Plugins - Paid Membership Plugin, Ecommerce, User Registration Form, Login Form, - en to sv_SE translation catalogue (1773 entries)

en:  and a %s signup fee
sv_SE:  och en %s registreringsavgift

en: #%1$s - %2$s
sv_SE: #%1$s – %2$s

en: #%1$s - No Customer Assigned
sv_SE: #%1$s – ingen kund tilldelad

en: %1$s with %2$s
sv_SE: %1$s med %2$s

en: %s (WooCommerce Billing Address)
sv_SE: %s (WooCommerce faktureringsadress)

en: %s (WooCommerce Shipping Address)
sv_SE: %s (WooCommerce leveransadress)

en: %s Archive
sv_SE: %s-arkiv

en: %s Member
sv_SE: %s medlem

en: %s Members
sv_SE: %s medlemmar

en: %s cannot be empty.
sv_SE: %s kan inte vara tomt.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sv_SE: %s överstiger den maximala uppladdningsstorleken för denna webbplats.

en: %s field is required
sv_SE: Fält %s är obligatoriskt

en: %s is greater than the allowed sized of %s
sv_SE: %s är större än den tillåtna storleken på %s

en: %s payments total.
sv_SE: %s betalningar totalt.

en: %s plan
sv_SE: %s-paket

en: %s with Template
sv_SE: %s med mall

en: %sSubscription ID:
sv_SE: %sPrenumerations-ID:

en: %sUpgrade to premium%s to accept one-time and recurring payments via Razorpay.
sv_SE: %sUppgradera till premium%s för att ta emot engångsbetalningar och återkommande betalningar via Razorpay.

en: &laquo; Previous
sv_SE: &laquo; Föregående

en: 3 Days
sv_SE: 3 dagar

en: 404 Error Page
sv_SE: 404 felsida

en: 5 Days
sv_SE: 5 dagar

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Ange ett användarnamn eller e-postadress.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Ogiltig e-postadress eller felaktigt lösenord.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Ogiltigt användarnamn eller e-post.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Ogiltigt användarnamn eller felaktigt lösenord.

en: <strong>ERROR</strong>: Password reset email is disabled.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Återställning av lösenord med e-post är inaktiverat.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Det finns ingen användare registrerad med den e-postadressen.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sv_SE: <strong>FEL</strong>: Detta användarnamn är ogiltigt eftersom det använder otillåtna tecken. Ange ett giltigt användarnamn.

en: A customer with the ID %d already exists with this account.
sv_SE: En kund med ID %d finns redan med detta konto.

en: A description of this coupon.
sv_SE: En beskrivning för denna rabattkod.

en: A description of this plan. This will be displayed on the checkout page.
sv_SE: En beskrivning av detta paket. Denna kommer att visas på sidan för kassan.

en: A payment method for manually creating orders and processing free orders. No money is actually collected.
sv_SE: En betalningsmetod för att manuellt skapa beställningar och bearbeta gratisbeställningar. Inga pengar samlas faktiskt in.

en: A user account already exists with the login %s.
sv_SE: Ett användarkonto finns redan med inloggningen %s.

en: AND
sv_SE: OCH

en: About
sv_SE: Om

en: About yourself
sv_SE: Om dig själv

en: Above
sv_SE: Ovan

en: Academy LMS Settings
sv_SE: Inställningar för Academy LMS

en: Academy LMS is not active
sv_SE: Academy LMS är inte aktivt

en: Accept payments and sell subscriptions via Mollie.
sv_SE: Ta emot betalningar och sälj prenumerationer via Mollie.

en: Accept payments and sell subscriptions via PayPal.
sv_SE: Ta emot betalningar och sälj prenumerationer via PayPal.

en: Accept payments and sell subscriptions via Paystack.
sv_SE: Ta emot betalningar och sälj prenumerationer via Paystack.

en: Accept payments and sell subscriptions via Razorpay.
sv_SE: Ta emot betalningar och sälj prenumerationer via Razorpay.

en: Access
sv_SE: Åtkomst

en: Access Condition
sv_SE: Åtkomstvillkor

en: Access Denied
sv_SE: Åtkomst nekad

en: Access Settings
sv_SE: Åtkomstinställningar

en: Access restriction
sv_SE: Åtkomstbegränsning

en: Accessible Homepage
sv_SE: Åtkomlig startsida

en: Accessible to Everyone
sv_SE: Åtkomlig för alla

en: Accessible to Logged-in Users
sv_SE: Åtkomlig för inloggade användare

en: Account
sv_SE: Konto

en: Account Details
sv_SE: Kontodetaljer

en: Account Information
sv_SE: Kontoinformation

en: Account Settings
sv_SE: Kontoinställningar

en: Account was updated successfully.
sv_SE: Kontot har uppdaterats.

en: Action
sv_SE: Åtgärd

en: Actions
sv_SE: Åtgärder

en: Activate
sv_SE: Aktivera

en: Activate All
sv_SE: Aktivera alla

en: Activate FuseWP
sv_SE: Aktivera FuseWP

en: Activate FuseWP Now!
sv_SE: Aktivera FuseWP Nu!

en: Activate MailOptin
sv_SE: Aktivera MailOptin

en: Activate Now
sv_SE: Aktivera nu

en: Activated
sv_SE: Aktiverad

en: Activating...
sv_SE: Aktiverar …

en: Active
sv_SE: Aktiv

en: Active Customers
sv_SE: Aktiva kunder

en: Active Subscriptions
sv_SE: Aktiva prenumerationer

en: Add Field
sv_SE: Lägg till fält

en: Add File
sv_SE: Lägg till fil

en: Add Form
sv_SE: Lägg till formulär

en: Add Media
sv_SE: Lägg till media

en: Add Member Directory
sv_SE: Lägg till medlemskatalog

en: Add New
sv_SE: Lägg till ny

en: Add New Coupon
sv_SE: Lägg till ny rabattkod

en: Add New Customer
sv_SE: Lägg till ny kund

en: Add New Group
sv_SE: Lägg till ny grupp

en: Add New Order
sv_SE: Lägg till ny beställning

en: Add New Plan
sv_SE: Lägg till nytt paket

en: Add Plan
sv_SE: Lägg till paket

en: Add Protection Rule
sv_SE: Lägg till skyddsregel

en: Add Rule
sv_SE: Lägg till regel

en: Add Tax Rate
sv_SE: Lägg till momssats

en: Add Your Business Information
sv_SE: Lägg till din företagsinformation

en: Add a Coupon
sv_SE: Lägg till en rabattkod

en: Add a Group
sv_SE: Lägg till en grupp

en: Add a Protection Rule
sv_SE: Lägg till en skyddsregel

en: Add or remove rules that redirect users to specific URLs after login based on their subscribed membership plans.
sv_SE: Lägg till eller ta bort regler som omdirigerar användare till specifika URL:er efter inloggning baserat på deras prenumererade medlemskapspaket.

en: Add or remove rules that redirect users to specific URLs after login based on their user roles.
sv_SE: Lägg till eller ta bort regler som omdirigerar användare till specifika URL:er efter inloggning baserat på deras användarroller.

en: Add title
sv_SE: Lägg till rubrik

en: Add to Menu
sv_SE: Lägg till i meny

en: Add/Replace Order Item
sv_SE: Lägg till/ersätt beställningsartikel

en: Addon installed & activated.
sv_SE: Utökning installerad och aktiverad.

en: Addon installed.
sv_SE: Utökning installerad.

en: Addons
sv_SE: Utökningar

en: Address
sv_SE: Adress

en: Adds an additional layer of security to users accounts by requiring more than just a password to log in.
sv_SE: Lägger till ett extra lager av säkerhet för användarkonton genom att kräva mer än bara ett lösenord för att logga in.

en: Admin Bar & Dashboard
sv_SE: Adminlist och adminpanel

en: Admin Bar & Dashboard Access
sv_SE: Åtkomst till adminmeny och adminpanel

en: Administrator (Owner)
sv_SE: Administratör (ägare)

en: Advanced shortcode builder
sv_SE: Avancerad kortkodsbyggare

en: AffiliateWP is not active
sv_SE: AffiliateWP är inte aktivt

en: Afghan afghani
sv_SE: Afghansk afghani

en: Afghanistan
sv_SE: Afganistan

en: After Subscription Expired Notification
sv_SE: Avisering efter att prenumeration löpt ut

en: Albania
sv_SE: Albanien

en: Albanian lek
sv_SE: Albansk lek

en: Algeria
sv_SE: Algeriet

en: Algerian dinar
sv_SE: Algerisk dinar

en: Algiers
sv_SE: Alger

en: Alignment
sv_SE: Justering

en: All
sv_SE: Alla

en: All %s
sv_SE: Alla %s

en: All Customers
sv_SE: Alla kunder

en: All Membership Plans
sv_SE: Alla medlemskapspaket

en: All Memberships Plan
sv_SE: Alla medlemskapspaket

en: All Modes
sv_SE: Alla lägen

en: All Order Statuses
sv_SE: Alla beställningsstatusar

en: All Payment Method
sv_SE: Alla betalningsmetoder

en: All Payment Methods
sv_SE: Alla betalningsmetoder

en: All Plans
sv_SE: Alla paket

en: All Subscription Statuses
sv_SE: Alla prenumerationsstatusar

en: Allow customers to view, print and download as PDF, the receipt of their orders.
sv_SE: Tillåt kunder att visa, skriva ut och ladda ner kvittot som PDF på sina beställningar.

en: Allowed Email Addresses
sv_SE: Tillåtna e-postadresser

en: Allowed Files
sv_SE: Tillåtna filer

en: Already have an account?
sv_SE: Har du redan ett konto?

en: Alternate Content
sv_SE: Alternativt innehåll

en: American Samoa
sv_SE: Amerikanska Samoa

en: Amount
sv_SE: Belopp

en: An error occurred. Please try again.
sv_SE: Ett fel uppstod. Försök igen.

en: And more addons
sv_SE: Och fler utökningar

en: Andaman and Nicobar Islands
sv_SE: Andamanerna och Nikobarerna

en: Angolan kwanza
sv_SE: Angolansk kwanza

en: Anhui / 安徽
sv_SE: Anhui/安徽

en: Antarctica
sv_SE: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
sv_SE: Antigua och Barbuda

en: Appearance
sv_SE: Utseende

en: Applied Coupon
sv_SE: Tillämpad rabattkod

en: Apply
sv_SE: Tillämpa

en: Apply Changes
sv_SE: Tillämpa ändringar

en: Apply to whole country
sv_SE: Tillämpa till helt land

en: Are you sure you want to delete your account? This will erase all of your account data from the site. To delete your account enter your password below.
sv_SE: Är du säker på att du vill ta bort ditt konto? Detta kommer att ta bort alla dina kontouppgifter från webbplatsen. För att ta bort ditt konto, ange ditt lösenord nedan.

en: Are you sure?
sv_SE: Är du säker?

en: Argentine peso
sv_SE: Argentisk peso

en: Armed Forces (AA)
sv_SE: USA:s försvarsmakt (AA)

en: Armed Forces (AE)
sv_SE: USA:s försvarsmakt (AE)

en: Armed Forces (AP)
sv_SE: USA:s försvarsmakt (AP)

en: Armenia
sv_SE: Armenien

en: Armenian dram
sv_SE: Armenisk dram

en: Aruban florin
sv_SE: Arubansk florin

en: Assign the WordPress pages for each required ProfilePress page, or %sclick here to let us generate them%s.
sv_SE: Tilldela WordPress-sidorna för varje obligatorisk ProfilePress-sida eller %sklicka här för att låta oss generera dem%s.

en: Attica
sv_SE: Attika

en: Australia
sv_SE: Australien

en: Australian dollar
sv_SE: Australisk dollar

en: Austria
sv_SE: Österrike

en: Authentication failed. Please try again
sv_SE: Autentisering misslyckades. Försök igen

en: Authors Page to Profile
sv_SE: Författares sida till profil

en: Auto (Default)
sv_SE: Auto (Standard)

en: Auto-login after registration
sv_SE: Automatisk inloggning efter registrering

en: Automatically add paragraphs
sv_SE: Lägg automatiskt till stycken

en: Automatically login user after successful registration
sv_SE: Logga in användare automatiskt efter lyckad registrering

en: Automatically notify your subscribers every time you publish a new post.
sv_SE: Avisera automatiskt dina prenumeranter varje gång du publicerar ett nytt inlägg.

en: Available Shortcodes
sv_SE: Tillgängliga kortkoder

en: Azerbaijani manat
sv_SE: Azerbajdzjansk manat

en: Back to Orders
sv_SE: Tillbaka till beställningar

en: Back to Overview
sv_SE: Tillbaka till översikt

en: Back to Subscriptions
sv_SE: Tillbaka till prenumerationer

en: Background
sv_SE: Bakgrund

en: Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg

en: Background Text Color
sv_SE: Textens bakgrundsfärg

en: Bahamian dollar
sv_SE: Bahamansk dollar

en: Bahraini dinar
sv_SE: Bahrainsk dinar

en: Bangladeshi taka
sv_SE: Bangladeshisk taka

en: Barbadian dollar
sv_SE: Barbadisk dollar

en: Beijing / 北京
sv_SE: Beijing/北京

en: Belarusian ruble
sv_SE: Belarusisk rubel

en: Belgium
sv_SE: Belgien

en: Belize dollar
sv_SE: Belizedollar

en: Bermudian dollar
sv_SE: Bermudisk dollar

en: Billing Address
sv_SE: Faktureringsadress

en: Billing Address (ProfilePress)
sv_SE: Faktureringsadress (ProfilePress)

en: Billing City
sv_SE: Ort för fakturering

en: Billing Country
sv_SE: Land för fakturering

en: Billing Details
sv_SE: Faktureringsdetaljer

en: Billing Frequency
sv_SE: Faktureringsfrekvens

en: Billing Phone
sv_SE: Telefon för fakturering

en: Billing Postcode
sv_SE: Postnummer för fakturering

en: Billing State
sv_SE: Delstat för fakturering

en: Bio
sv_SE: Biografi

en: Biographical Info
sv_SE: Biografisk information

en: Biography
sv_SE: Biografi

en: Blank
sv_SE: Tom

en: Blocked Email Addresses
sv_SE: Blockerade e-postadresser

en: Blog or Posts Page
sv_SE: Blogg eller inläggssida

en: Blur & Fade Effect
sv_SE: Effekter för oskärpa och tona

en: Body
sv_SE: Brödtext

en: Body Text
sv_SE: Brödtext

en: Bold
sv_SE: Fet

en: Bolivian boliviano
sv_SE: Boliviansk boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sv_SE: Bonaire, Saint Eustatius och Saba

en: Border
sv_SE: Ram

en: Bosnia and Herzegovina
sv_SE: Bosnien och Hercegovina

en: Botswana pula
sv_SE: Botswansk pula

en: Bouvet Island
sv_SE: Bouvetön

en: Brazil
sv_SE: Brasilien

en: Brazilian real
sv_SE: Brasiliansk real

en: British Indian Ocean Territory
sv_SE: Brittiska territoriet i Indiska oceanen

en: Browse
sv_SE: Bläddra

en: Brunei dollar
sv_SE: Bruneidollar

en: BuddyPress / BuddyBoss
sv_SE: BuddyPress/BuddyBoss

en: Build Now
sv_SE: Bygg nu

en: Bulgaria
sv_SE: Bulgarien

en: Bulgarian lev
sv_SE: Bulgarisk lev

en: Burmese kyat
sv_SE: Burmesisk kyat

en: Burundian franc
sv_SE: Burundisk franc

en: Business Info
sv_SE: Företagsinformation

en: Business Information
sv_SE: Företagsinformation

en: Business Name
sv_SE: Företagsnamn

en: Button Background
sv_SE: Knappbakgrund

en: Button Text
sv_SE: Knapptext

en: CFP franc
sv_SE: CFP-franc

en: CSS Classes
sv_SE: CSS-klasser

en: Cairo
sv_SE: Kairo

en: Calculate Tax Based On
sv_SE: Beräkna moms baserat på

en: California
sv_SE: Kalifornien

en: Cambodia
sv_SE: Kambodja

en: Cambodian riel
sv_SE: Kambodjansk riel

en: Cameroon
sv_SE: Kamerun

en: Canada
sv_SE: Kanada

en: Canadian dollar
sv_SE: Kanadensisk dollar

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Cancelled
sv_SE: Avbruten

en: Cape Verde
sv_SE: Kap Verde

en: Cape Verdean escudo
sv_SE: Kapverdisk escudo

en: Caption
sv_SE: Bildtext

en: Card Background
sv_SE: Kortbakgrund

en: Card Border
sv_SE: Kortram

en: Card Text
sv_SE: Korttext

en: Card number
sv_SE: Kortnummer

en: Cayman Islands
sv_SE: Caymanöarna

en: Cayman Islands dollar
sv_SE: Caymansk dollar

en: Center
sv_SE: Centrerat

en: Central African Republic
sv_SE: Centralafrikanska republiken

en: Central Greece
sv_SE: Centrala Grekland

en: Central Macedonia
sv_SE: Centrala Makedonien

en: Change Logo
sv_SE: Ändra logga

en: Change Password
sv_SE: Ändra lösenord

en: Change Permalink Structure
sv_SE: Ändra permalänkstruktur

en: Change Plan
sv_SE: Ändra paket

en: Change Plan URL:
sv_SE: Ändra paket-URL:

en: Changes saved
sv_SE: Ändringar sparade

en: Changes saved.
sv_SE: Ändringar sparade.

