File Downloads &lsaquo; Payments
nl: Bestanden downloaden &lsaquo; betalingen

en: File URL
nl: Bestand URL

en: File download error
nl: Bestand download fout

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File upload stopped by extension
nl: Bestandsupload gestopt door de extensie

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filter Fields
nl: Filtervelden

en: Filter by Type
nl: Op type filteren

en: First & Last Name
nl: Voornaam & achternaam

en: First Initial of First Name & Last Name
nl: Eerste initiaal van voornaam & laatste naam

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Name & First Initial of Last Name
nl: Voornaam & eerste initiaal van achternaam

en: First Name Only
nl: Alleen voornaam

en: First Name entered by user on registration.
nl: Voornaam ingevoerd door gebruiker bij registratie.

en: First Payment
nl: Eerste betaling

en: First Payment Only
nl: Alleen eerste betaling

en: First and Last Names
nl: Voor en achternaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First name of the customer.
nl: Voornaam van de klant.

en: First name of the newly registered user.
nl: Voornaam van de nieuw geregistreerde gebruiker.

en: Fix Database
nl: Database repareren

en: Fixed Subscription Expiration
nl: Vast abonnement verlopen

en: Fixed number of payments
nl: Vast aantal betalingen

en: Flat
nl: Vlak

en: FluentCommunity is not active
nl: FluentCommunity is niet actief

en: Follow the steps below to get your website ready for selling membership plans.
nl: Volg de onderstaande stappen om je site klaar te maken voor de verkoop van lidmaatschapsabonnementen.

en: Font Family
nl: Lettertype familie

en: Font Size (px)
nl: Lettertype grootte (px)

en: Font Weight
nl: Lettertype gewicht

en: Font size in pixel (px) of field values and text on form.
nl: Lettertype grootte in pixel (px) van veldwaarden en tekst op formulier.

en: Footer Text
nl: Footer tekst

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
nl: Voor gebruikers zonder eigen avatar kun je een logo weergeven dat gemaakt word gebaseerd op hun e-mailadres.

en: Force Downloads
nl: Downloads forceren

en: Force users to fill out this field, otherwise it will be optional.
nl: Forceer gebruikers om dit veld in te vullen, anders is het optioneel.

en: Forgot Password Label
nl: Wachtwoord vergeten label

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot your password?
nl: Je wachtwoord vergeten?

en: Forgot?
nl: Vergeten?

en: Form Border
nl: Formulier rand

en: Form Settings
nl: Formulier instellingen

en: Form class not found. Please check if this ProfilePress form actually exist.
nl: Klasse van formulier niet gevonden. Controleer of dit ProfilePress formulier daadwerkelijk bestaat.

en: Form class not found. Please check if this user profile actually exist in ProfilePress.
nl: Formulier klasse niet gevonden. Controleer of dit gebruikersprofiel daadwerkelijk bestaat in ProfilePress.

en: Form title cannot empty
nl: Titel kan niet leeg zijn

en: Form with similar name exist already.
nl: Er bestaat al een formulier met dezelfde naam.

en: Forms
nl: Formulieren

en: Forms & Profiles
nl: Formulieren & bestanden

en: France
nl: Frankrijk

en: Free State
nl: Vrijstaat

en: Free Trial
nl: Gratis proefversie

en: Free WordPress automation plugin to sync your users, membership members and their profile updates with your email marketing list (in Mailchimp, Constant Contact etc.) automatically.
nl: Gratis WordPress automatisering plugin om je gebruikers, leden van je lidmaatschap en hun profiel updates automatisch te synchroniseren met je e-maillijst (in Mailchimp, Constant Contact, enz.).

en: French Guiana
nl: Frankrijk Guiana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Gebieden

en: From
nl: Van

en: From your account dashboard you can <a href="%1$s">change your password</a> and <a href="%2$s">edit your account details</a>.
nl: Vanaf het dashboard van je account kun je <a href="%1$s">je wachtwoord wijzigen</a> en <a href="%2$s">je accountgegevens bewerken</a>.

en: Frontend Profile
nl: Front-end profiel

en: Frontend Profile Settings
nl: Front-end profielinstellingen

en: Fujian / 福建
nl: Fujian/福建

en: Full
nl: Volledig

en: Full Stretched Width
nl: Breedte volledig uitgerekt

en: FuseWP Installed & Activated
nl: FuseWP geïnstalleerd & geactiveerd

en: FuseWP connect WordPress to your email marketing platform and CRM so you can automatically sync users & profile updates to your email list.
nl: FuseWP verbindt WordPress met je e-mailmarketingplatform en CRM, zodat je gebruikers en profielupdates automatisch kunt synchroniseren met je e-maillijst.

en: FuseWP screenshot
nl: Schermafbeelding van FuseWP

en: Gambian dalasi
nl: Gambiaanse dalasi

en: Gansu / 甘肃
nl: Gansu/甘肃

en: Gateway Profile ID
nl: Gateway profiel ID

en: General
nl: Algemeen

en: Geneva
nl: Genève

en: Georgian lari
nl: Georgische lari

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Get ProfilePress Premium →
nl: Verkrijg ProfilePress Premium →

en: Get Started
nl: Ga aan de slag

en: Get Started Creating Your Own Form
nl: Verkrijg je eigen formulier creëren

en: Get started with Paid Memberships
nl: Verkrijg betaalde lidmaatschappen

en: Gibraltar pound
nl: Gibraltar pond

en: Gilgit Baltistan
nl: Gilgit-Baltistan

en: Global
nl: Globaal

en: Global Pages
nl: Globale pagina's

en: Global Restrict Access Message
nl: Globale toegang beperken bericht

en: Global Restricted Access Message
nl: Globale beperkte toegang bericht

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Global Site Access
nl: Algemene toegang tot de site

en: Go Premium
nl: Ga voor Premium

en: Go to FuseWP Settings
nl: Ga naar FuseWP instellingen

en: Go to FuseWP settings
nl: Ga naar FuseWP instellingen

en: Go to MailOptin Settings
nl: Ga naar MailOptin instellingen

en: Go to MailOptin settings
nl: Ga naar MailOptin instellingen

en: Go to Plugins page
nl: Ga naar de plugin pagina

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Group Details
nl: Groepsgegevens

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Groups
nl: Groepen

en: Groups let users select a membership plan from a list of plans to purchase during checkout. It also allows members to switch (upgrade & downgrade) between plans in the same group.
nl: Groepen gebruikers toestaan om tijdens het afrekenen een lidmaatschap abonnement te selecteren uit een lijst met abonnementen om aan te schaffen. Het stelt leden ook in staat om te wisselen (upgraden & downgraden) tussen abonnementen in dezelfde groep.

en: Guangdong / 广东
nl: Guangdong/广东

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
nl: Guangxi Zhuang/广西壮族

en: Guatemalan quetzal
nl: Guatemalteekse quetzal

en: Guernsey pound
nl: Guernsey pond

en: Guinean franc
nl: Guinese frank

en: Guizhou / 贵州
nl: Guizhou/贵州

en: Hainan / 海南
nl: Hainan/海南

en: Haitian gourde
nl: Haïtiaanse gourde

en: Have a coupon? %sClick here to enter your code%s
nl: Heb je een waardebon? %sKlik hier om je code in te voeren%s

en: Have an account?
nl: Heb je een account?

en: Have an account? Login
nl: Heb je een account? Login

en: Hawke’s Bay
nl: Hawke's Bay

en: Header Background
nl: Header achtergrond

en: Header Byline
nl: Header naamregel

en: Header Name
nl: Header naam

en: Header Text
nl: Header tekst

en: Headline
nl: Kopregel

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard eiland en McDonald eilanden

en: Hebei / 河北
nl: Hebei/河北

en: Height
nl: Hoogte

en: Heilongjiang / 黑龙江
nl: Heilongjiang/黑龙江

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
nl: Hallo %1$s (niet %1$s? <a href="%2$s">Uitloggen</a> )

en: Henan / 河南
nl: Henan/河南

en: Hesse
nl: Hessen

en: Hey, I noticed you have been using ProfilePress for at least 7 days now - that's awesome! Could you please do us a BIG favor and give it a %1$s5-star rating on WordPress?%2$s This will help us spread the word and boost our motivation - thanks!
nl: Hé, ik zag dat je ProfilePress al minstens 7 dagen gebruikt - dat is geweldig! Kun je ons een groot plezier doen en het een %1$s5-sterren waardering geven op WordPress?%2$s Dit zal ons helpen het woord te verspreiden en onze motivatie te verhogen - bedankt!

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Required %s
nl: Verberg vereiste %s

en: Hide Social Links
nl: Sociale links verbergen

en: Hide for Logged-in Users
nl: Verbergen voor ingelogde gebruikers

en: Hide password
nl: Verberg wachtwoord

en: Hide when a user is logged in:
nl: Verbergen wanneer een gebruiker is ingelogd:

en: Home or Front Page
nl: Voorpagina of homepage

en: Honduran lempira
nl: Hondurese lempira

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: Hong Kong Island
nl: Hongkong (eiland)

en: How long in days should download links be valid for? Default is 1 day from the time they are generated. Can be overwritten for each membership plan.
nl: Hoe lang in dagen moeten downloadlinks geldig zijn? Standaard is 1 dag vanaf het moment dat ze gegenereerd worden. Kan overschreven worden voor elk lidmaatschapsabonnement.

en: Hubei / 湖北
nl: Hubei/湖北

en: Hunan / 湖南
nl: Hunan/湖南

en: Hungarian forint
nl: Hongaarse forint

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I have read and agree to the website %s
nl: Ik heb de %s van de site gelezen en ga hiermee akkoord

en: ID of the customer.
nl: ID van de klant.

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Iceland
nl: Ijsland

en: Icelandic kr&oacute;na
nl: IJslandse kroon

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Alignment
nl: Icoon uitlijning

en: Identicon (Generated)
nl: Identicon (gegenereerd)

en: If "Shop Base Address" is selected, Tax will be calculated based on the location of your %sbusiness in Settings%s.
nl: Als "Basisadres winkel" is geselecteerd, wordt de belasting berekend op basis van de locatie van je %sbedrijfs instellingen%s.

en: If enabled, users will be able to filter members in this directory
nl: Als dit is ingeschakeld, kunnen gebruikers leden filteren in deze folder

en: If you are enjoying ProfilePress and find it useful, please consider leaving a ★★★★★ review on WordPress.org. %sLeave a Review%s
nl: Als je geniet van ProfilePress en het nuttig vindt, overweeg dan om een ★★★★★ beoordeling achter te laten op WordPress.org. %sLaat een beoordeling achter%s

en: If you do not want the billing address fields displayed on the checkout page, use this setting to remove it.
nl: Als je niet wil dat de factuur adres velden worden weergegeven op de afrekenpagina, gebruik dan deze instelling om ze te verwijderen.

en: If you do not want to show all members, select the user roles to appear in this directory.
nl: Als je niet alle leden wil weergeven, selecteer je de gebruikersrollen die in deze map moeten worden weergegeven.

en: If you have manually modified these values after connecting your account, please reconnect below or update your API keys manually.
nl: Als je deze waarden handmatig hebt aangepast nadat je je account hebt verbonden, verbind dan opnieuw hieronder of update je API-sleutels handmatig.

en: If you select a "Terms" page, customers will be asked if they accept them when checking out.
nl: Als je een pagina met "Voorwaarden" selecteert, wordt klanten bij het uitchecken gevraagd of ze deze accepteren.

en: Ilocos Sur
nl: Ilocos sur

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image File
nl: Afbeelding Bestand

en: In order for Stripe to function well, ensure the webhook endpoint %1$s is present in the %2$sStripe webhooks settings%3$s. Learn more from our %4$swebhook documentation%3$s
nl: Om ervoor te zorgen dat Stripe goed functioneert, zorg ervoor dat het webhook endpoint %1$s aanwezig is in de %2$sStripe webhook instellingen%3$s. Lees meer in onze %4$swebhook documentatie%3$s

en: Inactive
nl: Inactief

en: Includes a %s free trial
nl: Inclusief een %s gratis proefversie

en: Indian rupee
nl: Indiase roepie

en: Indonesia
nl: Indonisië

en: Indonesian rupiah
nl: Indonesische roepia

en: Initial Amount
nl: Begin bedrag

en: Initial Amount (%s):
nl: Beginbedrag (%s):

en: Initial Order
nl: Eerste bestelling

en: Initial Tax
nl: Initiële belasting

en: Initial Tax Amount (%s):
nl: Initiële belastingbedrag (%s):

en: Initial Tax Rate
nl: Initiële belasting tarief

en: Initial Tax Rate (%s):
nl: Initiële belastingtarief (%s):

en: Inner Mongolia / 內蒙古
nl: Inner Mongolia/內蒙古

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert file URL
nl: Voeg bestand URL in

en: Insert into Post
nl: Invoegen in bericht

en: Inside
nl: Binnen

en: Install FuseWP
nl: Installeer FuseWP

en: Install FuseWP Now for Free!
nl: Installeer FuseWP nu gratis!

en: Install FuseWP from the WordPress.org plugin repository.
nl: Installeer FuseWP vanuit de WordPress.org plugin repository.

en: Install MailOptin
nl: MailOptin installeren

en: Install MailOptin from the WordPress.org plugin repository.
nl: Installeer MailOptin vanuit de WordPress.org plugin repository.

en: Install Missing DB Tables
nl: Ontbrekende DB tabellen installeren

en: Install Now
nl: Installeer nu

en: Install and Activate FuseWP
nl: Installeer en activeer FuseWP

en: Install and Activate MailOptin
nl: MailOptin installeren en activeren

en: Installed payment methods are listed below. Drag and drop to control their display order on the frontend.
nl: De geïnstalleerde betaalmethoden staan hieronder vermeld. Met slepen en neerzetten kun je de bestelling op de front-end regelen.

en: Installing...
nl: Aan het installeren...

en: Integrate ProfilePress with AffiliateWP plugin so you to create an affiliate program for your membership website.
nl: Integreer ProfilePress met de AffiliateWP plugin zodat je een affiliate programma kunt maken voor je lidmaatschapssite.

en: Integrate ProfilePress with SliceWP affiliate plugin so you to start an affiliate program for your membership website.
nl: Integreer ProfilePress met de SliceWP affiliate plugin zodat je een affiliate programma kunt starten voor je lidmaatschap site.

