fbpx
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bir şey mi aramıştınız?
E-Commerce Werkzeuge und unsere Dienstleistungen

Was wir mit E-Commerce erreichen können

Ihre Website ist bereit
Wir bieten Ihnen eine vollständige E-Commerce-Website mit allen gewünschten Funktionen, von Anfang bis Ende an. Sie können unsere E-Commerce Pakete überprüfen.
Produkt Verkauf
Rechnungsstellung, Lagerverwaltung, Cross-Selling, Multi-Channel-Vertrieb, Einzelbestand, Zahlung auf einer einzigen Seite usw. können Sie professionelle Verwaltungsfunktionen nutzen.
Online Shop
Sie können sofort mit dem Mikroexport über Ihre E-Commerce-Website, Marktplätze und andere Verkaufsseiten beginnen, indem Sie die E-Export-Integration nutzen
Erinnerungswerkzeuge
Mit Marketing-Tools können Sie Kunden daran erinnern, welche Produkte sie ausgewählt, aber vergessen haben, bis hin zur Kontrolle der Besucher, die Ihre Website besuchen.
Kunden Service
Wir antworten schnellstmöglich auf die Supportanfragen, die Sie in unserem Kundenportal eröffnen. Wir bieten Schulungsvideos zur Produktverwaltung und zur Nutzung des Panels, um Ihnen zur Seite zu stehen
Alle Geschäfte
Sie können die auf Ihrer E-Commerce-Website hinzugefügten Produkte gleichzeitig auf Plattformen wie "Hepsiburada, N11, Trendyol, Çiçeksepeti, Epey und Amazon" auflisten und zum Verkauf anbieten.
Von Geschäft zu Geschäft
Wenn Sie Ihre eigenen hergestellten oder beschafften Produkte online im Großhandel verkaufen oder Ihr Händlernetzwerk verwalten möchten, ist das B2B-Modell die richtige
E-Commerce-Lösung für Sie
Vom Unternehmen zum Verbraucher
Wenn Sie Ihre eigenen Produkte herstellen oder beschaffen und diese im Einzelhandel online verkaufen möchten, ist das B2C-Modell das richtige E-Commerce-Modell für Sie.
Verbraucher zu Verbraucher
Wenn Sie wie Online-Marktplätze verschiedene Unternehmen und Verbraucher über eine Website zusammenbringen und Einkommen durch Handel, Provisionen und Abonnements erzielen möchten, ist das C2C-E-Commerce-Modell die richtige Wahl für Sie.

Ihr schlüsselfertiger
E-Commerce-Shop ist bereit

“Domain, Hosting, unbegrenztes Produkt-Upload, Sicherheit, Backups, E-Mail, Updates, Zahlungsinfrastrukturen” und alle anderen E-Commerce-Funktionen finden Sie in unseren E-Commerce-Paketen.,

Unsere Software wird kontinuierlich aktualisiert und um neue Funktionen erweitert. Mit unserem schnellen und benutzerfreundlichen Verwaltungspanel sowie sicheren Zahlungssystemen bieten wir Lösungen für Unternehmer und Unternehmen.

Als professionelle 360° Digitalagentur  bieten wir umfassende Unterstützung in allen Belangen.

Erstellen Sie Ihr eigenes
E-Commerce Paket

Wussten Sie, dass Sie durch Klicken auf die   “Teleportieren”  -Schaltfläche die gewünschten E-Commerce-Funktionen und zusätzlichen Dienstleistungen auswählen und ein individuelles Paket erstellen können?

Vielleicht waren unsere E-Commerce-Pakete nicht nach Ihrem Geschmack oder schienen unzureichend. Verpassen Sie nicht die Gelegenheit, das erste Paket nach Ihren Wünschen zu erstellen und es in 12 Raten   ohne Zinsen zu bezahlen!

Profesyonel Sipariş Yönetimi

BirTık Tasarım profesyonel sipariş yönetim sistemimiz ile
 • Fatura (E-fatura sistemi ile siparişlerinzi hemen faturalandırın.)
 • Stok Yönetimi (Tüm ürünlerinizin stoklarını tek panelden yönetin.)
 • Çapraz Satış (Ödeme sayfasında dilediğiniz ürünü indirimli/indirimsiz sunabilirsiniz.)
 • Çok Kanallı Satış (Mağaza’dan Teslim Al veya Adrese Teslim)
 • Tek Stok Stoklarınızı tüm satış kanallarında eşit tutabilir ve yönetebilirsiniz. 
 • Tek Sayfada Ödeme (Müşteriniz “adres, kargo, ödeme bilgilerini” tek sayfada doldursun)
 • Farklı Ödeme Yöntemleri İyzico, PayTR, Paypal, Stripe, Klarna ile tüm dünyadan güvenle ödeme alabilirsin. 
tüm bu özellikleri kullanabilirsiniz.

