fbpx
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bir şey mi aramıştınız?
Mobil Uygulama Çeşitleri

Mobil Uygulama ile yapabileceklerimiz.

Webview Uygulama
Web sitenizin uygulamaya çevrilmiş versiyonudur.
Android Uygulama
Android uyumlu cihazlar için özel olarak geliştirilmiş,istediğiniz özelliklerde uygulama yapabiliriz.
iOS Uygulama
iOS uyumlu cihazlar için özel olarak geliştirilmiş uygulamanızı yapabiliriz.
Seyehat ve Turizm Mobil Uygulaması
İşletmenize özel mobil uygulamanız ile "Otel, tatil paketleri, uçak bileti, gezi paketleri" satışları yapabilirsiniz.
Randevu Mobil Uygulaması
"Dişçiler, terapistler, koçlar, psikologlar, danışmanlar" vb. işiniz her ne olursa olsun uygulamanız ile planlayın.
E-Ticaret Mobil Uygulama
E-ticaret sitenizi mobil platformlara taşıyarak siparişlerinizi arttırıp markanızı bir adım daha öne çıkarabilirsiniz.
Restoran Mobil Uygulaması
"Restoranlar, cafeler, pastaneler, fırınlar" vb. işinizi geliştirmek istiyorsanız mobil uygulamanız sayesinde siparişlerinizi arttırabilirsiniz.
Özel Mobil Uygulama
Bir fikriniz mi var? Projenizi mobil uygulama ile hayata geçirebilir dilediğiniz reklam kazancını mobil uygulama mağazalarından sağlayabilirsiniz.
Geliştirelim.

Mobil Uygulama Hizmeti

Mobil uygulama hizmeti alarak markanızın mobil uygulamasını geliştirme yolunda stratejik bir adım atabilirsiniz. Özellikle e-ticaret sitesine sahipseniz ürün ve satış işlemleri için uygulamaya sahip olmak avantaj kazandırır. Mobil uygulama hizmeti artık dijital pazarlamanın önemli parçalarından biri haline geldi. Rakiplerinden bir adım öne geçmek isteyen firmalar blog, haber veya e-ticaret temasına sahip uygulamalar geliştiriyor. Müşteri etkileşimini maksimum seviyeye taşımak için uygulama geliştirmek iyi bir adımdır.
Derleyelim.

Mobil Uygulama Hizmeti Nedir?

Mobil uygulama geliştirmek e-ticaret sitelerinin sıklıkla başvurduğu bir hizmet haline geldi. Mobil uygulama geliştirmek için ilgili hizmete başvurursanız mobil cihazlarda kullanılabilen işlevsel bir uygulama sahibi olursunuz. Bu uygulama üzerinde ürünlerinizi listeleyebilir, kampanyalar düzenleyebilir ya da müşterilerinize bildirim gönderebilirsiniz. Mobil uygulama geliştirme hizmeti veren uzmanlarımız onlarca firmanın uygulamasını oluşturarak İOS ve Android marketlerine uyumlu hale getirdi. Özgün ve dinamik uygulamalar oluşturarak %100’e varan memnuniyet oranına ulaşıyoruz. Ürünlerinizi etkili bir şekilde pazarlayabileceğiniz kaliteli bir mobil uygulama sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yayınlayalım.

Mobil Uygulama Hizmeti Ne İşe Yarar?

Mobil uygulamanızı geliştirmek için uzman desteği almak profesyonel bir uygulamaya sahip olmanıza yardımcı olur. Mobil uygulama hizmetlerinde firmanızın konsepti baz alınarak işlevsel bir uygulama hazırlanır. Örneğin, haber sitesine sahipseniz uygulamanız bu temaya göre hazırlanır. E-ticaret siteniz için uygulama yapılacaksa ürün satışlarını yönetebileceğiniz kullanışlı bir panele sahip olursunuz. Mobil uygulama hizmeti almak isteyen web site sahipleri firmamızın uzman çözümleriyle etkili sonuç elde edebilirler. Hızlı, dinamik ve göze hitap eden mobil uygulamalara sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri desteğimiz hizmet detayları hakkında bilgi sunacak ve ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm üretecektir.
01.

Webview Uygulama

Web sitenizi mobil uygulamaya dönüştürmek ister misiniz ?