en: Integrate a Payment Method
nl: Een betaalmethode integreren

en: Integrations
nl: Integraties

en: Invalid Publishable Key for current mode. Publishable Key should begin with <code>pk_live_</code>.
nl: Ongeldige publiceerbare sleutel voor huidige modus. De publiceerbare sleutel moet beginnen met <code>pk_live_</code>.

en: Invalid Publishable Key for current mode. Publishable Key should begin with <code>pk_test_</code>.
nl: Ongeldige publiceerbare sleutel voor huidige modus. De publiceerbare sleutel moet beginnen met <code>pk_test_</code>.

en: Invalid Publishable Key. Publishable Key should begin with <code>pk_</code>.
nl: Ongeldige publiceerbare sleutel. De publiceerbare sleutel moet beginnen met <code>pk_</code>.

en: Invalid Secret Key for current mode. Secret Key should begin with <code>sk_live_</code>.
nl: Ongeldige geheime sleutel voor huidige modus. De geheime sleutel moet beginnen met <code>sk_live_</code>.

en: Invalid Secret Key for current mode. Secret Key should begin with <code>sk_test_</code>.
nl: Ongeldige geheime sleutel voor huidige modus. De geheime sleutel moet beginnen met <code>sk_test_</code>.

en: Invalid Secret Key. Secret Key should begin with <code>sk_</code>.
nl: Ongeldige geheime sleutel. De geheime sleutel moet beginnen met <code>sk_</code>.

en: Invalid membership plan.
nl: Ongeldig lidmaatschap abonnement.

en: Invalid order
nl: Ongeldige bestelling

en: Invalid plan group.
nl: Ongeldige abonnementsgroep.

en: Invalid subscription
nl: Ongeldig abonnement

en: Ionian Islands
nl: Ionische Eilanden

en: Iranian rial
nl: Iraanse rial

en: Iranian toman
nl: Iraanse toman

en: Iraq
nl: Irak

en: Iraqi dinar
nl: Iraakse dinar

en: Ireland
nl: Ierland

en: Isle of Man
nl: Eiland Man

en: Israeli new shekel
nl: Israëlische nieuwe sikkel

en: It allows you to build multilingual login, registration, password reset and edit profile forms.
nl: Hiermee kun je meertalige login, registratie, wachtwoord reset en profiel formulieren maken.

en: It must be unique for each field, not a reserve text, in lowercase letters only with an underscore ( _ ) separating words e.g job_title
nl: Het moet uniek zijn voor elk veld, geen reservetekst, alleen in kleine letters met een underscore ( _ ) als scheidingsteken tussen woorden bijv. job_title

en: Italy
nl: Italië

en: Item Description
nl: Item beschrijving

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Jamaican dollar
nl: Jamaicaanse dollar

en: Jammu and Kashmir
nl: Jammu en Kasjmir

en: Japanese yen
nl: Japanse yen

en: Jersey pound
nl: Jersey pond

en: Jiangsu / 江苏
nl: Jiangsu/江苏

en: Jiangxi / 江西
nl: Jiangxi/江西

en: Jilin / 吉林
nl: Jilin/吉林

en: Jordanian dinar
nl: Jordaanse dinar

en: Kardzhali
nl: Kardzjali

en: Kavango East
nl: Kavango-Oost

en: Kavango West
nl: Kavango-West

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kazakhstani tenge
nl: Kazachse tenge

en: Keep your subscribers engaged with daily, weekly and monthly email digest of published posts.
nl: Houd je abonnees betrokken met dagelijkse, wekelijkse en maandelijkse e-mailoverzichten van gepubliceerde berichten.

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kenyan shilling
nl: Keniaanse shilling

en: Khuzestan (خوزستان)
nl: Khoezistan (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
nl: Khyber-Pakhtunkhwa

en: Kingman Reef
nl: Kingman Rif

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nl: Kohgiluyeh en BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kurdistan / کردستان)
nl: Koerdistan/کردستان)

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kuwaiti dinar
nl: Koeweitse dinar

en: Kyivshchyna
nl: Kyivsjtsjna

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Kyrgyzstani som
nl: Kirgizische som

en: Label Display
nl: Label weergave

en: Label for "edit profile" link:
nl: Label voor de link "profiel bewerken":

en: Label for logout link:
nl: Label voor uitlog link:

en: Label for the "Agree to Terms" checkbox where "[terms]" is a link to the %sterms and condition page%s
nl: Label voor het selectievakje "Akkoord gaan met de voorwaarden" waarbij "[terms]" een link is naar de %svoorwaarden en condities pagina%s

en: Labels & Text
nl: Labels en tekst

en: Lao kip
nl: Laotiaanse kip

en: Large
nl: Groot

en: Last & First Name
nl: Achternaam & Voornaam

en: Last 30 Days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last Login
nl: Laatst ingelogd

en: Last Month
nl: Vorige maand

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Name entered by user on registration.
nl: Achternaam ingevoerd door gebruiker bij registratie.

en: Last Quarter
nl: Afgelopen kwartaal

en: Last Week
nl: Vorige week

en: Last Year
nl: Vorig jaar

en: Last and First Names
nl: Achter en voornamen

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name of the customer.
nl: Achternaam van de klant.

en: Last name of the newly registered user.
nl: Achternaam van de nieuw geregistreerde gebruiker.

en: Latvia
nl: Letland

en: Layout
nl: Lay-out

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Learn more
nl: Kom meer te weten

en: LearnDash is not active
nl: LearnDash is niet actief

en: Leave the "custom URL" field empty to fallback to the selected page.
nl: Laat het veld "Aangepast URL" leeg om terug te vallen op de aangepaste pagina.

en: Lebanese pound
nl: Libanees pond

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left
nl: Links

en: Let guest and visitors view limited number of restricted content.
nl: Laat gasten en bezoekers een beperkt aantal beperkte inhoud bekijken.

en: Let users easily register/login to your site using their social network accounts (Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Yahoo, Microsoft, Amazon, GitHub, WordPress.com, VK).
nl: Laat site bezoekers zich gemakkelijk registreren/inloggen op je site met hun sociale media accounts (Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Yahoo, Microsoft, Amazon, GitHub, WordPress.com, VK).

en: Let users log in to your website via a one-time URL sent to their email addresses.
nl: Laat gebruikers inloggen op je site via een eenmalige URL verzonden naar hun e-mailadressen.

en: Liaoning / 辽宁
nl: Liaoning/辽宁

en: Liberian dollar
nl: Liberiaanse dollar

en: Libya
nl: Libië

en: Libyan dinar
nl: Libische dinar

en: License
nl: Licentie

en: Liechtenstein
nl: Lichtenstein

en: Lifetime
nl: Levenslang

en: Lifetime Revenue
nl: Levenslange inkomsten

en: LifterLMS is not active
nl: LifterLMS is niet actief

en: Limit the total amount of redemptions for this coupon. Leave blank for unlimited.
nl: Beperk het totale aantal inwisselingen voor deze waardebon. Laat leeg voor onbeperkt.

en: Link To
nl: Link naar

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Live Preview
nl: Live voorbeeld

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Log In
nl: Log in

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in to Download Files
nl: Log in om bestanden te downloaden

en: Log out
nl: Log uit

en: Logged in as %s. Not you?
nl: Aangemeld als %s. Niet jij?

en: Logged in users
nl: Ingelogde gebruikers

en: Logged out users
nl: Uitgelogde gebruikers

en: Logged-in Users
nl: Ingelogde gebruikers

en: Logged-out Users
nl: Afgemelde gebruikers

en: Login / Sign up
nl: Inloggen / aanmelden

en: Login Form
nl: Login formulier

en: Login Label
nl: Login label

en: Login Page
nl: Login pagina

en: Login Redirect
nl: Login omleiden

en: Login Redirect Based on Membership Plan
nl: Login omleiden gebaseerd op abonnement

en: Login Redirect Based on User Role
nl: Login omleiden op basis van gebruikersrol

en: Login Settings
nl: Login instellingen

en: Login page
nl: Login pagina

en: Login text:
nl: Login tekst:

en: Login with Email or Username
nl: Login met e-mail of gebruiker naam

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost your password?
nl: Je wachtwoord vergeten?

en: Lost-password text:
nl: Tekst voor verloren wachtwoord:

en: Lower Saxony
nl: Nedersaksen

en: Lucid Tab Widget
nl: Lucid tab widget

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macao / 澳门
nl: Macao/澳门

en: Macedonian denar
nl: Macedonische denar

en: MailOptin Installed & Activated
nl: MailOptin geïnstalleerd & geactiveerd

en: MailOptin lets you display your registration and login forms as popups, create newsletter opt-in forms that integrates with Mailchimp, Aweber, Constant Contact, Active Campaign & more.
nl: Met MailOptin kun je je registratie- en aanmeldingsformulieren weergeven als pop-ups, opt-in formulieren voor nieuwsbrieven maken die integreren met Mailchimp, Aweber, Constant Contact, Active Campaign & meer.

en: MailOptin screenshot
nl: MailOptin schermafbeelding

en: Make your payment to our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will only be completed once the funds have cleared in our account.
nl: Maak je betaling rechtstreeks naar onze bankrekening over. Gebruik je bestelling ID als betaalreferentie. Je bestelling wordt niet afgerond tot de betaling op onze rekening is bijgeschreven.

en: Malawian kwacha
nl: Malawische kwacha

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Malaysian ringgit
nl: Maleisische ringgit

en: Maldives
nl: Maladieven

en: Maldivian rufiyaa
nl: Maldivische rufiyaa

en: Maluku Utara
nl: Maluku utara

en: Manage Subscription
nl: Abonnement beheren

en: Marshall Islands
nl: Marshall Eilanden

en: MasterStudy LMS is not active
nl: MasterStudy LMS is niet actief

en: Material
nl: Materiaal

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Mauritanian ouguiya
nl: Mauritiaanse ouguiya

en: Mauritian rupee
nl: Mauritiaanse roepie

en: Maximum Redemptions
nl: Maximale inwisselingen

en: Maximum Value
nl: Maximale waarde

en: Maximum upload file size: %d%s.
nl: Maximale upload-grootte: %d%s.

en: Mecklenburg-Vorpommern
nl: Mecklenburg-Voor-Pommeren

en: Melange Form
nl: Gemêleerde vorm

en: Melange combines login, registration & password reset forms in a single form.
nl: Melange combineert login, registratie & wachtwoord resetten formulieren in één formulier.

en: Melange is a way to combine login, registration & password reset forms in a single form.
nl: Melange is een manier om login, registratie & wachtwoord reset formulieren te combineren in één formulier.

en: Member Directories
nl: Ledenlijsten

en: Member Directory
nl: Ledenlijst

en: Member directory class not found. Please check it actually exist in ProfilePress.
nl: Klasse van leden directory niet gevonden. Controleer of deze daadwerkelijk bestaat in ProfilePress.

en: Membership Plan
nl: Lidmaatschap abonnement

en: Membership Plans
nl: Lidmaatschap abonnementen

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl: Geheugen verbruikt. Probeer een kleiner bestand.

en: Menu Background
nl: Menu achtergrond

en: Menu Tab Text
nl: Tekst menu tab

en: Message Body
nl: Berichtinhoud

en: Message to show to unauthorized users
nl: Bericht dat wordt weergegeven aan onbevoegde gebruikers

en: Method
nl: Methode

en: Mexican peso
nl: Mexicaanse peso

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Minimum Value
nl: Minimale waarde

en: Missing a temporary folder
nl: Een tijdelijke map ontbreekt

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Moldovan leu
nl: Moldovaanse leu

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
nl: Mongoolse t&ouml;gr&ouml;g

en: MonsterID (Generated)
nl: MonsterID (gegenereerd)

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Months
nl: Maanden

en: More Filters
nl: Meer filters

en: Moroccan dirham
nl: Marokkaanse dirham

en: Morocco
nl: Marokko

en: Mozambican metical
nl: Mozambicaanse metical

en: Multiple Selection
nl: Meervoudige selectie

en: Murang’a
nl: Murang'a

en: My Account
nl: Mijn account

en: My Account Page
nl: Mijn Account Pagina

en: My Account Settings
nl: Mijn accountinstellingen

en: My Account edit profile form (default)
nl: Mijn account bewerken profielformulier (standaard)

en: My Profile
nl: Mijn profiel

en: Mystery Man
nl: Mysterieuze Man

en: M’Sila
nl: M'Sila

en: M’diq-Fnideq
nl: M'diq-Fnideq

en: NEW
nl: NIEUW

en: NOTE: The free version of ProfilePress includes an additional 2%% fee for processing payments. Remove the fee by %supgrading to premium%s.
nl: Let op: de gratis versie van ProfilePress bevat een extra 2%% vergoeding voor het verwerken van betalingen. Verwijder de vergoeding door te %supgraden naar premium%s.

en: Name
nl: Naam

en: Name on card
nl: Naam op kaart

en: Name or title of membership plan.
nl: Naam of titel van het lidmaatschap abonnement.

en: Name or title of plan ordered.
nl: Naam of titel van het bestelde abonnement.

en: Name or title of this website.
nl: Naam of titel van deze site.

en: Namibia
nl: Namibië

en: Namibian dollar
nl: Namibische dollar

en: Need Support?
nl: Ondersteuning nodig?