en: Check out MailOptin
sv_SE: Kolla in MailOptin

en: Check this box if you would like ProfilePress to completely remove all of its data when the plugin is deleted.
sv_SE: Kryssa i denna ruta om du vill att ProfilePress ska ta bort all data när tillägget tas bort.

en: Check this option to automatically login users after successful registration.
sv_SE: Kryssa i detta alternativ för att logga in användare automatiskt efter lyckad registrering.

en: Check to Disable
sv_SE: Kryssa i för att inaktivera

en: Check to Enable
sv_SE: Kryssa i för att aktivera

en: Check to allow homepage to be accessible by everyone.
sv_SE: Kryssa i för att tillåta att startsida är tillgänglig för alla.

en: Check to allow multiple options to be selected.
sv_SE: Kryssa i för att tillåta att flera alternativ väljs.

en: Check to disable admin bar.
sv_SE: Kryssa i för att inaktivera adminlist.

en: Check to disable automatic renewal of subscriptions at the end of a billing cycle
sv_SE: Kryssa i för att inaktivera automatisk förnyelse av prenumerationer i slutet av en faktureringsperiod

en: Check to disable dashboard access for everyone.
sv_SE: Kryssa i för att inaktivera åtkomst till adminpanel för alla.

en: Check to disable username requirement
sv_SE: Kryssa i för att inaktivera krav på användarnamn

en: Check to enable
sv_SE: Kryssa i för att aktivera

en: Check to enable this email notification.
sv_SE: Kryssa i för att aktivera denna e-postavisering.

en: Check to hide
sv_SE: Kryssa i för att dölja

en: Check to remove
sv_SE: Kryssa i för att ta bort

en: Check to remove billing address fields from the checkout page.
sv_SE: Kryssa i för att ta bort faktureringsadressfält från kassasidan.

en: Check to remove user profile picture from panel.
sv_SE: Kryssa i för att ta bort användarens profilbild från panel.

en: Check to send the order receipt to the customer.
sv_SE: Kryssa i för att skicka beställningskvittot till kunden.

en: Check your email for further instructions.
sv_SE: Kolla din e-post för ytterligare instruktioner.

en: Checkbox List
sv_SE: Lista med kryssrutor

en: Checkbox Text
sv_SE: Text för kryssruta

en: Checked by Default
sv_SE: Ikryssad som standard

en: Checkout
sv_SE: Kassa

en: Checkout Fields
sv_SE: Kassafält

en: Checkout Page
sv_SE: Sida för kassa

en: Checkout Settings
sv_SE: Kassainställningar

en: Checkout URL
sv_SE: URL för kassa

en: Checkout page not found
sv_SE: Kassasidan hittades inte

en: Child of Selected %s
sv_SE: Underordnad av vald %s

en: Chilean peso
sv_SE: Chilensk peso

en: China
sv_SE: Kina

en: Chinese yuan
sv_SE: Kinesisk yuan

en: Choices
sv_SE: Val

en: Chongqing / 重庆
sv_SE: Chongqing/重庆

en: Choose Image
sv_SE: Välj bild

en: Choose Logo
sv_SE: Välj logga

en: Choose a Country
sv_SE: Välj ett land

en: Choose file
sv_SE: Välj fil

en: Christmas Island
sv_SE: Julön

en: City
sv_SE: Ort

en: Clear
sv_SE: Rensa

en: Clone
sv_SE: Klona

en: Cocos (Keeling) Islands
sv_SE: Kokosöarna

en: Code
sv_SE: Kod

en: Collect PayPal payments
sv_SE: Ta emot PayPal-betalningar

en: Collect unlimited additional information from users besides the standard profile data.
sv_SE: Samla in obegränsad ytterligare information från användare förutom data från standardprofil.

en: Colombian peso
sv_SE: Colombiansk peso

en: Color of the value of a field and text on the form.
sv_SE: Färg på värdet på ett fält och text på formuläret.

en: Colors
sv_SE: Färger

en: Comma (10,000)
sv_SE: Kommatecken (10,000)

en: Comma Separated List of Users ID to Exclude
sv_SE: Kommaseparerad lista över användar-ID som ska exkluderas

en: Comma Separated List of Users ID to Only Show
sv_SE: Kommaseparerad lista över användar-ID som endast ska visas

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Comorian franc
sv_SE: Komorisk franc

en: Comoros
sv_SE: Komorerna

en: Completed
sv_SE: Slutförd

en: Completed Payments:
sv_SE: Slutförda betalningar:

en: Completed Sales
sv_SE: Slutförda försäljningar

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sv_SE: Följ alla juridiska skyldigheter vi har, såsom att beräkna momser

en: Configure
sv_SE: Konfigurera

en: Configure and create your first optin form.
sv_SE: Konfigurera och skapa ditt första Opt-in-formulär.

en: Configure and create your first sync rule.
sv_SE: Konfigurera och skapa din första synkroniseringsregel.

en: Confirm Email
sv_SE: Bekräfta e-post

en: Confirm Email Address
sv_SE: Bekräfta e-postadress

en: Confirm Password
sv_SE: Bekräfta lösenord

en: Confirm new password
sv_SE: Bekräfta nytt lösenord

en: Congo (Brazzaville)
sv_SE: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
sv_SE: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
sv_SE: Kongolesisk franc

en: Connect with
sv_SE: Anslut med

en: Connect with Stripe
sv_SE: Anslut med Stripe

en: Connecting...
sv_SE: Ansluter …

en: Connection Status
sv_SE: Anslutningsstatus

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Content Background Color
sv_SE: Innehållets bakgrundsfärg

en: Content Protection
sv_SE: Innehållsskydd

en: Content Text Color
sv_SE: Innehållets textfärg

en: Content Type
sv_SE: Innehållstyp

en: Content to Exclude
sv_SE: Innehåll att exkludera

en: Content to Protect
sv_SE: Innehåll att skydda

en: Content to restrict will go here
sv_SE: Innehåll att begränsa börjar här

en: Cook Islands
sv_SE: Cooköarna

en: Copied!
sv_SE: Kopierad!

en: Copperbelt
sv_SE: Kopparbältet

en: Copy Shortcode
sv_SE: Kopiera kortkod

en: Copy URL
sv_SE: Kopiera URL

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
sv_SE: Kopiera denna kortkod och klistra in den i ditt inlägg, sida eller textwidgetinnehåll:

en: Cost-Based Calculation
sv_SE: Kostnadsbaserad beräkning

en: Could not activate plugin. Please activate from the <a href="%s">Plugins page</a>.
sv_SE: Kunde inte aktivera tillägg. Aktivera det från <a href="%s">tilläggssidan</a>.

en: Could not activate plugin. Please activate from the Plugins page.
sv_SE: Kunde inte aktivera tillägg. Aktivera det från tilläggssidan.

en: Could not install addon. Please download from mailoptin.io and install manually.
sv_SE: Kunde inte installera utökning. Ladda ner från mailoptin.io och installera manuellt.

en: Could not install addon. Please download from wpforms.com and install manually.
sv_SE: Kunde inte installera utökning. Ladda ner från wpforms.com och installera manuellt.

en: Could not install plugin. Please <a href="%s">download</a> and install manually.
sv_SE: Kunde inte att installera tillägg. <a href="%s">Ladda ner</a> och installera manuellt.

en: Could not install plugin. Please download and install manually.
sv_SE: Kan inte installera tillägget. Ladda ner och installera manuellt.

en: Country
sv_SE: Land

en: Coupon
sv_SE: Rabattkod

en: Coupon Code
sv_SE: Rabattkod

en: Coupon Details
sv_SE: Rabattkodsdetaljer

en: Coupon Type
sv_SE: Typ av rabattkod

en: Coupon code
sv_SE: Rabattkod

en: Coupon code "%s" not found.
sv_SE: Rabattkod ”%s” hittades inte.

en: Coupons
sv_SE: Rabattkoder

en: Courses
sv_SE: Kurser

en: Cover Photo
sv_SE: Omslagsfoto

en: Cover Photo (min. width: 1000px)
sv_SE: Omslagsfoto (min. bredd: 1000px)

en: Cover Photo Maximum File Size
sv_SE: Omslagsfotots maximal filstorlek

en: Cover photo
sv_SE: Omslagsfoto

en: Cover photo (min. width: 1000px)
sv_SE: Omslagsfoto (min. bredd: 1000px)

en: Create Pages
sv_SE: Skapa sidor

en: Create a Membership Plan
sv_SE: Skapa ett medlemskapspaket

en: Create an Account
sv_SE: Skapa ett konto

en: Create from Scratch
sv_SE: Börja från början

en: Create the Required Pages
sv_SE: Skapa den obligatoriska sidan

en: Create user role for this membership plan
sv_SE: Skapa användarroll för detta medlemskapspaket

en: Crete
sv_SE: Kreta

en: Croatia
sv_SE: Kroatien

en: Croatian kuna
sv_SE: Kroatisk kuna

en: Crop avatars to exact dimensions
sv_SE: Beskär profilbilder till exakta dimensioner

en: Cuba
sv_SE: Kuba

en: Cuban peso
sv_SE: Kubansk peso

en: Currency
sv_SE: Valuta

en: Currency Position
sv_SE: Valutaposition

en: Currency Settings
sv_SE: Valutainställningar

en: Current password
sv_SE: Nuvarande lösenord

en: Currently viewed page
sv_SE: Nuvarande visade sida

en: Custom
sv_SE: Anpassad

en: Custom Email Template
sv_SE: Anpassad e-postmall

en: Custom Field
sv_SE: Anpassat fält

en: Custom Fields
sv_SE: Anpassade fält

en: Custom HTML
sv_SE: Anpassad HTML

en: Custom Message
sv_SE: Anpassat meddelande

en: Custom Restricted Message
sv_SE: Anpassat begränsningsmeddelande

en: Custom URL
sv_SE: Anpassad URL

en: Custom URL Here
sv_SE: Anpassad URL här

en: Customer
sv_SE: Kund

en: Customer #%s
sv_SE: Kund #%s

en: Customer Billing Address
sv_SE: Kundens faktureringsadress

en: Customer Details
sv_SE: Kunddetaljer

en: Customer ID
sv_SE: Kund-ID

en: Customer IP: %s
sv_SE: Kund-IP: %s

en: Customer Name
sv_SE: Kundnamn

en: Customer Since
sv_SE: Kund sedan

en: Customer already has an active subscription for %s.
sv_SE: Kund har redan en aktiv prenumeration för %s.

en: Customer's Tax ID.
sv_SE: Kundens moms-ID.

en: Customer's billing address.
sv_SE: Kundens faktureringsadress.

en: Customer's phone number.
sv_SE: Kundens telefonnummer.

en: Customer:
sv_SE: Kund:

en: Customers
sv_SE: Kunder

en: Customize Default Template
sv_SE: Anpassa standardmall

en: Cyprus
sv_SE: Cypern

en: Czech Republic
sv_SE: Republiken Tjeckien

en: Czech koruna
sv_SE: Tjeckisk koruna

en: Dadra and Nagar Haveli
sv_SE: Dadra och Nagar Haveli

en: Daily
sv_SE: En gång om dagen

en: Daman and Diu
sv_SE: Daman och Diu

en: Danish krone
sv_SE: Dansk krona

en: Dashboard
sv_SE: Adminpanel

en: Dashboard Access Control
sv_SE: Åtkomstkontroll till adminpanel

en: Date
sv_SE: Datum

en: Date / Time
sv_SE: Datum/tid

en: Date created:
sv_SE: Datum skapad:

en: Date/Time Format
sv_SE: Format för datum/tid

en: Days
sv_SE: Dagar

en: Deactivate
sv_SE: Inaktivera

en: Deactivate All
sv_SE: Inaktivera alla

en: Deactivated
sv_SE: Inaktiverad

en: Decide whether to approve newly registered users or not. You can also block and unblock users at any time.
sv_SE: Bestäm om du ska godkänna nyregistrerade användare eller inte. Du kan också blockera och avblockera användare när som helst.

en: Decimal Separator
sv_SE: Avgränsare för decimal

en: Default
sv_SE: Standard

en: Default Display Name
sv_SE: Visningsnamn som standard

en: Default Login
sv_SE: Standardinloggning

en: Default Member Directory
sv_SE: Standard medlemskatalog

en: Default Payment Method
sv_SE: Standardbetalningsmetod

en: Default Registration
sv_SE: Standardregistrering

en: Default Sorting method
sv_SE: Standard sorteringsmetod

en: Default Template
sv_SE: Standardmall

en: Default User Profile
sv_SE: Standard användarprofil

en: Default..
sv_SE: Standard …

en: Delete
sv_SE: Ta bort

en: Delete Account
sv_SE: Ta bort konto

en: Delete Avatar
sv_SE: Ta bort profilbild

en: Delete Cover Photo
sv_SE: Ta bort omslagsfoto

en: Delete Form
sv_SE: Ta bort formulär

en: Delete Log
sv_SE: Ta bort logg

en: Deleting...
sv_SE: Tar bort …

en: Denmark
sv_SE: Danmark

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Description Alignment
sv_SE: Justering av beskrivning

en: Description Appearance
sv_SE: Beskrivningens utseende

en: Description:
sv_SE: Beskrivning:

en: Detailed documentation is also available on the plugin website. %sView Knowledge Base%s
sv_SE: Detaljerad dokumentation finns också tillgänglig på tilläggets webbplats. %sVisa kunskapsbas%s

en: Digital Products
sv_SE: Digitala produkter

en: Direct bank transfer
sv_SE: Direkt banköverföring

en: Directory Settings
sv_SE: Kataloginställningar

en: Disable
sv_SE: Inaktivera

en: Disable Admin Bar
sv_SE: Inaktivera adminmeny

en: Disable Ajax Mode
sv_SE: Inaktivera Ajax-läge

en: Disable Auto-renewal
sv_SE: Inaktivera automatisk förnyelse

en: Disable Concurrent Logins
sv_SE: Inaktivera samtidiga inloggningar

en: Disable Dashboard Access
sv_SE: Inaktivera åtkomst till adminpanel

en: Disable Gravatar
sv_SE: Inaktivera Gravatar

en: Disable Gravatar and use only local avatars
sv_SE: Inaktivera Gravatar och använd endast lokala profilbilder

en: Disable Guests from Viewing Profiles
sv_SE: Inaktivera gäster från att visa profiler

en: Disable Members from Viewing Profiles
sv_SE: Inaktivera medlemmar från att visa profiler

en: Disable VAT Number Validation
sv_SE: Inaktivera validering av momsregistreringsnummer

en: Disable Validation
sv_SE: Inaktivera validering

en: Disable for Free Orders
sv_SE: Inaktivera för gratisbeställningar

en: Disable requirement for users to enter a username during registration. Usernames will automatically be generated from their email addresses.
sv_SE: Inaktivera kravet för användare att ange ett användarnamn under registreringen. Användarnamn kommer automatiskt att genereras från deras e-postadresser.

