fbpx
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bir şey mi aramıştınız?
Profesyonel

SEO
Optimizasyonu

- Hizmeti
Profesyonel

SEO
Optimizasyonu

- Hizmeti
SEO Çeşitleri ve Hizmetleri

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

İç Optimizasyon
Site içerisini arama motorlarına uygun şekilde optimize etmektir.
Dış Optimizasyon
Sitenizi dışarıdan destekleyerek arama motorlarında güçlendirmektir.
Rakiplerini Tanı
Rakiplerinizin hangi kelimelerde SEO çalışması yaptığını analiz etmektir.
Uygun Kelime
Sektörünüze uygun olarak en uygun anahtar kelimeyi analiz etmektir.
Siteyi Hazırlama
Sitenizin arama motorlarına uygun olup olmadığını analiz etmektir.
Diğer Cihazlar
Sitenizin tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalıştığını analiz etmektir.
Hedef Kelimeler
Hedeflenen anahtar kelimeler için yapılan SEO çalışmasıdır.
Ürüne özel
Ürünleriniz için arama motorlarında yapılan SEO çalışmasıdır.
Analytics
Google Analytics sayesinde sitenizde yapılan işlemleri takip edebilirsiniz.
Araçlar
Google Search Console, Google Tag Manager, Google Analytics kullanımı SEO çalışması için yararlıdır.

SEO Hizmeti

SEO hizmeti çalışmalarının tamamı web sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmaya yöneliktir. Google algoritmasına uygun çalışmalar yürütüldüğünde web siteler daha fazla görüntülenme alırlar.

SEO hizmeti almak için nasıl bir siteye sahip olduğunuzun önemi yoktur. İster blog sitesi isterseniz de e-ticaret sitesi için SEO desteği alabilirsiniz. Bu hizmetler doğru bir firmadan alındığında siteniz rakiplerin önüne geçmeye başlayacaktır.

Firmamız uzun yıllardır bünyesindeki SEO danışmanları ile profesyonel destek ulaştırıyor. Web sitelerinize değer kazandırmak için bu hizmetlere başvurmanız şarttır. Google nezdinde öne çıkmayı hak eden bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmetleri başlıca; site hızı iyileştirmesi, kod yapısı, kullanıcı dostu tema, anahtar kelime ve backlink gibi çalışmalardan meydana gelir.

Bu hizmetleri site içi ve site dışı SEO olarak ikiye ayırabiliriz. Site içerisindeki çalışmalar haricinde site dışı çalışmalar istiyorsanız farklı tekniklerin uygulanması gerekir. Firmamızdan bu hizmetlerin tamamını alabilirsiniz.

seo-icon-min
seo-icon2

SEO Hizmeti Neden Önemlidir?

SEO hizmeti Google arama motorlarında değer kazanmanızı sağlar. Web siteniz normal şartlar altında iyi bir içeriğe sahip olsa da SEO desteği olmadan sadece bir yere kadar devam edebilirsiniz.

Google algoritmasına uygun çalışmalara başvurduğunuzda daha fazla görüntülenme alırsınız. SEO’yu devre dışı bırakıp herhangi bir hizmete başvurmadığınızda Google’ın karanlık sayfalarında kaybolma ihtimaliniz vardır.

SEO paketlerimizi beğenmemiş veya yetersiz gelmiş olabilir Türkiyede bir ilk olan Kendi Paketini oluştur ve Peşin fiyatına  12 taksit   fırsatını kaçırmayın !

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Hizmeti Nereden Alınır?

SEO Hizmeti

Hakkında Sorular
Seo'nun Avantajları Nedir?
Avantaj

SEO'nun başlıca avantajı organik olarak sitenize hit gelmesini sağlar. Satışlarınız artar ve daha çok müşteri kazanırsınız.

SEO mu Google Adwords mü?
Reklam

Sitenizi yeni açtıysanız ve hemen satışa başlamak istiyorsanız veya müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız ilk etapta Google Adwords reklamları daha etkili olacaktır. SEO biraz daha uzun soluklu bir işlemdir. Kalıcılığı daha uzun olup, daha az maliyetlidir.

Web sitem kesin en üstte olur mu?
Garanti

Size asla birinci olursunuz garantisi veremeyiz. Aslında bu garantiyi kimse veremez. Fakat yükselme ve kalıcılık garantimiz vardır.

SEO Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir miyim?
Bilgi Al

SEO Hizmeti hakkında veya Aklınıza takılan tüm soruların yanıtları için iletişim formunu doldurarak, 0 544 208 98 98'i arayarak veya 0 544 280 98 98 Whatsapp Destek Hattı üzerinden mesaj atarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz.

Bize Ulaşmak
Çok Kolay!

MAİL GÖNDER