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antillean guilder
nl: Nederlandse Antilliaanse gulden

en: Never expires
nl: Verloopt nooit

en: New
nl: Nieuw

en: New Account
nl: Nieuw account

en: New Caledonia
nl: Nieuw Caledonië

en: New Order
nl: Nieuwe bestelling

en: New Order #{{order_id}}
nl: Nieuwe bestelling #{order_id}}

en: New Order Admin Notification
nl: Nieuwe bestelling beheerder melding

en: New Order Receipt
nl: Ontvangst nieuwe bestellingen

en: New South Wales
nl: Nieuw-Zuid-Wales

en: New Taiwan dollar
nl: Nieuwe Taiwanese dollar

en: New User Admin Notification
nl: Melding nieuwe gebruiker beheerder

en: New User Role
nl: Nieuwe gebruikersrol

en: New Valley
nl: New valley

en: New Zealand
nl: Nieuw Zeeland

en: New Zealand dollar
nl: Nieuw-Zeelandse dollar

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Newest Users First
nl: Nieuwste gebruikers eerst

en: Newfoundland and Labrador
nl: Newfoundland en Labrador

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
nl: Nicaraguaanse c&oacute;rdoba

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Nigerian naira
nl: Nigeriaanse naira

en: Ningxia Hui / 宁夏
nl: Ningxia Hui/宁夏

en: No
nl: Nee

en: No Connected User
nl: Geen verbinding met gebruiker

en: No Result Text
nl: Geen resultaat tekst

en: No Thanks
nl: Nee bedankt

en: No billing address set.
nl: Geen factuuradres ingesteld.

en: No checkbox choice found.
nl: Geen selectievakje gevonden.

en: No coupon code found.
nl: Geen waardebon code gevonden.

en: No custom field available. %sClick here to create one%s.
nl: Geen aangepast veld beschikbaar. %sKlik hier om er een te maken%s.

en: No customer was selected. Please try again.
nl: Er is geen klant geselecteerd. Probeer het opnieuw.

en: No customers found.
nl: Geen klanten gevonden.

en: No data found for export parameters
nl: Geen gegevens gevonden om parameters te exporteren

en: No download log found.
nl: Geen download log gevonden.

en: No dropdown option found.
nl: Geen dropdown optie gevonden.

en: No email available.
nl: Geen e-mail beschikbaar.

en: No extra 2% Stripe fee
nl: Geen extra 2% Stripe kosten

en: No file was uploaded
nl: Er is geen bestand geüpload

en: No form is currently available. %sConsider creating one%s
nl: Er is nu geen formulier beschikbaar. %sOverweeg er een te maken%s

en: No group found.
nl: Geen groep gevonden.

en: No logo selected
nl: Geen logo geselecteerd

en: No member directory ID specified.
nl: Geen ID van lid folder opgegeven.

en: No members directory is currently available. %sConsider creating one%s
nl: Er is nu geen leden folder beschikbaar. %sOverweeg er een te maken%s

en: No membership plan found.
nl: Geen lidmaatschap abonnement gevonden.

en: No orders found.
nl: Geen bestellingen gevonden.

en: No payment method selected. Please try again.
nl: Geen betaalmethode geselecteerd. Probeer opnieuw.

en: No plan was selected. Please try again.
nl: Er is geen abonnement geselecteerd. Probeer het opnieuw.

en: No post written yet.
nl: Nog geen bericht geschreven.

en: No protection rule found.
nl: Geen beschermingsregel gevonden.

en: No radio choice found.
nl: Geen radiokeuze gevonden.

en: No rates found.
nl: Geen tarieven gevonden.

en: No redirect rule found. Please add one.
nl: Geen regel voor omleiden gevonden. Voeg er een toe.

en: No subscriptions found.
nl: Geen abonnementen gevonden.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nl: Nee, ik zal de prijzen exclusief belasting invoeren

en: None
nl: Geen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk Eiland

en: Normal
nl: Normaal

en: North Aegean
nl: Noord Aegisch

en: North Dakota
nl: Noord-Dakota

en: North East
nl: Noorboxt

en: North Korea
nl: Noord Korea

en: North Korean won
nl: Noord Koreaanse won

en: North Macedonia
nl: Noord Macedonië

en: North Rhine-Westphalia
nl: Noordrijn-Westfalen

en: North West
nl: Noord West

en: North-Western
nl: Noord West

en: Northern
nl: Noordelijk

en: Northern Cape
nl: Noord Kaap

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Northern Territory
nl: Noordelijk Territorium

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian krone
nl: Noorse kroon

en: Not Set
nl: Niet Ingesteld

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
nl: Niet nodig als je downloadmap beveiligd is. <a href='%s'>Zie deze gids</a> voor meer informatie. Reeds geüploade bestanden worden niet beïnvloed.

en: Note that Global Restrict Access Message can be %scustomized here%s.
nl: Let op dat het bericht voor globale beperkte toegang %shier aangepast kan worden%s.

en: Nuevo León
nl: Nuevo león

en: Number
nl: Nummer

en: Number of Decimals
nl: Aantal decimalen

en: Number of Members per Page
nl: Aantal leden per pagina

en: OR
nl: OF

en: Odeshchyna
nl: Odesjtsjna

en: Oldest Users First
nl: Oudste gebruikers eerst

en: Omani rial
nl: Omaanse rial

en: One Month
nl: Een maand

en: One Third
nl: Een derde

en: One Time Trials
nl: Eenmalige proeven

en: One Week
nl: Een week

en: One-time purchase
nl: Eenmalige aankoop

en: Only Time
nl: Alleen tijd

en: Only load Stripe.com hosted assets on pages that specifically utilize Stripe functionality.
nl: Laad alleen door Stripe.com gehoste middelen op pagina's die specifiek gebruikmaken van Stripe functionaliteit.

en: Only the Lite version can be upgraded.
nl: Alleen de Lite versie kan geüpgrade worden.

en: Oops! We could not automatically install an upgrade. Please download the plugin from profilepress.com and install it manually.
nl: We konden de upgrade niet automatisch installeren. Download de plugin handmatig vanaf profilepress.com en installeer het zelf.

en: Open link in a new window
nl: Open link in een nieuw scherm

en: Optional signup fee to charge subscribers for the first billing cycle.
nl: Optionele inschrijfkosten om abonnees te laten betalen voor de eerste factureringscyclus.

en: Optionally disable sending email receipts for free orders.
nl: Schakel het verzenden van e-mailbevestigingen voor gratis bestellingen optioneel uit.

en: Options
nl: Opties

en: Or continue with your order below.
nl: Of ga verder met je bestelling hieronder.

en: Order
nl: Bestellen

en: Order #%s
nl: Bestelling #%s

en: Order Confirmation
nl: Bestellingsbevestiging

en: Order Failed
nl: Bestelling mislukt

en: Order Failure Page
nl: Bestelling mislukt pagina

en: Order ID
nl: Bestelling ID

en: Order ID.
nl: Bestelling ID.

en: Order IDs
nl: Bestelling ID's

en: Order Item
nl: Bestel item

en: Order Key
nl: Bestel sleutel

en: Order Key:
nl: Bestel sleutel:

en: Order Mode
nl: Modus bestelling

en: Order Note
nl: Bestelling notitie

en: Order Notes
nl: Bestelling notities

en: Order Number
nl: Bestelling nummer

en: Order Status
nl: Bestelstatus

en: Order Success Page
nl: Pagina met geslaagde bestellingen

en: Order Total
nl: Totaal bestelling

en: Order Type
nl: Bestelling type

en: Order Verification Failed
nl: Bestelling verificatie mislukt

en: Order changed from %s to %s by %s
nl: Bestelling gewijzigd van %s naar %s door %s

en: Order date.
nl: Besteldatum.

en: Order payment method.
nl: Betaalmethode bestelling.

en: Order price before taxes.
nl: Bestelling prijs vóór belastingen.

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Original Size
nl: Orginele grootte

en: Override Avatar
nl: Avatar overschrijven

en: Override Profile URL
nl: Profiel URL overschrijven

en: PROFILE DETAILS
nl: PROFIELGEGEVENS

en: Page with Profile Shortcode
nl: Pagina met profiel shortcode

en: Page-level targeting and optin triggers to build hyper segmented email list.
nl: Targeting op paginaniveau en opt-in triggers om een hyper gesegmenteerde e-mail lijst op te bouwen.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages to Exclude
nl: Pagina's om uit te sluiten

en: Pagination Active Link Background
nl: Paginering actieve link achtergrond

en: Pagination Active Link Color
nl: Paginering actieve link kleur

en: Pagination Links
nl: Paginering links

en: Paid on %1$s @ %2$s
nl: Betaald op %1$s @ %2$s

en: Pakistani rupee
nl: Pakistaanse roepie

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Panamanian balboa
nl: Panamese balboa

en: Papua
nl: Papoea

en: Papua New Guinea
nl: Papoea Nieuw Guinea

en: Papua New Guinean kina
nl: Papoea-Nieuw-Guinea kina

en: Paraguayan guaran&iacute;
nl: Paraguayaanse guaran&iacute;

en: Parent %s of
nl: Hoofd %s van

en: Parent Order ID
nl: ID van hoofdbestelling

en: Parent of Selected %s
nl: Hoofd van selecteren %s

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Password Reset Email
nl: Wachtwoord herstel e-mail

en: Password Reset Form
nl: Wachtwoord reset formulier

en: Password Reset Page
nl: Wachtwoord reset pagina

en: Password Reset Settings
nl: Instellingen voor reset wachtwoord

en: Password Strength
nl: Wachtwoord sterkte

en: Password do not match. Please try again.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Password is empty or do not match. Please try again.
nl: Wachtwoord is leeg of komt niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Password is not strong
nl: Wachtwoord is niet sterk

en: Password is not strong enough.
nl: Wachtwoord is niet sterk genoeg.

en: Password of the registered user.
nl: Wachtwoord van de geregistreerde gebruiker.

en: Password successfully updated.
nl: Wachtwoord is met succes geüpdatet.

en: Passwordless Login
nl: Zonder wachtwoord inloggen

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Pay as you go pricing: 2%% per-transaction fee + Stripe fees. Remove the 2%% fee by %supgrading to premium%s.
nl: Betaal per transactie prijs: 2%% per transactie fee plus Stripe kosten. Verwijder de 2%% kosten door te %supgraden naar premium%s.

en: Pay with your credit card via Stripe
nl: Betaal met je creditcard via Stripe

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment %s has been fully refunded in %s.
nl: Betaling %s is volledig terugbetaald in %s.

en: Payment %s partially refunded in Stripe.
nl: Betaling %s gedeeltelijk teruggestort in Stripe.

en: Payment Collection Method
nl: Verzamelmethode voor betaling

en: Payment Information
nl: Betalingsinformatie

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden

en: Payment Methods &lsaquo; Payments
nl: Betaalmethoden &lsaquo; betalingen

en: Payment Pages
nl: Betaalpagina's

en: Payment Settings
nl: Betalingsinstellingen

en: Payment processing is currently disabled because no payment method is active.
nl: De betalingsverwerking is nu uitgeschakeld omdat er geen betaalmethode actief is.

en: Payment via %s
nl: Betaling via %s

en: Payments
nl: Betalingen

en: Peloponnese
nl: Peloponnesos

en: Pemba North
nl: Noord Pemba

en: Pemba South
nl: Zuid Pemba

en: Pending
nl: In afwachting

en: Period (10.000)
nl: Periode (10.000)

en: Pesaro e Urbino
nl: Pesaro-Urbino

en: Philippine peso
nl: Filippijnse peso

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Pill
nl: Pil

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Plain Text
nl: Platte tekst

en: Plan
nl: Abonnement

en: Plan Description
nl: Abonnement beschrijving

en: Plan Details
nl: Abonnement details

en: Plan ID
nl: Abonnement ID

en: Plan Name
nl: Abonnement naam

en: Plan Price
nl: Abonnement prijs

en: Plans
nl: Abonnementen

en: Plans Checkout Display
nl: Abonnementen afrekenen weergave

en: Plans in Group
nl: Abonnementen in groep

en: Please enter a VAT number.
nl: Voer een btw-nummer in.

en: Please enter a coupon code.
nl: Voer een waardebon code in.

en: Please enter a name for the credit card.
nl: Voer een naam in voor de creditcard.

en: Please enter a plan ID.
nl: Voer een abonnement ID in.

en: Please enter a valid customer email.
nl: Voer een geldig klant e-mail in.

en: Please enter your license key to connect.
nl: Voer je licentiesleutel in om verbinding te maken.

en: Please enter your password.
nl: Voer je wachtwoord in.

en: Please make sure that the default cover is large enough (min. 1000px in width) and respects the ratio you are using for cover photos.
nl: Zorg ervoor dat de standaard omslagafbeelding groot genoeg is (minimaal 1000px in breedte) en het juiste format heeft dat je gebruikt voor omslagfoto's.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
nl: Lees en accepteer de algemene voorwaarden om verder te gaan met je bestelling.

en: Please select a country.
nl: Selecteer een land.

en: Please select a membership plan
nl: Selecteer een lidmaatschap abonnement

en: Plugin activated.
nl: Plugin geactiveerd.

en: Plugin activation is disabled for you on this site.
nl: Plugin activering is voor je uitgeschakeld op deze site.

en: Plugin installed & activated.
nl: Plugin geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Plugin installed.
nl: Plugin geïnstalleerd.

en: Plugin unavailable.
nl: Plugin niet beschikbaar.

en: Poland
nl: Polen

en: Polish z&#x142;oty
nl: Poolse z&#x142;oty

en: Polylang plugin is not active
nl: Polylang plugin is niet actief

en: Popups & Optins
nl: Pop-ups & opt-ins

en: Port Said
nl: Port said

en: Portuguesa
nl: Portugees

en: Post Excerpt
nl: Bericht samenvatting

en: Post Excerpt + Custom Message
nl: Bericht samenvatting + aangepast bericht

en: Post Excerpt + Global Restricted Access Message
nl: Bericht samenvatting + globale beperkte toegang bericht

en: Posts
nl: Berichten

en: Pound sterling
nl: Pond sterling

en: Premium Addons
nl: Premium add-ons

en: Premium directory themes
nl: Thema's voor premium folders

en: Premium form & profile themes
nl: Premium formulier & profiel thema's

en: Prevent customers from using this discount more than once.
nl: Voorkom dat klanten deze korting meer dan één keer gebruiken.

en: Prevent registration unless users entered password is strong.
nl: Voorkom registratie tenzij het wachtwoord van de gebruiker sterk is.

en: Prevent users from being logged into the same account from multiple computers at the same time.
nl: Voorkom dat gebruikers tegelijkertijd vanaf meerdere computers op hetzelfde account zijn ingelogd.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Email
nl: Voorbeeld e-mail

en: Previous/Referrer page
nl: Vorige/verwijzer pagina

en: Previous/Referrer page (Pro feature)
nl: Vorige/verwijzer pagina (Pro functie)

en: Price
nl: Prijs

en: Price is exclusive of VAT/Sales Tax
nl: De prijs is exclusief BTW/omzetbelasting

en: Price is inclusive of VAT/Sales Tax
nl: De prijs is inclusief BTW/omzetbelasting

en: Prices Include Tax
nl: Prijzen zijn inclusief belasting

en: Prince Edward Island
nl: Prins Edwardeiland

en: Private Note
nl: Privé notitie

en: Pro Features
nl: Pro functies

en: Pro Integrations
nl: Pro integraties

en: Pro Upgrade
nl: Pro upgrade

en: Process payments and prevent fraud
nl: Verwerk betalingen en voorkom fraude

en: Processing
nl: Aan het verwerken

en: Processing Label
nl: Verwerking label

en: Product Files
nl: Productbestanden

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile & Cover Photo
nl: Profiel & omslagafbeelding foto

en: Profile &rarr;
nl: Profiel &rarr;

en: Profile Area Maximum Width
nl: Maximale breedte profielgebied

en: Profile Cover Ratio
nl: Verhouding profiel omslagafbeelding

en: Profile Header Text
nl: Profiel header tekst

en: Profile Info Background
nl: Profiel info achtergrond

en: Profile Info Border
nl: Profiel info rand

en: Profile Info Text
nl: Profiel info tekst

en: Profile Maximum Width
nl: Profiel maximale breedte

en: Profile Menu Tabs
nl: Tabs profielmenu

en: Profile Picture
nl: Profiel afbeelding

en: Profile Picture Border
nl: Profielfoto rand

en: Profile Picture Maximum File Size
nl: Profielfoto maximale bestandsgrootte

en: Profile Picture — ProfilePress
nl: Profielfoto — ProfilePress

en: Profile Slug
nl: Profiel slug

en: Profile picture
nl: Profielfoto

en: Profile updated.
nl: Profiel bijgewerkt.