en: Disabled
sv_SE: Inaktiverad

en: Discount
sv_SE: Rabatt

en: Discount %s
sv_SE: Rabatt %s

en: Discount:
sv_SE: Rabatt:

en: Dismiss Forever
sv_SE: Avfärda för alltid

en: Dismiss this notice
sv_SE: Avfärda denna notis

en: Display Name
sv_SE: Visningsnamn

en: Display Profile Picture
sv_SE: Visa profilbild

en: Display Search Form
sv_SE: Visa sökformulär

en: Display currently logged in user's avatar and links to logout and edit the profile.
sv_SE: Visa nuvarande inloggad användares profilbild och länkar för att logga ut och redigera profilen.

en: Display name
sv_SE: Visningsnamn

en: Display name publicly as
sv_SE: Visa namn offentligt som

en: Djiboutian franc
sv_SE: Djiboutisk franc

en: Do it Yourself
sv_SE: Gör det själv

en: Do not charge tax
sv_SE: Debitera inte moms

en: Docs
sv_SE: Dokument

en: Dominican Republic
sv_SE: Dominikanska republiken

en: Dominican peso
sv_SE: Dominikansk peso

en: Don't have an account?
sv_SE: Har du inget konto?

en: Downgrade
sv_SE: Nedgradera

en: Downgrades
sv_SE: Nedgraderingar

en: Download
sv_SE: Ladda ner

en: Download Limit
sv_SE: Nedladdningsgräns

en: Download Log
sv_SE: Ladda ner logg

en: Download Logs
sv_SE: Ladda ner loggar

en: Download Method
sv_SE: Nedladdningsmetod

en: Download Now
sv_SE: Ladda ner nu

en: Download a CSV of all orders.
sv_SE: Ladda ner en CSV med alla beställningar.

en: Download a CSV of customers.
sv_SE: Ladda ner en CSV med kunder.

en: Download a CSV of membership plans.
sv_SE: Ladda ner en CSV med medlemskapspaket.

en: Download a CSV of subscriptions.
sv_SE: Ladda ner en CSV med prenumerationer.

en: Downloads
sv_SE: Nedladdningar

en: Downloads & Integrations
sv_SE: Nedladdningar och integrationer

en: Downloads require login
sv_SE: Nedladdning kräver inloggning

en: Drag & Drop
sv_SE: Dra och släpp

en: Dropdown
sv_SE: Rullgardinsmeny

en: Duplicate
sv_SE: Duplicera

en: During user registration and checkout, we'll ask you to provide information, including your name, billing address, email address, phone number, and optional account information like username and password.
sv_SE: Under användarregistrering och kassan kommer vi att be dig att tillhandahålla information inklusive ditt namn, faktureringsadress, e-postadress, telefonnummer och valfri kontoinformation som användarnamn och lösenord.

en: EU VAT
sv_SE: EU-moms

en: EU VAT Settings
sv_SE: Inställningar för EU-moms

en: Earnings
sv_SE: Intäkter

en: East Caribbean dollar
sv_SE: Östkaribiska dollar

en: East Macedonia and Thrace
sv_SE: Östra Makedonien och Thrakien

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Edit Coupon
sv_SE: Redigera rabattkod

en: Edit Field
sv_SE: Redigera fält

en: Edit Form
sv_SE: Redigera formulär

en: Edit Group
sv_SE: Redigera grupp

en: Edit Member Directory
sv_SE: Redigera medlemskatalog

en: Edit Order
sv_SE: Redigera beställning

en: Edit Plan
sv_SE: Redigera paket

en: Edit Profile
sv_SE: Redigera profil

en: Edit Profile Form
sv_SE: Redigera profilformulär

en: Edit Profile Settings
sv_SE: Redigera profilinställningar

en: Edit Protection Rule
sv_SE: Redigera skyddsregel

en: Edit Subscription
sv_SE: Redigera prenumeration

en: Edit Your Profile
sv_SE: Redigera din profil

en: Edit your Profile
sv_SE: Redigera din profil

en: Edit your profile
sv_SE: Redigera din profil

en: Egypt
sv_SE: Egypten

en: Egyptian pound
sv_SE: Egyptiskt pund

en: Elementor Restriction
sv_SE: Elementor-begränsning

en: Email
sv_SE: E-post

en: Email Address
sv_SE: E-postadress

en: Email Address Only
sv_SE: Endast e-postadress

en: Email Address and Username (default)
sv_SE: E-postadress och användarnamn (standard)

en: Email Confirmation
sv_SE: E-postbekräftelse

en: Email Notifications
sv_SE: E-postaviseringar

en: Email Template
sv_SE: E-postmall

en: Email address
sv_SE: E-postadress

en: Email address confirmation is invalid. Please try again
sv_SE: E-postadressbekräftelsen är ogiltig. Försök igen

en: Email address is invalid. Please try again
sv_SE: E-postadress är ogiltig. Försök igen

en: Email address is not valid
sv_SE: E-postadress är inte giltig

en: Email address of the customer.
sv_SE: Kundens e-postadress.

en: Email address of the newly registered user.
sv_SE: E-postadress för den nyregistrerade användaren.

en: Email address of the registered user.
sv_SE: E-postadress för den registrerade användaren.

en: Email addresses do not match
sv_SE: E-postadresser matchar inte

en: Email addresses do not match. Please try again
sv_SE: E-postadresser matchar inte. Försök igen

en: Email already used. Login or use a different email to complete your order
sv_SE: E-post är redan använd. Logga in eller använd en annan e-post för att slutföra din beställning

en: Email sent to customer few days after their subscription expires.
sv_SE: E-post skickas till kunder några dagar efter att deras prenumeration löper ut.

en: Email sent to customer to remind them that their subscription is approaching its expiration.
sv_SE: E-post skickas till kunder för att påminna dem om att deras prenumeration håller på att löpa ut.

en: Email sent to customer to remind them that their subscription is approaching its renewal.
sv_SE: E-post skickas till kunder för att påminna dem om att deras prenumeration håller på att förnyas.

en: Email sent to customer whenever a renewal order occurs.
sv_SE: E-post skickas till kunder när en förnyelsebeställning inträffar.

en: Email sent to customer whenever their subscription expires.
sv_SE: E-post skickas till kunder när deras prenumeration löper ut.

en: Email sent to the admin when there is a new order.
sv_SE: E-post skickas till admin när det finns en ny beställning.

en: Email that is sent to the admin when there is a new user registration.
sv_SE: E-post som skickas till admin när det finns en ny användarregistrering.

en: Email that is sent to the user upon password reset request.
sv_SE: E-post som skickas till användaren vid begäran om återställning av lösenord.

en: Email that is sent to the user upon successful registration.
sv_SE: E-post som skickas till användaren vid lyckad registrering.

en: Emails
sv_SE: E-post

en: Enable
sv_SE: Aktivera

en: Enable / Disable
sv_SE: Aktivera/inaktivera

en: Enable Cover Photo
sv_SE: Aktivera omslagsfoto

en: Enable EU VAT
sv_SE: Aktivera EU-moms

en: Enable Filters
sv_SE: Aktivera filter

en: Enable Notification
sv_SE: Aktivera avisering

en: Enable Profile Picture
sv_SE: Aktivera profilbild

en: Enable Social Connect Icons
sv_SE: Aktivera sociala anslutningsikoner

en: Enable Stripe Tax
sv_SE: Aktivera Stripe Tax

en: Enable Taxes
sv_SE: Aktivera moms

en: Enable auto-login
sv_SE: Aktivera automatisk inloggning

en: Enable custom sorting
sv_SE: Aktivera anpassad sortering

en: Enable option
sv_SE: Aktivera alternativ

en: Enable this option to stop members from viewing other users profiles. If enabled, users can only see their own profile.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att stoppa medlemmar från att se andra användares profiler. Om det är aktiverat kan användare endast se sin egen profil.

en: Enable to only show members after a search is performed
sv_SE: Aktivera för att endast visa medlemmar efter att en sökning har utförts

en: Enable to require users to be logged in to download files.
sv_SE: Aktivera för att kräva att användare är inloggade för att ladda ner filer.

en: Enabled
sv_SE: Aktiverad

en: End Date
sv_SE: Slutdatum

en: Enforce
sv_SE: Tvinga

en: Ensure newly registered users confirm their email addresses before they can log in.
sv_SE: Se till att nyregistrerade användare bekräftar sina e-postadresser innan de kan logga in.

en: Enter a Name
sv_SE: Ange ett namn

en: Enter a unique coupon code. Leave empty to generate a code for you on form submission.
sv_SE: Ange en unik rabattkod. Lämna tomt för att generera en kod åt dig vid formulärinlämning.

en: Enter an optional note or special instructions to send the customer after purchase. These will be added to the order receipt.
sv_SE: Ange en valfri notering eller särskilda instruktioner för att skicka kunden efter köpet. Dessa kommer att läggas till på beställningskvittot.

en: Enter comma separated list of roles to include in the select dropdown.
sv_SE: Ange kommaseparerad lista över roller som ska inkluderas i rullgardinsmenyn för val.

en: Enter one choice per line. This will be the options available for user to select.
sv_SE: Ange ett val per rad. Detta kommer vara de tillgängliga alternativen för användaren att välja.

en: Enter the CSS class names you would like to add to this field.
sv_SE: Ange CSS-klassnamnen som du vill lägga till i detta fält.

en: Enter the date that this coupon will be valid from. Leave blank for no start date. (UTC %s)
sv_SE: Ange datumet som denna kupong kommer att vara giltig från. Lämna tomt för inget startdatum. (UTC %s)

en: Enter the date that this coupon will expire on. Leave blank for no end date. (UTC %s)
sv_SE: Ange datumet då denna rabattkod löper ut. Lämna tomt för inget slutdatum. (UTC %s)

en: Enter the maximum value allowed.
sv_SE: Ange det högsta tillåtna värdet.

en: Enter the minimum value allowed.
sv_SE: Ange det minsta tillåtna värdet.

en: Enter the number intervals.
sv_SE: Ange antalet intervaller.

en: Enter the purchase date, or leave blank for today's date.
sv_SE: Ange köpets datum eller lämna tomt för dagens datum.

en: Enter the subject or title of the email.
sv_SE: Ange ämnet eller rubriken på e-posten.

en: Enter the total order amount, or leave blank to use the price of the selected plan.
sv_SE: Ange det totala beställningsbeloppet eller lämna tomt för att använda priset för det valda paketet.

en: Enter the transaction ID, if any.
sv_SE: Ange transaktions-ID, om det finns.

en: Enter title here
sv_SE: Ange rubrik här

en: Enter your new password below
sv_SE: Ange ditt nya lösenord nedan

en: Eritrean nakfa
sv_SE: Eritreansk nakfa

en: Error
sv_SE: Fel

en: Error 103: Error downloading file. Please contact support.
sv_SE: Fel 103: Fel vid nedladdning av fil. Kontakta support.

en: Error Downloading File
sv_SE: Fel vid nedladdning av fil

en: Error applying coupon code. Nonce failed
sv_SE: Det gick inte tillämpa rabattkod. Engångskod misslyckades

en: Error creating customer account.
sv_SE: Det gick inte att skapa kundkonto.

en: Error processing login. Nonce failed
sv_SE: Fel vid bearbetning av inloggning. Engångskod misslyckades

en: Error: The file you uploaded is not accepted on our website.
sv_SE: Fel: Filen du laddade upp accepteras inte på vår webbplats.

en: Error: group has no membership plans.
sv_SE: Fel: grupp har inga medlemskapspaket.

en: Estonia
sv_SE: Estland

en: Ethiopia
sv_SE: Etiopien

en: Ethiopian birr
sv_SE: Etiopisk birr

en: Every 6 months
sv_SE: Var 6:e månad

en: Everyone
sv_SE: Alla

en: Example: 1, 6, 32
sv_SE: Exempel: 1, 6, 32

en: Existing Account
sv_SE: Befintligt konto

en: Expiration Date
sv_SE: Utgångsdatum

en: Expiration date (MM/YY)
sv_SE: Utgångsdatum (MM/ÅÅ)

en: Expired
sv_SE: Löpt ut

en: Expires after
sv_SE: Löper ut efter

en: Expires at
sv_SE: Löper ut kl.

en: Export
sv_SE: Exportera

en: Export Customers
sv_SE: Exportera kunder

en: Export Orders
sv_SE: Exportera beställningar

en: Export Plan Sales
sv_SE: Exportera paketförsäljningar

en: Export Plans
sv_SE: Exportera paket

en: Export Sales and Earnings
sv_SE: Exportera försäljning och intäkter

en: Export Subscriptions
sv_SE: Exportera prenumerationer

en: Extra Fields
sv_SE: Extra fält

en: Failed
sv_SE: Misslyckades

en: Failed to write file to disk
sv_SE: Misslyckades att skriva fil till disk

en: Falkland Islands
sv_SE: Falklandsöarna

en: Falkland Islands pound
sv_SE: Falklandspund

en: False
sv_SE: Falskt

en: Faroe Islands
sv_SE: Färöarna

en: Field & Styling
sv_SE: Fält och stilsättning

en: Field Key
sv_SE: Fältnyckel

en: Field Label
sv_SE: Fältetikett

en: Field Placeholder
sv_SE: Platshållare för fält

en: Field Size
sv_SE: Fältstorlek

en: Field Width
sv_SE: Fältbredd

en: Field key is missing
sv_SE: Fältnyckel saknas

en: Fields to show in sorting dropdown menu
sv_SE: Fält att visa i rullgardinsmenyn för sortering

en: Fijian dollar
sv_SE: Fijidollar

en: File
sv_SE: Fil

en: File Downloads
sv_SE: Filnedladdningar

en: File Downloads &lsaquo; Payments
sv_SE: Filnedladdningar och betalningar

en: File URL
sv_SE: Fil-URL

en: File download error
sv_SE: Filnedladdningsfel

en: File name
sv_SE: Filnamn

en: Filename
sv_SE: Filnamn

en: Filter Fields
sv_SE: Filtrera fält

en: Filter by Type
sv_SE: Filtrera efter typ

en: First & Last Name
sv_SE: Förnamn och efternamn

en: First Initial of First Name & Last Name
sv_SE: Första initialen i förnamn och efternamn

en: First Name
sv_SE: Förnamn

en: First Name & First Initial of Last Name
sv_SE: Förnamn och första initial i efternamn

en: First Name Only
sv_SE: Endast förnamn

en: First Name entered by user on registration.
sv_SE: Förnamn angett av användaren vid registrering.

en: First Payment
sv_SE: Första betalning

en: First Payment Only
sv_SE: Endast första betalning

en: First and Last Names
sv_SE: För-och efternamn

en: First name
sv_SE: Förnamn

en: First name of the customer.
sv_SE: Kundens förnamn.

en: First name of the newly registered user.
sv_SE: Förnamn på den nyregistrerade användaren.

en: Fix Database
sv_SE: Åtgärd databas

en: Fixed number of payments
sv_SE: Fast antal betalningar

en: Flat
sv_SE: Platt

en: FluentCommunity is not active
sv_SE: FluentCommunity är inte aktivt

en: Follow the steps below to get your website ready for selling membership plans.
sv_SE: Följ stegen nedan för att göra din webbplats redo för att sälja medlemskapspaket.

en: Font Family
sv_SE: Typsnittsfamilj

en: Font Size (px)
sv_SE: Textstorlek (px)

en: Font Weight
sv_SE: Typsnittsvikt

en: Font size in pixel (px) of field values and text on form.
sv_SE: Textstorlek i pixlar (px) för fältvärden och text på formuläret.

