Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bir şey mi aramıştınız?
What can we do for your brand?

BirTık Tasarım has been providing services in Web Design, Graphic Design, Social Media Management, Social Media Advertising, Google ADS (Adwords) Advertising, Web Development, and SEO BirTık Tasarım since 2019.

Our main goal is to provide our clients with the best experience and ensure high customer satisfaction.

Our Services;

Our Partners
Some of our references.

What have we done?

Let's talk about ourselves.

Who are we ?

As a digital agency, BirTık Tasarım is an organization that wants to help you with all the needs of your brand in the branding process and to provide services to complete all your deficiencies.

Our aim is to lead in the creation of strong brands in our country,
Our aim is to carry the brands of our customers, who have new ventures or established business, to the internet in the most effective and correct way, to ensure that they move forward with confident steps to success day by day.
As a result, since we work with a digital agency logic,
We are progressing as an organization that you will want to receive service with the trust that is your 24/7 interlocutor.

move4
icon-grafik
wocommerce

How do we work?

1. Analysis & Plan
Sector analysis and business plan for the creation of your website in line with your demands and expectations.
2.Design and Coding
Coding and optimizing the design of your chosen theme to meet all your needs.
3.Test and Control
Testing your website after completion. Detecting errors and deficiencies and making them perfect.
4.Technical Support and Training
Thanks to our professional support team, we provide 24/7 full support. We are with you with product installation and usage training videos.
5. Advertising and Management
We do not leave you alone until you reach your first customer, and we ensure that you get to the top of Google with competitor analysis and cost calculation while advertising on your website.
Peşin fiyatına   12 taksit   ödeme imkanı.

E-Commerce Packages and Prices

Peşin fiyatına   12 taksit   ödeme imkanı.

Web Tasarım Paketleri ve Fiyatları

Youtube Kanalımız: @BirTıkTasarım

Sorularınızı yanıtlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Neden BirTık Tasarım’ı seçmeliyim?

BirTık Tasarım, müşterilerine hizmet verirken etik değerleri ve profesyonellik prensipleri konusunda sıkı bir şekilde tutarlıdır. Bu sayede, müşterilerimize dürüst, açık ve doğru bilgi verir ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaparız.

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?
Fiyat

Web tasarım fiyatları, tasarımın büyüklüğü, zorluk derecesi ve içeriği gibi faktörlere göre değişebilir. Örneğin, bir küçük işletmenin web sitesi için daha az maliyetli olabilirken, bir büyük e-ticaret sitesi için daha yüksek bir maliyet beklenebilir. Ayrıca, özel bir tasarım ve özelliklerin eklenmesi fiyatı arttırabilir.

Web sitemizi kendimiz güncelleyebilecek miyiz?
Güncelleme

Evet, dinamik web sitelerinde sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir, içerik, görsel, sayfa, ürün ekleyebilir ve genişletebilirsiniz.

Web sitesi yaptıracağız. Birkaç tasarım görerek aralarından seçsek olur mu?
Tasarım Seçimi
Evet, web sitesi yaptırırken tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Web tasarım hizmeti alacağınız firmamızdan size önceden tasarladığımız veya mevcut tasarımlarından birkaç seçeneği sunabiliriz.. Bu seçenekler arasından istediğiniz tasarımı seçebilirsiniz veya tasarım özelliklerini değiştirerek kendinize uygun bir tasarım yaratabilirsiniz. Ayrıca, sizinle birlikte tasarım önerileri ve örnekler sunarak, sizin istediğiniz tasarımı oluşturmamızı sağlayabilirsiniz. Her ne kadar seçenekler arasından seçim yapabileceğinizi söylesek de, unutmayın ki, seçeceğiniz tasarımın sadece estetik açısından değil kullanım açısından da kullanıcı dostu, mobil uyumlu ve arama motorları için optimize edilmiş olması önemlidir. Tüm tasarımlarımız az önce belirttiğimiz özelliklerdedir.
Brands We Work With
Our Contact Information.

Reaching Us Is
Very Easy!

SEND MAIL