en: ProfilePress %s
nl: ProfielPress %s

en: ProfilePress - WordPress User Registration & Profile Plugin
nl: ProfilePress - WordPress gebruikersregistratie & profiel plugin

en: ProfilePress Avatar Upload
nl: ProfilePress Avatar upload

en: ProfilePress Content Restriction
nl: ProfielPress inhoud beperking

en: ProfilePress Email Template
nl: ProfielPress e-mail template

en: ProfilePress Form
nl: ProfielPress formulier

en: ProfilePress Link
nl: ProfielPress link

en: ProfilePress Links
nl: ProfilePress links

en: ProfilePress Tabbed Widget
nl: ProfielPress widget met tab

en: ProfilePress User Panel
nl: ProfielPress gebruikerspaneel

en: ProfilePress needs to create several pages (Checkout, Order Confirmation, User Profile, My Account, Registration, Login, Member Directory) to function correctly.
nl: ProfilePress moet verschillende pagina's (afrekenen, bestellingsbevestiging, gebruikersprofiel, mijn account, registratie, login, leden folder) aanmaken om correct te functioneren.

en: ProfilePress ♥ FuseWP
nl: ProfielPress ♥ FuseWP

en: Prorated Price
nl: Prijs Pro rata

en: Proration Method
nl: Verdelingsmethode

en: Protect forms from bot submissions and automated attacks by verifying that form submissions come from real human users rather than malicious scripts or bots.
nl: Bescherm formulieren tegen bot inzendingen en geautomatiseerde aanvallen door te controleren of formulierinzendingen afkomstig zijn van echte menselijke gebruikers en niet van kwaadaardige scripts of bots.

en: Protect your forms against spam and bot attacks.
nl: Bescherm je formulieren tegen spam en bot aanvallen.

en: Protected Contents
nl: Beschermde inhoud

en: Protection Rules
nl: Beschermingsregels

en: Publish
nl: Publiceren

en: Purchase Count
nl: Aankoop telling

en: Purchase Note
nl: Aankoopnotitie

en: Qinghai / 青海
nl: Qinghai/青海

en: Quarterly (every 3 months)
nl: Driemaandelijks (elke 3 maanden)

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Rate
nl: Tarief

en: Re-enter new password
nl: Voer nieuw wachtwoord opnieuw in

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recurring
nl: Terugkerend

en: Recurring Amount
nl: Terugkerend bedrag

en: Recurring Amount (%s):
nl: Terugkerend bedrag (%s):

en: Recurring Tax
nl: Terugkerende belasting

en: Recurring Tax Amount (%s):
nl: Terugkerend belastingbedrag (%s):

en: Recurring Tax Rate
nl: Terugkerend belastingtarief

en: Recurring Tax Rate (%s):
nl: Terugkerend belastingtarief (%s):

en: Recurring amount changed from %s to %s in Stripe.
nl: Terugkerend bedrag gewijzigd van %s naar %s in Stripe.

en: Red Sea
nl: Rode Zee

en: Redemption Settings
nl: Inwissel instellingen

en: Redemptions
nl: Aflossingen

en: Redirect (Insecure)
nl: Omleiden (Onveilig)

en: Redirect <a target="_blank" href="%s">default WordPress profile</a> to My Account page.
nl: Doorsturen van <a target="_blank" href="%s">standaard WordPress profiel</a> naar Mijn account pagina.

en: Redirect Default Edit Profile
nl: Standaard profiel bewerken omleiden

en: Redirect Page
nl: Omleiding pagina

en: Redirect URL
nl: Omleiding URL

en: Redirect user
nl: Gebruiker omleiden

en: Redirection
nl: Omleiding

en: Redirection Settings
nl: Omleiding instellingen

en: Refund Order
nl: Bestelling terugbetalen

en: Refund request failed
nl: Terugbetaling aanvraag mislukt

en: Refund request failed. Status: %s
nl: Terugbetaling aanvraag mislukt. Status: %s

en: Refund request is pending
nl: Aanvraag om terugbetaling is in behandeling

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Refunds
nl: Terugbetalingen

en: Register
nl: Registreren

en: Registered Via
nl: Geregistreerd via

en: Registration
nl: Registratie

en: Registration Date
nl: Registratiedatum

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration Page
nl: Registratie pagina

en: Registration Settings
nl: Registratie instellingen

en: Registration is disabled
nl: Registratie is uitgeschakeld

en: Registration is disabled in this site.
nl: Registratie is uitgeschakeld op deze site.

en: Registration successful.
nl: Registratie gelukt.

en: Registration text:
nl: Registratie tekst:

en: Remember Login
nl: Login onthouden

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Reminder Days
nl: Herinneringsdagen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Billing Address
nl: Factuuradres verwijderen

en: Remove Data on Uninstall
nl: Gegevens verwijderen bij verwijderen

en: Remove Form Frame
nl: Formulier verwijderen

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Renew indefinitely until member cancels
nl: Verleng onbeperkt tot lid annuleert

en: Renewal
nl: Verlenging

en: Renewal Date
nl: Verlengdatum

en: Renewal Order Receipt
nl: Ontvangst bestelling verlenging

en: Renewals
nl: Verlengingen

en: Renews indefinitely
nl: Verlenging voor onbepaalde tijd

en: Replace "field_key" with the %scustom field key%s or usermeta key.
nl: Vervang "field_key" door de %sAangepaste veld sleutel%s of usermeta sleutel.

en: Reports
nl: Rapporten

en: Required
nl: Vereist

en: Required Field
nl: Vereist veld

en: Required form field is missing
nl: Vereist formulierveld ontbreekt

en: Resend Order Receipt
nl: Bestelling opnieuw verzenden

en: Reset Password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset Your Password
nl: Je wachtwoord opnieuw instellen

en: Resize avatars on upload
nl: Formaat avatars aanpassen bij uploaden

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
nl: Reageer op je aanvragen, inclusief terugbetalingen en klachten

en: Restrict Content Shortcode
nl: Beperk inhoud shortcode

en: Restrict Stripe Assets
nl: Stripe assets beperken

en: Restrict WordPress registration to only users with invite codes.
nl: Beperk de registratie van WordPress tot alleen gebruikers met Invite Codes.

en: Restrict to Membership Plans
nl: Abonnementen beperken

en: Restrict to User Roles
nl: Beperken tot gebruikersrollen

en: Restricted Access Message Style
nl: Berichtstijl voor beperkte toegang

en: Restricted Page Template
nl: Template pagina met beperkingen

en: Resubscribe
nl: Opnieuw abonneren

en: Result & Pagination
nl: Resultaat & paginering

en: Results Text
nl: Resultaten tekst

en: Retrieve your %3$s "Signing secret" from your %1$sStripe webhook settings%2$s. Select the endpoint then click "Reveal".
nl: Haal je %3$s "Onderteken geheim" op vanuit je %1$sStripe webhook instellingen%2$s. Selecteer het endpoint en klik op "Onthullen".

en: Retro (Generated)
nl: Retro (gegenereerd)

en: Return to Login
nl: Terug naar login

en: Reunion
nl: Réunion

en: Reveal on Focus
nl: Onthullen op Focus

en: Revenue
nl: Omzet

en: Reverse Charged
nl: Omgekeerd opgeladen

en: Rhineland-Palatinate
nl: Rijnland-Palts

en: Right
nl: Rechts

en: Rivnenshchyna
nl: Rivnensjtsjna

en: Roi Et
nl: Roi et

en: Role users registered through this form will be assigned.
nl: Gebruikers die zich via dit formulier registreren krijgen een rol toegewezen.

en: Roles
nl: Rollen

en: Roma
nl: Rome

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romanian leu
nl: Roemeense leu

en: Round
nl: Rond

en: Russia
nl: Rusland

en: Russian ruble
nl: Russische roebel

en: Rwanda
nl: Ruwanda

en: Rwandan franc
nl: Rwandese frank

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
nl: S&atilde;o Tom&eacute; en Pr&iacute;ncipe dobra

en: Saint Anne Sandy Point
nl: Sint Anne Zandpunt

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl: Sint-Bartholomeus

en: Saint George Gingerland
nl: Sint Joris Gingerland

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Saint Helena pound
nl: Sint-Helena pond

en: Saint James Windward
nl: Saint James Bovenwinds

en: Saint John Capisterre
nl: Sint Jan Capisterre

en: Saint John Figtree
nl: Sint Jan Vijgenboom

en: Saint Kitts and Nevis
nl: St. Kitts en Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
nl: Sint Maarten (Nederlands deel)

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint Maarten (Franse deel)

en: Saint Mary Cayon
nl: Heilige Maria Cayon

en: Saint Paul Capisterre
nl: Sint Paulus Capisterre

en: Saint Peter Basseterre
nl: Sint Pieter Basseterre

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint Pierre en Miquelon

en: Saint Thomas Lowland
nl: Laagland Sint-Thomas

en: Saint Thomas Middle Island
nl: Sint Thomas Midden-Eiland

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sales
nl: Uitverkoop

en: Same Country Rule
nl: Zelfde land regel

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
nl: Samoaanse t&#x101;l&#x101;

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi Arabië

en: Saudi riyal
nl: Saoedische riyal

en: Save
nl: Opslaan

en: Save 25% Now!
nl: Bespaar 25% Nu!

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Coupon
nl: Waardebon opslaan

en: Save Customer
nl: Klant opslaan

en: Save Group
nl: Groep opslaan

en: Save Order
nl: Bestelling opslaan

en: Save Plan
nl: Opslaan abonnement

en: Save Rule
nl: Regel opslaan

en: Save Subscription
nl: Abonnement opslaan

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saxony
nl: Saksen

en: Saxony-Anhalt
nl: Saksen-Anhalt

en: Schleswig-Holstein
nl: Sleeswijk-Holstein

en: Search
nl: Zoeken

en: Search & Filter Fields Border
nl: Zoeken & filtervelden rand

en: Search & Filter Fields Text
nl: Zoeken & filtervelden tekst

en: Search Customers
nl: Klanten zoeken

en: Search Fields
nl: Zoekvelden

en: Search Orders
nl: Bestellingen zoeken

en: Search Result Page
nl: Zoek resultaten pagina

en: Search Subscriptions
nl: Abonnementen zoeken

en: Search User
nl: Zoek gebruiker

en: Security validation failed. Try again
nl: Beveiligingsvalidatie mislukt. Probeer opnieuw

en: See More Comments
nl: Zie meer reacties

en: See More Posts
nl: Bekijk meer berichten

en: Select %s
nl: Selecteer %s

en: Select Coupon
nl: Selecteer waardebon

en: Select Courses
nl: Selecteer cursussen

en: Select Customer
nl: Selecteer klant

en: Select Dropdown
nl: Selecteer dropdown

en: Select Form
nl: Selecteer formulier

en: Select Form Type
nl: Selecteer formulier type

en: Select Icon
nl: Selecteer pictogram

en: Select Logo
nl: Selecteer logo

en: Select Membership Plans that can access content
nl: Selecteer abonnementen die toegang geven tot inhoud

en: Select Order Status
nl: Selecteer bestelling status

en: Select Payment Method
nl: Selecteer betaalmethode

en: Select Plan
nl: Selecteer abonnement

en: Select Role
nl: Selecteer rol

en: Select Subscription Status
nl: Selecteer abonnement status

en: Select Template
nl: Selecteer template

en: Select User Roles
nl: Gebruikersrollen selecteren

en: Select a condition
nl: Selecteer een voorwaarde

en: Select a country&hellip;
nl: Selecteer een land&hellip;

en: Select a custom field. Only use the %1$sTitle%2$s and %1$sUser Meta / Field Key%2$s below if you don't have it %3$sdefined in ProfilePress%4$s.
nl: Selecteer een aangepast veld. Gebruik alleen de %1$sTitel%2$s en %1$sGebruikers meta / veld sleutel%2$s hieronder als je het niet %3$shebt gedefinieerd in ProfilePress%4$s.

en: Select a date and time format that users will be able to choose a date in.
nl: Selecteer een datum en tijd format waarin gebruikers een datum kunnen kiezen.

en: Select a page that contains %3$s shortcode. You can also use an %1$sedit profile shortcode%2$s on the My Account page in case you want something custom.
nl: Selecteer een pagina die %3$s shortcode bevat. Je kunt ook een %1$sbewerk profiel shortcode%2$s gebruiken op de pagina Mijn account als je iets aangepast wil hebben.

en: Select a page with a ProfilePress registration form shortcode you wish to make an instructor registration page for Tutor LMS. %sLearn more%s
nl: Selecteer een pagina met een ProfilePress registratieformulier shortcode je wil een instructeur registratiepagina maken voor tutor LMS. %sLees meer%s

en: Select a page with a custom ProfilePress registration form shortcode you wish to make a student registration page for Tutor LMS. %sLearn more%s
nl: Selecteer een pagina met een aangepast ProfilePress registratieformulier shortcode waarmee je een inschrijfpagina voor studenten wil maken voor tutor LMS. %sLees meer%s

en: Select country
nl: Selecteer land

en: Select custom fields that members can be filtered by. Only Select, Checkbox, Radio, Country and Date/Time fields are supported.
nl: Selecteer aangepaste velden waarop leden kunnen worden gefilterd. Alleen selecteer, selectievak, radio, land en datum/tijdvelden worden ondersteund.

en: Select fields to search in.
nl: Selecteer velden om in te zoeken.