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Footer Text
sv_SE: Sidfotstext

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their e-mail address.
sv_SE: För användare som inte har någon egen profilbild kan du antingen visa en allmän logga eller en bild som är genererad utifrån e-postadressen.

en: Force Downloads
sv_SE: Tvinga nedladdningar

en: Force users to fill out this field, otherwise it will be optional.
sv_SE: Tvinga användare att fylla i detta fält annars blir det valfritt.

en: Forgot Password Label
sv_SE: Etikett för glömt lösenord

en: Forgot Password?
sv_SE: Glömt lösenordet?

en: Forgot your password?
sv_SE: Har du glömt ditt lösenord?

en: Forgot?
sv_SE: Glömt?

en: Form Border
sv_SE: Formulärets ram

en: Form Settings
sv_SE: Formulärinställningar

en: Form title cannot empty
sv_SE: Formulärrubrik kan inte vara tomt

en: Form with similar name exist already.
sv_SE: Formulär med liknande namn finns redan.

en: Forms
sv_SE: Formulär

en: Forms & Profiles
sv_SE: Formulär och profilet

en: France
sv_SE: Frankrike

en: Free Trial
sv_SE: Gratis provperiod

en: French Guiana
sv_SE: Franska Guinea

en: French Polynesia
sv_SE: Franska Polynesien

en: French Southern Territories
sv_SE: Franska Sydterritorierna

en: From
sv_SE: Från

en: Fujian / 福建
sv_SE: Fujian/福建

en: Full
sv_SE: Hel

en: FuseWP Installed & Activated
sv_SE: FuseWP installerat och aktiverat

en: FuseWP screenshot
sv_SE: Skärmdump av FuseWP

en: Gambian dalasi
sv_SE: Gambisk dalasi

en: Gansu / 甘肃
sv_SE: Gansu/甘肃

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Georgia
sv_SE: Georgien

en: Germany
sv_SE: Tyskland

en: Get New Password
sv_SE: Skaffa nytt lösenord

en: Get ProfilePress Premium →
sv_SE: Skaffa ProfilePress Premium →

en: Get Started
sv_SE: Kom igång

en: Get Started Creating Your Own Form
sv_SE: Kom igång med att skapa ditt eget formulär

en: Get started with Paid Memberships
sv_SE: Kom igång med Paid Memberships

en: Gibraltar pound
sv_SE: Gibraltarpund

en: Global Pages
sv_SE: Globala sidor

en: Global Restrict Access Message
sv_SE: Globalt meddelande för ”Åtkomst begränsat”

en: Global Restricted Access Message
sv_SE: Globalt meddelande om begränsad åtkomst

en: Global Settings
sv_SE: Globala inställningar

en: Global Site Access
sv_SE: Global webbplatsåtkomst

en: Go Premium
sv_SE: Skaffa Premium

en: Go to FuseWP Settings
sv_SE: Gå till inställningar för FuseWP

en: Go to FuseWP settings
sv_SE: Gå till inställningar för FuseWP

en: Go to MailOptin Settings
sv_SE: Gå till MailOptin-inställningar

en: Go to MailOptin settings
sv_SE: Gå till MailOptin-inställningar

en: Go to Plugins page
sv_SE: Gå till sidan för tillägg

en: Gravatar Logo
sv_SE: Logga för Gravatar

en: Greece
sv_SE: Grekland

en: Greenland
sv_SE: Grönland

en: Group Details
sv_SE: Gruppdetaljer

en: Group Name
sv_SE: Gruppnamn

en: Groups
sv_SE: Grupper

en: Guangdong / 广东
sv_SE: Guangdong/广东

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
sv_SE: Guangxi Zhuang/广西壮族

en: Guatemalan quetzal
sv_SE: Guatemalansk quetzal

en: Guernsey pound
sv_SE: Guernsey pund

en: Guinean franc
sv_SE: Guinesisk franc

en: Guizhou / 贵州
sv_SE: Guizhou/贵州

en: Guyanese dollar
sv_SE: Guyansk dollar

en: Hainan / 海南
sv_SE: Hainan/海南

en: Half
sv_SE: Halv

en: Have a coupon? %sClick here to enter your code%s
sv_SE: Har du en rabattkod? %sKlicka här för ange din kod%s

en: Have an account?
sv_SE: Har du ett konto?

en: Have an account? Login
sv_SE: Har du ett konto? Logga in

en: Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Header Background
sv_SE: Sidhuvudets bakgrund

en: Headline
sv_SE: Rubrik

en: Heard Island and McDonald Islands
sv_SE: Heard- och Mcdonaldöarna

en: Hebei / 河北
sv_SE: Hebei/河北

en: Height
sv_SE: Höjd

en: Heilongjiang / 黑龙江
sv_SE: Heilongjiang/黑龙江

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sv_SE: Hej %1$s (inte %1$s? <a href="%2$s">Logga ut</a>)

en: Henan / 河南
sv_SE: Henan/河南

en: Hide
sv_SE: Dölj

en: Hide Required %s
sv_SE: Dölj obligatorisk %s

en: Hide Social Links
sv_SE: Dölj sociala länkar

en: Hide for Logged-in Users
sv_SE: Dölj för inloggade användare

en: Hide password
sv_SE: Dölj lösenord

en: Hide when a user is logged in:
sv_SE: Dölj när en användare är Inloggad:

en: Home or Front Page
sv_SE: Hem eller startsida

en: Honduran lempira
sv_SE: Hondurisk lempira

en: Hong Kong
sv_SE: Hongkong

en: Hong Kong Island
sv_SE: ön Hong Kong

en: Hong Kong dollar
sv_SE: Hongkongdollar

en: How long in days should download links be valid for? Default is 1 day from the time they are generated. Can be overwritten for each membership plan.
sv_SE: Hur länge i dagar ska nedladdningslänkar vara giltiga? Standard är 1 dag från det att de genereras. Kan skrivas över för varje medlemskapspaket.

en: Hubei / 湖北
sv_SE: Hubei/湖北

en: Hunan / 湖南
sv_SE: Hunan/湖南

en: Hungarian forint
sv_SE: Ungersk forint

en: Hungary
sv_SE: Ungern

en: I have read and agree to the website %s
sv_SE: Jag har läst och godkänner webbplatsen %s

en: ID of the customer.
sv_SE: ID för kunden.

en: IP Address
sv_SE: IP-adress

en: Iceland
sv_SE: Island

en: Icelandic kr&oacute;na
sv_SE: Isländsk krona

en: Icon
sv_SE: Ikon

en: Icon Alignment
sv_SE: Ikonjustering

en: Identicon (Generated)
sv_SE: Identicon (genererad)

en: If enabled, users will be able to filter members in this directory
sv_SE: Om detta är aktiverat kommer användare att kunna filtrera medlemmar i denna katalog

en: If you are enjoying ProfilePress and find it useful, please consider leaving a ★★★★★ review on WordPress.org. %sLeave a Review%s
sv_SE: Om du gillar ProfilePress och tycker att det är användbart, överväg att lämna en ★★★★★ recension på WordPress.org. %sLämna en recension%s

en: If you do not want the billing address fields displayed on the checkout page, use this setting to remove it.
sv_SE: Om du inte vill att fältet för faktureringsadress ska visas på sidan för kassan, använd denna inställning för att ta bort det.

en: If you do not want to show all members, select the user roles to appear in this directory.
sv_SE: Om du inte vill visa alla medlemmar, välj de användarroller som ska visas i denna katalog.

en: If you have manually modified these values after connecting your account, please reconnect below or update your API keys manually.
sv_SE: Om du har ändrat dessa värden manuellt efter att du anslutit ditt konto, återanslut nedan eller uppdatera dina API-nycklar manuellt.

en: Image
sv_SE: Bild

en: Image File
sv_SE: Bildfil

en: Inactive
sv_SE: Inaktiv

en: India
sv_SE: Indien

en: Indian rupee
sv_SE: Indisk rupie

en: Indonesia
sv_SE: Indonesien

en: Indonesian rupiah
sv_SE: Indonesisk rupiah

en: Initial Amount
sv_SE: Initialt belopp

en: Initial Amount (%s):
sv_SE: Initialt belopp (%s):

en: Initial Order
sv_SE: Initial beställning

en: Initial Tax
sv_SE: Initial moms

en: Initial Tax Amount (%s):
sv_SE: Initialt momsbelopp (%s):

en: Initial Tax Rate
sv_SE: Initial momssats

en: Initial Tax Rate (%s):
sv_SE: Initial momssats (%s):

en: Inner Mongolia / 內蒙古
sv_SE: Inre Mongoliet/內蒙古

en: Insert
sv_SE: Infoga

en: Insert file URL
sv_SE: Infoga fil-URL

en: Insert into Post
sv_SE: Infoga i inlägget

en: Inside
sv_SE: Inuti

en: Install FuseWP
sv_SE: Installera FuseWP

en: Install FuseWP Now for Free!
sv_SE: Installera FuseWP nu gratis!

en: Install MailOptin
sv_SE: Installera MailOptin

en: Install Missing DB Tables
sv_SE: Installera saknade DB-tabeller

en: Install Now
sv_SE: Installera nu

en: Install and Activate FuseWP
sv_SE: Installera och aktivera FuseWP

en: Install and Activate MailOptin
sv_SE: Installera och aktivera MailOptin

en: Installed payment methods are listed below. Drag and drop to control their display order on the frontend.
sv_SE: Installerade betalningsmetoder listas nedan. Dra och släpp för att kontrollera deras visningsordning på front-end.

en: Installing...
sv_SE: Installerar …

en: Integrate a Payment Method
sv_SE: Integrera en betalningsmetod

en: Integrations
sv_SE: Integrationer

en: Invalid Publishable Key for current mode. Publishable Key should begin with <code>pk_live_</code>.
sv_SE: Ogiltig publicerbar nyckel för nuvarande läge. Publicerbar nyckel ska börja med <code>pk_live_</code>.

en: Invalid Publishable Key for current mode. Publishable Key should begin with <code>pk_test_</code>.
sv_SE: Ogiltig publicerbar nyckel för aktuellt läge. Publicerbar nyckel ska börja med <code>pk_test_</code>.

en: Invalid Publishable Key. Publishable Key should begin with <code>pk_</code>.
sv_SE: Ogiltig publicerbar nyckel. Publicerbar nyckel ska börja med <code>pk_</code>.

en: Invalid Secret Key for current mode. Secret Key should begin with <code>sk_live_</code>.
sv_SE: Ogiltig hemlig nyckel för nuvarande läge. Hemlig nyckel ska börja med <code>sk_live_</code>.

en: Invalid Secret Key for current mode. Secret Key should begin with <code>sk_test_</code>.
sv_SE: Ogiltig hemlig nyckel för nuvarande läge. Hemlig nyckel ska börja med <code>sk_test_</code>.

en: Invalid Secret Key. Secret Key should begin with <code>sk_</code>.
sv_SE: Ogiltig hemlig nyckel. Hemlig nyckel ska börja med <code>sk_</code>.

en: Invalid membership plan.
sv_SE: Ogiltigt medlemskapspaket.

en: Invalid order
sv_SE: Ogiltig beställning

en: Invalid plan group.
sv_SE: Ogiltig paketgrupp.

en: Invalid subscription
sv_SE: Ogiltig prenumeration

en: Invite Codes
sv_SE: Inbjudningskoder

en: Ionian Islands
sv_SE: Joniska öarna

en: Iranian rial
sv_SE: Iransk rial

en: Iranian toman
sv_SE: Iransk toman

en: Iraq
sv_SE: Irak

en: Iraqi dinar
sv_SE: Irakisk dinar

en: Ireland
sv_SE: Irland

en: It allows you to build multilingual login, registration, password reset and edit profile forms.
sv_SE: Det låter dig bygga flerspråkiga formulär för inloggning, registrering, återställning av lösenord och profilredigering.

en: Italy
sv_SE: Italien

en: Ivory Coast
sv_SE: Elfenbenskusten

en: Jamaican dollar
sv_SE: Jamaicansk dollar

en: Jammu and Kashmir
sv_SE: Jammu och Kashmir

en: Japanese yen
sv_SE: Japansk yen

en: Jiangsu / 江苏
sv_SE: Jiangsu/江苏

en: Jiangxi / 江西
sv_SE: Jiangxi/江西

en: Jilin / 吉林
sv_SE: Jilin/吉林

en: Jordan
sv_SE: Jordanien

en: Jordanian dinar
sv_SE: Jordansk dinar

en: Kazakhstan
sv_SE: Kazakstan

en: Kazakhstani tenge
sv_SE: Kazakstansk tenge

en: Kenyan shilling
sv_SE: Kenyansk shilling

en: Kuwaiti dinar
sv_SE: Kuwaitisk dinar

en: Kyiv
sv_SE: Kiev

en: Kyrgyzstan
sv_SE: Kirgizistan

en: Kyrgyzstani som
sv_SE: Kyrgyzstan som

en: Label
sv_SE: Etikett

en: Label Display
sv_SE: Etikettvisning

en: Label for "edit profile" link:
sv_SE: Etikett för länk ”Redigera profil”:

en: Label for logout link:
sv_SE: Etikett för länk ”Logga ut”:

en: Labels & Text
sv_SE: Etiketter och text

en: Large
sv_SE: Stor

en: Last & First Name
sv_SE: Efternamn och förnamn

en: Last 30 Days
sv_SE: Senaste 30 dagarna

en: Last Login
sv_SE: Senaste inloggning

en: Last Month
sv_SE: Förra månaden

en: Last Name
sv_SE: Efternamn

en: Last Name entered by user on registration.
sv_SE: Efternamn angett av användaren vid registrering.

en: Last Quarter
sv_SE: Förra kvartalet

en: Last Week
sv_SE: Förra veckan

en: Last Year
sv_SE: Förra året

en: Last and First Names
sv_SE: För-och efternamn

en: Last name
sv_SE: Efternamn

en: Last name of the customer.
sv_SE: Kundens efternamn.

en: Last name of the newly registered user.
sv_SE: Efternamn på den nyregistrerade användaren.

en: Latvia
sv_SE: Lettland

en: Learn More
sv_SE: Lär dig mer

en: Learn more
sv_SE: Lär dig mer

en: LearnDash is not active
sv_SE: LearnDash är inte aktivt

en: Lebanese pound
sv_SE: Libanesiskt pund

en: Lebanon
sv_SE: Libanon

en: Left
sv_SE: Vänster

en: Let guest and visitors view limited number of restricted content.
sv_SE: Låt gäster och besökare se ett begränsat antal begränsat innehåll.

en: Let users easily register/login to your site using their social network accounts (Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Yahoo, Microsoft, Amazon, GitHub, WordPress.com, VK).
sv_SE: Låt användare enkelt registrera/logga in på din webbplats med sina sociala nätverkskonton (Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Yahoo, Microsoft, Amazon, GitHub, WordPress.com, VK).

en: Let users log in to your website via a one-time URL sent to their email addresses.
sv_SE: Låt användare logga in på din webbplats via en engångs-URL som skickas till deras e-postadresser.

en: Liaoning / 辽宁
sv_SE: Liaoning/辽宁

en: Liberian dollar
sv_SE: Liberiansk dollar

en: Libya
sv_SE: Libyen

en: Libyan dinar
sv_SE: Liberisk dinar

en: License
sv_SE: Licens

en: Lifetime
sv_SE: Livstid

en: LifterLMS is not active
sv_SE: LifterLMS är inte aktivt

en: Link To
sv_SE: Länk till

en: Lithuania
sv_SE: Litauen

en: Live Preview
sv_SE: Förhandsgranskning live

en: Loading...
sv_SE: Laddar in …

en: Log In
sv_SE: Logga in

en: Log Out
sv_SE: Logga ut

en: Log in
sv_SE: Logga in

en: Log in to Download Files
sv_SE: Logga in för att ladda ner filer

en: Log out
sv_SE: Logga ut

en: Logged in as %s. Not you?
sv_SE: Inloggad som %s. Inte du?