Web sitenizi Android ve İOS mobil uygulamasına dönüştürelim web adresinizi, marka adınızı ve logonuz ile günler içerisinde mobil uygulamanızı hazır hale getirelim müşterilerinize sunalım ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayalım.

Sitenizdeki tüm özellikleri mobil uygulamanız üzerinden kullanmaya devam edebilir, ziyaretcilerinizi bildirimler ile kampanyalardan ve güncellemelerden haberdar edebilirsiniz.
02.

E-Ticaret Mobil Uygulama

Online mağazanızı mobil uygulamaya dönüştürerek yeni satış kanallarına ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizi etkili bir biçimde satışa çıkarmanız için e-ticaret sitesi, sosyal medya sayfası ve mobil uygulama gibi satış kanalları oluşturmanız gerekmektedir.

Bizim oluşturduğumuz e-ticaret sitenizde kullandığınız özellikleri aynı şekilde mobil uygulamanızda aktif bir biçimde kullanabileceksiniz.

Tabiki en önemlisi, Güvenli ve çeşitli ödeme sistemleri mobil uygulamanız üzerinden “kapıda ödeme, kredi kartı ve havale/EFT ödeme” seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
03.

Seyehat ve Turizm Mobil Uygulaması

Bir seyahat acentenz mi var yada tatil bileti ve uçak bileti mi satacaksınız işletmenize özel mobil uygulamanız olsun istemez misiniz?

Sizde Mobil uygulamanız üzerinden Otel ve Tatil paketleri satışı yapın.
olarak “tatil, otel, uçak bileti, gezi” paketlerinizi uygulama üzerinden müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz.
04.

Restoran Mobil Uygulaması

Size özel yemek sipariş uygulamanız olsun istemez misiniz?

Yemek sipariş uygulaması ile restoran sahibi olarak daha çok müşteriye ulaşabilir ve bu uygulama sayesinde restoran içerisindeki bir çok şey otomatikleşmeye başlar, herşeyi tek bir yerden yönetmeye devam ederek işinizi büyütebilirsiniz.

Markanızın bilinirliğini arttırmak ile beraber ürünlerinizi ve menülerinizi uygulamaya ekleyebilirsiniz, kullanıcılarınız istediği ürünleri sepete ekleyebilir ve sipariş verebilir. Dilediği ödeme yöntemi ile ödeme yapabilir sipariş durumunu uygulama üzerinden takip edebilir.

“Cafeler, restoranlar, pastaneler, lokantalar” artık hepsinin bir mobil uygulması olmaya başladı siz de markalaşma ve işinizi büyütme yolunda bir adım ileri atmak istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.
05.

Randevu Mobil Uygulaması

Size özel randevu uygulamanız olsun istemez misiniz?

Müşterileriniz randevu almak için mobil uygulamanızı kullansın “kuaförler, berberler, eğitmenler, güzellik merkezleri, dişciler, doktorlar, koçlar, terapistler” randevu ile çalışan herkes bu fırsattan yararlanabilirler.

Kullanıcılarınız ile anlık bildirimler üzerinden iletişime geçebilir, duyuru bildirim ve haber paylaşabilirsiniz.
Google Takvim uygulaması ile entegre çalışabilen randevu sistemi sayesinde müsait vaktinizde randevu alabilirler böylelikle yoğun iş temposu içerisinde siz de e-mail ve telefon trafiğinden kurtulmuş daha düzenli bir çalışma hayatı ile kendinize daha sık vakit ayırabilirsiniz.

Türkiyede bir ilk olan Kendi Paketini oluştur ve Peşin fiyatına 12 taksit fırsatını kaçırmayın !
06.

Özel Mobil Uygulama

Sizin fikriniz bizim için de özeldir, projenizi sizin gibi hevesli ve istekli olarak hayata geçirelim.

Şimdiye kadar kimsenin yapmamış olduğu bir proje ile gelebilir veya benzer bir projeyi daha gelişmiş hali ile kendi yorumunuzu katarak yeniden hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi çok iyi anlıyoruz, “Gezilecek yerler uygulaması, kurye uygulaması, hatırlatma ve not uygulaması, restoran puanlama” gibi size has veya önceden yapılmış proje fikirlerinizi hep birlikte hayata geçirelim siz de markalaşma ve işinizi büyütme yolunda bir adım ileri atmak istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz.

Bize Ulaşmak
Çok Kolay!

MAİL GÖNDER