en: Select how payment information will be collected. Could be right on your site with Stripe card fields or off-site through Stripe hosted payment page.
nl: Selecteer hoe betaling informatie zal worden verzameld. Kan direct op je site met Stripe kaartvelden zijn of off-site via de gehoste betaling pagina van Stripe.

en: Select how you want to display the membership plans for selection on the Group checkout page.
nl: Selecteer hoe je de lidmaatschapsabonnementen voor selectie wil weergeven op de pagina groep afrekenen.

en: Select membership plan
nl: Selecteer lidmaatschap abonnement

en: Select membership plans this coupon can only be applied to. Leave blank for all plans.
nl: Selecteer lidmaatschapsabonnementen waarop deze waardebon alleen kan worden toegepast. Laat leeg voor alle abonnementen.

en: Select membership plans to add to this group so customers can switch between the plans.
nl: Selecteer lidmaatschap abonnementen om toe te voegen aan deze groep, zodat klanten kunnen wisselen tussen de abonnementen.

en: Select payment method to automatically load on the checkout page. If empty, the first active method is selected instead.
nl: Selecteer de betaalmethode die automatisch wordt geladen op de afrekenpagina. Als deze leeg is, wordt de eerste actieve methode geselecteerd.

en: Select roles that can access content
nl: Rollen selecteren die toegang hebben tot inhoud

en: Select specific users that can access content
nl: Specifieke gebruikers selecteren die toegang hebben tot inhoud

en: Select the Academy LMS courses to enroll users in after registration through this form
nl: Selecteer de Academy LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven na registratie via dit formulier

en: Select the Academy LMS courses to enroll users in after registration through this form.
nl: Selecteer de Academy LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven na registratie via dit formulier.

en: Select the Academy LMS courses to enroll users in after user registration.
nl: Selecteer de Academy LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven na gebruikersregistratie.

en: Select the Academy LMS courses to enroll users in that subscribe to this plan.
nl: Selecteer de Academy LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven die zich abonneren op dit plan.

en: Select the Tutor LMS courses to enroll users in after registration through this form
nl: Selecteer de Tutor LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven na registratie via dit formulier

en: Select the Tutor LMS courses to enroll users in after registration through this form.
nl: Selecteer de Tutor LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven na registratie via dit formulier.

en: Select the Tutor LMS courses to enroll users in after user registration.
nl: Selecteer de Tutor LMS cursussen om gebruikers voor in te schrijven na gebruikersregistratie.

en: Select the Tutor LMS courses to enroll users in that subscribe to this plan.
nl: Selecteer de Tutor LMS cursussen om gebruikers in te schrijven die zich abonneren op dit abonnement.

en: Select the file download method. If you are using X-Accel-Redirect/X-Sendfile download method (recommended, especially for delivery large files), make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Downloadable Product Handling</a> guide.
nl: Selecteer de downloadmethode voor bestanden. Als je de downloadmethode X-Accel-Redirect/X-Sendfile gebruikt (aanbevolen, vooral voor de levering van grote bestanden), zorg er dan voor dat je de instellingen hebt toegepast zoals beschreven in de gids <a href='%s'>Downloadbaar product verwerken</a>.

en: Select the page or custom URL to redirect users that are not logged in to.
nl: Selecteer de pagina of aangepaste URL om gebruikers die niet zijn ingelogd naar om te leiden.

en: Select the page or custom URL users will be redirected to after login. To redirect to a custom URL instead of a selected page, enter the URL in input field directly above this description
nl: Selecteer de pagina of aangepaste URL waarnaar gebruikers worden omgeleid na het login. Om te omleiden naar een aangepaste URL in plaats van een geselecteerde pagina, voer de URL in het invoerveld direct boven deze beschrijving in

en: Select the page or custom URL users will be redirected to after they successfully reset or change their password. To redirect to a custom URL instead of a selected page, enter the URL in input field directly above this description.
nl: Selecteer de pagina of aangepaste URL waarnaar gebruikers worden door verzonden nadat ze succesvol hun wachtwoord hebben gereset of gewijzigd. Om door te verwijzen naar een aangepaste URL in plaats van een geselecteerde pagina, voer je de URL in het invoerveld direct boven deze beschrijving in.

en: Select the page that contains your <a href="%s">Frontend user profile shortcode</a>.
nl: Selecteer de pagina die je <a href="%s">Frontend gebruikersprofiel shortcode</a> bevat.

en: Select the page users will be redirected to after logout. To redirect to a custom URL instead of a selected page, enter the URL in input field directly above this description.
nl: Selecteer de pagina waar gebruikers na het uitloggen naartoe worden om geleid. Om in plaats van een geselecteerde pagina naar een aangepaste URL om te leiden, voer je de URL rechtstreeks in het invoerveld boven deze beschrijving in.

en: Select the page you wish to make WordPress default "Lost Password page". %3$s This should be the page that contains a %1$spassword reset form shortcode%2$s.
nl: Selecteer de pagina die je wil instellen als de standaard 'Wachtwoord vergeten' pagina van WordPress. %3$s Dit moet de pagina zijn waarop een %1$sshortcode voor het resetten van wachtwoorden%2$s staat.

en: Select the page you wish to make WordPress default Login page. %3$s This should be the page that contains a %1$slogin form shortcode%2$s.
nl: Selecteer de pagina waarop je de standaard login pagina van WordPress wil maken. %3$s Dit moet de pagina zijn waarop een %1$sshortcode voor het login formulier%2$s staat.

en: Select the page you wish to make WordPress default Registration page. %3$s This should be the page that contains a %1$sregistration form shortcode%2$s.
nl: Selecteer de pagina die je wil instellen als de standaard registratiepagina van WordPress. %3$s Dit moet de pagina zijn waarop een %1$sregistratie formulier shortcode%2$s staat.

en: Select the pages to exclude beside the redirect page that will be accessible by everyone.
nl: Selecteer de pagina's die je wil uitsluiten naast de omleiding pagina die voor iedereen toegankelijk is.

en: Select the size (in height) of input and textarea form fields.
nl: Selecteer de grootte (in hoogte) van invoervelden en tekstgebieden.

en: Select the social login buttons to display on the checkout page.
nl: Selecteer de knoppen voor sociale login die moeten worden weergegeven op de afrekenpagina.

en: Select the tabs to disable or remove from the My Account page
nl: Selecteer de tabs die je wilt uitschakelen of verwijderen van de pagina mijn account

en: Select the user role to associate with this membership plan. Users that subscribe to this plan will be assigned this user role.
nl: Selecteer de gebruikersrol die je aan dit lidmaatschap abonnement wil koppelen. Gebruikers die zich abonneren op dit abonnement krijgen deze gebruikersrol toegewezen.

en: Select the user roles that dashboard access will be disabled for. It will be disabled for everyone except admins if none is checked.
nl: Selecteer de gebruikersrollen waarvoor toegang tot het dashboard wordt uitgeschakeld. Het wordt uitgeschakeld voor iedereen behalve beheerders als er geen is aangevinkt.

en: Select the user roles that the admin bar will be disabled for. It will be disabled for everyone except admins if none is checked.
nl: Selecteer de gebruikersrollen waarvoor de toolbar wordt uitgeschakeld. Als er geen is aangevinkt, is deze voor iedereen uitgeschakeld, behalve voor beheerders.

en: Select this template
nl: Selecteer dit template

en: Select where members can apply this coupon.
nl: Selecteer waar leden deze waardebon kunnen gebruiken.

en: Select...
nl: Selecteer...

en: Selected %s
nl: Geselecteerd %s

en: Selected %s Archive Pages
nl: Geselecteerde %s archiefpagina's

en: Selecting "First Payment Only" applies the coupon discount only to the first payment while "Recurring" applies the discount to all payments.
nl: Als je "Alleen eerste betaling" selecteert, wordt de waardebon korting alleen toegepast op de eerste betaling, terwijl "Terugkerend" de korting toepast op alle betalingen.

en: Sell access to Academy LMS courses, and enroll users after registration to specific courses.
nl: Verkoop toegang tot Academy LMS cursussen en schrijf gebruikers na registratie in voor specifieke cursussen.

en: Sell access to FluentCommunity spaces and courses, and enroll users in specific courses and spaces after registration.
nl: Verkoop toegang tot FluentCommunity ruimtes en cursussen, en schrijf gebruikers in voor specifieke cursussen en ruimtes na registratie.

en: Sell access to LearnDash courses and groups, enroll users after registration to specific courses and groups, and let users view their enrolled courses from the My Account page.
nl: Verkoop toegang tot LearnDash cursussen en groepen, schrijf gebruikers in voor specifieke cursussen en groepen na registratie, en laat gebruikers hun ingeschreven cursussen bekijken op de Mijn account pagina.

en: Sell access to LearnDash courses, and enroll users after registration to specific courses.
nl: Verkoop toegang tot LearnDash cursussen en schrijf gebruikers na registratie in voor specifieke cursussen.

en: Sell access to LifterLMS courses and memberships, enroll users after registration to specific courses and memberships, and let users view their enrolled courses from the My Account page.
nl: Verkoop toegang tot LifterLMS cursussen en lidmaatschappen, schrijf gebruikers in voor specifieke cursussen en lidmaatschappen na registratie, en laat gebruikers hun ingeschreven cursussen bekijken op de Mijn account pagina.

en: Sell access to MasterStudy LMS courses, and enroll users after registration to specific courses.
nl: Verkoop toegang tot MasterStudy LMS cursussen en schrijf gebruikers na registratie in voor specifieke cursussen.

en: Sell access to Sensei courses and groups, and enroll users after registration to specific courses.
nl: Verkoop toegang tot Sensei cursussen en groepen, schrijf gebruikers na registratie in voor specifieke cursussen.

en: Sell access to Tutor LMS courses, and enroll users after registration to specific courses.
nl: Verkoop toegang tot tutor LMS cursussen en schrijf gebruikers na registratie in voor specifieke cursussen.

en: Sell access to groups, let users select groups to join during registration and sync WordPress profile fields with BuddyPress/BuddyBoss extended profile.
nl: Verkoop toegang tot groepen, laat gebruikers groepen selecteren om lid te worden tijdens registratie en synchroniseer WordPress profielvelden met BuddyPress/BuddyBoss uitgebreid profiel.

en: Sell paid memberships via WooCommerce, and create members-only discounts.
nl: Verkoop betaalde lidmaatschappen via WooCommerce en maak kortingen voor alleen leden.

en: Send Receipt
nl: Kwitantie verzenden

en: Send you information about your account and order
nl: We sturen je informatie over je account en je bestelling

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
nl: Stuur je marketing berichten, als je gekozen hebt ze te ontvangen

en: Sender Email Address
nl: E-mailadres afzender

en: Sender Name
nl: Naam afzender

en: Sensei LMS is not active
nl: Sensei LMS is niet actief

en: Serbia
nl: Servië

en: Serbian dinar
nl: Servische dinar

en: Set Up FuseWP
nl: Instellen van FuseWP

en: Set Up MailOptin
nl: MailOptin instellen

en: Set Your Membership Currency
nl: Je lidmaatschap valuta instellen

en: Set end date
nl: Einddatum instellen

en: Set specific expiration dates for non-recurring membership plans.
nl: Stel specifieke vervaldatums in voor niet-terugkerende lidmaatschapsabonnementen.

en: Set start date
nl: Startdatum instellen

en: Set to 0 for unlimited re-downloads. Leave blank to use %sglobal setting%s
nl: Stel in op 0 voor onbeperkt opnieuw downloaden. Laat leeg om %sglobaal instelling%s te gebruiken

en: Set up Tax Rates
nl: Belastingtarieven instellen

en: Set up Taxes
nl: Belastingen instellen

en: Set up your account
nl: Stel je account in

en: Settings
nl: Instellingen

en: Setup Fee
nl: Setupkosten

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Seychellois rupee
nl: Seychelse roepie

en: Shaanxi / 陕西
nl: Shaanxi/陕西

en: Shandong / 山东
nl: Shandong/山东

en: Shanghai / 上海
nl: Shanghai/上海

en: Shanxi / 山西
nl: Shanxi/山西

en: Shop Base Address
nl: Basisadres winkel

en: Shortcode Builder
nl: Shortcode bouwer

en: Show Bio in Header
nl: Bio in header tonen

en: Show Cover Photo
nl: Omslagafbeelding tonen

en: Show Nothing
nl: Toon niets

en: Show Profile Picture
nl: Profielfoto tonen

en: Show Results Only After a Search
nl: Resultaten alleen tonen na een zoekopdracht

en: Show Social Links in Header
nl: Sociale links in header tonen

en: Show access restricted message
nl: Bericht met beperkte toegang tonen

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Sichuan / 四川
nl: Sichuan/四川

en: Sign Up
nl: Aanmelden

en: Sign Up Label
nl: Label aanmelden

en: Sign in to Your Account
nl: Meld je aan bij je account

en: Sign in with Amazon
nl: Aanmelden bij Amazon

en: Sign in with Microsoft
nl: Login met Microsoft

en: Sign in with WordPress.com
nl: Aanmelden via WordPress.com

en: Sign in with Yahoo
nl: Aanmelden met Yahoo

en: Signup Fee
nl: Aanmeldkosten

en: Singapore dollar
nl: Singaporese dollar

en: Single Checkbox
nl: Enkel selectievakje

en: Single Result Text
nl: Enkele resultaat tekst

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nl: Sistan en Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Size
nl: Grootte

en: SliceWP is not active
nl: SliceWP is niet actief

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Small
nl: Klein

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Social Login Buttons
nl: Sociale login knoppen

en: Sofia District
nl: Sofia-wijk

en: Solomon Islands
nl: Solomon Eilanden

en: Solomon Islands dollar
nl: Salomonseilanden dollar

en: Somali shilling
nl: Somalische shilling

en: Somalia
nl: Somalië

en: Something unexpected happened. Please try again
nl: Er is iets onverwachts gebeurd. Probeer het opnieuw

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
nl: Je hebt je download limiet voor dit bestand bereikt.

en: Sorry but your download link has expired.
nl: Je download link is verlopen.

en: Sorry, that key appears to be invalid.
nl: Die sleutel lijkt ongeldig te zijn.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
nl: Die sleutel lijkt niet geldig te zijn.

en: Sorry, this coupon is not valid.
nl: Deze waardebon is niet geldig.

en: Sorry, this file could not be downloaded.
nl: Dit bestand kon niet worden gedownload.

en: Sorry, this file extension is not permitted for security reasons.
nl: Deze bestand extensie is om veiligheid redenen niet toegestaan.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Dit bestand type is om veiligheid redenen niet toegestaan.