en: Logged in users
sv_SE: Inloggade användare

en: Logged out users
sv_SE: Utloggade användare

en: Logged-in Users
sv_SE: Inloggade användare

en: Logged-out Users
sv_SE: Utloggade användare

en: Login
sv_SE: Logga in

en: Login / Sign up
sv_SE: Logga in/registrera

en: Login Form
sv_SE: Inloggningsformulär

en: Login Label
sv_SE: Inloggningsetikett

en: Login Page
sv_SE: Inloggningssida

en: Login Redirect
sv_SE: Omdirigering vid inloggning

en: Login Redirect Based on Membership Plan
sv_SE: Omdirigering vid inloggning baserat på medlemskapspaket

en: Login Redirect Based on User Role
sv_SE: Omdirigering vid inloggning baserat på användarroll

en: Login Settings
sv_SE: Inloggningsinställningar

en: Login page
sv_SE: Inloggningssida

en: Login text:
sv_SE: Text för ”Logga in”:

en: Login with Email or Username
sv_SE: Logga in med e-postadress eller användarnamn

en: Logo
sv_SE: Logga

en: Logout
sv_SE: Logga ut

en: Logs
sv_SE: Loggar

en: Lost your password?
sv_SE: Glömt ditt lösenord?

en: Lost-password text:
sv_SE: Text för ”Glömt lösenord”:

en: Luxembourg
sv_SE: Luxemburg

en: Macao / 澳门
sv_SE: Macao/澳门

en: Macedonian denar
sv_SE: Makedonisk denar

en: Madagascar
sv_SE: Madagaskar

en: MailOptin Installed & Activated
sv_SE: MailOptin installerat och aktiverat

en: MailOptin screenshot
sv_SE: Skärmdump på MailOptin

en: Make your payment to our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will only be completed once the funds have cleared in our account.
sv_SE: Gör din betalning till vårt bankkonto. Använd ditt beställnings-ID som betalningsreferens. Din beställning kommer bara att slutföras när pengarna har satts in på vårt konto.

en: Malawian kwacha
sv_SE: Malawisk kwacha

en: Malaysian ringgit
sv_SE: Malaysisk ringgit

en: Maldives
sv_SE: Maldiverna

en: Maldivian rufiyaa
sv_SE: Maldivisk rufiyaa

en: Manage Subscription
sv_SE: Hantera prenumeration

en: Manx pound
sv_SE: Manx pund

en: Maputo Province
sv_SE: Maputo-provinsen

en: Marshall Islands
sv_SE: Marshallöarna

en: MasterStudy LMS is not active
sv_SE: MasterStudy LMS är inte aktivt

en: Mauritania
sv_SE: Mauritanien

en: Mauritanian ouguiya
sv_SE: Mauretansk ouguiya

en: Mauritian rupee
sv_SE: Mauritisk rupie

en: Maximum Value
sv_SE: Maximalt värde

en: Maximum upload file size: %d%s.
sv_SE: Maximal uppladdning filstorlek: %d%s.

en: Melange Form
sv_SE: Melange-formulär

en: Melange combines login, registration & password reset forms in a single form.
sv_SE: Melange kombinerar inloggnings-, registrerings- och lösenordsåterställningsformulär i ett enda formulär.

en: Member Directories
sv_SE: Medlemskataloger

en: Member Directory
sv_SE: Medlemskatalog

en: Member directory class not found. Please check it actually exist in ProfilePress.
sv_SE: Medlemskatalogklassen hittades inte. Kontrollera att den faktiskt finns i ProfilePress.

en: Membership Plan
sv_SE: Medlemskapspaket

en: Membership Plans
sv_SE: Medlemskapspaket

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sv_SE: Minnet överskridits. Försök en annan mindre fil.

en: Menu Background
sv_SE: Menybakgrund

en: Message to show to unauthorized users
sv_SE: Meddelande som ska visas för obehöriga användare

en: Method
sv_SE: Metod

en: Mexican peso
sv_SE: Mexikansk peso

en: Mexico
sv_SE: Mexiko

en: Micronesia
sv_SE: Mikronesien

en: Minimum Value
sv_SE: Minsta värde

en: Mismatch
sv_SE: Inte matchande

en: Missing a temporary folder
sv_SE: Temporär mapp saknas

en: Moldova
sv_SE: Moldavien

en: Moldovan leu
sv_SE: Moldavisk leu

en: Mongolia
sv_SE: Mongoliet

en: MonsterID (Generated)
sv_SE: MonsterID (genererad)

en: Monthly
sv_SE: En gång i månaden

en: Months
sv_SE: Månader

en: More Filters
sv_SE: Fler filter

en: Moroccan dirham
sv_SE: Marockansk dirham

en: Morocco
sv_SE: Marocko

en: Mozambican metical
sv_SE: Moçambikisk metical

en: Multiple Selection
sv_SE: Flerval

en: My Account
sv_SE: Mitt konto

en: My Account Page
sv_SE: Min kontosida

en: My Account Settings
sv_SE: Mina kontoinställningar

en: My Profile
sv_SE: Min profil

en: Mystery Man
sv_SE: Mystisk man

en: NEW
sv_SE: NYTT

en: Nairobi County
sv_SE: Nairobi län

en: Name
sv_SE: Namn

en: Name on card
sv_SE: Namn på kort

en: Name or title of membership plan.
sv_SE: Namn eller rubrik på medlemskapspaket.

en: Name or title of plan ordered.
sv_SE: Namn eller rubrik på beställt paket.

en: Name or title of this website.
sv_SE: Namn eller rubrik för denna webbplats.

en: Namibian dollar
sv_SE: Namibisk dollar

en: Need Support?
sv_SE: Behöver du support?

en: Nepalese rupee
sv_SE: Nepalesisk rupie

en: Netherlands
sv_SE: Nederländerna

en: Never expires
sv_SE: Löper aldrig ut

en: New
sv_SE: Nytt

en: New Account
sv_SE: Nytt konto

en: New Caledonia
sv_SE: Nya Kaledonien

en: New Order
sv_SE: Ny beställning

en: New Order #{{order_id}}
sv_SE: Ny beställning #{{order_id}}

en: New Order Receipt
sv_SE: Nytt beställningskvitto

en: New User Role
sv_SE: Ny användarroll

en: New Zealand
sv_SE: Nya Zeeland

en: New Zealand dollar
sv_SE: Nyzeeländsk dollar

en: New password
sv_SE: Nytt lösenord

en: Newest Users First
sv_SE: Nyaste användaren först

en: Newfoundland and Labrador
sv_SE: Newfoundland och Labrador

en: Next &raquo;
sv_SE: Nästa &raquo;

en: Nickname
sv_SE: Smeknamn

en: Nigerian naira
sv_SE: Nigeriansk naira

en: Ningxia Hui / 宁夏
sv_SE: Ningxia Hui/宁夏

en: No
sv_SE: Nej

en: No Connected User
sv_SE: Ingen ansluten användare

en: No Result Text
sv_SE: Text för ”Inget resultat”

en: No Thanks
sv_SE: Nej tack

en: No billing address set.
sv_SE: Ingen faktureringsadress inställd.

en: No checkbox choice found.
sv_SE: Ingen val för kryssruta hittades.

en: No coupon code found.
sv_SE: Ingen rabattkod hittades.

en: No custom field available. %sClick here to create one%s.
sv_SE: Inget anpassat fält tillgängligt. %sKlicka här för att skapa ett%s.

en: No customer was selected. Please try again.
sv_SE: Ingen kund valdes. Försök igen.

en: No customers found.
sv_SE: Inga kunder hittades.

en: No data found for export parameters
sv_SE: Inga data hittades för exportparametrar

en: No download log found.
sv_SE: Ingen nedladdningslogg hittades.

en: No dropdown option found.
sv_SE: Inget val för rullgardinsmeny hittades.

en: No email available.
sv_SE: Ingen e-post tillgänglig.

en: No file was uploaded
sv_SE: Ingen fil laddades upp

en: No form is currently available. %sConsider creating one%s
sv_SE: Inget formulär är tillgängligt för närvarande. %sÖverväg att skapa en%s

en: No group found.
sv_SE: Ingen grupp hittades.

en: No logo selected
sv_SE: Ingen logga vald

en: No member directory ID specified.
sv_SE: Inget medlemskatalog-ID har specificerats.

en: No members directory is currently available. %sConsider creating one%s
sv_SE: Ingen medlemskatalog är tillgänglig för närvarande. %sÖverväg att skapa en%s

en: No membership plan found.
sv_SE: Inget medlemskapspaket hittades.

en: No orders found.
sv_SE: Inga beställningar hittades.

en: No payment method selected. Please try again.
sv_SE: Ingen betalningsmetod vald. Försök igen.

en: No plan was selected. Please try again.
sv_SE: Inget paket valdes. Försök igen.

en: No post written yet.
sv_SE: Inget inlägg skrivet än.

en: No protection rule found.
sv_SE: Ingen skyddsregel hittades.

en: No radio choice found.
sv_SE: Inget val för radioknapp hittades.

en: No redirect rule found. Please add one.
sv_SE: Ingen omdirigeringsregel hittades. Lägg till en.

en: No subscriptions found.
sv_SE: Inga prenumerationer hittades.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sv_SE: Nej, jag kommer ange priser exklusive moms

en: None
sv_SE: Ingen

en: Norfolk Island
sv_SE: Norfolkön

en: North Aegean
sv_SE: Nordegeiska öarna

en: North Korea
sv_SE: Nordkorea

en: North Korean won
sv_SE: Nordkoreansk won

en: North Macedonia
sv_SE: Nordmakedonien

en: North Sinai
sv_SE: Norra Sinai

en: Northern Mariana Islands
sv_SE: Nordmarianerna

en: Norway
sv_SE: Norge

en: Norwegian krone
sv_SE: Norsk krona

en: Not Set
sv_SE: Inte inställt

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sv_SE: Krävs inte om din nedladdningskatalog är skyddad. <a href='%s'>Se denna guide</a> för mer detaljer. Filer som redan laddats upp påverkas inte.

en: Number
sv_SE: Nummer

en: Number of Decimals
sv_SE: Antal decimaler

en: Number of Members per Page
sv_SE: Antal medlemmar per sida

en: OR
sv_SE: ELLER

en: Oldest Users First
sv_SE: Äldsta användaren först

en: Omani rial
sv_SE: Omansk rial

en: One Month
sv_SE: En månad

en: One Third
sv_SE: En tredjedel

en: One Time Trials
sv_SE: Engångs provperiod

en: One Week
sv_SE: En vecka

en: One-time purchase
sv_SE: Engångsköp

en: Only Time
sv_SE: Endast tid

en: Only the Lite version can be upgraded.
sv_SE: Endast Lite-versionen kan uppgraderas.

en: Oops! We could not automatically install an upgrade. Please download the plugin from profilepress.com and install it manually.
sv_SE: Hoppsan! Vi kunde inte installera en uppgradering automatiskt. Ladda ner tillägget från profilepress.com och installera det manuellt.

en: Open link in a new window
sv_SE: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Optional signup fee to charge subscribers for the first billing cycle.
sv_SE: Valfri registreringsavgift för att debitera prenumeranter för den första faktureringscykeln.

en: Options
sv_SE: Alternativ

en: Or continue with your order below.
sv_SE: Eller fortsätt med din beställning nedan.

en: Order
sv_SE: Beställning

en: Order #%s
sv_SE: Beställning #%s

en: Order Confirmation
sv_SE: Beställningsbekräftelse

en: Order Failed
sv_SE: Beställning misslyckades

en: Order Failure Page
sv_SE: Sida för misslyckade beställningar

en: Order ID
sv_SE: Beställnings-ID

en: Order ID.
sv_SE: Beställnings-ID.

en: Order IDs
sv_SE: Beställnings-ID:n

en: Order Key
sv_SE: Beställningsnyckel

en: Order Key:
sv_SE: Beställningsnyckel:

en: Order Note
sv_SE: Beställningsanteckning

en: Order Notes
sv_SE: Beställningsanteckningar

en: Order Number
sv_SE: Beställningsnummer

en: Order Status
sv_SE: Beställningsstatus

en: Order Success Page
sv_SE: Sida för när en beställning lyckas

en: Order Type
sv_SE: Typ av beställning

en: Order Verification Failed
sv_SE: Verifiering av beställning misslyckades

en: Order changed from %s to %s by %s
sv_SE: Beställning ändrad från %s till %s av %s

en: Order date.
sv_SE: Beställningsdatum.

en: Order payment method.
sv_SE: Beställningens betalningsmetod.

en: Order price before taxes.
sv_SE: Beställningspris före moms.

en: Orders
sv_SE: Beställningar

en: Original Size
sv_SE: Originalstorlek

en: Override Avatar
sv_SE: Åsidosätt profilbild

en: Override Profile URL
sv_SE: Åsidosätt profil-URL

en: PROFILE DETAILS
sv_SE: PROFILDETALJER

en: Pages
sv_SE: Sidor

en: Pages to Exclude
sv_SE: Sidor att exkludera

en: Paid on %1$s @ %2$s
sv_SE: Betalad den %1$s @ %2$s

en: Pakistani rupee
sv_SE: Pakistansk rupie

en: Palestinian Territory
sv_SE: Palestinska territoriet

en: Panamanian balboa
sv_SE: Panamansk balboa

en: Papua New Guinea
sv_SE: Papua Nya Guinea

en: Parent %s of
sv_SE: Överordnad %s av

en: Parent Order ID
sv_SE: Överordnat beställnings-ID

en: Parent of Selected %s
sv_SE: Överordnad av vald %s

en: Password
sv_SE: Lösenord

en: Password Reset
sv_SE: Återställning av lösenord

en: Password Reset Email
sv_SE: E-post för återställning av lösenord

en: Password Reset Form
sv_SE: Formulär för återställning av lösenord

en: Password Reset Page
sv_SE: Sida för återställning av lösenord

en: Password Reset Settings
sv_SE: Inställningar för återställning av lösenord

en: Password Strength
sv_SE: Lösenordsstyrka

en: Password do not match. Please try again.
sv_SE: Lösenord matchar inte. Försök igen.

en: Password is empty or do not match. Please try again.
sv_SE: Lösenord är tomt eller matchar inte. Försök igen.

en: Password is not strong
sv_SE: Lösenord är inte starkt

en: Password is not strong enough.
sv_SE: Lösenord är inte starkt nog.

en: Password of the registered user.
sv_SE: Lösenord för den registrerade användaren.

en: Password successfully updated.
sv_SE: Lösenord uppdaterat.

en: Passwordless Login
sv_SE: Inloggning utan lösenord

en: Passwords do not match
sv_SE: Lösenorden matchar inte

en: Passwords do not match.
sv_SE: Lösenorden matchar inte.

en: Pay with your credit card via Stripe
sv_SE: Betala med ditt kreditkort via Stripe

en: Payment
sv_SE: Betalning

en: Payment %s has been fully refunded in %s.
sv_SE: Betalning %s har återbetalats till fullo i %s.

en: Payment %s partially refunded in Stripe.
sv_SE: Betalning %s delvis återbetald i Stripe.

en: Payment Information
sv_SE: Betalningsinformation

en: Payment Method
sv_SE: Betalningsmetod

en: Payment Methods
sv_SE: Betalningsmetoder

en: Payment Methods &lsaquo; Payments
sv_SE: Betalningsmetoder &lsaquo; betalningar

en: Payment Pages
sv_SE: Sida för betalning

en: Payment Settings
sv_SE: Betalningsinställningar

en: Payment processing is currently disabled because no payment method is active.
sv_SE: Betalningshantering är för närvarande inaktiverad eftersom ingen betalningsmetod är aktiv.