E-İhracat ile Yurtdışı
Satışlarınızı Artırın

E-ticaret siteniz üzerinden, pazaryerlerinden ve diğer satış sitelerinden E-İhracat entegrasyonu ile hemen mikro ihracata başlayabilirsiniz.

 • Lokasyon Özelliği İle siteniz üzerinden farklı ülkeler ve farklı kurlardan satış yapabilirsiniz. 
 • Sınırsız Dil Seçeneği (Dil seçeneği sayesinde tüm ürünlerinizi farklı dillerde satışa sunun.)
 • Dil Lokasyonu Özelliği (Kullanıcılar sitenize giriş yaptığı ülkeye göre otomatik dil seçeneği seçenek sunabilirsiniz.)
 • Ödeme Yöntemleri (İyzico, PayTR, Paypal, Stripe, Klarna ile tüm dünyadan güvenle ödeme alabilirsin.)
Hatırlatma Araçları ile
Satışları artırın

Harika otomasyon sistemleri ile ek ücret ödemeden aynı ziyaretci sayısı fakat kendi kitleniz ile daha çok satış yapın. Pazarlama araçları ile sitenize giren ziyaretcileri ve dönüşümlerini izleyip kontrol edin.

 • Sepet Hatırlatma  (Özelliği ile satın alınmadan bırakılmış sepetler için özel sms veya mail kurguları oluşturun.) 
 • Yorum Hatırlatma (Müşterilerinizin ürünlerinize daha çok yorum yapmasını sağlayın.)
7/24 Teknik Destek &
E-Ticaret Eğitimleri ve Videoları

Profesyonel destek ekibimiz sayesinde 7/24 tam destek sağlamaktayız. Çözemediğiniz herhangi bir durumda uzaktan bağlantı ile yardımcı olmaktayız. Ürün yükleme ve panel kullanım eğitim videoları ile sizlerin yanındayız.
Müşteri panelimizden açtığınız destek taleplerinizi en kısa zamanda yanıtlayarak isteklerinize çözüm bulmaktan mutluluk duyuyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret sitenize eklediğiniz ürünleri eş zamanlı olarak; “Hepsiburada, N11, Trendyol, Instagram, Çiçeksepeti ve Amazon’da” listeleyip, satışa sunabilirsiniz.

Kargo ve E-fatura entegrasyonu ile ürünlerinizi kargolayın.

Ürünlerinizi tüm pazaryerlerine kolayca yükleyebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.

Pazarlama Araçları ile Satışlarınızı Artırın!
Facebook Piksel ve Conversion API

Facebook Pixel ile müşterileriniz ile aynı veya benzer yeni müşteri gruplarına ulaşmanızı sağlayan reklam kampanyaları oluşturmanıza yarar. Facebook reklam kurulumu ve optimizasyonları sayesinde Instagram üzerinden de reklamınızı oluşturabilirsiniz.

Google Analytics 4.0 ve Universal Analytics

BirTık Tasarım ile oluşturmuş olduğumuz
E-Ticaret sitenizin ziyaretçi sayısını raporlayarak potansiyel müşterilerinize erişim oranınızı hesaplar. Anlık olarak takip edebilir ve bu raporları dışarı aktarabilirsiniz.

Google Ads
(Adwords)

Size sunmuş olduğumuz ve buradaki çoğu araçla birlikte çalışan reklamcılık hizmetidir. Profesyonel Google Ads danışmanlığı ile hizmet alan müşterilerimiz en az maliyetle potansiyel müşterilerinize erişmenizi sağlar. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Tag Manager

Google Tag Manager ile web sitenize gelen ziyaretcilerin, hedeflenen davranışları gerçekleştirip gerçekleştirmediğini anlayıp analiz etmenizi sağlar.
Web sitenize eklemeniz gereken eklentileri tek bir yerden takip etmenizi sağlar.