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Sorting Method Fields
nl: Sorteermethode velden

en: South Aegean
nl: Zuid Aegisch

en: South Africa
nl: Zuid Afrika

en: South African rand
nl: Zuid Afrikaanse rand

en: South Australia
nl: Zuid Australië

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl: Zuid Georgië/Sandwich-eilanden

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nl: Zuid Khorasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
nl: Zuid Korea

en: South Korean won
nl: Zuid Koreaanse won

en: South Sinai
nl: Zuid Sinaï

en: South Sudan
nl: Zuid Soedan

en: South Sudanese pound
nl: Zuid Sudanese pond

en: Southern
nl: Zuidelijk

en: Space (10 000)
nl: Ruimte (10 000)

en: Spain
nl: Spanje

en: Specify how to calculate proration for subscription downgrades and upgrades. %sCost-based calculation is where the value of an upgrade is calculated based on the cost difference between the current and new membership plans. %sTime-based calculation is true proration in which the amount of time remaining on the current subscription plan is calculated to adjust the cost of the new subscription.
nl: Specificeer hoe Pro rata moet worden berekend voor abonnement, verlagingen en upgrades. %sKosten gebaseerde berekening is waar de waarde van een upgrade wordt berekend op basis van het kostenverschil tussen het huidige en nieuwe abonnement. %sTijd gebaseerde berekening is echte Pro rata waarbij de resterende tijd van het huidige abonnement wordt berekend om de kosten van het nieuwe abonnement aan te passen.

en: Square
nl: Vierkant

en: Sri Lankan rupee
nl: Sri Lankaanse rupee

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Fields
nl: Standaardvelden

en: Standard Fonts
nl: Standaard lettertypen

en: Start Date
nl: Startdatum

en: Start Setup
nl: Instelling starten

en: Start Trial
nl: Begin proefperiode

en: State / Province
nl: Staat / Provincie

en: State / Province / Region
nl: Staat/Provincie/Regio

en: State Code
nl: Staat/provincie code

en: Statement Descriptor
nl: Statement beschrijving

en: Step 1
nl: Stap 1

en: Step 2
nl: Stap 2

en: Step Value
nl: Stap waarde

en: Store Payments
nl: Winkel betalingen

en: Street Address
nl: Straatnaam

en: Strength indicator
nl: Sterkte indicator

en: Stripe Connect Error:
nl: Stripe verbinden fout:

en: Stripe Credit Card Field (On-site)
nl: Stripe creditcard veld (op de site)

en: Stripe Payment Page (Off-site)
nl: Stripe betaal pagina (off site)

en: Stripe advises that their Javascript library be loaded on every page to take advantage of their advanced fraud detection rules. If you are not concerned with this, enable this setting to only load the Javascript when necessary. %sLearn more%s
nl: Stripe adviseert dat hun JavaScript bibliotheek op elke pagina wordt geladen om gebruik te maken van hun geavanceerde fraude detectieregels. Als je je hier geen zorgen over maakt, schakel dan deze instelling in om de JavaScript alleen te laden wanneer dat nodig is. %sMeer informatie%s

en: Stripe payment failed (payment is past due)
nl: Stripe betaling mislukt (betaling is over tijd)

en: Strong
nl: Sterk

en: Style
nl: Stijl

en: Subject Line
nl: Onderwerpregel

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Button
nl: Verzendknop

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe Now
nl: Abonneer nu

en: Subscribe members to your Campaign Monitor lists when they register or subscribe to a membership plan and sync membership and profile changes with Campaign Monitor.
nl: Schrijf leden in voor je Campaign Monitor lijsten wanneer ze zich registreren of abonneren op een lidmaatschap en synchroniseer lidmaatschap en profiel wijzigingen met Campaign Monitor.

en: Subscribe members to your Campaign Monitor lists when they register or subscribe to a membership plan. It can also automatically sync membership and profile changes with Campaign Monitor.
nl: Voeg leden toe aan je Campaign Monitor lijsten wanneer ze zich registreren of abonneren op een lidmaatschap abonnement. Het kan ook automatisch lidmaatschap en profiel wijzigingen synchroniseren met Campaign Monitor.

en: Subscribe members to your Mailchimp audiences when they register or subscribe to a membership and sync membership and profile changes with Mailchimp.
nl: Schrijf leden in voor je Mailchimp publiek wanneer ze zich registreren of abonneren op een lidmaatschap en synchroniseer lidmaatschap en profielwijzigingen met Mailchimp.

en: Subscribe members to your Mailchimp audiences when they register or subscribe to a membership plan. It can also automatically sync membership and profile changes with Mailchimp.
nl: Schrijf leden in voor je Mailchimp publiek wanneer ze zich registreren of abonneren op een lidmaatschap abonnement. Het kan ook automatisch lidmaatschap en profielwijzigingen synchroniseren met Mailchimp.

en: Subscribe members to your MailerLite groups when they register or subscribe to a membership plan. It can also automatically sync membership and profile changes with MailerLite.
nl: Abonneer leden op je MailerLite groepen wanneer ze zich registreren of abonneren op een lidmaatschapsabonnement. Het kan ook automatisch lidmaatschap en profiel wijzigingen synchroniseren met MailerLite.

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Subscription #%s
nl: Abonnement #%s

en: Subscription Cancelled Notification
nl: Melding abonnement geannuleerd

en: Subscription Completed Notification
nl: Melding afgerond abonnement

en: Subscription Expired Notification
nl: Melding abonnement verlopen

en: Subscription ID
nl: Abonnement ID

en: Subscription ID.
nl: Abonnement ID.

en: Subscription Length
nl: Abonnementsduur

en: Subscription Notes
nl: Abonnementen notities

en: Subscription Orders
nl: Abonnement bestellingen

en: Subscription Plan:
nl: Abonnement:

en: Subscription Renewal Receipt
nl: Abonnement verlenging ontvangstbewijs

en: Subscription Settings
nl: Abonnement instellingen

en: Subscription Support
nl: Ondersteuning voor abonnementen

en: Subscription changed from %s to %s by %s
nl: Abonnement gewijzigd van %s naar %s door %s

en: Subscription is scheduled for cancellation on %s
nl: Abonnement wordt geannuleerd op %s

en: Subscription successfully cancelled.
nl: Abonnement succesvol geannuleerd.

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Success Message
nl: Succes bericht

en: Sudan
nl: Soedan

en: Sudanese pound
nl: Soedanese Pond

en: Sumatera Selatan
nl: Zuid Sumatra

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Sure! I'd love to give a review
nl: Natuurlijk! Ik geef graag een beoordeling

en: Surinamese dollar
nl: Surinaamse dollar

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish krona
nl: Zweedse kroon

en: Swiss franc
nl: Zwitserse frank

en: Switching test/live modes would require payment methods reconnection or setup.
nl: Om te schakelen tussen test/livemodus moeten betaalmethoden opnieuw worden aangesloten of ingesteld.

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Syrian pound
nl: Syrische pond

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
nl: Betalingen persoonlijk aannemen via BACS. Dit staat beter bekend als een directe bankoverschrijving.

en: Tangier-Assilah
nl: Tanger-Assilah

en: Tanzanian shilling
nl: Tanzaniaanse shilling

en: Taranto
nl: Tarente

en: Tarfaya (EH-partial)
nl: Tarfaya (EH-partieel)

en: Target Audience
nl: Doelgroep

en: Tasmania
nl: Tasmanië

en: Tax
nl: Belasting

en: Tax Identification Number
nl: Fiscaal identificatienummer

en: Tax Rate
nl: Belastingtarief

en: Tax Rates
nl: Belastingtarieven

en: Tax/VAT Fee
nl: Belasting/BTW vergoeding

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Taxes &lsaquo; Payments
nl: Belastingen &lsaquo; betalingen

en: Tehran (تهران)
nl: Teheran (تهران)

en: Terms
nl: Voorwaarden

en: Terms & Conditions Label
nl: Voorwaarden en condities label

en: Terms & Conditions Page
nl: Voorwaarden en condities pagina

en: Terms:
nl: Voorwaarden:

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Text
nl: Tekst

en: Text Box
nl: Tekst box

en: Text Focused
nl: Tekst gefocust

en: Text Underline
nl: Tekst onderstrepen

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Thai baht
nl: Thaise baht

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">ProfilePress</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us ★★★★★</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a> to help us spread the word.
nl: Bedankt voor het gebruik van <a href="%1$s" target="_blank">ProfilePress</a>! <a href="%2$s" target="_blank">waardeer ons met ★★★★★</a> op <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a> om ons te helpen het woord te verspreiden.

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor je bestelling!

en: The Email address to receive admin notifications. Use comma to separate multiple email addresses.
nl: Het e-mailadres om berichten van de beheerder te ontvangen. Gebruik een komma om meerdere e-mailadressen te scheiden.

en: The VAT number applies to EU countries only.
nl: Het BTW nummer geldt alleen voor landen in de EU.

en: The VAT number is invalid.
nl: De BTW nummer is ongeldig.

en: The checkout page where members will complete their payments. %2$sThe shortcode %1$s must be on this page.
nl: De afrekenpagina waar leden hun betalingen zullen voltooien. %2$sDe shortcode %1$s moet op deze pagina staan.

en: The city in which your business is registered and located.
nl: De stad waar je bedrijf geregistreerd en gevestigd is.

en: The country in which your business is located.
nl: Het land waar je bedrijf is gevestigd.

en: The country in which your business is registered and located.
nl: Het land waarin je bedrijf is geregistreerd en gevestigd.

en: The country or VAT number is invalid.
nl: Het land of BTW nummer is ongeldig.

en: The customizer allows you to design and preview ProfilePress default email template.
nl: Met customizer kun je de standaard e-mail template van ProfilePress ontwerpen en een voorbeeld geven.

en: The email address to use as the sender of all ProfilePress emails.
nl: Het e-mailadres dat wordt gebruikt als afzender van alle e-mails van ProfilePress.

en: The email address you are registering with is not supported.
nl: Het e-mailadres waarmee je je registreert wordt niet ondersteund.

en: The expiration or renewal date for the subscription.
nl: De verval- of verlengdatum van het abonnement.

en: The following billing address will be used on the checkout page by default.
nl: Het volgende factuuradres wordt standaard gebruikt op de afrekenpagina.

en: The label that appears at checkout for the VAT number field.
nl: Het label dat verschijnt bij afrekenen voor de BTW nummerveld.

en: The maximum number of times files can be downloaded (Leaving blank or using a value of 0 is unlimited). Can be overwritten for each membership plan.
nl: Het maximum aantal keren dat bestanden kunnen worden gedownload (leeg laten of een waarde van 0 gebruiken is onbeperkt). Kan voor elk lidmaatschap abonnement worden overschreven.

en: The maximum width of the profile area inside profile below the header.
nl: De maximale breedte van het profielgebied binnen het profiel onder de header.

en: The maximum width of the profile template.
nl: De maximale breedte van de profiel template.

en: The message to show when the main content is restricted.
nl: Het bericht dat wordt weergegeven als de inhoud van de hoofdpagina is beperkt.

en: The modern WordPress membership and user profile plugin.
nl: De moderne WordPress lidmaatschap en gebruikersprofiel plugin.

en: The name to use as the sender of all ProfilePress emails. Preferably your website name.
nl: De naam die moet worden gebruikt als afzender van alle e-mails van ProfilePress. Bij voorkeur je site naam.

en: The number of days after the subscription expired to notify the customer.
nl: Het aantal dagen nadat het abonnement is verlopen om de klant op de hoogte te stellen.

en: The number of days before the subscription expiration due date to notify the customer.
nl: Het aantal dagen voor de vervaldatum van het abonnement om de klant op de hoogte te stellen.

en: The number of days before the upcoming payment due date to notify the customer.
nl: Het aantal dagen voor de komende betaaldatum om de klant op de hoogte te stellen.

en: The official (legal) name of your store. Defaults to Site Title if empty.
nl: De officiële (wettelijke) naam van je winkel. Wordt standaard site titel indien leeg.

en: The page customers are sent to after a failed order.
nl: De pagina waar klanten naar verzonden worden na een mislukte bestelling.

en: The page customers are sent to after completing their orders.%2$sThe shortcode %1$s must be on this page.
nl: De pagina waar klanten naartoe worden verzonden na het afronden van hun bestellingen.%2$sDe shortcode %1$s moet op deze pagina staan.

en: The password you entered is incorrect.
nl: Het wachtwoord dat je hebt ingevoerd is onjuist.

en: The position of the currency symbol.
nl: De positie van het valutasymbool.

en: The price of this membership plan. Enter 0.00 to make this plan free.
nl: De prijs van dit lidmaatschapsabonnement. Voer 0.00 in om dit abonnement gratis te maken.

en: The purchase note of ordered plan.
nl: De aankoopnota van het bestelde abonnement.

en: The recurring amount of the subscription.
nl: Het terugkerende bedrag van het abonnement.

en: The selected block will only be visible to users with an active subscription to the chosen membership plans below.
nl: Het geselecteerde blok is alleen zichtbaar voor gebruikers met een actief abonnement op de hieronder geselecteerde lidmaatschapsabonnementen.

en: The state your business is located.
nl: De provincie waar je bedrijf is gevestigd.

en: The street address where your business is registered and located.
nl: Het straatadres waar je bedrijf geregistreerd en gevestigd is.

en: The taxed amount of the order.
nl: Het belaste bedrag van de bestelling.

en: The text that appears on your customer's bank or credit card statements. Choose something they will recognise to help prevent disputes, typically your business name. Must be limited to 22 characters, no special characters %1$s<%2$s, %1$s>%2$s, %1$s'%2$s, or %1$s"%2$s.
nl: De tekst die op de bank- of creditcardafschriften van je klant verschijnt. Kies iets dat ze zullen herkennen om geschillen te voorkomen, meestal je bedrijfsnaam. Mag maximaal 22 tekens bevatten, geen speciale tekens %1$s<%2$s, %1$s>%2$s, %1$s'%2$s, of %1$s"%2$s.

en: The total number of recurring billing cycles including the trial period (if applicable).  Keep in mind that once a member has completed the last payment, the subscription will not expire — essentially giving them lifetime access.
nl: Het totale aantal terugkerende facturering cycli, inclusief de proefperiode (indien van toepassing). Houd er rekening mee dat wanneer een lid de laatste betaling heeft afgerond, het abonnement niet verloopt - waardoor hij of zij in wezen levenslang toegang heeft.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE richtlijn die is opgegeven in het HTML formulier