en: Payment via %s
sv_SE: Betalning via %s

en: Payments
sv_SE: Betalningar

en: Pending
sv_SE: Väntande

en: Period (10.000)
sv_SE: Punkt (10.000)

en: Philippine peso
sv_SE: Filippinsk peso

en: Philippines
sv_SE: Filippinerna

en: Phone
sv_SE: Telefon

en: Pill
sv_SE: Tablett

en: Placeholder
sv_SE: Platshållare

en: Plain Text
sv_SE: Oformaterad text

en: Plan
sv_SE: Paket

en: Plan Description
sv_SE: Beskrivning av paket

en: Plan Details
sv_SE: Paketdetaljer

en: Plan ID
sv_SE: Paket-ID

en: Plan Name
sv_SE: Paketnamn

en: Plan Price
sv_SE: Paketpris

en: Plans
sv_SE: Paket

en: Plans in Group
sv_SE: Paket i grupper

en: Please enter a VAT number.
sv_SE: Ange ett momsregistreringsnummer.

en: Please enter a coupon code.
sv_SE: Ange en rabattkod.

en: Please enter a name for the credit card.
sv_SE: Ange ett namn för kreditkortet.

en: Please enter a plan ID.
sv_SE: Ange ett paket-ID.

en: Please enter a valid customer email.
sv_SE: Ange en giltig e-post till kund.

en: Please enter your license key to connect.
sv_SE: Ange din licensnyckel för att ansluta.

en: Please enter your password.
sv_SE: Ange ditt lösenord.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sv_SE: Läs och acceptera villkoren för att fortsätta med din beställning.

en: Please select a country.
sv_SE: Välj ett land.

en: Please select a membership plan
sv_SE: Välj ett medlemskapspaket

en: Plugin activated.
sv_SE: Tillägg aktiverat.

en: Plugin activation is disabled for you on this site.
sv_SE: Aktivering av tillägg är inaktiverat för dig på denna webbplats.

en: Plugin installed & activated.
sv_SE: Tillägg installerat och aktiverat.

en: Plugin installed.
sv_SE: Tillägg installerat.

en: Plugin unavailable.
sv_SE: Tillägg otillgänglig.

en: Poland
sv_SE: Polen

en: Polish z&#x142;oty
sv_SE: Polsk zloty

en: Polylang plugin is not active
sv_SE: Tillägget Polylang är inte aktivt

en: Post Excerpt
sv_SE: Inläggsutdrag

en: Post Excerpt + Custom Message
sv_SE: Inläggsutdrag + anpassat meddelande

en: Posts
sv_SE: Inlägg

en: Pound sterling
sv_SE: Brittiska pund

en: Premium Addons
sv_SE: Premium-utökningar

en: Prevent customers from using this discount more than once.
sv_SE: Förhindra kunder från att använda denna rabatt mer än en gång.

en: Prevent registration unless users entered password is strong.
sv_SE: Förhindra registrering om inte användarnas angivna lösenord är starkt.

en: Prevent users from being logged into the same account from multiple computers at the same time.
sv_SE: Förhindra användare från att vara inloggade på samma konto från flera datorer samtidigt.

en: Preview
sv_SE: Förhandsgranska

en: Preview Email
sv_SE: Förhandsgranska e-post

en: Price
sv_SE: Pris

en: Prices Include Tax
sv_SE: Priser inkluderar moms

en: Private Note
sv_SE: Privat anteckning

en: Pro Features
sv_SE: Pro-funktioner

en: Pro Integrations
sv_SE: Pro-integrationer

en: Pro Upgrade
sv_SE: Pro-uppgradering

en: Process payments and prevent fraud
sv_SE: Bearbeta betalningar och förhindra bedrägeri

en: Processing
sv_SE: Bearbetar

en: Product
sv_SE: Produkt

en: Product Files
sv_SE: Produktfiler

en: Profile
sv_SE: Profil

en: Profile & Cover Photo
sv_SE: Profil och omslagsfoto

en: Profile &rarr;
sv_SE: Profil &rarr;

en: Profile Area Maximum Width
sv_SE: Profilområdets maximal bredd

en: Profile Info Background
sv_SE: Bakgrund för profilinformation

en: Profile Info Border
sv_SE: Ram för profilinformation

en: Profile Maximum Width
sv_SE: Profilens maximala bredd

en: Profile Picture
sv_SE: Profilbild

en: Profile Picture Border
sv_SE: Profilbildens ram

en: Profile Picture Maximum File Size
sv_SE: Profilbildens maximal filstorlek

en: Profile Picture — ProfilePress
sv_SE: Profilbild — ProfilePress

en: Profile Slug
sv_SE: Profil-slug

en: Profile picture
sv_SE: Profilbild

en: Profile updated.
sv_SE: Profil uppdaterad.

en: ProfilePress Email Template
sv_SE: ProfilePress e-postmall

en: ProfilePress Form
sv_SE: ProfilePress-formulär

en: ProfilePress Link
sv_SE: ProfilePress-länk

en: ProfilePress Links
sv_SE: ProfilePress-länkar

en: Prorated Price
sv_SE: Proportionellt pris

en: Protected Contents
sv_SE: Skyddat innehåll

en: Protection Rules
sv_SE: Skyddsregler

en: Publish
sv_SE: Publicera

en: Purchase Count
sv_SE: Antal köp

en: Purchase Note
sv_SE: Köpmeddelande

en: Qatari riyal
sv_SE: Qatarisk riyal

en: Qinghai / 青海
sv_SE: Qinghai/青海

en: Quarterly (every 3 months)
sv_SE: Kvartalsvis (var 3:e månad)

en: Radio Buttons
sv_SE: Radioknappar

en: Re-enter new password
sv_SE: Ange nytt lösenord igen

en: Receipt
sv_SE: Kvitto

en: Recipient
sv_SE: Mottagare

en: Recurring
sv_SE: Återkommande

en: Recurring Amount
sv_SE: Återkommande belopp

en: Recurring Amount (%s):
sv_SE: Återkommande belopp (%s):

en: Recurring Tax
sv_SE: Återkommande moms

en: Recurring Tax Amount (%s):
sv_SE: Återkommande momsbelopp (%s):

en: Recurring Tax Rate
sv_SE: Återkommande momssats

en: Recurring Tax Rate (%s):
sv_SE: Återkommande momssats (%s):

en: Recurring amount changed from %s to %s in Stripe.
sv_SE: Återkommande belopp ändrat från %s till %s i Stripe.

en: Red Sea
sv_SE: Röda havet

en: Redemption Settings
sv_SE: Inlöseninställningar

en: Redemptions
sv_SE: Inlösningar

en: Redirect (Insecure)
sv_SE: Omdirigera (osäker)

en: Redirect Page
sv_SE: Omdirigeringssida

en: Redirect URL
sv_SE: Omdirigera URL

en: Redirect user
sv_SE: Omdirigera användare

en: Redirection
sv_SE: Omdirigering

en: Redirection Settings
sv_SE: Omdirigeringsinställningar

en: Refund Order
sv_SE: Återbetala beställning

en: Refund request failed
sv_SE: Begäran om återbetalning misslyckades

en: Refund request is pending
sv_SE: Begäran om återbetalning väntar

en: Refunded
sv_SE: Återbetald

en: Refunds
sv_SE: Återbetalningar

en: Register
sv_SE: Registrera

en: Registered Via
sv_SE: Registrerad via

en: Registration
sv_SE: Registrering

en: Registration Date
sv_SE: Registreringsdatum

en: Registration Form
sv_SE: Registreringsformulär

en: Registration Page
sv_SE: Registreringssida

en: Registration Settings
sv_SE: Registreringsinställningar

en: Registration is disabled
sv_SE: Registrering är inaktiverad

en: Registration is disabled in this site.
sv_SE: Registrering är inaktiverad på denna webbplats.

en: Registration successful.
sv_SE: Registrering lyckades.

en: Registration text:
sv_SE: Text för ”Registrera”:

en: Remember Login
sv_SE: Kom ihåg inloggning

en: Remember Me
sv_SE: Kom ihåg mig

en: Reminder Days
sv_SE: Påminnelsedagar

en: Remove
sv_SE: Ta bort

en: Remove Billing Address
sv_SE: Ta bort faktureringsadress

en: Remove Data on Uninstall
sv_SE: Ta bort data vid avinstallation

en: Remove Form Frame
sv_SE: Ta bort ram på formulär

en: Remove Image
sv_SE: Ta bort bild

en: Renewal
sv_SE: Förnyelse

en: Renewal Date
sv_SE: Förnyelsedatum

en: Renewals
sv_SE: Förnyelser

en: Renews indefinitely
sv_SE: Förnyas oändligt

en: Reports
sv_SE: Rapporter

en: Required
sv_SE: Obligatoriskt

en: Required Field
sv_SE: Obligatoriskt fält

en: Required form field is missing
sv_SE: Obligatoriskt formulärfält saknas

en: Resend Order Receipt
sv_SE: Skicka beställningskvitto igen

en: Reset Password
sv_SE: Återställ lösenord

en: Reset Your Password
sv_SE: Återställ ditt lösenord

en: Resize avatars on upload
sv_SE: Ändra storlek på profilbilder på uppladdning

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sv_SE: Svara på dina förfrågningar, inklusive återbetalningar och klagomål

en: Restrict WordPress registration to only users with invite codes.
sv_SE: Begränsa WordPress-registrering endast till användare med inbjudningskoder.

en: Restrict to Membership Plans
sv_SE: Begränsa till medlemskapspaket

en: Restrict to User Roles
sv_SE: Begränsa till användarroller

en: Restricted Page Template
sv_SE: Begränsad sidmall

en: Resubscribe
sv_SE: Prenumerera igen

en: Result & Pagination
sv_SE: Resultat och sidonumrering

en: Results Text
sv_SE: Resultattext

en: Retro (Generated)
sv_SE: Retro (genererad)

en: Return to Login
sv_SE: Tillbaka till inloggning

en: Revenue
sv_SE: Intäkt

en: Right
sv_SE: Höger

en: Role users registered through this form will be assigned.
sv_SE: Rollanvändare som registrerats via detta formulär kommer att tilldelas.

en: Roles
sv_SE: Roller

en: Romania
sv_SE: Rumänien

en: Romanian leu
sv_SE: Rumänsk leu

en: Round
sv_SE: Rund

en: Russia
sv_SE: Ryssland

en: Russian ruble
sv_SE: Rysk rubel

en: Rwandan franc
sv_SE: Rwandisk franc

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sv_SE: S&atilde;o Tom&eacute; och Pr&iacute;ncipe

en: Saint Kitts and Nevis
sv_SE: Saint Kitts och Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
sv_SE: Saint Martin (nederländska delen)

en: Saint Martin (French part)
sv_SE: Saint Martin (franska delen)

en: Saint Pierre and Miquelon
sv_SE: Saint Pierre och Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sv_SE: Saint Vincent och Grenadinerna

en: Sales
sv_SE: Försäljningar

en: Same Country Rule
sv_SE: Samma landsregel

en: Saudi Arabia
sv_SE: Saudiarabien

en: Saudi riyal
sv_SE: Saudiarabisk riyal

en: Save
sv_SE: Spara

en: Save 25% Now!
sv_SE: Spara 25&nbsp;% nu!

en: Save Changes
sv_SE: Spara ändringarna

en: Save Coupon
sv_SE: Spara rabattkod

en: Save Customer
sv_SE: Spara kund

en: Save Group
sv_SE: Spara grupp

en: Save Order
sv_SE: Spara beställning

en: Save Plan
sv_SE: Spara paket

en: Save Rule
sv_SE: Spara regel

en: Save Subscription
sv_SE: Spara prenumeration

en: Saved
sv_SE: Sparad

en: Search
sv_SE: Sök

en: Search Customers
sv_SE: Sök kunder

en: Search Fields
sv_SE: Sök fält

en: Search Orders
sv_SE: Sök beställningar

en: Search Result Page
sv_SE: Sida för sökresultat

en: Search Subscriptions
sv_SE: Sök prenumerationer

en: Search User
sv_SE: Sök användare

en: Security validation failed. Try again
sv_SE: Säkerhetsvalidering misslyckades. Försök igen

en: See More Comments
sv_SE: Se fler kommentarer

en: See More Posts
sv_SE: Se fler inlägg

en: Select %s
sv_SE: Välj %s

en: Select Coupon
sv_SE: Välj rabattkod

en: Select Courses
sv_SE: Välj kurser

en: Select Customer
sv_SE: Välj kund

en: Select Dropdown
sv_SE: Välj rullgardinsmeny

en: Select Form
sv_SE: Välj formulär

en: Select Form Type
sv_SE: Välj typ av formulär

en: Select Icon
sv_SE: Välj ikon

en: Select Logo
sv_SE: Välj logga

en: Select Membership Plans that can access content
sv_SE: Välj medlemskapspaket som kan komma åt innehåll

en: Select Order Status
sv_SE: Välj beställningsstatus

en: Select Payment Method
sv_SE: Välj betalningsmetod

en: Select Plan
sv_SE: Välj paket

en: Select Role
sv_SE: Välj roll

en: Select Subscription Status
sv_SE: Välj prenumerationsstatus

en: Select Template
sv_SE: Välj mall

en: Select User Roles
sv_SE: Välj användarroller

en: Select a condition
sv_SE: Välj ett villkor

en: Select a country&hellip;
sv_SE: Välj ett land …

en: Select a date and time format that users will be able to choose a date in.
sv_SE: Välj ett datum- och tidsformat som användare ska kunna välja ett datum i.

en: Select country
sv_SE: Välj land

en: Select custom fields that members can be filtered by. Only Select, Checkbox, Radio, Country and Date/Time fields are supported.
sv_SE: Välj anpassade fält som medlemmar kan filtreras efter. Endast fälten ”Välj”, ”Kryssruta”, ”Radioknapp”, ”Land” och ”Datum/tid” stöds.

en: Select fields to search in.
sv_SE: Välj fält att söka i.

en: Select membership plan
sv_SE: Välj medlemskapspaket

en: Select membership plans this coupon can only be applied to. Leave blank for all plans.
sv_SE: Välj medlemskapspaket som denna rabattkod endast kan tillämpas på. Lämna tomt för alla paket.

en: Select membership plans to add to this group so customers can switch between the plans.
sv_SE: Välj medlemskapspaket att lägga till i denna grupp så att kunder kan byta mellan paketen.

en: Select roles that can access content
sv_SE: Välj roller som kan komma åt innehåll

en: Select specific users that can access content
sv_SE: Välj specifika användare som kan komma åt innehåll

en: Select the page or custom URL to redirect users that are not logged in to.
sv_SE: Välj sidan eller anpassad URL att omdirigera användare som inte är inloggade på.

en: Select the size (in height) of input and textarea form fields.
sv_SE: Välj storleken (på höjd) på formulärfälten för inmatning och textområde.

en: Select the social login buttons to display on the checkout page.
sv_SE: Välj de sociala inloggningsknapparna som ska visas på kassasidan.

en: Select this template
sv_SE: Välj denna mall

en: Select where members can apply this coupon.
sv_SE: Välj var medlemmar kan tillämpa denna rabattkod.

en: Select...
sv_SE: Välj …

en: Selected %s
sv_SE: Vald %s

en: Send Receipt
sv_SE: Skicka kvitto

en: Send you information about your account and order
sv_SE: Skicka din information om ditt konto och beställning