TikTok Piksel

TikTok Pixel, müşterileriniz ile aynı portfolyo'da olan kişileri bulmak için reklam kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Amacı sizin için gerekli müşteri kitlesini oluşturup reklam kampanyalarınızı daha isabetli yapabilmenizi sağlamaktır. Sosyal medya önemlidir!

Modül & Entegrasyonlar

E-Ticaret Özellikleri

Kolay Kullanım Yönetim Paneli​
Çoklu Dil Desteği​
SEO Modülü​
E-Fatura Entegrasyonu​
Sınırsız Ürün & Kategori​
Kargo Entegrasyonu​
Gelişmiş Kampanya Modülü​
Canlı Sohbet Modülü​
Bildirim Modülü​
Teksayfa Ödeme Modülü​
Geri Sayım – Sayaç Modülü
Çoklu Site Desteği
B2B & C2C​
XML Modülü​
Kendin Tasarla Modülü​
Google Analytics Modülü​
Virüs ve Saldırılara Karşı Korumalı
SSL Sertifikası Güvencesi
UI/UX Tasarım Desteği
Mobil Uyumlu Responsive Tasarım
Video Yükleyebilme
VR Görünüm
360 Ürün Görüntüleme
Kupon Kodları & Sanal Para
Stok ve Depo Desteği
2 Faktörlü Güvenlik Doğrulaması
Sosyal Media ile Giriş
Ortaklık Sistemi
Detaylı Filtre Seçeneği
Kullanıcı Rolleri
Whatsapp Sipariş
Hemen Ücretsiz 15 Gün Dene !

Ücretsiz Deneyin !

Peşin fiyatına   12 taksit   ödeme imkanı.

E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları

E-Ticaret Sitesi

Hakkında Sorular
E-Ticaret Sitesi Nedir?
Nedir?
E-ticaret sitesi, dijital veya fiziksel ürünlerinizi satışa sunmanıza yarayan sanal bir mağazadır.
E-Ticaret Sitesi Örnekleri Nelerdir?
neler yaptık

Tüm referanslarımızı ve yapmış olduğumuz projeleri neler yaptık kısmından inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?
Olması Gerekenler

E-ticaret sitesi yapımında en önemli şeylerden biri müşterilerinizin ürünlerinize hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilmesidir. Sanal pos, fatura gönderme gibi temel özellikler kesinlikle olmalıdır. Diğer özellikleri kendiniz seçebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Danışmanlığı Nedir?

E-ticaret sitesi danışmanlığı, hali hazırda satış yapan e-ticaret firmalarının satışlarını arttırmak, kar oranını arttırmak için danışmanlık sunmaktır.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadar?
Fiyat

E-Ticaret siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

E-Ticaret Sitemizi kendimiz güncelleyebilecek miyiz ?
güncelleme

Evet, dinamik e-ticaret sitelerinde sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir, içerik, görsel, sayfa, ürün ekleyebilir ve genişletebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi yaptıracağız. birkaç tasarım görerek aralarından seçsek olur mu?
Tasarım Seçimi

Ellerinde hazır tasarım şablonları ile kapı kapı dolaşan web tasarımcılar olduğunu biliyoruz, bizi onlarla karıştırmayınız. Size bilgisayardan gösterilecek hazır tasarımlarda, o tasarımın sunumda göze güzel görünmesi için web sitesi yapay içerik ile doldurulmuştur. Tasarım hoşunuza gider, içeriğinizi web tasarımcıya verirsiniz ve size gelen tamamlanmış işin, size başta yapılan sunumda gördüklerinizle hiç alakası olmadığını görürsünüz. Bu çok doğaldır çünkü sizin içeriğiniz, yapay içerikle dolu halde görüp beğendiğiniz tasarıma aynı görselliği sunacak şekilde uymamıştır. BirTık Tasarım tarafından hazırlanan web sitelerinde, olması gerektiği gibi içeriğinize göre bir tasarım oluşturulur. Sonucun çok hoşuna gideceğine emin olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir miyim?
Bilgi Al

E-Ticaret Sitesi hakkında veya Aklınıza takılan tüm soruların yanıtları için iletişim formunu doldurarak, 0 544 208 98 98'i arayarak veya 0 544 280 98 98 Whatsapp Destek Hattı üzerinden mesaj atarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kontaktinformationen

Uns zu erreichen
ist ganz einfach!

E-MAİL SENDEN