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize richtlijn in php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
nl: Het bestand is slechts gedeeltelijk geüpload

en: There are no gateways enabled with support for subscriptions.
nl: Er zijn geen gateways ingeschakeld met ondersteuning voor abonnementen.

en: There was an error while performing your request.
nl: Er was een fout tijdens het uitvoeren van je aanvraag.

en: There was an problem while verifying your file.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het verifiëren van je bestand.

en: These account details will be displayed on the order confirmation page.
nl: Deze account details worden weergegeven op de bestelling bevestiging pagina.

en: Thessaly
nl: Thessalië

en: This Month
nl: Deze maand

en: This Quarter
nl: Dit kwartaal

en: This Week
nl: Deze week

en: This Year
nl: Dit Jaar

en: This can be your VAT number, GST/HST or ABN.
nl: Dit kan je BTW nummer, GST/HST of ABN zijn.

en: This content is available to members only. Please <a href="%1$s">login</a> or <a href="%2$s">register</a> to view this area.
nl: Deze inhoud is alleen beschikbaar voor leden. <a href="%1$s">Login</a> of <a href="%2$s">registreer je</a> om deze sectie te bekijken.

en: This content is restricted!
nl: Deze inhoud is beperkt!

en: This file is not an image. Please try another.
nl: Dit bestand is geen afbeelding. Probeer een andere.

en: This is not a multisite installation
nl: Dit is geen multisite installatie

en: This is only available when using Stripe Payment Page (Off-site) and have %sStripe Tax%s enabled in your Stripe account.
nl: Dit is alleen beschikbaar als je Stripe Payment Page (Off site) gebruikt en %sStripe Tax%s hebt ingeschakeld in je Stripe account.

en: This is the message shown to users that do not have permission to view the content.
nl: Dit is het bericht dat wordt getoond aan gebruikers die geen toestemming hebben om de inhoud te bekijken.

en: This is used when template logo is not set.
nl: Dit wordt gebruikt wanneer het template logo niet is ingesteld.

en: This message will be shown as an alternate of your content
nl: Dit bericht wordt getoond als alternatief voor je inhoud

en: This order is no longer editable.
nl: Deze bestelling kan niet meer worden bewerkt.

en: This order is out of scope for EU VAT.
nl: Deze bestelling valt buiten het toepassingsgebied van de BTW wetgeving van de EU.

en: This user has not created any post.
nl: Deze gebruiker heeft geen berichten aangemaakt.

en: This user has not made any comment.
nl: Deze gebruiker heeft geen reactie gegeven.

en: This user hasn't added any information to their profile yet. Check back later.
nl: Deze gebruiker heeft nog geen informatie toegevoegd aan zijn profiel. Kom later nog eens terug.

en: Thousand Separator
nl: Scheidingsteken tussen duizendtallen

en: Three Weeks
nl: Drie weken

en: Thuringia
nl: Thüringen

en: Tianjin / 天津
nl: Tianjin/天津

en: Tibet / 西藏
nl: Tibet/西藏

en: Tierra del Fuego
nl: Vuurland

en: Time-Based Calculation
nl: Berekening op basis van tijd

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Title
nl: Titel

en: Title Font Size (px)
nl: Grootte lettertype titel (px)

en: Title Font Weight
nl: Titel lettertype gewicht

en: Title cannot be empty.
nl: Titel kan niet leeg zijn.

en: Title:
nl: Titel:

en: To
nl: Naar

en: To both new and existing purchases
nl: Voor zowel nieuwe als bestaande aankopen

en: To edit this order, change the order status back to "Pending"
nl: Om deze bestelling te bewerken, verander de bestelstatus terug naar "In afwachting"

en: To existing purchase (upgrades & downgrades)
nl: Naar bestaande aankoop (upgrades & downgrades)

en: To get in touch with you if needed to discuss your order
nl: Om contact met je op te nemen indien nodig om je bestelling te bespreken

en: To new purchases only
nl: Alleen voor nieuwe aankopen

en: To prepopulate the checkout form for future purchases
nl: Om het afrekenformulier voor toekomstige aankopen vooraf in te vullen

en: To restrict contents in a post or page, we provide the below shortcode. %sLearn more%s
nl: Om de inhoud van een bericht of pagina te beperken, bieden we de volgende shortcode. %sLeer meer%s

en: To set your password, visit the following address:
nl: Ga naar het volgende adres om je wachtwoord in te stellen:

en: Today
nl: Vandaag

en: Tongan pa&#x2bb;anga
nl: Tongaanse pa&#x2bb;anga

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Top Plans
nl: Top abonnementen

en: Total
nl: Totaal

en: Total Amount
nl: Totaalbedrag

en: Total Customers
nl: Totaal aantal klanten

en: Total Payments
nl: Totaal betalingen

en: Total Spend
nl: Totale uitgaven

en: Total order amount that was paid.
nl: Totaalbedrag van de bestelling dat is betaald.

en: Total:
nl: Totaal:

en: Transaction ID
nl: Transactie ID

en: Transnistrian ruble
nl: Transnistrische roebel

en: Trial Period
nl: Proefperiode

en: Trialling
nl: Het testen van

en: Trieste
nl: Triëst

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: True
nl: Waar

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Tunisian dinar
nl: Tunesische dinar

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish lira
nl: Turkse lire

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks en Caicos Eilanden

en: Tutor LMS Settings
nl: Tutor LMS instellingen

en: Tutor LMS is not active
nl: Tutor LMS is niet actief

en: Two Weeks
nl: Twee weken

en: URL to login.
nl: URL om in te loggen.

en: URL to re-subscribe to the membership plan.
nl: URL om je opnieuw in te schrijven voor het lidmaatschap abonnement.

en: URL to reset password.
nl: URL om wachtwoord te resetten.

en: URL to view and download order's digital products.
nl: URL om de digitale producten van bestellingen te bekijken en te downloaden.

en: URL to view order.
nl: URL om bestelling te bekijken.

en: URL to view subscription.
nl: URL om inschrijving te bekijken.

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ugandan shilling
nl: Oegandese shilling

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukrainian hryvnia
nl: Oekraïense hryvnia

en: Unable to add new order. Please try again
nl: Kan geen nieuwe bestelling toevoegen. Probeer het opnieuw

en: Unable to add new subscription. Please try again
nl: Kan geen nieuwe abonnement toevoegen. Probeer het opnieuw

en: Unable to complete checkout. Please try again.
nl: Kan het afrekenen niet voltooien. Probeer het opnieuw.

en: Unable to create customer. Please try again
nl: Kan geen klant aanmaken. Probeer het opnieuw

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan folder %s niet aanmaken. Is de hoofd folder beschrijfbaar door de server?

en: Unable to create order. Please try again
nl: Kan geen bestelling maken. Probeer het opnieuw

en: Unable to create subscription. Please try again
nl: Niet mogelijk om abonnement te maken. Probeer het opnieuw

en: Unable to generate Stripe customer portal URL. Please try again
nl: Kan geen URL genereren voor de Stripe klantenportal. Probeer het opnieuw

en: Unable to locate existing account with the email %s.
nl: Kan bestaande account met de e-mail %s niet vinden.

en: Unable to log in. Please try again
nl: Kan niet inloggen. Probeer het opnieuw

en: Unable to retrieve account information.
nl: Kan accountgegevens niet ophalen.

en: Unable to save %s, please try again.
nl: Kan %s niet opslaan, probeer het opnieuw.

en: Unable to save file, please try again.
nl: Kan bestand niet opslaan, probeer het opnieuw.

en: Unavailable: %s
nl: Niet beschikbaar: %s

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unexpected error with file upload, Please try again.
nl: Onverwachte fout bij het uploaden van het bestand, probeer het opnieuw.

en: Unexpected error with image upload, Please try again.
nl: Onverwachte fout bij het uploaden van de afbeelding, probeer het opnieuw.

en: Unexpected error, please try again
nl: Onverwachte fout, probeer het opnieuw

en: Unexpected error. Please try again.
nl: Onverwachte fout. Probeer het opnieuw.

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Arab Emirates dirham
nl: Verenigde Arabische Emiraten dirham

en: United Kingdom (UK)
nl: Verenigd Koninkrijk (VK)

en: United States (US)
nl: Verenigde Staten (VS)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten (VS)

en: United States (US) dollar
nl: Amerikaanse (US) dollar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unlock Powerful Pro Features
nl: Krachtige Pro functies ontgrendelen

en: Unlock Pro Features Now
nl: Ontgrendel Pro functies nu

en: Upcoming Expiration Reminder
nl: Komende vervaldatum herinnering

en: Upcoming Renewal Reminder
nl: Aankomende verlenging herinnering

en: Update Profile
nl: Profiel updaten

en: Upgrade Now
nl: Upgrade nu

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade abonnement

en: Upgrade to PRO
nl: Upgrade naar PRO

en: Upgrade to Premium
nl: Upgrade naar Premium

en: Upgrade to ProfilePress Pro
nl: Upgrade naar ProfilePress Pro

en: Upgrade to unlock premium extensions and other great features. As a valued ProfilePress Lite user, you will %1$sreceive 10%3$s off%2$s your purchase, automatically applied at checkout!
nl: Upgrade om premium extensies en andere geweldige functies vrij te spelen. Als gewaardeerde ProfilePress Lite gebruiker ontvang je %1$s 10%3$s korting%2$s op je aankoop, automatisch toegepast bij het afrekenen!

en: Upgraded from
nl: Opgewaardeerd van

en: Upgraded to
nl: Opgewaardeerd naar

en: Upload Cover Photo
nl: Upload omslagafbeelding

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload Profile Picture
nl: Upload profielfoto

en: Upload eBooks, music, videos, software or anything else digital.
nl: Upload eBooks, muziek, video's, software of iets anders digitaals.

en: Uploaded file is greater than the allowed sized of %s
nl: Geüpload bestand is groter dan de toegestane grootte van %s

en: Uploaded file is not an image.
nl: Het geüploade bestand is geen afbeelding.

en: Uploaded image
nl: Geüploade afbeelding

en: Uruguayan peso
nl: Uruguayaanse peso

en: Use Once Per Customer
nl: Eenmalig per klant gebruiken

en: Use the coupon code %s10PERCENTOFF%s to save %s off MailOptin.
nl: Gebruik de kortingscode %s10PERCENTOFF%s om %s te besparen op MailOptin.

en: User Account
nl: Gebruikers account

en: User Extra Information
nl: Gebruiker extra informatie

en: User ID
nl: Gebruiker ID

en: User ID of the registered user.
nl: Gebruikers ID van de geregistreerde gebruiker.

en: User Login
nl: Gebruiker login

en: User Meta / Field Key
nl: Gebruiker meta / veld sleutel

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User Panel
nl: Gebruikerspaneel

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: User Profile Settings
nl: Gebruikersprofiel instellingen

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User Roles to Display
nl: Weer te geven gebruikersrollen

en: User Sync
nl: Gebruiker synchronisatie

en: User custom profile field information. Replace "field_key" with the %scustom field key%s or usermeta key.
nl: Informatie over het aangepaste profiel veld van de gebruiker. Vervang "field_key" door de %saangepaste veld sleutel%s of usermeta sleutel.

en: User registration currently disabled. To enable, Go to <a href="%1$s">Settings -> General</a>, and under Membership, check "Anyone can register"
nl: Gebruikersregistratie is momenteel uitgeschakeld. Om dit in te schakelen, ga je naar <a href="%1$s">Instellingen -> Algemeen</a> en vink je onder lidmaatschap "Iedereen kan zich registreren" aan

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username Only
nl: Alleen gebruiker naam

en: Username Requirement
nl: Vereiste gebruiker naam

en: Username is invalid because it uses illegal characters
nl: Gebruikersnaam is ongeldig omdat er illegale tekens in staan

en: Username of the newly registered user.
nl: Gebruikersnaam van de nieuw geregistreerde gebruiker.

en: Username of the registered user.
nl: Gebruikersnaam van de geregistreerde gebruiker.

en: Username of user.
nl: Gebruikersnaam van gebruiker.

en: Username or E-mail:
nl: Gebruikersnaam of e-mail:

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users who subscribe to a one-time payment plan get lifetime subscriptions. If you want their subscription to expire after a particular duration or at a specific date, %1$supgrade to premium%2$s to get the %3$sFixed Subscription Expiration addon%2$s.
nl: Gebruikers die zich abonneren op een eenmalig betalingsplan krijgen levenslange abonnementen. Als je wilt dat hun abonnement verloopt na een bepaalde periode of op een specifieke datum, %1$supgrade naar premium%2$s om de %3$sFixed Subscription Expiration add-on%2$s te krijgen.

en: VAT
nl: BTW

en: VAT Number
nl: BTW nummer

en: VAT Number Field Label
nl: Label BTW nummer veld

en: Valais
nl: Wallis

en: Validated
nl: Gevalideerd

en: Value / Text
nl: Waarde/text

en: Value / Text Font Size
nl: Grootte lettertype waarde/text

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: Venezuelan bol&iacute;var
nl: Venezolaanse bolivar

en: Very weak
nl: Zeer zwak

en: Vientiane Province
nl: Vientiane provincie

en: Vietnam
nl: Viëtnam

en: View Customer
nl: Bekijk klant

en: View Order
nl: Bestelling bekijken

en: View Order Download Logs
nl: Bestelling downloaden logs bekijken

en: View Orders
nl: Bestellingen bekijken

en: View ProfilePress documentation
nl: Bekijk ProfilePress documentatie

en: View Subscription
nl: Abonnement bekijken

en: View Subscriptions
nl: Abonnementen bekijken

en: View all subscriptions &rarr;
nl: Bekijk alle abonnementen &rarr;

en: View other orders &rarr;
nl: Andere bestellingen bekijken &rarr;

en: View profile &rarr;
nl: Bekijk profiel &rarr;

en: Vinnychchyna
nl: Vinnitsjna

en: Virgin Islands (British)
nl: Maagdeneilanden (Britse)

en: Virgin Islands (US)
nl: Maagdeneilanden (VS)

en: Visual
nl: Visueel

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Want to control the visibility of Elementor sections, containers and widgets based on user roles, logged-in status and membership plans? %sLearn how to%s
nl: Wil je de zichtbaarheid van Elementor secties, containers en widgets regelen op basis van gebruikersrollen, ingelogde status en lidmaatschapsabonnementen? %sLees hoe het te doen%s

en: Want to control the visibility of WordPress navigation menus based on user roles, logged-in status and membership plans? %sLearn how to%s
nl: Wil je de zichtbaarheid van WordPress navigatiemenu's regelen op basis van gebruikersrollen, ingelogde status en lidmaatschap abonnementen? %sLees hoe het te doen%s

en: Want to restrict contents in the block editor? %sLearn how to%s
nl: Wil je inhoud beperken in de blok-editor? %sLeer hoe het te doen%s

en: Wavatar (Generated)
nl: Wavatar (gegenereerd)

en: We could not find any user that matches your search criteria
nl: We konden geen gebruiker vinden die aan je zoekcriteria voldoet