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sv_SE: Skicka marknadsföringsmeddelanden till dig om du väljer att ta emot dem

en: Sender Email Address
sv_SE: Avsändarens e-postadress

en: Sender Name
sv_SE: Avsändarens namn

en: Sensei LMS is not active
sv_SE: Sensei LMS är inte aktivt

en: Serbia
sv_SE: Serbien

en: Serbian dinar
sv_SE: Serbisk dinar

en: Set Up FuseWP
sv_SE: Ställ in FuseWP

en: Set Up MailOptin
sv_SE: Ställ in MailOptin

en: Set Your Membership Currency
sv_SE: Ställ in din valuta för medlemskap

en: Set end date
sv_SE: Ställ in slutdatum

en: Set start date
sv_SE: Ställ in startdatum

en: Set up Tax Rates
sv_SE: Ställ in momssatser

en: Set up Taxes
sv_SE: Ställ in momser

en: Set up your account
sv_SE: Ställ in ditt konto

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Setup Fee
sv_SE: Installationsavgift

en: Seychelles
sv_SE: Seychellerna

en: Seychellois rupee
sv_SE: Seychellisk rupee

en: Shaanxi / 陕西
sv_SE: Shaanxi/陕西

en: Shandong / 山东
sv_SE: Shandong/山东

en: Shanghai / 上海
sv_SE: Shanghai/上海

en: Shanxi / 山西
sv_SE: Shanxi/山西

en: Shop Base Address
sv_SE: Butikens basadress

en: Shortcode
sv_SE: Kortkod

en: Show Bio in Header
sv_SE: Visa biografi i sidhuvud

en: Show Cover Photo
sv_SE: Visa omslagsfoto

en: Show Nothing
sv_SE: Visa ingenting

en: Show Profile Picture
sv_SE: Visa profilbild

en: Show Results Only After a Search
sv_SE: Visa endast resultat efter en sökning

en: Show Social Links in Header
sv_SE: Visa sociala länkar i sidhuvud

en: Show access restricted message
sv_SE: Visa meddelande för ”Åtkomst begränsat”

en: Show password
sv_SE: Visa lösenord

en: Sichuan / 四川
sv_SE: Sichuan/四川

en: Sign Up
sv_SE: Registrera

en: Sign Up Label
sv_SE: Etikett för registrering

en: Sign in to Your Account
sv_SE: Logga in till ditt konto

en: Sign in with Amazon
sv_SE: Logga in med Amazon

en: Sign in with Microsoft
sv_SE: Logga in med Microsoft

en: Sign in with WordPress.com
sv_SE: Logga in med WordPress.com

en: Sign in with Yahoo
sv_SE: Logga in med Yahoo

en: Signup Fee
sv_SE: Registreringsavgift

en: Singapore dollar
sv_SE: Singaporiansk dollar

en: Single Checkbox
sv_SE: En kryssruta

en: Size
sv_SE: Storlek

en: SliceWP is not active
sv_SE: SliceWP är inte aktivt

en: Slovakia
sv_SE: Slovakien

en: Slovenia
sv_SE: Slovenien

en: Small
sv_SE: Liten

en: Social Links
sv_SE: Sociala länkar

en: Social Login
sv_SE: Social inloggning

en: Social Login Buttons
sv_SE: Sociala inloggningsknappar

en: Solomon Islands
sv_SE: Solomonöarna

en: Somali shilling
sv_SE: Somalisk shilling

en: Something unexpected happened. Please try again
sv_SE: Något oväntat hände. Försök igen

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
sv_SE: Du har nått din nedladdningsgräns för denna fil.

en: Sorry but your download link has expired.
sv_SE: Din nedladdningslänk har löpt ut.

en: Sorry, that key appears to be invalid.
sv_SE: Den nyckeln verkar vara ogiltig.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
sv_SE: Den nyckeln verkar inte vara giltig.

en: Sorry, this coupon is not valid.
sv_SE: Denna rabattkod är inte giltig.

en: Sorry, this file could not be downloaded.
sv_SE: Denna fil kunde inte laddas ner.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
sv_SE: Denna filtyp är inte tillåten av säkerhetsskäl.

en: Sort by
sv_SE: Sortera efter

en: Sorting
sv_SE: Sortering

en: South Aegean
sv_SE: Sydegeiska öarna

en: South Africa
sv_SE: Sydafrika

en: South African rand
sv_SE: Sydafrikansk rand

en: South Australia
sv_SE: Södra Australien

en: South Georgia/Sandwich Islands
sv_SE: Sydgeorgien och Sydsandwichöarna

en: South Korea
sv_SE: Sydkorea

en: South Korean won
sv_SE: Sydkoreansk won

en: South Sinai
sv_SE: Södra Sinai

en: South Sudan
sv_SE: Södra Sudan

en: Space (10 000)
sv_SE: Mellanslag (10 000)

en: Spain
sv_SE: Spanien

en: Square
sv_SE: Fyrkant

en: Sri Lankan rupee
sv_SE: Sri Lanka rupie

en: Standard Fields
sv_SE: Standardfält

en: Standard Fonts
sv_SE: Standardtypsnitt

en: Start Date
sv_SE: Startdatum

en: Start Setup
sv_SE: Börja ställa in

en: Start Trial
sv_SE: Starta testperiod

en: State / Province
sv_SE: Delstat/provins

en: State / Province / Region
sv_SE: Delstat/provins/region

en: State Code
sv_SE: Delstatskod

en: Step 1
sv_SE: Steg 1

en: Step 2
sv_SE: Steg 2

en: Step Value
sv_SE: Stegvärde

en: Street Address
sv_SE: Gatuadress

en: Strength indicator
sv_SE: Styrkeindikator

en: Stripe Connect Error:
sv_SE: Stripe anslutningsfel:

en: Stripe payment failed (payment is past due)
sv_SE: Stripe-betalning misslyckades (betalning har förfallit)

en: Strong
sv_SE: Starkt

en: Style
sv_SE: Stil

en: Subject Line
sv_SE: Ämnesrad

en: Submit
sv_SE: Skicka

en: Submit Button
sv_SE: Skicka-knapp

en: Subscribe
sv_SE: Prenumerera

en: Subscribe Now
sv_SE: Prenumerera nu

en: Subscription
sv_SE: Prenumeration

en: Subscription #%s
sv_SE: Prenumeration #%s

en: Subscription Expired Notification
sv_SE: Avisering efter prenumeration löpt ut

en: Subscription ID
sv_SE: Prenumerations-ID

en: Subscription ID.
sv_SE: Prenumerations-ID.

en: Subscription Length
sv_SE: Prenumerationslängd

en: Subscription Notes
sv_SE: Prenumerationsanteckningar

en: Subscription Orders
sv_SE: Prenumerationsbeställningar

en: Subscription Plan:
sv_SE: Prenumerationspaket:

en: Subscription Settings
sv_SE: Prenumerationsinställningar

en: Subscription changed from %s to %s by %s
sv_SE: Prenumeration ändrad från %s till %s av %s

en: Subscription successfully cancelled.
sv_SE: Prenumeration avslutad.

en: Subscriptions
sv_SE: Prenumerationer

en: Subtotal
sv_SE: Delsumma

en: Success Message
sv_SE: Framgångsmeddelande

en: Sudanese pound
sv_SE: Sudanesiskt pund

en: Summary
sv_SE: Sammanfattning

en: Sure! I'd love to give a review
sv_SE: Javisst! Jag vill gärna ge en recension

en: Suriname
sv_SE: Surinam

en: Surinamese dollar
sv_SE: Surinamesisk dollar

en: Svalbard and Jan Mayen
sv_SE: Svalbard och Jan Mayen

en: Sweden
sv_SE: Sverige

en: Swedish krona
sv_SE: Svensk krona

en: Swiss franc
sv_SE: Schweizisk franc

en: Switzerland
sv_SE: Schweiz

en: Syria
sv_SE: Syrien

en: Syrian pound
sv_SE: Syriskt pund

en: Tajikistan
sv_SE: Tadzjikistan

en: Tanzanian shilling
sv_SE: Tanzanisk shilling

en: Target Audience
sv_SE: Målgrupp

en: Tasmania
sv_SE: Tasmanien

en: Tax
sv_SE: Moms

en: Tax Identification Number
sv_SE: Momsregistreringsnummer

en: Tax Rate
sv_SE: Momssats

en: Tax Rates
sv_SE: Momssatser

en: Taxes
sv_SE: Momser

en: Taxes &lsaquo; Payments
sv_SE: Momser &lsaquo; Betalningar

en: Template
sv_SE: Mall

en: Terms & Conditions Label
sv_SE: Etikett för användarvillkor

en: Terms & Conditions Page
sv_SE: Sida för användarvillkor

en: Terms:
sv_SE: Termer:

en: Test Mode
sv_SE: Testläge

en: Text Box
sv_SE: Textruta

en: Textarea
sv_SE: Textområde

en: Thai baht
sv_SE: Thailändsk baht

en: Thank you for your order!
sv_SE: Tack för din beställning!

en: The Email address to receive admin notifications. Use comma to separate multiple email addresses.
sv_SE: E-postadressen för att ta emot administratörsaviseringar. Använd kommatecken för att separera flera e-postadresser.

en: The VAT number is invalid.
sv_SE: Momsregistreringsnummer är ogiltigt.

en: The city in which your business is registered and located.
sv_SE: Orten där ditt företag är registrerat och ligger i.

en: The country in which your business is located.
sv_SE: Landet där ditt företag finns.

en: The country in which your business is registered and located.
sv_SE: Landet där ditt företag är registrerat och ligger i.

en: The country or VAT number is invalid.
sv_SE: Landet eller momsregistreringsnummer är ogiltigt.

en: The email address to use as the sender of all ProfilePress emails.
sv_SE: E-postadressen som ska användas som avsändare av alla e-postmeddelanden för ProfilePress.

en: The email address you are registering with is not supported.
sv_SE: E-postadressen du registrerar dig med stöds inte.

en: The expiration or renewal date for the subscription.
sv_SE: Utgångs- eller förnyelsedatum för prenumerationen.

en: The following billing address will be used on the checkout page by default.
sv_SE: Följande faktureringsadress kommer att användas på kassasidan som standard.

en: The maximum width of the profile template.
sv_SE: Profilmallens maximala bredd.

en: The message to show when the main content is restricted.
sv_SE: Meddelandet som ska visas när huvudinnehållet är begränsat.

en: The modern WordPress membership and user profile plugin.
sv_SE: Den moderna WordPress-tillägget för medlemskap och användarprofil.

en: The number of days after the subscription expired to notify the customer.
sv_SE: Antalet dagar efter att prenumerationen löpt ut för att avisera kunder.

en: The page customers are sent to after a failed order.
sv_SE: Sidan kunder skickas till efter en misslyckad beställning.

en: The password you entered is incorrect.
sv_SE: Lösenordet du angav är felaktigt.

en: The position of the currency symbol.
sv_SE: Position för valutasymbolen.

en: The price of this membership plan. Enter 0.00 to make this plan free.
sv_SE: Priset för detta medlemskapspaket. Ange 0.00 för att göra detta paket gratis.

en: The recurring amount of the subscription.
sv_SE: Det återkommande beloppet för prenumerationen.

en: The state your business is located.
sv_SE: Delstaten där ditt företag ligger i.

en: The street address where your business is registered and located.
sv_SE: Gatuadressen där ditt företag är registrerat och finns på.

en: The taxed amount of the order.
sv_SE: Momsbeloppet för beställningen.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
sv_SE: Den uppladdade filen överskrider MAX_FILE_SIZE-direktivet som var specificerad i HTML-formuläret

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
sv_SE: Den uppladdade filen överskrider upload_max_filesize-direktivet i php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
sv_SE: Den uppladdade filen var bara delvis uppladdad

en: There was an error while performing your request.
sv_SE: Ett fel inträffade när din begäran genomfördes.

en: There was an problem while verifying your file.
sv_SE: Det var ett problem när din fil verifierades.

en: This Month
sv_SE: Denna månad

en: This Quarter
sv_SE: Detta kvartal

en: This Week
sv_SE: Denna vecka

en: This Year
sv_SE: Detta år

en: This can be your VAT number, GST/HST or ABN.
sv_SE: Detta kan vara ditt momsregistreringsnummer, GST/HST eller ABN.

en: This content is available to members only. Please <a href="%1$s">login</a> or <a href="%2$s">register</a> to view this area.
sv_SE: Detta innehåll är endast tillgängligt för medlemmar. <a href="%1$s">Logga in</a> eller <a href="%2$s">registrera dig</a> för att visa detta område.

en: This content is restricted!
sv_SE: Detta innehåll är begränsat!

en: This file is not an image. Please try another.
sv_SE: Den här filen är inte en bild. Försök med en annan.

en: This is the message shown to users that do not have permission to view the content.
sv_SE: Detta är meddelandet som visas för användare som inte har behörighet att visa innehållet.

en: This message will be shown as an alternate of your content
sv_SE: Detta meddelande kommer att visas som ett alternativ till ditt innehåll

en: This order is no longer editable.
sv_SE: Denna beställning är inte längre redigerbar.

en: This user has not created any post.
sv_SE: Denna användare har inte skapat något inlägg.

en: This user has not made any comment.
sv_SE: Denna användare har inte gjort någon kommentar.

en: This user hasn't added any information to their profile yet. Check back later.
sv_SE: Denna användare har inte lagt till någon information i sin profil än. Kom tillbaka senare.

en: Thousand Separator
sv_SE: Tusentalsavgränsare

en: Three Weeks
sv_SE: Tre veckor

en: Thumbnail
sv_SE: Miniatyr

en: Tianjin / 天津
sv_SE: Tianjin/天津

en: Tibet / 西藏
sv_SE: Tibet/西藏

en: Time-Based Calculation
sv_SE: Tidsbaserad beräkning

en: Timor-Leste
sv_SE: Östtimor

en: Title
sv_SE: Rubrik

en: Title Font Size (px)
sv_SE: Textstorlek för rubrik (px)

en: Title Font Weight
sv_SE: Rubrikens typsnittsvikt

en: Title cannot be empty.
sv_SE: Rubrik kan inte vara tom.

en: Title:
sv_SE: Rubrik:

en: To
sv_SE: Till

en: To both new and existing purchases
sv_SE: Till både nya och befintliga köp

en: To existing purchase (upgrades & downgrades)
sv_SE: Till befintliga köp (upp- och nedgraderingar)

en: To get in touch with you if needed to discuss your order
sv_SE: För att komma i kontakt med dig om det behövs för att diskutera din beställning

en: To new purchases only
sv_SE: Endast till nya köp

en: To restrict contents in a post or page, we provide the below shortcode. %sLearn more%s
sv_SE: För att begränsa innehållet i ett inlägg eller en sida tillhandahåller vi kortkoden nedan. %sLär dig mer%s

en: To set your password, visit the following address:
sv_SE: För att ställa in ditt lösenord, besök följande adress:

en: Today
sv_SE: Idag

en: Tools
sv_SE: Verktyg

en: Tooltip
sv_SE: Inforuta

en: Top Plans
sv_SE: Populäraste paket

en: Total
sv_SE: Totalt

en: Total Amount
sv_SE: Totalt belopp

en: Total Customers
sv_SE: Totalt antal kunder

en: Total Payments
sv_SE: Totalt antal betalningar

en: Total Spend
sv_SE: Totalt spenderat

en: Total order amount that was paid.
sv_SE: Totalt beställningsbelopp som betalades.

en: Total:
sv_SE: Totalt:

en: Transaction ID
sv_SE: Transaktions-ID

en: Transnistrian ruble
sv_SE: Transnistriska rubel

en: Trial Period
sv_SE: Provperiod

en: Trialling
sv_SE: Testar

en: Trinidad and Tobago
sv_SE: Trinidad och Tobago

en: True
sv_SE: Sant

en: Tunisia
sv_SE: Tunisien

en: Tunisian dinar
sv_SE: Tunisisk dinar

en: Turkey
sv_SE: Turkiet

en: Turkish lira
sv_SE: Turkisk lira

en: Turkmenistan manat
sv_SE: Turkmenistansk manat

en: Turks and Caicos Islands
sv_SE: Turks- och Caicosöarna

en: Tutor LMS Settings
sv_SE: Inställningar för Tutor LMS

en: Tutor LMS is not active
sv_SE: Tutor LMS är inte aktivt

en: Two Weeks
sv_SE: Två veckor

en: Two-Factor Authentication (2FA)
sv_SE: Tvåfaktorsautentisering (2FA)

en: URL to login.
sv_SE: URL till inloggning.

en: URL to reset password.
sv_SE: URL för att återställa lösenord.

en: URL to view and download order's digital products.
sv_SE: URL för att visa och ladda ner beställningens digitala produkter.

en: URL to view order.
sv_SE: URL för att visa beställning.

en: URL to view subscription.
sv_SE: URL för att visa prenumeration.

