fbpx
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bir şey mi aramıştınız?

UX / UI Tasarım Hizmeti

UI – UX tasarım hizmeti kullanıcı deneyimini etkileyen bazı unsurları ele alır. Ara yüzü iyileştirerek kullanıcıları etkilemeyi hedefleyen çalışmaların tamamını içerir.

UI – UX tasarım hizmeti daima tasarımın kullanıcı deneyimdeki önemine dikkat çeker. Bir tasarımın olabilecek en iyi haliyle sunulması kullanıcıları etkileyen faktörler arasındadır. Web site ara yüzlerinde yer alan butonların, renklerin ve çizgilerin tasarımı bu hizmete dahildir.

Web sitenizin kullanıcı deneyimi açısından en iyi tasarımla gösterilmesini istiyorsanız UI – UX tasarım konusunda uzmanlaşan firmamızdan destek alabilirsiniz. Bize ulaşarak UI – UX tasarım farkları ve avantajları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sektördeki birçok firma UI – UX tasarım hizmetlerini etkili bir şekilde uygulamak için firmamızı tercih ediyor.

UX / UI Tasarım Hizmeti Nedir?

UX/UI tasarım, kullanıcı deneyimini ve arayüz tasarımını bir araya getiren bir hizmettir. UX (Kullanıcı Deneyimi) tasarım, kullanıcıların bir web sitesi veya uygulamada nasıl davrandıklarını ve ne tür ihtiyaçları olduğunu anlamaya çalışır. UI (Arayüz Tasarımı) ise, kullanıcıların verilen bilgiyi nasıl kolayca algılayabilecekleri ve kullanabilecekleri bir arayüz tasarlar.

UI, bir tasarımın görünüşüyle alakalıyken, IX ise tasarımın ne gibi etkiler yarattığıyla ilgilenir. UI veya IX zaman içerisinde bütünleşerek birlikte kullanılan bir hizmet haline geldi. Beraber kullanıldığında web site ara yüzlerinde başarılı sonuçlar alınır. UI – UX tasarımın ne olduğunu anlamak için telefonunuzdaki ikonları inceleyebilirsiniz. Bu tasarıma dair her şey UI – UX tasarım uzmanları tarafından oluşturulur.

UX / UI Tasarım Hizmeti Neden Gereklidir?

Yeni internet çağında tasarımın önemi oldukça büyüktür. Web siteler üzerinde yapılan çalışmalar bu durumu kanıtlıyor. Göze hitap eden kaliteli bir tasarım ziyaretçilerin uzun süre sitede kalmasını sağlar. İlkel tasarımlar ise Google’ın karanlık sayfalarında kaybolmaya mahkûm hale gelir. Yenilikçi bir tasarımla kullanıcılarınızı etkilemek istiyorsanız firmamızın profesyonel tasarımcıları sizlere en iyi çözümü sunacak.

UX – UI Tasarım Hizmeti Nereden Alınır?

İletişim Bilgilerimiz.

Bize Ulaşmak
Çok Kolay!

MAİL GÖNDER
BirTık Tasarım © 2019 – 2023. Tüm Hakları Saklıdır.