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store your order information for tax and accounting purposes.
nl: We bewaren doorgaans informatie over je zolang we de informatie nodig hebben voor de doeleinden waarvoor we deze verzamelen en gebruiken, en we zijn niet wettelijk vereist om deze te blijven bewaren. Bijvoorbeeld, we bewaren je bestelling informatie voor belasting- en boekhoudkundige doeleinden.

en: We have changed the logic of protecting content. %1$sOR%2$s is now %1$sAND%2$s while %1$sAND%2$s has been changed to %1$sOR%2$s. Please review the "Content to Protect" setup and ensure everything is perfect before saving.
nl: We hebben de logica van het beschermen van inhoud veranderd. %1$sOR%2$s is nu %1$sAND%2$s terwijl %1$sAND%2$s is veranderd in %1$sOR%2$s. Beoordeel de instelling "Inhoud te beschermen" en zorg ervoor dat alles perfect is voordat je opslaat.

en: We may also collect your credit card number, expiration date, and security code and pass them to our payment gateway to process your purchase.
nl: We kunnen ook je creditcard nummer, vervaldatum en beveiligingscode verzamelen en deze doorgeven aan onze betaling gateway om je aankoop te verwerken.

en: We use the information we collect to:
nl: We gebruiken de informatie die we verzamelen om:

en: We'll also use cookies to keep track of cart contents while you're browsing our site.
nl: We gebruiken ook cookies om de inhoud van je winkelwagen bij te houden, tijdens bladeren door onze site.

en: We're having trouble checking your VAT number. Please try again or contact our support team.
nl: We hebben moeite om je BTW nummer te controleren. Probeer het opnieuw of neem contact op met ons ondersteuningsteam.

en: Weak
nl: Zwak

en: Webhook Secret
nl: Webhook geheim

en: Webhook Setup
nl: Webhook instellen

en: Website
nl: Site

en: Website title or name.
nl: Titel of naam van de site.

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Weeks
nl: Weken

en: Welcome %s
nl: Welkom %s

en: Welcome To %s
nl: Welkom bij %s

en: West African CFA franc
nl: West-Afrikaanse CFA frank

en: West Bengal
nl: West Bengalen

en: West Coast
nl: Westkust

en: West Greece
nl: West Griekenland

en: West Macedonia
nl: West Macedonië

en: Western Australia
nl: West Australië

en: Western Cape
nl: West Kaap

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: What happens when users without access try to view the content?
nl: Wat gebeurt er als gebruikers zonder toegang de inhoud proberen te bekijken?

en: What should happen if a customer is from the same EU country as your business?.
nl: Wat moet er gebeuren als een klant uit hetzelfde EU-land komt als je bedrijf?

en: What to use as display name in profile header. Select "Hide" to hide it from showing.
nl: Wat te gebruiken als weergavenaam in de header van het profiel. Selecteer "Verbergen" om het niet te tonen.

en: When enabled, administrators will not be redirected from the default profile page.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden beheerders niet omgeleid vanaf de standaard profielpagina.

en: When test mode is enabled, no live transactions are processed. Use test mode in conjunction with the sandbox/test account for the payment method to test.
nl: Wanneer de test modus is ingeschakeld, worden er geen live transacties verwerkt. Gebruik de test modus in conjunctie met het sandbox/test account voor de betaling methode om te testen.

en: When this is checked, VAT taxes will be calculated for any customers who are located in the European Union. The plugin comes with the current standard VAT rate for each EU country. You can change these as required in the Tax Rates section below.
nl: Wanneer dit is aangevinkt, worden BTW belastingen berekend voor klanten die zich bevinden in de Europese Unie. De plugin wordt geleverd met het huidige standaard BTW tarief voor elk EU-land. Je kunt deze indien nodig wijzigen in het gedeelte Belastingtarieven hieronder.

en: When this option is checked, the VAT number will not be validated by VIES online service.
nl: Als deze optie is aangevinkt, wordt het BTW nummer niet gevalideerd door VIES online dienst.

en: Where should users be redirected to?
nl: Waar moeten gebruikers naartoe worden geleid?

en: Whether you need help or have a new feature request, let us know. %sRequest Support%s
nl: Of je nu hulp nodig hebt of een nieuwe functie aanvraag hebt, laat het ons weten. %sVraag ondersteuning%s

en: Who can access the content?
nl: Wie heeft toegang tot de inhoud?

en: Wide
nl: Breed

en: Width
nl: Breedte

en: Wish to accept payments and sell memberships via PayPal? %supgrade to premium%s.
nl: Wil je betalingen accepteren en lidmaatschappen verkopen via PayPal? %supgrade naar premium%s.

en: With taxes enabled, customers will be taxed based on the rates you define, and are required to input their address on checkout so rates can be calculated accordingly.
nl: Met ingeschakelde belastingen worden klanten belast op basis van de door je gedefinieerde tarieven en moeten ze hun adres invoeren bij het afrekenen, zodat de tarieven dienovereenkomstig kunnen worden berekend.

en: WooCommerce Billing Address
nl: WooCommerce factuuradres

en: WooCommerce Shipping Address
nl: WooCommerce verzendadres

en: WooCommerce is not active
nl: WooCommerce is niet actief

en: WordPress Menu Protection
nl: WordPress menu beveiliging

en: WordPress Menu Restriction
nl: Beperking van WordPress menu

en: WordPress User
nl: WordPress gebruiker

en: WordPress User Sync & Automation Plugin
nl: WordPress gebruiker synchronisatie & automatisering plugin

en: Xinjiang / 新疆
nl: Xinjiang/新疆

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Years
nl: Jaren

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nl: Ja, ik wil prijzen inclusief belasting invoeren

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You already have ProfilePress Pro installed! Activating it now
nl: Je hebt ProfilePress Pro al geïnstalleerd! Activeer het nu

en: You are already logged in.
nl: Je bent al ingelogd.

en: You are already registered.
nl: Je bent al geregistreerd.

en: You are currently connected to a %1$stemporary%2$s Stripe account, which can only be used for testing purposes.
nl: Je bent nu verbonden met een %1$stijdelijk%2$s Stripe account, die alleen gebruikt kan worden voor test doeleinden.

en: You are not allowed to install plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te installeren.

en: You are not allowed to purchase this product.
nl: Je hebt geen toestemming om dit product te kopen.

en: You are not authorized to access this area.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om dit gebied te bekijken.

en: You are not licensed.
nl: Je hebt geen licentie.

en: You are unauthorized to view this page.
nl: Je hebt geen rechten om deze pagina te bekijken.

en: You can not switch to another plan because this plan does not belong to any group.
nl: Je kunt niet overschakelen naar een ander abonnement omdat dit abonnement niet bij een groep hoort.

en: You cannot manage this account in Stripe.
nl: Je kunt dit account niet beheren in Stripe.

en: You do not have permission to download this file
nl: Je hebt geen toestemming om dit bestand te downloaden

en: You do not have permission to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You do not have permission.
nl: Je hebt geen toestemming.

en: You enabled Stripe payment method in ProfilePress but did not connect your Stripe account. Connect now to start accepting payments instantly.
nl: Je hebt de Stripe betaalmethode ingeschakeld in ProfilePress, maar je Stripe account is niet verbonden. Verbind nu om direct te beginnen met het accepteren van betalingen.

en: You have an active subscription to this plan.
nl: Je hebt een actief abonnement op dit abonnement.

en: You have an active subscription to this plan. Please go to %syour account%s to manage your subscription.
nl: Je hebt een actief abonnement op dit plan. Ga naar %sje account%s om je abonnement te beheren.

en: You have no downloads.
nl: Je hebt geen downloads.

en: You have no subscription.
nl: Je hebt geen abonnement.

en: You have not created any post.
nl: Je hebt geen bericht gemaakt.

en: You have not made any comment.
nl: Je hebt geen reactie gegeven.

en: You have not made any order.
nl: Je hebt nog geen bestelling gedaan.

en: You have successfully changed your password
nl: Je wachtwoord is succesvol gewijzigd

en: You must be logged in to download files.
nl: Je moet ingelogd te zijn om bestanden te downloaden.

en: You must be logged in to preview a form.
nl: Je moet ingelogd zijn om een voorbeeld van een formulier te zien.

en: You must be logged in to switch to another plan.
nl: Je moet ingelogd zijn om over te schakelen naar een ander abonnement.

en: You must have an active subscription to %s in order to download this file.
nl: Je moet een actief abonnement hebben op %s om dit bestand te kunnen downloaden.

en: You will be charged %1$stoday%2$s
nl: Je wordt %1$s vandaag%2$s in rekening gebracht.

en: You're using ProfilePress Lite - no license needed. Enjoy! 😊
nl: Je gebruikt ProfilePress Lite - geen licentie nodig. Veel plezier 😊

en: Your Stripe account is connected in %1$s mode. %2$sDisconnect this account%3$s.
nl: Je Stripe account is verbonden in %1$s modus. %2$sVerbreek de verbinding met dit account%3$s.

en: Your billing country must match the country for the VAT number.
nl: Je facturering land moet overeenkomen met het land voor het BTW nummer.

en: Your business Tax ID as defined in %sSettings%s.
nl: Je bedrijfsbelasting ID zoals gedefinieerd in %sInstellingen%s.

en: Your business address as defined in %sSettings%s.
nl: Je bedrijfsadres zoals gedefinieerd in %sInstellingen%s.

en: Your business name as defined in %sSettings%s.
nl: Je bedrijfsnaam zoals gedefinieerd in %sInstellingen%s.

en: Your cart is currently empty. Click <a href="%s">here</a> to get started.
nl: Je winkelwagen is momenteel leeg. Klik <a href="%s">hier</a> om te beginnen.

en: Your order is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
nl: Je bestelling wordt verwerkt. Deze pagina wordt automatisch vernieuwd in 8 seconden. Als dit niet gebeurt, klik dan <a href="%s">hier</a>.

en: Your profile is looking a little empty. Why not <a href="%s">add some information</a>?
nl: Je profiel ziet er een beetje leeg uit. Waarom <a href="%s">voeg je niet wat informatie toe</a>?

en: Your site permalink structure is currently set to <code>Plain</code>. This setting is not compatible with ProfilePress. Change your permalink structure to any other setting to avoid issues. We recommend <code>Post name</code>.</p><p>%s
nl: Je site permalink structuur is nu ingesteld op <code>Gewoon</code>. Deze instelling is niet compatibel met ProfilePress. Verander je permalink structuur in een andere instelling om problemen te voorkomen. We adviseren <code>Bericht naam</code>.</p><p>%s

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
nl: De upload folder van je winkel is <a href="%1$s">toegankelijk via het web</a>. We raden ten zeerste aan om <a href="%2$s">je webserver te configureren om folder indexering te voorkomen</a>.

en: Your subscription has been cancelled.
nl: Je abonnement is verwijderd.

en: Your subscription has expired.
nl: Je abonnement is verlopen.

en: Your subscription is expiring soon.
nl: Je abonnement verloopt binnenkort.

en: Your subscription is now complete.
nl: Je inschrijving is nu afgerond.

en: Your subscription is renewing soon.
nl: Je abonnement wordt binnenkort verlengd.

en: Your transaction failed, please try again or contact support.
nl: Je transactie is mislukt, probeer het opnieuw of neem contact op met de ondersteuning.

en: Yukon Territory
nl: Yukon

en: Yunnan / 云南
nl: Yunnan/云南

en: ZIP / Postal Code
nl: Postcode

en: Zaire
nl: Zaïre

en: Zambian kwacha
nl: Zambiaanse kwacha

en: Zanzibar North
nl: Zanzibar Noord

en: Zanzibar South
nl: Zuid Zanzibar

en: Zanzibar West
nl: West Zanzibar

en: Zaporizhzhya
nl: Zaporizja

en: Zhejiang / 浙江
nl: Zhejiang/浙江

en: Zip / Postal Code
nl: Postcode

en: [%s] Login Details
nl: [%s] login details

en: [%s] New User Registration
nl: [ %s ] nieuwe gebruikersregistratie

en: [%s] Password Reset
nl: [%s] Wachtwoord resetten

en: [Your Password]
nl: [Je wachtwoord]

en: and
nl: en

en: appears to be of an invalid file format. Please try again.
nl: lijkt een ongeldig bestandsformat te hebben. Probeer het opnieuw.

en: bbPress Settings
nl: bbPress instellingen

en: custom field not defined
nl: aangepast veld niet gedefinieerd

[ctx: date filter]
en: From
nl: Van

[ctx: date filter]
en: To
nl: Naar

en: day
nl: dag

[ctx: district]
en: Belgrade
nl: Belgrado

[ctx: district]
en: Central Banat
nl: Centraal-Banaat

[ctx: district]
en: Danube
nl: Donau

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
nl: Mitrovicë

[ctx: district]
en: North Banat
nl: Noord Banaat

[ctx: district]
en: North Bačka
nl: Noord-Bačka

[ctx: district]
en: Peć
nl: Pejë

[ctx: district]
en: South Banat
nl: Zuid Banaat

[ctx: district]
en: South Bačka
nl: Zuid Bačka

en: every 6 months
nl: elke 6 maanden

en: for
nl: voor

en: form
nl: formulier

en: forms
nl: formulieren

en: free trial
nl: gratis proefversie

en: https://profilepress.com
nl: https://profilepress.net

en: live mode
nl: live modus

en: log out
nl: uitloggen

en: month
nl: maand

en: months
nl: maanden

en: one-time
nl: eenmalig

en: or
nl: of

en: payment method
nl: betalingsmethode

en: quarter
nl: kwartaal

en: terms and conditions
nl: voorwaarden en condities

en: test mode
nl: test modus

en: then %1$s starting %2$s.
nl: dan begint %1$s met %2$s.

en: year
nl: jaar

en: © %s %s. All rights reserved.
nl: © %s %s. Alle rechten voorbehouden.

en: Åland Islands
nl: Åland Eilanden

en: İzmir
nl: İzmir