en: Ugandan shilling
sv_SE: Ugandisk shilling

en: Ukraine
sv_SE: Ukraina

en: Ukrainian hryvnia
sv_SE: Ukrainsk hryvnia

en: Unable to add new order. Please try again
sv_SE: Det gick inte att lägga till ny beställning. Försök igen

en: Unable to add new subscription. Please try again
sv_SE: Det gick inte att lägga till ny prenumeration. Försök igen

en: Unable to create customer. Please try again
sv_SE: Det gick inte att skapa kund. Försök igen

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sv_SE: Kan inte skapa katalog %s. Är dess överordnade katalog skrivbar av servern?

en: Unable to create order. Please try again
sv_SE: Det gick inte att skapa beställning. Försök igen

en: Unable to create subscription. Please try again
sv_SE: Det gick inte att skapa prenumeration. Försök igen

en: Unable to locate existing account with the email %s.
sv_SE: Det gick inte att hitta befintligt konto med e-postadressen %s.

en: Unable to log in. Please try again
sv_SE: Kan inte logga in. Försök igen

en: Unable to retrieve account information.
sv_SE: Det gick inte att hämta kontoinformation.

en: Unable to save %s, please try again.
sv_SE: Kan inte spara %s, försök igen.

en: Unable to save file, please try again.
sv_SE: Kan inte spara fil, försök igen.

en: Unavailable: %s
sv_SE: Inte tillgänglig: %s

en: Undo
sv_SE: Ångra

en: Unexpected error with file upload, Please try again.
sv_SE: Oväntat fel med filuppladdningen. Försök igen.

en: Unexpected error with image upload, Please try again.
sv_SE: Oväntat fel med bilduppladdningen. Försök igen.

en: Unexpected error, please try again
sv_SE: Oväntat fel, försök igen

en: Unexpected error. Please try again.
sv_SE: Oväntat fel. Försök igen.

en: United Arab Emirates
sv_SE: Förenade Arabemiraten

en: United Kingdom (UK)
sv_SE: Storbritannien (UK)

en: United States (US)
sv_SE: Förenta staterna (USA)

en: Unknown
sv_SE: Okänt

en: Unlimited
sv_SE: Obegränsat

en: Unlock Powerful Pro Features
sv_SE: Lås upp kraftfulla Pro-funktioner

en: Unlock Pro Features Now
sv_SE: Lås upp Pro-funktioner nu

en: Upcoming Renewal Reminder
sv_SE: Kommande påminnelse om förnyelse

en: Update Profile
sv_SE: Uppdatera profil

en: Upgrade
sv_SE: Uppgradera

en: Upgrade Now
sv_SE: Uppgradera nu

en: Upgrade Plan
sv_SE: Uppgradera paket

en: Upgrade to PRO
sv_SE: Uppgradera till PRO

en: Upgrade to Premium
sv_SE: Uppgradera till Premium

en: Upgrade to ProfilePress Pro
sv_SE: Uppgradera till ProfilePress Pro

en: Upgraded from
sv_SE: Uppgraderat från

en: Upgraded to
sv_SE: Uppgraderat till

en: Upgrades
sv_SE: Uppgraderingar

en: Upload
sv_SE: Ladda upp

en: Upload Cover Photo
sv_SE: Ladda upp omslagsfoto

en: Upload Image
sv_SE: Ladda upp bild

en: Upload Profile Picture
sv_SE: Ladda upp profilbild

en: Upload eBooks, music, videos, software or anything else digital.
sv_SE: Ladda upp e-böcker, musik, videoklipp, programvara eller något annat digitalt.

en: Uploaded file is greater than the allowed sized of %s
sv_SE: Den uppladdade filen är större än den tillåtna storleken på %s

en: Uploaded file is not an image.
sv_SE: Uppladdad fil är inte en bild.

en: Uploaded image
sv_SE: Uppladdad bild

en: Uruguayan peso
sv_SE: Uruguayansk peso

en: Use Once Per Customer
sv_SE: Använd en gång per kund

en: User Account
sv_SE: Användarkonto

en: User ID
sv_SE: Användar-ID

en: User Login
sv_SE: Användarinloggning

en: User Moderation
sv_SE: Användarmoderering

en: User Name
sv_SE: Användarnamn

en: User Panel
sv_SE: Användarpanel

en: User Profile
sv_SE: Användarprofil

en: User Profile Settings
sv_SE: Inställningar för användarprofil

en: User Role
sv_SE: Användarroll

en: User Roles to Display
sv_SE: Användarroller att visa

en: User Sync
sv_SE: Användarsynkronisering

en: Username
sv_SE: Användarnamn

en: Username Only
sv_SE: Endast användarnamn

en: Username Requirement
sv_SE: Krav för användarnamn

en: Username is invalid because it uses illegal characters
sv_SE: Användarnamn är ogiltigt eftersom det använder otillåtna tecken

en: Username of the newly registered user.
sv_SE: Användarnamn för den nyregistrerade användaren.

en: Username of the registered user.
sv_SE: Användarnamn för den registrerade användaren.

en: Username of user.
sv_SE: Användarnamn för användare.

en: Username or E-mail:
sv_SE: Användarnamn eller e-post:

en: Username or Email
sv_SE: Användarnamn eller e-post

en: Username: %s
sv_SE: Användarnamn: %s

en: Users
sv_SE: Användare

en: Uzbekistani som
sv_SE: Uzbekistansk som

en: VAT
sv_SE: Moms

en: VAT Number
sv_SE: Momsregistreringsnummer

en: Validated
sv_SE: Validerad

en: Value / Text
sv_SE: Värde/text

en: Value / Text Font Size
sv_SE: Textstorlek för värde/text

en: Vatican
sv_SE: Vatikanstaten

en: Very weak
sv_SE: Mycket svagt

en: Vientiane Province
sv_SE: Vientiane-provinsen

en: View Customer
sv_SE: Visa kund

en: View Order
sv_SE: Visa beställning

en: View Orders
sv_SE: Visa beställningar

en: View ProfilePress documentation
sv_SE: Visa dokumentation om ProfilePress

en: View Subscription
sv_SE: Visa prenumeration

en: View Subscriptions
sv_SE: Visa prenumerationer

en: View all subscriptions &rarr;
sv_SE: Visa alla prenumerationer …

en: View other orders &rarr;
sv_SE: Visa andra beställningar &rarr;

en: View profile &rarr;
sv_SE: Visa profil &rarr;

en: Virgin Islands (British)
sv_SE: Brittiska Jungfruöarna

en: Visual
sv_SE: Visuellt

en: Wallis and Futuna
sv_SE: Wallis och Futuna

en: Want to restrict contents in the block editor? %sLearn how to%s
sv_SE: Vill du begränsa innehåll i blockredigeraren? %sLär dig hur man gör%s

en: Wavatar (Generated)
sv_SE: Wavatar (genererad)

en: We could not find any user that matches your search criteria
sv_SE: Vi kunde inte hitta någon användare som matchar dina sökkriterier

en: We use the information we collect to:
sv_SE: Vi använder informationen vi samlar in för att:

en: We'll also use cookies to keep track of cart contents while you're browsing our site.
sv_SE: Vi kommer också att använda cookies för att hålla koll på varukorgens innehåll medan du surfar på vår webbplats.

en: Weak
sv_SE: Svagt

en: Website
sv_SE: Webbplats

en: Website title or name.
sv_SE: Webbplatsrubrik eller namn.

en: Weekly
sv_SE: En gång i veckan

en: Weeks
sv_SE: Veckor

en: Welcome %s
sv_SE: Välkommen %s

en: Welcome To %s
sv_SE: Välkommen till %s

en: West African CFA franc
sv_SE: Västafrikansk CFA franc

en: West Greece
sv_SE: Västra Grekland

en: West Macedonia
sv_SE: Västra Makedonien

en: Western Australia
sv_SE: Västra Australien

en: Western Sahara
sv_SE: Västsahara

en: What happens when users without access try to view the content?
sv_SE: Vad händer när användare utan åtkomst försöker att visa innehållet?

en: What should happen if a customer is from the same EU country as your business?.
sv_SE: Vad ska hända om en kund är från samma EU-land som ditt företag?

en: Where should users be redirected to?
sv_SE: Var ska användare omdirigeras till?

en: Whether you need help or have a new feature request, let us know. %sRequest Support%s
sv_SE: Oavsett om du behöver hjälp eller har en ny funktionsbegäran, berätta det för oss. %sBegär support%s

en: Who can access the content?
sv_SE: Vem kan komma åt detta innehåll?

en: Wide
sv_SE: Bred

en: Widget CSS:
sv_SE: Widget-CSS:

en: Width
sv_SE: Bredd

en: Wish to accept payments and sell memberships via PayPal? %supgrade to premium%s.
sv_SE: Vill du ta emot betalningar och sälja medlemskap via PayPal? %suppgradera till premium%s.

en: WooCommerce Billing Address
sv_SE: WooCommerce faktureringsadress

en: WooCommerce Shipping Address
sv_SE: WooCommerce leveransadress

en: WooCommerce is not active
sv_SE: WooCommerce är inte aktiv

en: WordPress Dashboard
sv_SE: WordPress-adminpanel

en: WordPress Menu Protection
sv_SE: WordPress menyskydd

en: WordPress Menu Restriction
sv_SE: WordPress menybegränsning

en: WordPress User
sv_SE: WordPress-användare

en: Xinjiang / 新疆
sv_SE: Xinjiang/新疆

en: Yearly
sv_SE: En gång om året

en: Years
sv_SE: År

en: Yemen
sv_SE: Jemen

en: Yemeni rial
sv_SE: Jemenitisk rial

en: Yes
sv_SE: Ja

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sv_SE: Ja, jag kommer ange priser inklusive moms

en: Yesterday
sv_SE: Igår

en: You already have ProfilePress Pro installed! Activating it now
sv_SE: Du har redan ProfilePress Pro installerat! Aktiverar det nu

en: You are already logged in.
sv_SE: Du är redan inloggad.

en: You are already registered.
sv_SE: Du är redan registrerad.

en: You are currently connected to a %1$stemporary%2$s Stripe account, which can only be used for testing purposes.
sv_SE: Du är för närvarande ansluten till ett %1$stemporärt%2$s Stripe-konto, som endast kan användas för teständamål.

en: You are not allowed to install plugins.
sv_SE: Du har inte behörighet att installera tillägg.

en: You are not allowed to purchase this product.
sv_SE: Du har inte behörighet att köpa denna produkt.

en: You are not authorized to access this area.
sv_SE: Du har inte behörighet att komma åt detta område.

en: You are not licensed.
sv_SE: Du är inte licenserad.

en: You are unauthorized to view this page.
sv_SE: Du är inte auktoriserad att visa denna sida.

en: You can not switch to another plan because this plan does not belong to any group.
sv_SE: Du kan inte byta till ett annat paket eftersom detta paket inte tillhör någon grupp.

en: You cannot manage this account in Stripe.
sv_SE: Du kan inte hantera detta konto i Stripe.

en: You do not have permission to download this file
sv_SE: Du har inte behörighet att ladda ner denna fil

en: You do not have permission to perform this action.
sv_SE: Du har inte behörigheter att utföra denna åtgärd.

en: You do not have permission.
sv_SE: Du har inte behörighet.

en: You have an active subscription to this plan.
sv_SE: Du har en aktiv prenumeration på detta paket.

en: You have an active subscription to this plan. Please go to %syour account%s to manage your subscription.
sv_SE: Du har en aktiv prenumeration på detta paket. Gå till %sditt konto%s för att hantera din prenumeration.

en: You have no downloads.
sv_SE: Du har inga nedladdningar.

en: You have no subscription.
sv_SE: Du har ingen prenumeration.

en: You have not created any post.
sv_SE: Du har inte skapat något inlägg.

en: You have not made any comment.
sv_SE: Du har inte gjort någon kommentar.

en: You have not made any order.
sv_SE: Du har inte gjort någon beställning.

en: You have successfully changed your password
sv_SE: Du har ändrat ditt lösenord

en: You must be logged in to download files.
sv_SE: Du måste vara inloggad för att ladda ner filer.

en: You must be logged in to preview a form.
sv_SE: Du måste vara inloggad för att förhandsgranska ett formulär.

en: You must be logged in to switch to another plan.
sv_SE: Du måste vara inloggad för att byta till ett annat paket.

en: You must have an active subscription to %s in order to download this file.
sv_SE: Du måste ha en aktiv prenumeration på %s för att ladda ner denna fil.

en: You're using ProfilePress Lite - no license needed. Enjoy! 😊
sv_SE: Du använder ProfilePress Lite – ingen licens behövs. Lycka till! 😊

en: Your Stripe account is connected in %1$s mode. %2$sDisconnect this account%3$s.
sv_SE: Ditt Stripe-konto är ansluten i %1$s-läge. %2$sKoppla från detta konto%3$s.

en: Your cart is currently empty. Click <a href="%s">here</a> to get started.
sv_SE: Din varukorg är för närvarande tom. Klicka <a href="%s">här</a> för att komma igång.

en: Your order is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
sv_SE: Din beställning behandlas. Denna sida laddas om automatiskt om 8 sekunder. Om den inte gör det, klicka <a href="%s">här</a>.

en: Your profile is looking a little empty. Why not <a href="%s">add some information</a>?
sv_SE: Din profil ser lite tom ut. Varför inte <a href="%s">lägga till lite information</a>?

en: Your subscription has been cancelled.
sv_SE: Din prenumeration har avslutats.

en: Your subscription has expired.
sv_SE: Din prenumeration har löpt ut.

en: Your subscription is expiring soon.
sv_SE: Din prenumeration löper snart ut.

en: Your subscription is now complete.
sv_SE: Din prenumeration är nu klar.

en: Your subscription is renewing soon.
sv_SE: Din prenumeration förnyas snart.

en: Your transaction failed, please try again or contact support.
sv_SE: Din transaktion misslyckades. Försök igen eller kontakta support.

en: Yunnan / 云南
sv_SE: Yunnan/云南

en: ZIP / Postal Code
sv_SE: Postnummer

en: Zambian kwacha
sv_SE: Zambisk kwacha

en: Zhejiang / 浙江
sv_SE: Zhejiang/浙江

en: Zip / Postal Code
sv_SE: Postnummer

en: [%s] Login Details
sv_SE: [%s] Inloggningsdetaljer

en: [%s] New User Registration
sv_SE: [%s] Ny användarregistering

en: [%s] Password Reset
sv_SE: [%s] Återställning av lösenord

en: [Your Password]
sv_SE: [Ditt lösenord]

en: and
sv_SE: och

en: appears to be of an invalid file format. Please try again.
sv_SE: verkar ha ett ogiltigt filformat. Försök igen.

en: bbPress Settings
sv_SE: bbPress-inställningar

en: custom field not defined
sv_SE: anpassat fält inte definierat

[ctx: date filter]
en: From
sv_SE: Från

[ctx: date filter]
en: To
sv_SE: Till

en: day
sv_SE: dag

[ctx: district]
en: Belgrade
sv_SE: Belgrad

[ctx: district]
en: Central Banat
sv_SE: Centrala Banat

en: every 6 months
sv_SE: var 6:e månad

en: for
sv_SE: för

en: form
sv_SE: formulär

en: forms
sv_SE: formulär

en: free trial
sv_SE: gratis provperiod

en: live mode
sv_SE: live-läge

en: log out
sv_SE: logga ut

en: month
sv_SE: månad

en: months
sv_SE: månader

en: one-time
sv_SE: en gång

en: or
sv_SE: eller

[ctx: password strength]
en: Medium
sv_SE: Medel

en: payment method
sv_SE: betalningsmetod

en: quarter
sv_SE: kvartal

en: terms and conditions
sv_SE: användarvillkor

en: test mode
sv_SE: testläge

en: week
sv_SE: vecka

en: year
sv_SE: år

en: © %s %s. All rights reserved.
sv_SE: © %s %s. Alla rättigheter förbehållna.

en: Åland Islands
sv_SE: Åland
