fbpx
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bir şey mi aramıştınız?
Web Yazılım Çeşitleri

Web Yazılım ile yapabiliceklerimiz.

Kurumsal Kimlik
Şirketinizin Kurumsal kimliğini doğru yansıtan ve şirket tanıtımınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlayan web site türüdür.
Online Mağaza
Online mağazanızı oluşturup anında satış yapmanıza olanak sağladığımız ve bir çok özelliğin bulunduğu bir web site türüdür.
Kişisel
İsterseniz portfolyonuzu ve çalışmalarınızı tanıtabileceğiniz, veya kişiliğinizi ifade edebileceğiniz bir web site türüdür.
En iyi yazılar
Okurlarınızla buluştuğunuz ve anında haberlerinizi, blog içeriklerinizi girerek aramalarda en üst sıralara çıkabileceğiniz bir web site türüdür.
İşiniz & Emeğiniz
İşinizi internete en doğru biçimde taşıdığımız. Sektörünüze göre istediğiniz tüm özellikleri barındıran, sektörel tasarımlardan oluşan bir web site türüdür.
Her Şey Sana Özel
Esnek özelliklerin bulunduğu; "özel yönetim paneli, müşteri yönetimi, özel tasarım, esnek modül desteği, sınırsız özellik ekleme desteği" web site türüdür.
Web Tasarım Projenizin İlerleyişi

Web sitenizi profesyonel olarak tasarlarıp tüm isteklerinize ve sektörünüzün analizine göre hareket etmekteyiz. Sektör analizinden, arzu ettiğiniz özelliklere kadar hepsini birer adım olarak görmekteyiz ve işin sonunda sizi yanlız bırakmayıp desteklerimiz ile web sitenizin sizin için faydalı olmasını sağlamaktayız.

Web Tasarım ve Yazılım Hizmet İçeriği

Web tasarım hizmetleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir. Henüz oluşturulmamış bir web sitesinin ihtiyaçlarıyla bir süredir yayında olan sitenin ihtiyaçları aynı olmaz. Web tasarım uzmanlarımız sitenizi analiz eder ve sizlerin istekleri doğrultusunda uygun hizmeti sunar.

Yeni bir web sitesi oluştururken profesyonel destek alarak hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Tek başınıza gerçekleştireceğiniz tasarım ve kurum çalışmaları sonuç vermediğince web tasarım hizmetlerine başvurmak iyi bir seçenektir. Bu hizmet dahilinde sitenin kurulumu, tasarımı, teması ve geliştirilmesi gibi hizmetlere sahip olursunuz.

Sürekli güncellenen ve yeni özellikler eklenen, hızlı ve kolay yönetim panelli Web Tasarım ve yazılımlarımız ile girişimcilere ve kurumsal işletmelere çözümler üretiyoruz.

 Profesyonel 360° Dijital Ajans  olarak her konuda destek sağlamaktayız.

Güvenilir Web Tasarım ve Yazılım Firmaları

Web tasarım ve yazılım hizmeti almak için seçeceğiniz firmanın çalışmalarını incelemeniz önemlidir. Daha önce alınan sonuçları incelemek ve örnek sitelere bakmak en doğal hakkınızdır. Firmamız tarafından oluşturulan web sitelerini görüntülemek ve referanslarımızı incelemek için sitemizde gezinebilirsiniz.

İyi bir mesaj vermeden Google’da ön sıraya çıkmanız zordur. Güvenilir bir firmayla çalışmak tüm bu engelleri aşmanıza yardımcı olarak sizi bir adım öne taşır. Profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri için firmamız ile İletişime Geçin

Web Tasarım Paketinizi
Kendiniz Oluşturun

  Işınlanma Butonuna   basarak istediğiniz Web Tasarım ve Yazılım özelliklerini ve ek hizmetleri seçip kendinize özel paket oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz ?

Web Tasarım paketlerimizi beğenmemiş veya yetersiz gelmiş olabilir Türkiyede bir ilk olan Kendi Paketini oluştur ve Peşin fiyatına  12 taksit   fırsatını kaçırmayın !

Özel Yazılım Nedir ?

CRM Yazılımı
ERP Sistemi
Web Site Yönetim Paneli
İlan ve Portal Siteleri

CRM, Türkçe karşılığı ile “Müşteri İlişkileri Yönetimi” yazılımıdır. Asıl amacı, satış öncesi ve satış sonrası müşteri ilişkilerini eksiksiz bir şekilde yönetmek için kullanılan yazılımdır.

ERP , “Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemi” anlamına gelen yazılımdır. Firmaların günlük olarak muhasebe, proje yönetimi, satın alma, risk yönetimi gibi süreçleri yönetebilmesini sağlayan yazılıma denir.

Web Site Yönetim Paneli diğer adıyla admin panelidir. Günümüzdeki tüm sitelerde bir yönetim paneli olması şarttır. Sitedeki görsel değişimleri, yazı değişimleri, yeni veriler ekleyebilmek için gerekli olan yazılımdır.

İlan ve portal sitesi, genellikle bir ürünün veya ikinci el bir ürünün, aletin satılabilmesi için kullanılan sitelerdir. Satıcı ve alıcıyı buluşturan bu platformlar her geçen gün artmaktadır.

Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Web Tasarım / Yazılım nedir ?

Peşin fiyatına   12 taksit   ödeme imkanı.

Web Tasarım Paketleri ve Fiyatları

Web Tasarım ve Yazılım

Hakkında Sorular
Web Tasarım Nedir?
Nedir?

Web sitesi tasarımı olarak da adlandırılır. Bir sitede genel düzeni oluşturmaktır. Görseller ve metinleri yayınlamaya hazır şekilde tasarlamaktır.

Web Tasarım Örnekleri Nelerdir?
neler yaptık

Tüm referanslarımızı ve yapmış olduğumuz projeleri neler yaptık kısmından inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?
Fiyat

Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

Web sitemizi kendimiz güncelleyebilecek miyiz ?
güncelleme

Evet, dinamik web sitelerinde sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir, içerik, görsel, sayfa, ürün ekleyebilir ve genişletebilirsiniz.

Web sitesi yaptıracağız. birkaç tasarım görerek aralarından seçsek olur mu?
Tasarım Seçimi

Ellerinde hazır tasarım şablonları ile kapı kapı dolaşan web tasarımcılar olduğunu biliyoruz, bizi onlarla karıştırmayınız. Size bilgisayardan gösterilecek hazır tasarımlarda, o tasarımın sunumda göze güzel görünmesi için web sitesi yapay içerik ile doldurulmuştur. Tasarım hoşunuza gider, içeriğinizi web tasarımcıya verirsiniz ve size gelen tamamlanmış işin, size başta yapılan sunumda gördüklerinizle hiç alakası olmadığını görürsünüz. Bu çok doğaldır çünkü sizin içeriğiniz, yapay içerikle dolu halde görüp beğendiğiniz tasarıma aynı görselliği sunacak şekilde uymamıştır. BirTık Tasarım tarafından hazırlanan web sitelerinde, olması gerektiği gibi içeriğinize göre bir tasarım oluşturulur. Sonucun çok hoşuna gideceğine emin olabilirsiniz.

Web Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilir miyim?
Bilgi Al

Web Tasarım ve Yazılım hakkında veya Aklınıza takılan tüm soruların yanıtları için iletişim formunu doldurarak, 0 544 208 98 98'i arayarak veya 0 544 280 98 98 Whatsapp Destek Hattı üzerinden mesaj atarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz.

Bize Ulaşmak
Çok Kolay!

MAİL GÖNDER